GrovVåben, 25m GPA | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 15. februar 2019 - kl. 06:18
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 7 373.29
R1378 R2376 R3375 R4373
Sum1502 Snit375.50
2. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
RA 5 369.20
R1375 R2371 R3371 R4370
Sum1487 Snit371.75
3. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 6 365.00
R1374 R2373 R3367 R4362
Sum1476 Snit369.00
4. 57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 5 363.00
R1376 R2374 R3369 R4357
Sum1476 Snit369.00
5. 57359 Johnny Ole Larsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 6 364.83
R1376 R2369 R3365 R4365
Sum1475 Snit368.75
6. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 5 361.00
R1375 R2372 R3363 R4363
Sum1473 Snit368.25
7. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 9 351.67
R1372 R2367 R3366 R4358
Sum1463 Snit365.75
8. 109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
RA 4 361.25
R1378 R2377 R3349 R4341
Sum1445 Snit361.25
9. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 8 345.00
R1377 R2358 R3355 R4354
Sum1444 Snit361.00
10. 24801 Lars Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
RA 4 360.25
R1369 R2364 R3355 R4353
Sum1441 Snit360.25
11. 54957 Carsten F. Petersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 4 358.00
R1363 R2357 R3356 R4356
Sum1432 Snit358.00
12. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 4 356.00
R1364 R2356 R3354 R4350
Sum1424 Snit356.00
13. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
RA 11 344.82
R1360 R2352 R3351 R4351
Sum1414 Snit353.50
14. 46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
RA 4 353.25
R1365 R2361 R3344 R4343
Sum1413 Snit353.25
15. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
RA 4 353.00
R1373 R2352 R3351 R4336
Sum1412 Snit353.00
16. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
RA 6 339.00
R1356 R2350 R3347 R4345
Sum1398 Snit349.50
17. 129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 4 347.25
R1352 R2351 R3345 R4341
Sum1389 Snit347.25
18. 55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 5 293.40
R1356 R2355 R3340 R4336
Sum1387 Snit346.75
19. 127017 Claus Haack Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
RA 6 342.83
R1348 R2348 R3346 R4342
Sum1384 Snit346.00
20. 121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 4 344.50
R1363 R2353 R3351 R4311
Sum1378 Snit344.50
21. 111973 Søren Toldal RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 7 335.43
R1348 R2346 R3340 R4340
Sum1374 Snit343.50
22. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 4 338.50
R1350 R2345 R3341 R4318
Sum1354 Snit338.50
23. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
RA 6 329.00
R1342 R2334 R3334 R4330
Sum1340 Snit335.00
24. 46305 Rasmus Milling Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 4 334.75
R1371 R2360 R3314 R4294
Sum1339 Snit334.75
25. 10551 Jan Elgaard Sørensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 5 325.80
R1358 R2335 R3324 R4322
Sum1339 Snit334.75
26. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 4 331.00
R1357 R2328 R3320 R4319
Sum1324 Snit331.00
27. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
RA 9 316.56
R1334 R2333 R3331 R4322
Sum1320 Snit330.00
28. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 5 327.00
R1337 R2336 R3323 R4321
Sum1317 Snit329.25
29. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 5 325.60
R1350 R2325 R3321 R4316
Sum1312 Snit328.00
30. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
RA 5 323.80
R1334 R2325 R3325 R4322
Sum1306 Snit326.50
31. 105320 Daniel Broxgaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
RA 5 322.40
R1338 R2332 R3326 R4308
Sum1304 Snit326.00
32. 117503 Frank Harsanyi Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 5 322.00
R1336 R2334 R3316 R4314
Sum1300 Snit325.00
33. 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
RA 5 315.40
R1333 R2325 R3317 R4317
Sum1292 Snit323.00
34. 65197 Christian Grubert Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 5 316.20
R1349 R2340 R3300 R4298
Sum1287 Snit321.75
35. 129354 Carsten Husman Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 4 313.25
R1332 R2324 R3318 R4279
Sum1253 Snit313.25
36. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 4 307.50
R1319 R2313 R3299 R4299
Sum1230 Snit307.50
37. 111684 Tom Fangel Århus Pistolklub
DGI Østjylland
RA 4 302.25
R1315 R2313 R3312 R4269
Sum1209 Snit302.25
38. 120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
RA 4 297.00
R1332 R2297 R3281 R4278
Sum1188 Snit297.00
39. 101965 Bertil Espen Broberg Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
RA 6 284.83
R1306 R2296 R3296 R4279
Sum1177 Snit294.25
40. 103840 Henrik Lerfeldt Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 3 386.33
R1387 R2386 R3386 R4-
Sum1159 Snit386.33
41. 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
RA 5 281.20
R1302 R2291 R3288 R4274
Sum1155 Snit288.75
42. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 3 373.00
R1375 R2373 R3371 R4-
Sum1119 Snit373.00
43. 116023 Tom Ottosen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 4 275.00
R1291 R2284 R3281 R4244
Sum1100 Snit275.00
44. 90958 Thomas Banke Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
RA 4 275.00
R1345 R2333 R3294 R4128
Sum1100 Snit275.00
45. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
RA 3 363.67
R1367 R2364 R3360 R4-
Sum1091 Snit363.67
46. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
RA 3 362.00
R1363 R2363 R3360 R4-
Sum1086 Snit362.00
47. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
RA 3 361.00
R1363 R2363 R3357 R4-
Sum1083 Snit361.00
48. 14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 3 359.67
R1380 R2358 R3341 R4-
Sum1079 Snit359.67
49. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 3 356.67
R1371 R2350 R3349 R4-
Sum1070 Snit356.67
50. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 3 356.67
R1362 R2362 R3346 R4-
Sum1070 Snit356.67
51. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
RA 3 352.67
R1378 R2353 R3327 R4-
Sum1058 Snit352.67
52. 84771 Erik Andersen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
RA 3 350.33
R1363 R2357 R3331 R4-
Sum1051 Snit350.33
53. 102480 Per Fjord Carlsen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
RA 3 348.00
R1348 R2348 R3348 R4-
Sum1044 Snit348.00
54. 46449 Mikkel Eriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 3 347.33
R1368 R2356 R3318 R4-
Sum1042 Snit347.33
55. 92832 Sebastian Mikkelsen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
RA 3 346.67
R1350 R2348 R3342 R4-
Sum1040 Snit346.67
56. 10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 3 344.33
R1352 R2348 R3333 R4-
Sum1033 Snit344.33
57. 85374 Finn Rottbøl Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
RA 3 343.00
R1360 R2347 R3322 R4-
Sum1029 Snit343.00
58. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
RA 3 340.33
R1346 R2343 R3332 R4-
Sum1021 Snit340.33
59. 82446 Aksel Nielsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
RA 3 338.67
R1345 R2339 R3332 R4-
Sum1016 Snit338.67
60. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
RA 3 336.67
R1345 R2337 R3328 R4-
Sum1010 Snit336.67
61. 11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 3 336.00
R1358 R2331 R3319 R4-
Sum1008 Snit336.00
62. 96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 3 335.67
R1338 R2336 R3333 R4-
Sum1007 Snit335.67
63. 28583 Bjarne Elgård Jensen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
RA 3 333.00
R1347 R2341 R3311 R4-
Sum999 Snit333.00
64. 102083 Jørgen Bøgh Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
RA 3 332.33
R1341 R2330 R3326 R4-
Sum997 Snit332.33
65. 83718 Claus Lau Larsen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
RA 3 331.67
R1339 R2334 R3322 R4-
Sum995 Snit331.67
66. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 3 331.33
R1345 R2329 R3320 R4-
Sum994 Snit331.33
67. 27337 Mogens Berthelsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 3 330.67
R1341 R2335 R3316 R4-
Sum992 Snit330.67
68. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 3 330.67
R1337 R2329 R3326 R4-
Sum992 Snit330.67
69. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 3 330.00
R1342 R2331 R3317 R4-
Sum990 Snit330.00
70. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 3 324.33
R1341 R2325 R3307 R4-
Sum973 Snit324.33
71. 80646 Peter Vester-Fabrin Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 3 320.67
R1336 R2322 R3304 R4-
Sum962 Snit320.67
72. 130096 Otto Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 3 318.67
R1324 R2320 R3312 R4-
Sum956 Snit318.67
73. 11649 Andreas Olsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 3 317.67
R1326 R2314 R3313 R4-
Sum953 Snit317.67
74. 129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 3 317.33
R1342 R2308 R3302 R4-
Sum952 Snit317.33
75. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
RA 3 316.00
R1342 R2304 R3302 R4-
Sum948 Snit316.00
76. 45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 3 306.67
R1334 R2317 R3269 R4-
Sum920 Snit306.67
77. 70534 Per Nygaard Jensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 3 303.67
R1329 R2305 R3277 R4-
Sum911 Snit303.67
78. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 3 301.67
R1313 R2299 R3293 R4-
Sum905 Snit301.67
79. 39067 Troels Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
RA 3 288.00
R1327 R2311 R3226 R4-
Sum864 Snit288.00
80. 105938 Dan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 3 281.33
R1308 R2280 R3256 R4-
Sum844 Snit281.33
81. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
RA 3 276.33
R1299 R2291 R3239 R4-
Sum829 Snit276.33
82. 23593 Lars Juan Pedersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
RA 3 276.00
R1281 R2280 R3267 R4-
Sum828 Snit276.00
83. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
RA 4 207.00
R1287 R2251 R3250 R440
Sum828 Snit207.00
84. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
RA 4 205.25
R1274 R2261 R3222 R464
Sum821 Snit205.25
85. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 3 273.33
R1297 R2272 R3251 R4-
Sum820 Snit273.33
86. 10735 Jørgen Hagen Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 3 271.33
R1285 R2275 R3254 R4-
Sum814 Snit271.33
87. 134312 Wagn Heinrich Laugesen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 4 198.00
R1242 R2205 R3195 R4150
Sum792 Snit198.00
88. 55782 Søren Solberg Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 4 192.50
R1248 R2213 R3161 R4148
Sum770 Snit192.50
89. 45312 Peder Bendix Didriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 2 381.00
R1384 R2378 R3- R4-
Sum762 Snit381.00
90. 125241 Frank von der Heide Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
RA 2 369.00
R1375 R2363 R3- R4-
Sum738 Snit369.00
91. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 3 246.00
R1314 R2312 R3112 R4-
Sum738 Snit246.00
92. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 368.50
R1377 R2360 R3- R4-
Sum737 Snit368.50
93. 102370 Finn Christian Langkjær Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 2 368.00
R1371 R2365 R3- R4-
Sum736 Snit368.00
94. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 3 243.33
R1284 R2247 R3199 R4-
Sum730 Snit243.33
95. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
RA 2 360.00
R1363 R2357 R3- R4-
Sum720 Snit360.00
96. 134713 Claus Elmegaard Nielsen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
RA 3 234.67
R1277 R2219 R3208 R4-
Sum704 Snit234.67
97. 85657 Thomas Myhre Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
RA 2 351.00
R1369 R2333 R3- R4-
Sum702 Snit351.00
98. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
RA 2 348.50
R1367 R2330 R3- R4-
Sum697 Snit348.50
99. 40358 Søren Hedegaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
RA 2 348.00
R1353 R2343 R3- R4-
Sum696 Snit348.00
100. 120655 Ken Dorn Hansen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 2 346.50
R1348 R2345 R3- R4-
Sum693 Snit346.50
101. 68504 Christian Vest Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 345.50
R1354 R2337 R3- R4-
Sum691 Snit345.50
102. 90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
RA 2 344.50
R1351 R2338 R3- R4-
Sum689 Snit344.50
103. 101847 Martin Nørregaard Nielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 2 341.50
R1343 R2340 R3- R4-
Sum683 Snit341.50
104. 23880 Allan Nyegaard Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
RA 2 340.50
R1343 R2338 R3- R4-
Sum681 Snit340.50
105. 129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
RA 2 333.00
R1338 R2328 R3- R4-
Sum666 Snit333.00
106. 101226 Jim W.N. Thestbjerg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 2 332.00
R1338 R2326 R3- R4-
Sum664 Snit332.00
107. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
RA 2 323.00
R1381 R2265 R3- R4-
Sum646 Snit323.00
108. 23365 Søren Mortensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
RA 2 321.50
R1334 R2309 R3- R4-
Sum643 Snit321.50
109. 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
RA 2 321.00
R1330 R2312 R3- R4-
Sum642 Snit321.00
110. 131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 2 321.00
R1322 R2320 R3- R4-
Sum642 Snit321.00
111. 17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
RA 3 213.00
R1244 R2208 R3187 R4-
Sum639 Snit213.00
112. 69368 Patrick Hansen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 316.50
R1335 R2298 R3- R4-
Sum633 Snit316.50
113. 95799 Kenneth Astrup Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 313.00
R1315 R2311 R3- R4-
Sum626 Snit313.00
114. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
RA 2 309.50
R1345 R2274 R3- R4-
Sum619 Snit309.50
115. 116246 Ole Gaml Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 309.50
R1321 R2298 R3- R4-
Sum619 Snit309.50
116. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
RA 2 291.00
R1311 R2271 R3- R4-
Sum582 Snit291.00
117. 114851 Martin Ladov Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
RA 2 290.50
R1294 R2287 R3- R4-
Sum581 Snit290.50
118. 135192 Michael Løvhøj Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 2 290.00
R1298 R2282 R3- R4-
Sum580 Snit290.00
119. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
RA 2 287.00
R1377 R2197 R3- R4-
Sum574 Snit287.00
120. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
RA 2 284.00
R1291 R2277 R3- R4-
Sum568 Snit284.00
121. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
RA 3 189.33
R1242 R2216 R3110 R4-
Sum568 Snit189.33
122. 47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
RA 3 189.00
R1215 R2182 R3170 R4-
Sum567 Snit189.00
123. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 2 280.50
R1313 R2248 R3- R4-
Sum561 Snit280.50
124. 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 2 279.50
R1287 R2272 R3- R4-
Sum559 Snit279.50
125. 101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 2 278.00
R1344 R2212 R3- R4-
Sum556 Snit278.00
126. 93099 Jens Otto Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
RA 2 278.00
R1289 R2267 R3- R4-
Sum556 Snit278.00
127. 101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 276.50
R1345 R2208 R3- R4-
Sum553 Snit276.50
128. 10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 273.00
R1280 R2266 R3- R4-
Sum546 Snit273.00
129. 129457 Kim Milling Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 3 182.00
R1196 R2190 R3160 R4-
Sum546 Snit182.00
130. 128256 Ehtsham Ul-Haq Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
RA 5 130.60
R1156 R2147 R3134 R4109
Sum546 Snit136.50
131. 13853 Poul Erik Eriksen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 268.50
R1300 R2237 R3- R4-
Sum537 Snit268.50
132. 122180 Carsten Borch Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 257.00
R1272 R2242 R3- R4-
Sum514 Snit257.00
133. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 253.00
R1304 R2202 R3- R4-
Sum506 Snit253.00
134. 10560 Henrik Jensen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
RA 2 252.00
R1260 R2244 R3- R4-
Sum504 Snit252.00
135. 122326 Tom Lillelund Hasselbalch Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
RA 2 247.00
R1269 R2225 R3- R4-
Sum494 Snit247.00
136. 127633 Kenneth Nielsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 2 247.00
R1259 R2235 R3- R4-
Sum494 Snit247.00
137. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
RA 2 245.00
R1266 R2224 R3- R4-
Sum490 Snit245.00
138. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 242.00
R1348 R2136 R3- R4-
Sum484 Snit242.00
139. 67936 Togo Lunden Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 2 235.50
R1270 R2201 R3- R4-
Sum471 Snit235.50
140. 123555 Jesper Munch Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 2 229.00
R1246 R2212 R3- R4-
Sum458 Snit229.00
141. 124529 Gunnar Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 3 152.33
R1201 R2182 R374 R4-
Sum457 Snit152.33
142. 134192 Thomas Mikkonen Brandt Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 228.00
R1264 R2192 R3- R4-
Sum456 Snit228.00
143. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 218.00
R1332 R2104 R3- R4-
Sum436 Snit218.00
144. 134157 Sinus Sjøgren Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
RA 2 218.00
R1226 R2210 R3- R4-
Sum436 Snit218.00
145. 90087 John Henry Just Schreiber Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 2 213.00
R1258 R2168 R3- R4-
Sum426 Snit213.00
146. 134569 Søren Graadyb Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 2 212.50
R1233 R2192 R3- R4-
Sum425 Snit212.50
147. 129458 Henrik Ammondsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 2 206.00
R1216 R2196 R3- R4-
Sum412 Snit206.00
148. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 381.00
R1381 R2- R3- R4-
Sum381 Snit381.00
149. 67889 Jan Guldbrandsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 371.00
R1371 R2- R3- R4-
Sum371 Snit371.00
150. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
RA 1 368.00
R1368 R2- R3- R4-
Sum368 Snit368.00
151. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 367.00
R1367 R2- R3- R4-
Sum367 Snit367.00
152. 61615 Mikkel Seierø Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 2 183.50
R1192 R2175 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
153. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
RA 1 365.00
R1365 R2- R3- R4-
Sum365 Snit365.00
154. 108784 Fang Yang Loo Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
155. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
RA 1 358.00
R1358 R2- R3- R4-
Sum358 Snit358.00
156. 133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 357.00
R1357 R2- R3- R4-
Sum357 Snit357.00
157. 20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
RA 1 356.00
R1356 R2- R3- R4-
Sum356 Snit356.00
158. 115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
RA 1 356.00
R1356 R2- R3- R4-
Sum356 Snit356.00
159. 71278 Peter Munck Eriksen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
RA 1 356.00
R1356 R2- R3- R4-
Sum356 Snit356.00
160. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
RA 1 356.00
R1356 R2- R3- R4-
Sum356 Snit356.00
161. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
RA 1 355.00
R1355 R2- R3- R4-
Sum355 Snit355.00
162. 57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 351.00
R1351 R2- R3- R4-
Sum351 Snit351.00
163. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 351.00
R1351 R2- R3- R4-
Sum351 Snit351.00
164. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 349.00
R1349 R2- R3- R4-
Sum349 Snit349.00
165. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 2 174.50
R1224 R2125 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
166. 17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
RA 1 348.00
R1348 R2- R3- R4-
Sum348 Snit348.00
167. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
RA 1 347.00
R1347 R2- R3- R4-
Sum347 Snit347.00
168. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 347.00
R1347 R2- R3- R4-
Sum347 Snit347.00
169. 28200 Peter Iversen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
RA 1 347.00
R1347 R2- R3- R4-
Sum347 Snit347.00
170. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
RA 1 346.00
R1346 R2- R3- R4-
Sum346 Snit346.00
171. 71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Krudtuglen
DGI Storkøbenhavn
RA 1 345.00
R1345 R2- R3- R4-
Sum345 Snit345.00
172. 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening
DGI Fyn
RA 1 344.00
R1344 R2- R3- R4-
Sum344 Snit344.00
173. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 342.00
R1342 R2- R3- R4-
Sum342 Snit342.00
174. 28779 Niels Klingenberg Vistisen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 340.00
R1340 R2- R3- R4-
Sum340 Snit340.00
175. 55525 Helge Lindegård Storstrømmens Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 1 338.00
R1338 R2- R3- R4-
Sum338 Snit338.00
176. 100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
RA 1 336.00
R1336 R2- R3- R4-
Sum336 Snit336.00
177. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
RA 1 335.00
R1335 R2- R3- R4-
Sum335 Snit335.00
178. 128483 Brian Wittrup Jensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 333.00
R1333 R2- R3- R4-
Sum333 Snit333.00
179. 57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 332.00
R1332 R2- R3- R4-
Sum332 Snit332.00
180. 120914 Krestian Christiansen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
RA 1 331.00
R1331 R2- R3- R4-
Sum331 Snit331.00
181. 83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 330.00
R1330 R2- R3- R4-
Sum330 Snit330.00
182. 122008 Thomas Duus Henriksen Skyttelauget Krudtuglen
DGI Storkøbenhavn
RA 1 328.00
R1328 R2- R3- R4-
Sum328 Snit328.00
183. 126581 Søren Frandsen Kastrup-Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 328.00
R1328 R2- R3- R4-
Sum328 Snit328.00
184. 25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
RA 1 327.00
R1327 R2- R3- R4-
Sum327 Snit327.00
185. 116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
RA 1 327.00
R1327 R2- R3- R4-
Sum327 Snit327.00
186. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 326.00
R1326 R2- R3- R4-
Sum326 Snit326.00
187. 11185 Christian Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 325.00
R1325 R2- R3- R4-
Sum325 Snit325.00
188. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
RA 1 325.00
R1325 R2- R3- R4-
Sum325 Snit325.00
189. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 322.00
R1322 R2- R3- R4-
Sum322 Snit322.00
190. 120632 David Schønveller Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 322.00
R1322 R2- R3- R4-
Sum322 Snit322.00
191. 92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 319.00
R1319 R2- R3- R4-
Sum319 Snit319.00
192. 133364 Alexander Angel Århus Pistolklub
DGI Østjylland
RA 1 317.00
R1317 R2- R3- R4-
Sum317 Snit317.00
193. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
RA 1 316.00
R1316 R2- R3- R4-
Sum316 Snit316.00
194. 126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 315.00
R1315 R2- R3- R4-
Sum315 Snit315.00
195. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 313.00
R1313 R2- R3- R4-
Sum313 Snit313.00
196. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
RA 1 313.00
R1313 R2- R3- R4-
Sum313 Snit313.00
197. 129239 Ronnie Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 312.00
R1312 R2- R3- R4-
Sum312 Snit312.00
198. 97331 Thomas Jensen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
RA 1 312.00
R1312 R2- R3- R4-
Sum312 Snit312.00
199. 82542 Mehmet Karaman Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 312.00
R1312 R2- R3- R4-
Sum312 Snit312.00
200. 68183 Brian Thomsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 311.00
R1311 R2- R3- R4-
Sum311 Snit311.00
201. 128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
RA 1 310.00
R1310 R2- R3- R4-
Sum310 Snit310.00
202. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 308.00
R1308 R2- R3- R4-
Sum308 Snit308.00
203. 124181 Mark Wolff Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
RA 1 308.00
R1308 R2- R3- R4-
Sum308 Snit308.00
204. 126136 Martin Christensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 308.00
R1308 R2- R3- R4-
Sum308 Snit308.00
205. 116162 Christian Lauge Jensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
RA 1 303.00
R1303 R2- R3- R4-
Sum303 Snit303.00
206. 69787 Martin Gottlieb Hansen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 303.00
R1303 R2- R3- R4-
Sum303 Snit303.00
207. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
RA 1 302.00
R1302 R2- R3- R4-
Sum302 Snit302.00
208. 63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 298.00
R1298 R2- R3- R4-
Sum298 Snit298.00
209. 128322 Cim Ib Elmann Lunde Sg&I
DGI Fyn
RA 1 296.00
R1296 R2- R3- R4-
Sum296 Snit296.00
210. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
RA 1 294.00
R1294 R2- R3- R4-
Sum294 Snit294.00
211. 113712 Per Nygaard RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 288.00
R1288 R2- R3- R4-
Sum288 Snit288.00
212. 111972 Ole Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 287.00
R1287 R2- R3- R4-
Sum287 Snit287.00
213. 77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
RA 1 286.00
R1286 R2- R3- R4-
Sum286 Snit286.00
214. 17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
RA 1 284.00
R1284 R2- R3- R4-
Sum284 Snit284.00
215. 126082 Michael Murphy Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 284.00
R1284 R2- R3- R4-
Sum284 Snit284.00
216. 100192 Mike Sony Møller Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 282.00
R1282 R2- R3- R4-
Sum282 Snit282.00
217. 47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
RA 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
218. 131748 Kaj Stengade Christensen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
219. 121447 Tim Sloth Johansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
220. 137830 Jan Dyrberg Jensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
RA 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
221. 63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
222. 130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
223. 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
RA 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
224. 129669 Jesper Veis Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 271.00
R1271 R2- R3- R4-
Sum271 Snit271.00
225. 127014 Peter Thorlaksen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
226. 97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
RA 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
227. 111223 Michael Bodenhoff Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
228. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
229. 126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
230. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
231. 64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
232. 133335 Kenneth Tom Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
233. 120683 Tobias Hasselby Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
234. 125113 Frantz Andersen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
235. 127724 Frans Nygaard Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
RA 1 258.00
R1258 R2- R3- R4-
Sum258 Snit258.00
236. 92180 Christian Brøgger Franck Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
RA 1 258.00
R1258 R2- R3- R4-
Sum258 Snit258.00
237. 125510 Henrik Gottfredsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
RA 1 257.00
R1257 R2- R3- R4-
Sum257 Snit257.00
238. 100895 Michael C. Vestergaard Ravnen
DGI Nordsjælland
RA 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
239. 124626 Martin Skyberg-Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
240. 128518 Leif Rene Gandløse Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 252.00
R1252 R2- R3- R4-
Sum252 Snit252.00
241. 22821 Henrik Boserup Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
RA 1 250.00
R1250 R2- R3- R4-
Sum250 Snit250.00
242. 122255 Morten Bakkedal Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
243. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
RA 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
244. 128980 Robert Bailey Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
RA 1 242.00
R1242 R2- R3- R4-
Sum242 Snit242.00
245. 94366 Olaf Gubien Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
RA 1 238.00
R1238 R2- R3- R4-
Sum238 Snit238.00
246. 83286 Ole Collin Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 237.00
R1237 R2- R3- R4-
Sum237 Snit237.00
247. 129441 Martin Chris Hollerup Grosen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
RA 1 237.00
R1237 R2- R3- R4-
Sum237 Snit237.00
248. 104911 Daniel Lak Andersen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 234.00
R1234 R2- R3- R4-
Sum234 Snit234.00
249. 70190 Juanito Vargas Idrætsforeningen Radiometer
DGI Storkøbenhavn
RA 1 233.00
R1233 R2- R3- R4-
Sum233 Snit233.00
250. 103871 Jørgen Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
RA 1 232.00
R1232 R2- R3- R4-
Sum232 Snit232.00
251. 34726 Knud E. Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
RA 1 231.00
R1231 R2- R3- R4-
Sum231 Snit231.00
252. 69802 Jens Johannesen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 231.00
R1231 R2- R3- R4-
Sum231 Snit231.00
253. 130610 Martin Jensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
RA 1 231.00
R1231 R2- R3- R4-
Sum231 Snit231.00
254. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
RA 1 229.00
R1229 R2- R3- R4-
Sum229 Snit229.00
255. 134785 Tonni Lønstrup Christensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 220.00
R1220 R2- R3- R4-
Sum220 Snit220.00
256. 126724 Preben John Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
RA 1 218.00
R1218 R2- R3- R4-
Sum218 Snit218.00
257. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 217.00
R1217 R2- R3- R4-
Sum217 Snit217.00
258. 104528 Kurt Jensen Ravnen
DGI Nordsjælland
RA 1 216.00
R1216 R2- R3- R4-
Sum216 Snit216.00
259. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 212.00
R1212 R2- R3- R4-
Sum212 Snit212.00
260. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 211.00
R1211 R2- R3- R4-
Sum211 Snit211.00
261. 120697 Martin Lilja Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 211.00
R1211 R2- R3- R4-
Sum211 Snit211.00
262. 126430 Jonas Sommer Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 211.00
R1211 R2- R3- R4-
Sum211 Snit211.00
263. 51847 Allan F. Deleuran Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
RA 1 206.00
R1206 R2- R3- R4-
Sum206 Snit206.00
264. 119900 Jozsef Vamosi Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
RA 1 206.00
R1206 R2- R3- R4-
Sum206 Snit206.00
265. 130110 Jørn Wittrup Jensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 205.00
R1205 R2- R3- R4-
Sum205 Snit205.00
266. 135102 Palle Meyer Jørgensen Skytteforeningen 1402
DGI Storkøbenhavn
RA 1 205.00
R1205 R2- R3- R4-
Sum205 Snit205.00
267. 101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 204.00
R1204 R2- R3- R4-
Sum204 Snit204.00
268. 122006 Torben Recke Skyttelauget Krudtuglen
DGI Storkøbenhavn
RA 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
269. 134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
270. 131721 Morten Farre Nielsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
271. 129419 Tobias R. Tofte Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
272. 137194 Thomas Werchmeister Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
273. 120658 Kåre Hoffgaard Olsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
274. 116159 Suh Jacobsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
275. 126429 Jesper Jensen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
RA 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
276. 133187 Ken Malling-Larsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
RA 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
277. 112378 Rasmus Zier Bro Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
278. 126447 Thomas Karl Salaba Ravnen
DGI Nordsjælland
RA 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
279. 132779 Jens LInd Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
RA 1 159.00
R1159 R2- R3- R4-
Sum159 Snit159.00
280. 129925 Christina Lund Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 152.00
R1152 R2- R3- R4-
Sum152 Snit152.00
281. 112386 Hernando Cardona Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 145.00
R1145 R2- R3- R4-
Sum145 Snit145.00
282. 130905 Hüseyin Koc Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
RA 1 119.00
R1119 R2- R3- R4-
Sum119 Snit119.00
283. 130140 Per Herholdt Andersen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
RA 1 116.00
R1116 R2- R3- R4-
Sum116 Snit116.00
284. 127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
RA 1 111.00
R1111 R2- R3- R4-
Sum111 Snit111.00
285. 129078 Jens Breinholdt Rasmussen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
RA 1 83.00
R183 R2- R3- R4-
Sum83 Snit83.00
286. 130544 Hans Larsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
RA 1 60.00
R160 R2- R3- R4-
Sum60 Snit60.00

Til toppen