Finpistol, 25m - Senior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 25. april 2019 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 9 376.33
R1387 R2383 R3381 R4379
Sum1530 Snit382.50
2. 54957 Carsten F. Petersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 6 376.83
R1385 R2383 R3381 R4378
Sum1527 Snit381.75
3. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
S2H1 5 375.60
R1382 R2380 R3379 R4371
Sum1512 Snit378.00
4. 19707 Jan Dovolil Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H1 5 370.60
R1380 R2377 R3377 R4374
Sum1508 Snit377.00
5. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 7 372.29
R1380 R2378 R3374 R4373
Sum1505 Snit376.25
6. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 7 371.29
R1379 R2378 R3376 R4371
Sum1504 Snit376.00
7. 57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 6 372.33
R1378 R2378 R3376 R4370
Sum1502 Snit375.50
8. 57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 6 373.33
R1380 R2374 R3373 R4373
Sum1500 Snit375.00
9. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
S2H1 6 372.33
R1379 R2375 R3373 R4370
Sum1497 Snit374.25
10. 17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
S2H1 6 370.17
R1375 R2374 R3374 R4372
Sum1495 Snit373.75
11. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H1 6 364.00
R1374 R2373 R3373 R4371
Sum1491 Snit372.75
12. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H1 6 365.50
R1381 R2373 R3373 R4360
Sum1487 Snit371.75
13. 56737 René Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 11 360.18
R1376 R2375 R3368 R4367
Sum1486 Snit371.50
14. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 9 360.33
R1374 R2372 R3369 R4368
Sum1483 Snit370.75
15. 128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
S2H1 9 365.22
R1375 R2368 R3366 R4366
Sum1475 Snit368.75
16. 34726 Knud E. Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H1 7 363.43
R1373 R2371 R3371 R4360
Sum1475 Snit368.75
17. 61194 Ib Naumann Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 4 368.50
R1374 R2371 R3367 R4362
Sum1474 Snit368.50
18. 35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
S2H1 7 363.29
R1372 R2369 R3366 R4365
Sum1472 Snit368.00
19. 86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 6 356.33
R1375 R2370 R3364 R4361
Sum1470 Snit367.50
20. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
S2H1 4 366.50
R1373 R2367 R3366 R4360
Sum1466 Snit366.50
21. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 7 363.14
R1372 R2365 R3365 R4364
Sum1466 Snit366.50
22. 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H1 4 366.00
R1380 R2375 R3356 R4353
Sum1464 Snit366.00
23. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H1 5 364.40
R1371 R2367 R3366 R4360
Sum1464 Snit366.00
24. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 8 360.88
R1367 R2367 R3364 R4363
Sum1461 Snit365.25
25. 111980 Atle Berge Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 4 364.50
R1379 R2371 R3354 R4354
Sum1458 Snit364.50
26. 125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 6 359.00
R1369 R2367 R3362 R4359
Sum1457 Snit364.25
27. 24741 Henryk Tenenbaum Tilst Skytteforening
DGI Østjylland
S2H1 5 355.00
R1374 R2365 R3362 R4354
Sum1455 Snit363.75
28. 20850 John Mikkelsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H1 5 361.20
R1366 R2366 R3360 R4358
Sum1450 Snit362.50
29. 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H1 5 357.60
R1366 R2363 R3363 R4351
Sum1443 Snit360.75
30. 132165 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
S2H1 4 359.00
R1365 R2365 R3360 R4346
Sum1436 Snit359.00
31. 111684 Tom Fangel Århus Pistolklub
DGI Østjylland
S2H1 10 347.90
R1362 R2362 R3356 R4354
Sum1434 Snit358.50
32. 122716 Dorte Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 7 349.86
R1365 R2360 R3354 R4351
Sum1430 Snit357.50
33. 55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 7 352.86
R1361 R2357 R3355 R4354
Sum1427 Snit356.75
34. 67615 John Sven Larsen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
S2H1 4 352.00
R1361 R2351 R3349 R4347
Sum1408 Snit352.00
35. 66494 Bjørn Eggert Christensen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
S2H1 4 347.50
R1358 R2349 R3342 R4341
Sum1390 Snit347.50
36. 51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
S2H1 6 345.33
R1350 R2348 R3347 R4345
Sum1390 Snit347.50
37. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H1 5 340.40
R1350 R2347 R3345 R4334
Sum1376 Snit344.00
38. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 4 342.50
R1355 R2346 R3337 R4332
Sum1370 Snit342.50
39. 129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 4 339.75
R1352 R2343 R3341 R4323
Sum1359 Snit339.75
40. 130189 Claus Tronhjem Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 4 339.25
R1366 R2342 R3330 R4319
Sum1357 Snit339.25
41. 14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 7 324.29
R1353 R2346 R3338 R4319
Sum1356 Snit339.00
42. 106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
S2H1 12 311.08
R1343 R2339 R3337 R4336
Sum1355 Snit338.75
43. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
S2H1 4 338.25
R1350 R2348 R3332 R4323
Sum1353 Snit338.25
44. 133916 Bjarne Schütt Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 4 333.00
R1346 R2338 R3327 R4321
Sum1332 Snit333.00
45. 94052 Jan Christensen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
S2H1 4 331.50
R1345 R2345 R3344 R4292
Sum1326 Snit331.50
46. 42546 Susanne Haas Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
S2H1 4 318.75
R1335 R2320 R3311 R4309
Sum1275 Snit318.75
47. 42693 hans hansen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
S2H1 4 315.75
R1337 R2314 R3309 R4303
Sum1263 Snit315.75
48. 55970 John Nyberg Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 4 314.50
R1353 R2322 R3317 R4266
Sum1258 Snit314.50
49. 19087 Anker Olesen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H1 4 313.00
R1325 R2319 R3313 R4295
Sum1252 Snit313.00
50. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 7 302.57
R1321 R2316 R3307 R4306
Sum1250 Snit312.50
51. 56412 Bent Holm Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 5 301.00
R1313 R2310 R3303 R4300
Sum1226 Snit306.50
52. 57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 3 389.00
R1393 R2390 R3384 R4-
Sum1167 Snit389.00
53. 129871 Gert Dan Friis RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
S2H1 6 273.00
R1307 R2293 R3268 R4266
Sum1134 Snit283.50
54. 49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
S2H1 3 374.00
R1382 R2377 R3363 R4-
Sum1122 Snit374.00
55. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 3 365.33
R1367 R2365 R3364 R4-
Sum1096 Snit365.33
56. 96482 Jens Meldgaard Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 3 359.67
R1361 R2360 R3358 R4-
Sum1079 Snit359.67
57. 10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H1 3 353.33
R1360 R2355 R3345 R4-
Sum1060 Snit353.33
58. 23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
S2H1 3 348.33
R1366 R2357 R3322 R4-
Sum1045 Snit348.33
59. 19321 Niels Peter Bro Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H1 3 347.33
R1364 R2351 R3327 R4-
Sum1042 Snit347.33
60. 49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
S2H1 3 341.67
R1354 R2345 R3326 R4-
Sum1025 Snit341.67
61. 90087 John Henry Just Schreiber Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 3 339.00
R1349 R2339 R3329 R4-
Sum1017 Snit339.00
62. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 3 337.33
R1365 R2325 R3322 R4-
Sum1012 Snit337.33
63. 10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 3 334.00
R1355 R2328 R3319 R4-
Sum1002 Snit334.00
64. 97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
S2H1 3 328.00
R1339 R2329 R3316 R4-
Sum984 Snit328.00
65. 129459 Jørgen Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H1 3 318.33
R1340 R2312 R3303 R4-
Sum955 Snit318.33
66. 115641 Poul Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 3 313.33
R1328 R2327 R3285 R4-
Sum940 Snit313.33
67. 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 3 309.00
R1321 R2319 R3287 R4-
Sum927 Snit309.00
68. 126512 Burt Faber Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
S2H1 3 308.33
R1315 R2307 R3303 R4-
Sum925 Snit308.33
69. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 3 307.00
R1321 R2312 R3288 R4-
Sum921 Snit307.00
70. 119569 Carsten Larsen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 3 306.00
R1327 R2320 R3271 R4-
Sum918 Snit306.00
71. 42449 Alex Rasmussen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
S2H1 3 304.00
R1320 R2304 R3288 R4-
Sum912 Snit304.00
72. 10735 Jørgen Hagen Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H1 3 302.33
R1314 R2301 R3292 R4-
Sum907 Snit302.33
73. 16666 Leif Jakobsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H1 3 301.00
R1321 R2301 R3281 R4-
Sum903 Snit301.00
74. 82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 3 300.67
R1314 R2307 R3281 R4-
Sum902 Snit300.67
75. 68315 Mette Darre Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
S2H1 3 295.33
R1312 R2289 R3285 R4-
Sum886 Snit295.33
76. 113996 Jens Skov Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 2 369.50
R1371 R2368 R3- R4-
Sum739 Snit369.50
77. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
S2H1 2 364.50
R1369 R2360 R3- R4-
Sum729 Snit364.50
78. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
S2H1 2 360.50
R1366 R2355 R3- R4-
Sum721 Snit360.50
79. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 2 360.00
R1360 R2360 R3- R4-
Sum720 Snit360.00
80. 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
S2H1 2 359.50
R1365 R2354 R3- R4-
Sum719 Snit359.50
81. 59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 2 358.50
R1362 R2355 R3- R4-
Sum717 Snit358.50
82. 134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H1 2 358.50
R1359 R2358 R3- R4-
Sum717 Snit358.50
83. 11185 Christian Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 2 356.50
R1367 R2346 R3- R4-
Sum713 Snit356.50
84. 54116 Ole Ebbe Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 2 355.50
R1360 R2351 R3- R4-
Sum711 Snit355.50
85. 28541 Jens Knudsen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
S2H1 2 355.50
R1356 R2355 R3- R4-
Sum711 Snit355.50
86. 57522 Per Christiansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 2 355.50
R1359 R2352 R3- R4-
Sum711 Snit355.50
87. 34157 Carl M Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
S2H1 2 355.50
R1356 R2355 R3- R4-
Sum711 Snit355.50
88. 112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 2 354.50
R1357 R2352 R3- R4-
Sum709 Snit354.50
89. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
S2H1 2 351.00
R1351 R2351 R3- R4-
Sum702 Snit351.00
90. 57172 Leif Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 2 348.00
R1350 R2346 R3- R4-
Sum696 Snit348.00
91. 93784 Michael Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 2 347.00
R1353 R2341 R3- R4-
Sum694 Snit347.00
92. 52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
S2H1 2 345.00
R1367 R2323 R3- R4-
Sum690 Snit345.00
93. 62731 Peter Larsen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
S2H1 2 343.00
R1356 R2330 R3- R4-
Sum686 Snit343.00
94. 54922 Flemming Karlsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 2 337.00
R1344 R2330 R3- R4-
Sum674 Snit337.00
95. 10164 Harry Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H1 2 328.50
R1332 R2325 R3- R4-
Sum657 Snit328.50
96. 100933 Klaus Frederiksen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 2 326.00
R1327 R2325 R3- R4-
Sum652 Snit326.00
97. 125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
S2H1 2 315.00
R1340 R2290 R3- R4-
Sum630 Snit315.00
98. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
S2H1 2 312.00
R1312 R2312 R3- R4-
Sum624 Snit312.00
99. 11035 Per Kristensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 2 310.00
R1314 R2306 R3- R4-
Sum620 Snit310.00
100. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
S2H1 2 307.50
R1308 R2307 R3- R4-
Sum615 Snit307.50
101. 10613 Arne Emil Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H1 2 294.00
R1329 R2259 R3- R4-
Sum588 Snit294.00
102. 42592 Mona Schmidt Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
S2H1 2 283.50
R1312 R2255 R3- R4-
Sum567 Snit283.50
103. 130339 Britta Skovbo Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 2 233.50
R1264 R2203 R3- R4-
Sum467 Snit233.50
104. 70534 Per Nygaard Jensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
S2H1 2 216.00
R1282 R2150 R3- R4-
Sum432 Snit216.00
105. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
S2H1 1 374.00
R1374 R2- R3- R4-
Sum374 Snit374.00
106. 20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
S2H1 1 374.00
R1374 R2- R3- R4-
Sum374 Snit374.00
107. 21143 John Walker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H1 1 373.00
R1373 R2- R3- R4-
Sum373 Snit373.00
108. 12415 Ernst Klysner Jensen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 1 371.00
R1371 R2- R3- R4-
Sum371 Snit371.00
109. 28267 Knud Iversen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
S2H1 1 367.00
R1367 R2- R3- R4-
Sum367 Snit367.00
110. 71278 Peter Munck Eriksen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
S2H1 1 364.00
R1364 R2- R3- R4-
Sum364 Snit364.00
111. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
S2H1 1 357.00
R1357 R2- R3- R4-
Sum357 Snit357.00
112. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
S2H1 1 356.00
R1356 R2- R3- R4-
Sum356 Snit356.00
113. 55525 Helge Lindegård Storstrømmens Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 1 355.00
R1355 R2- R3- R4-
Sum355 Snit355.00
114. 15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 1 355.00
R1355 R2- R3- R4-
Sum355 Snit355.00
115. 28583 Bjarne Elgård Jensen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
S2H1 1 352.00
R1352 R2- R3- R4-
Sum352 Snit352.00
116. 20256 Anna Lis Nybo Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
S2H1 1 351.00
R1351 R2- R3- R4-
Sum351 Snit351.00
117. 19081 Bent Ørskov Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H1 1 350.00
R1350 R2- R3- R4-
Sum350 Snit350.00
118. 85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
S2H1 1 343.00
R1343 R2- R3- R4-
Sum343 Snit343.00
119. 86974 Franck Wagnersen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H1 1 342.00
R1342 R2- R3- R4-
Sum342 Snit342.00
120. 19730 Gunnar Mejlby Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H1 1 342.00
R1342 R2- R3- R4-
Sum342 Snit342.00
121. 99764 Hans Ove Rasmussen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
S2H1 1 341.00
R1341 R2- R3- R4-
Sum341 Snit341.00
122. 59392 Aksel Hemmingsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 1 340.00
R1340 R2- R3- R4-
Sum340 Snit340.00
123. 21400 Preben Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
S2H1 1 340.00
R1340 R2- R3- R4-
Sum340 Snit340.00
124. 45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I
DGI Fyn
S2H1 1 338.00
R1338 R2- R3- R4-
Sum338 Snit338.00
125. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 1 338.00
R1338 R2- R3- R4-
Sum338 Snit338.00
126. 44044 Finn H. O. Andersen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
S2H1 1 335.00
R1335 R2- R3- R4-
Sum335 Snit335.00
127. 75573 Leif Nielsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 1 335.00
R1335 R2- R3- R4-
Sum335 Snit335.00
128. 71142 Kjeld Johansen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
S2H1 1 332.00
R1332 R2- R3- R4-
Sum332 Snit332.00
129. 126582 Ove Møller Larsen Kastrup-Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
S2H1 1 332.00
R1332 R2- R3- R4-
Sum332 Snit332.00
130. 67669 Henning Bertram Pedersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
S2H1 1 331.00
R1331 R2- R3- R4-
Sum331 Snit331.00
131. 100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
S2H1 1 327.00
R1327 R2- R3- R4-
Sum327 Snit327.00
132. 67846 Ole Elmgaard Rasmussen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 1 326.00
R1326 R2- R3- R4-
Sum326 Snit326.00
133. 10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 1 323.00
R1323 R2- R3- R4-
Sum323 Snit323.00
134. 86414 Hannelore Schultz Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 1 315.00
R1315 R2- R3- R4-
Sum315 Snit315.00
135. 19541 Robert Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H1 1 310.00
R1310 R2- R3- R4-
Sum310 Snit310.00
136. 67718 Ejgil A. Folkmann Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
S2H1 1 309.00
R1309 R2- R3- R4-
Sum309 Snit309.00
137. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
S2H1 1 308.00
R1308 R2- R3- R4-
Sum308 Snit308.00
138. 126724 Preben John Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 1 308.00
R1308 R2- R3- R4-
Sum308 Snit308.00
139. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
S2H1 1 304.00
R1304 R2- R3- R4-
Sum304 Snit304.00
140. 134286 Bjørn Steiner Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
S2H1 1 300.00
R1300 R2- R3- R4-
Sum300 Snit300.00
141. 130956 Peter Bechlund Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 1 292.00
R1292 R2- R3- R4-
Sum292 Snit292.00
142. 126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
143. 130957 Birthe Markman Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H1 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
144. 116963 Jan Van de Louw Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H1 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
145. 34146 Frands Øhlenslager Kristensen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
S2H1 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
146. 28558 Flemming Toftdahl Olesen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
S2H1 1 229.00
R1229 R2- R3- R4-
Sum229 Snit229.00
147. 116012 Kaj Haulrich Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H1 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00

Til toppen