Raklev Gymnastik- Og Idrætsforening Fodbold

Info

Hjemmeside:
Formand: Johnny Jensen 40684574
Aktivitetssteder: Røsnæshallen

Holdoversigt

Hold Køn Række Pulje
Raklev Drenge/Herrer Senior Oldboys +40 / A-rækken Pulje 1
Raklev G&I 2 Drenge/Herrer Super Veteraner +50 / C-rækken Pulje 1
Raklev G&I Drenge/Herrer U11 drenge 4. kl Let øvede (turnering) Pulje 1
Raklev 1 Drenge/Herrer U10 drenge 3. kl Øvede (turnering) Pulje 1
Raklev 1 Drenge/Herrer U12 drenge 5. kl Let øvede (turnering) Pulje 1
Raklev 1 Drenge/Herrer U13/U14 drenge (turnering) Pulje 1
Raklev Oldgirls Piger/Damer Damesenior +15 / A-rækken Pulje 1
Raklev G&I 1 Drenge/Herrer Super Veteran + 50 / A-rækken Pulje 1
Raklev 2 Drenge/Herrer U13/U14 drenge (turnering) Pulje 2
Raklev 2 (disp) Drenge/Herrer U12 drenge 5. kl Let øvede (turnering) Pulje 1
Raklev 2 Piger/Damer Damesenior +15 / C-rækken Pulje 1
Raklev U9, 3 Drenge/Herrer U9 drenge/2.kl - 5 mands (begyndere) Pulje 1
Raklev U9, 1 Drenge/Herrer U9 drenge/2.kl - 5 mands (letøvede) Pulje 2
Raklev U9, 2 Drenge/Herrer U9 drenge/2.kl - 5 mands (letøvede) Pulje 2
Raklev, 3 Drenge/Herrer U9 drenge/2.kl - 5 mands (begyndere) Pulje 3
Raklev, 1 Drenge/Herrer U9 drenge/2.kl - 5 mands (letøvede) Pulje 1
Raklev G&I 1 Drenge/Herrer U7 drenge/0.kl - 3 mands Pulje 1
Raklev G&I 2 Drenge/Herrer U7 drenge/0.kl - 3 mands Pulje 1
Raklev G&I 1 Drenge/Herrer U7 drenge/0.kl - 3 mands Pulje 2
Raklev G&I 2 Drenge/Herrer U7 drenge/0.kl - 3 mands Pulje 1
Raklev U9 Drenge/Herrer U9 drenge 2.kl - 8 mands (stævneform) Pulje 1
Raklev U9 Drenge/Herrer U9 drenge 2.kl - 8 mands (stævneform) Pulje 1
Raklev 1 Drenge/Herrer U8 drenge/1.kl - 5 mands (begyndere) Pulje 2
Raklev 2 Drenge/Herrer U10 drenge/3.kl - 5 mands (letøvede) Pulje 2
Raklev Drenge/Herrer U10 drenge/3.kl - 5 mands (letøvede) Pulje 1
Raklev 1 Drenge/Herrer U8 drenge/1.kl - 5 mands (begyndere) Pulje 2
Raklev 2 Drenge/Herrer U8 drenge/1.kl - 5 mands (begyndere) Pulje 1

Næste 7 dages kampe

Fra dato: til dato:
Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
01-10-16 11:00 Raklev 2 - Fk Odsherred
02-10-16 10:00 Raklev G&I 1 - Høng GF 1 - Fodbold, 3-mands FC Storebælt
02-10-16 10:00 Gevninge IF 1 - Raklev G&I 2 Gevninge Idrætsforening
02-10-16 10:00 Raklev 2 - Team AS 2 - Fodbold, 5-mands Havdrup Gymnastik- Og Idrætsf.
02-10-16 10:00 Benløse IF - Raklev, 1 - Fodbold, 5-mands Såby Idrætsforening, Fodbold
02-10-16 10:00 Stillinge IF - Raklev, 3 - Bane 1 - Fodbold, 5-mands Stillinge Idrætsforening
02-10-16 10:00 FC Storebælt - Raklev 1 - 5-mandsbaner FC Storebælt
02-10-16 10:20 Lynge-Broby If - Raklev G&I 1 - Fodbold, 3-mands FC Storebælt
02-10-16 10:20 Raklev 2 - Mørkøv IF - Fodbold, 5-mands Mørkøv Idrætsforening
02-10-16 10:20 Såby Fodbold - Raklev 2 - Fodbold, 5-mands Havdrup Gymnastik- Og Idrætsf.
02-10-16 10:20 Raklev, 1 - Såby Fodbold - Fodbold, 5-mands Såby Idrætsforening, Fodbold
02-10-16 10:20 Raklev, 3 - Høng GF 2 - Bane 1 - Fodbold, 5-mands Stillinge Idrætsforening
02-10-16 10:40 FC Storebælt - Raklev G&I 1 - Fodbold, 3-mands FC Storebælt
02-10-16 10:40 Raklev G&I 2 - Høng GF 2 Gevninge Idrætsforening
02-10-16 10:40 Gislinge Boldklub 2 - Raklev 2 - Fodbold, 5-mands Mørkøv Idrætsforening
02-10-16 10:40 Havdrup - Raklev 2 - Fodbold, 5-mands Havdrup Gymnastik- Og Idrætsf.
02-10-16 10:40 Team AS Fodbold - Raklev, 1 - Fodbold, 5-mands Såby Idrætsforening, Fodbold
02-10-16 10:40 Raklev, 3 - Kirke Helsinge IF - Bane 2 - Fodbold, 5-mands Stillinge Idrætsforening
02-10-16 10:40 Raklev 1 - Lynge-Broby - 5-mandsbaner FC Storebælt
02-10-16 11:00 Raklev G&I 1 - Høng GF 1 - Fodbold, 3-mands FC Storebælt
02-10-16 11:00 Raklev 2 - Gislinge Boldklub 1 - Fodbold, 5-mands Mørkøv Idrætsforening
02-10-16 11:00 Raklev 2 - Team AS 2 - Fodbold, 5-mands Havdrup Gymnastik- Og Idrætsf.
02-10-16 11:00 Benløse IF - Raklev, 1 - Fodbold, 5-mands Såby Idrætsforening, Fodbold
02-10-16 11:00 Stillinge IF - Raklev, 3 - Bane 1 - Fodbold, 5-mands Stillinge Idrætsforening
02-10-16 11:20 Tømmerup - Raklev 2 - Fodbold, 5-mands Mørkøv Idrætsforening
02-10-16 11:20 Høng GF 1 - Raklev 1 - 5-mandsbaner FC Storebælt
02-10-16 11:40 Raklev G&I 2 - Føllenslev-S. - Fodbold. 3-mands Gevninge Idrætsforening
02-10-16 11:40 Raklev 1 - Høng GF 2 - 5-mandsbaner FC Storebælt
02-10-16 12:00 Gevninge IF 1 - Raklev G&I 2 Gevninge Idrætsforening
03-10-16 17:45 Hg Fodbold 1 - Raklev G&I 1
03-10-16 17:45 Årby - Raklev 2 (disp)
03-10-16 18:00 Raklev 1 - Nykøbing IF (øvet)
04-10-16 17:45 Føllenslev-Særslev IF - Raklev 2
05-10-16 17:30 Raklev 1 - Nykøbing Idrætsforening
05-10-16 18:00 Raklev 1 - Kr.Helsinge
05-10-16 19:00 Lynge-Broby If - Raklev G&I 2
06-10-16 18:00 Raklev G&I - Bramsnæs - Fodbold - Lysbane 8 mands
06-10-16 19:00 Raklev 2 - Sorø Freja
06-10-16 19:00 Raklev Oldgirls - Ørslev Bjerge If

Kontakter

Funktion Navn Telefon
Formand Gitte Nordbo Keller
Formand Johnny Jensen
Næstformand Peter Thornsen
Kasserer Poul Erik Olsen 59502142
Sekretær Kurt Grinderslev 61331297
Udv.medlem Lone R. Klitten 40322504
Udv.medlem Max Døj
Udv.medlem Lars Bosendal
Udv.medlem Leif Voss
Udv.medlem Johnny Jensen
Udv.medlem Per Rubjerg 59501712
Udv.medlem Søren Elmelund 28144336
Postmodtager Klaus Rugbjerg 24259822
Veteran ansvarlig Jørgen Rune Thomsen 21653029
Pige- ansvarlig Lars Bosendal
Drenge- ansvarlig Nichael Neumann
Drenge- ansvarlig Anders Jørgensen
Herre- ansvarlig Kim Strange Jørgensen 59501031
Holdkontaktperson Niels Illemann 40312640
Turneringsleder/ kampfordeler, sommer Klaus Rugbjerg 24259822

Til toppen