TerrænPistol Voksen | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 19. februar 2019 - kl. 07:36
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1 5 53.00
R157 R254 R352 R452
Sum215 Snit53.75
2. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1 16 51.81
R154 R253 R353 R453
Sum213 Snit53.25
3. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
V1 10 50.50
R154 R253 R352 R452
Sum211 Snit52.75
4. 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 6 51.67
R153 R253 R352 R452
Sum210 Snit52.50
5. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 9 51.22
R154 R253 R351 R451
Sum209 Snit52.25
6. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 11 50.00
R153 R252 R352 R451
Sum208 Snit52.00
7. 56361 Kent Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1 6 51.00
R153 R252 R351 R451
Sum207 Snit51.75
8. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V1 10 49.70
R154 R252 R351 R450
Sum207 Snit51.75
9. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V1 12 49.42
R152 R252 R352 R451
Sum207 Snit51.75
10. 109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V1 10 49.60
R154 R252 R350 R450
Sum206 Snit51.50
11. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1 16 47.00
R152 R252 R351 R450
Sum205 Snit51.25
12. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V1 7 50.14
R152 R251 R351 R450
Sum204 Snit51.00
13. 122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
V1 8 48.25
R154 R252 R349 R449
Sum204 Snit51.00
14. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V1 9 48.78
R151 R251 R351 R450
Sum203 Snit50.75
15. 101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1 10 48.50
R153 R252 R349 R449
Sum203 Snit50.75
16. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V1 6 47.33
R152 R251 R350 R447
Sum200 Snit50.00
17. 13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
V1 10 46.10
R153 R250 R349 R448
Sum200 Snit50.00
18. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V1 15 46.67
R151 R250 R349 R449
Sum199 Snit49.75
19. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1 11 46.64
R151 R251 R349 R448
Sum199 Snit49.75
20. 121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1 11 45.55
R152 R250 R349 R448
Sum199 Snit49.75
21. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V1 8 47.25
R150 R250 R349 R449
Sum198 Snit49.50
22. 97307 Kim S. J. Jensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V1 7 44.29
R151 R250 R349 R448
Sum198 Snit49.50
23. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V1 4 49.25
R151 R249 R349 R448
Sum197 Snit49.25
24. 62266 Lars Guldberg Weidick Jægerspris Skytteforening
DGI Nordsjælland
V1 6 47.83
R152 R249 R348 R448
Sum197 Snit49.25
25. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V1 8 46.25
R150 R250 R349 R448
Sum197 Snit49.25
26. 35317 Søren Madsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2 10 43.80
R151 R250 R348 R448
Sum197 Snit49.25
27. 20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V1 5 47.00
R152 R251 R348 R445
Sum196 Snit49.00
28. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V1 6 47.33
R150 R250 R348 R447
Sum195 Snit48.75
29. 68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V1 5 47.20
R150 R249 R348 R447
Sum194 Snit48.50
30. 126289 Mike Lyons Nielsen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 5 47.20
R150 R249 R348 R446
Sum193 Snit48.25
31. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V1 6 46.50
R151 R250 R346 R446
Sum193 Snit48.25
32. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V1 11 44.64
R151 R248 R347 R447
Sum193 Snit48.25
33. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 9 44.11
R151 R248 R347 R447
Sum193 Snit48.25
34. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V1 5 46.80
R152 R251 R345 R444
Sum192 Snit48.00
35. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 6 45.17
R153 R249 R348 R442
Sum192 Snit48.00
36. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 5 46.60
R149 R249 R348 R444
Sum190 Snit47.50
37. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 11 42.64
R150 R248 R346 R446
Sum190 Snit47.50
38. 29055 Ebbe Sørensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
V1 5 46.40
R151 R249 R345 R444
Sum189 Snit47.25
39. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1 6 46.00
R148 R248 R347 R446
Sum189 Snit47.25
40. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V2 11 43.91
R148 R247 R347 R446
Sum188 Snit47.00
41. 90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2 6 42.50
R153 R247 R345 R443
Sum188 Snit47.00
42. 57359 Johnny Ole Larsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 6 45.50
R148 R248 R347 R444
Sum187 Snit46.75
43. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2 9 41.44
R152 R247 R346 R442
Sum187 Snit46.75
44. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 11 40.91
R152 R246 R345 R444
Sum187 Snit46.75
45. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V1 4 46.50
R148 R247 R346 R445
Sum186 Snit46.50
46. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V1 5 46.00
R148 R248 R345 R445
Sum186 Snit46.50
47. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
V1 7 45.29
R148 R247 R346 R445
Sum186 Snit46.50
48. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 6 44.00
R150 R248 R346 R442
Sum186 Snit46.50
49. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2 9 43.33
R149 R247 R346 R444
Sum186 Snit46.50
50. 126139 Tim Iversen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 8 43.25
R152 R246 R345 R443
Sum186 Snit46.50
51. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1 4 46.25
R152 R246 R346 R441
Sum185 Snit46.25
52. 121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 6 45.33
R148 R246 R346 R445
Sum185 Snit46.25
53. 77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2 8 43.75
R150 R246 R345 R444
Sum185 Snit46.25
54. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2 6 43.00
R148 R248 R346 R443
Sum185 Snit46.25
55. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2 13 42.23
R147 R247 R346 R445
Sum185 Snit46.25
56. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V1 4 46.00
R149 R247 R347 R441
Sum184 Snit46.00
57. 115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V1 5 44.60
R150 R249 R344 R441
Sum184 Snit46.00
58. 93356 Brian Brix Christiansen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
V1 5 44.20
R148 R247 R345 R444
Sum184 Snit46.00
59. 23209 Henrik Kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
V2 8 42.38
R148 R247 R345 R444
Sum184 Snit46.00
60. 115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2 12 40.08
R147 R247 R345 R445
Sum184 Snit46.00
61. 20511 Henriette Langelund Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V1 4 45.75
R148 R247 R345 R443
Sum183 Snit45.75
62. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V1 6 44.67
R147 R247 R345 R444
Sum183 Snit45.75
63. 55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2 7 41.57
R148 R247 R346 R442
Sum183 Snit45.75
64. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1 4 45.50
R150 R250 R343 R439
Sum182 Snit45.50
65. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2 5 43.80
R147 R247 R346 R442
Sum182 Snit45.50
66. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2 7 43.57
R148 R246 R345 R443
Sum182 Snit45.50
67. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 11 42.00
R147 R246 R345 R444
Sum182 Snit45.50
68. 90306 Annette Winther RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2 15 40.33
R149 R245 R345 R443
Sum182 Snit45.50
69. 104108 Robert Torpe Meulengracht Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1 4 45.25
R150 R246 R346 R439
Sum181 Snit45.25
70. 21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2 13 40.31
R148 R246 R344 R443
Sum181 Snit45.25
71. 28919 Klaus Steffensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
V1 4 44.75
R151 R246 R342 R440
Sum179 Snit44.75
72. 24801 Lars Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V1 4 44.75
R151 R251 R340 R437
Sum179 Snit44.75
73. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2 7 42.86
R147 R246 R344 R442
Sum179 Snit44.75
74. 86749 Jesper Bech Løkza Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V1 4 44.50
R154 R244 R341 R439
Sum178 Snit44.50
75. 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
V1 4 44.50
R149 R245 R343 R441
Sum178 Snit44.50
76. 69877 Lars Pedersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2 5 43.40
R148 R246 R345 R439
Sum178 Snit44.50
77. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2 7 42.86
R146 R245 R345 R442
Sum178 Snit44.50
78. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
V1 4 44.25
R148 R246 R342 R441
Sum177 Snit44.25
79. 28747 Poul Erik Bloch Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
V1 4 44.25
R148 R246 R346 R437
Sum177 Snit44.25
80. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 5 43.40
R147 R245 R343 R442
Sum177 Snit44.25
81. 19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
V2 8 41.50
R147 R245 R342 R442
Sum176 Snit44.00
82. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 6 39.17
R148 R246 R343 R438
Sum175 Snit43.75
83. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V3 9 38.78
R146 R244 R343 R442
Sum175 Snit43.75
84. 87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 4 43.50
R150 R244 R342 R438
Sum174 Snit43.50
85. 105886 Henrik Auken Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V2 4 43.50
R149 R244 R344 R437
Sum174 Snit43.50
86. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 5 42.80
R146 R245 R341 R441
Sum173 Snit43.25
87. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2 5 42.20
R146 R246 R341 R440
Sum173 Snit43.25
88. 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 4 42.75
R146 R244 R342 R439
Sum171 Snit42.75
89. 110156 Benny Kjeld Bille Nielsen Amager Team Target
DGI Storkøbenhavn
V2 4 42.75
R151 R242 R340 R438
Sum171 Snit42.75
90. 129528 Mikkel Gudbrand Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V2 4 42.50
R148 R245 R340 R437
Sum170 Snit42.50
91. 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 8 36.63
R147 R245 R339 R439
Sum170 Snit42.50
92. 68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V2 4 41.75
R144 R243 R342 R438
Sum167 Snit41.75
93. 114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2 7 40.00
R145 R241 R340 R440
Sum166 Snit41.50
94. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 6 39.33
R148 R241 R339 R438
Sum166 Snit41.50
95. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 7 38.57
R145 R242 R340 R439
Sum166 Snit41.50
96. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 6 38.00
R145 R242 R340 R439
Sum166 Snit41.50
97. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 11 36.27
R142 R242 R341 R441
Sum166 Snit41.50
98. 115663 Tommy Brandt Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2 4 41.25
R143 R241 R341 R440
Sum165 Snit41.25
99. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V3 6 39.83
R144 R243 R340 R438
Sum165 Snit41.25
100. 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V3 7 39.14
R143 R241 R340 R440
Sum164 Snit41.00
101. 102480 Per Fjord Carlsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V3 9 38.00
R143 R242 R341 R438
Sum164 Snit41.00
102. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2 4 40.75
R144 R242 R339 R438
Sum163 Snit40.75
103. 29009 Henrik Steffensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
V2 4 40.75
R145 R241 R339 R438
Sum163 Snit40.75
104. 129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2 4 40.75
R145 R242 R341 R435
Sum163 Snit40.75
105. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V3 5 39.20
R142 R242 R342 R437
Sum163 Snit40.75
106. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 8 38.75
R141 R241 R341 R440
Sum163 Snit40.75
107. 85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V3 5 37.20
R144 R243 R340 R436
Sum163 Snit40.75
108. 106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2 4 40.50
R146 R245 R337 R434
Sum162 Snit40.50
109. 120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 5 39.00
R146 R243 R337 R436
Sum162 Snit40.50
110. 129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V3 7 37.86
R144 R241 R339 R438
Sum162 Snit40.50
111. 128716 Claus Venning Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 6 38.33
R142 R242 R339 R438
Sum161 Snit40.25
112. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V3 6 38.17
R147 R240 R337 R437
Sum161 Snit40.25
113. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 8 35.75
R142 R242 R339 R438
Sum161 Snit40.25
114. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 7 35.14
R145 R239 R339 R438
Sum161 Snit40.25
115. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V3 12 34.42
R141 R241 R340 R439
Sum161 Snit40.25
116. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2 4 40.00
R146 R243 R337 R434
Sum160 Snit40.00
117. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 6 36.33
R146 R242 R339 R433
Sum160 Snit40.00
118. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 5 38.40
R143 R242 R338 R436
Sum159 Snit39.75
119. 62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 39.50
R144 R243 R340 R431
Sum158 Snit39.50
120. 96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 6 37.00
R143 R241 R338 R436
Sum158 Snit39.50
121. 37911 Henrik Johansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V3 4 39.25
R141 R240 R339 R437
Sum157 Snit39.25
122. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 7 37.57
R142 R240 R338 R437
Sum157 Snit39.25
123. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 8 34.75
R142 R241 R338 R436
Sum157 Snit39.25
124. 59745 Helle Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 7 33.86
R142 R241 R339 R435
Sum157 Snit39.25
125. 111858 Mikael Jensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V3 5 36.80
R143 R241 R338 R434
Sum156 Snit39.00
126. 98645 Martin Kramer Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 9 35.56
R140 R239 R339 R438
Sum156 Snit39.00
127. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V3 12 34.42
R140 R239 R339 R437
Sum155 Snit38.75
128. 126294 Jakob Majkilde Jægerspris Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 4 38.50
R142 R240 R339 R433
Sum154 Snit38.50
129. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 8 35.63
R141 R238 R338 R437
Sum154 Snit38.50
130. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V3 4 38.25
R142 R239 R339 R433
Sum153 Snit38.25
131. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 8 31.50
R142 R241 R335 R435
Sum153 Snit38.25
132. 116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V3 6 34.17
R143 R238 R335 R435
Sum151 Snit37.75
133. 128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 7 31.29
R147 R240 R336 R428
Sum151 Snit37.75
134. 121745 Karsten Hornshøj Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 4 37.50
R143 R240 R337 R430
Sum150 Snit37.50
135. 121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 6 36.33
R138 R237 R337 R437
Sum149 Snit37.25
136. 100961 Anders Bo Jensen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 4 37.00
R143 R242 R336 R427
Sum148 Snit37.00
137. 112205 Jens V. Sigersted Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 4 36.75
R142 R239 R335 R431
Sum147 Snit36.75
138. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 5 36.00
R139 R237 R337 R434
Sum147 Snit36.75
139. 114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 36.50
R142 R240 R335 R429
Sum146 Snit36.50
140. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V3 4 36.50
R146 R235 R333 R432
Sum146 Snit36.50
141. 116246 Ole Gaml Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 6 33.83
R139 R238 R338 R431
Sum146 Snit36.50
142. 116746 Heinz Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 5 32.80
R142 R238 R334 R432
Sum146 Snit36.50
143. 24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V1 3 48.33
R152 R248 R345 R4-
Sum145 Snit48.33
144. 115209 Martin Carlsen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
V3 4 36.25
R141 R238 R335 R431
Sum145 Snit36.25
145. 118018 Christian Richter-Pedersen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 4 36.25
R138 R238 R335 R434
Sum145 Snit36.25
146. 20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V1 3 48.00
R153 R249 R342 R4-
Sum144 Snit48.00
147. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 8 33.38
R138 R235 R335 R435
Sum143 Snit35.75
148. 134218 Karina Petersen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 5 31.60
R141 R237 R333 R432
Sum143 Snit35.75
149. 70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1 3 47.33
R149 R247 R346 R4-
Sum142 Snit47.33
150. 47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V1 3 47.33
R151 R250 R341 R4-
Sum142 Snit47.33
151. 121744 Lars Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 6 33.83
R138 R237 R334 R433
Sum142 Snit35.50
152. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 5 32.60
R138 R237 R334 R433
Sum142 Snit35.50
153. 116437 Sten Pold Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 10 27.20
R138 R237 R337 R430
Sum142 Snit35.50
154. 126520 Peter Frimuth Hansen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 4 35.25
R146 R239 R338 R418
Sum141 Snit35.25
155. 110818 Peter Wallén Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V3 4 35.25
R138 R238 R333 R432
Sum141 Snit35.25
156. 109640 Lasse Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 5 34.40
R137 R237 R334 R433
Sum141 Snit35.25
157. 130544 Hans Larsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 7 32.86
R138 R238 R334 R431
Sum141 Snit35.25
158. 129490 Mads Frederiksen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V3 5 33.20
R141 R236 R332 R431
Sum140 Snit35.00
159. 56529 Finn Berg Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 3 46.00
R149 R248 R341 R4-
Sum138 Snit46.00
160. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 3 46.00
R152 R243 R343 R4-
Sum138 Snit46.00
161. 86746 Anders Frimuth Kristensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V1 3 46.00
R150 R248 R340 R4-
Sum138 Snit46.00
162. 21999 Henrik S. Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 5 32.60
R146 R233 R331 R428
Sum138 Snit34.50
163. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V1 3 45.67
R148 R245 R344 R4-
Sum137 Snit45.67
164. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V1 3 45.67
R149 R246 R342 R4-
Sum137 Snit45.67
165. 111450 Steffen Bechmann Olesen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 4 34.25
R150 R242 R327 R418
Sum137 Snit34.25
166. 52006 Jakob Schultz Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
V1 3 45.33
R149 R249 R338 R4-
Sum136 Snit45.33
167. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V1 3 45.33
R148 R245 R343 R4-
Sum136 Snit45.33
168. 16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1 3 45.33
R148 R244 R344 R4-
Sum136 Snit45.33
169. 126355 Kenny Sønderborg Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V1 3 45.33
R148 R246 R342 R4-
Sum136 Snit45.33
170. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 5 32.20
R137 R236 R335 R428
Sum136 Snit34.00
171. 32869 Bill Graversgaard Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 6 29.17
R138 R236 R331 R431
Sum136 Snit34.00
172. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
V1 3 45.00
R147 R245 R343 R4-
Sum135 Snit45.00
173. 122872 Jacob Sand Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 5 32.60
R139 R235 R331 R430
Sum135 Snit33.75
174. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
V1 3 44.33
R149 R243 R341 R4-
Sum133 Snit44.33
175. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1 3 44.33
R149 R242 R342 R4-
Sum133 Snit44.33
176. 89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 4 33.25
R138 R234 R332 R429
Sum133 Snit33.25
177. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 5 32.60
R136 R234 R333 R430
Sum133 Snit33.25
178. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 8 30.75
R138 R232 R332 R431
Sum133 Snit33.25
179. 128868 Tue Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V1 3 44.00
R148 R242 R342 R4-
Sum132 Snit44.00
180. 116871 Torben Lilholm Madsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 4 33.00
R139 R239 R336 R418
Sum132 Snit33.00
181. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V3 5 31.60
R137 R232 R332 R431
Sum132 Snit33.00
182. 55399 Peter R Hemmingsen Foxgaard Amager Team Target
DGI Storkøbenhavn
V3 6 31.33
R134 R234 R333 R431
Sum132 Snit33.00
183. 105247 Ivan Nielsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 32.75
R139 R232 R330 R430
Sum131 Snit32.75
184. 126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 4 32.75
R139 R236 R329 R427
Sum131 Snit32.75
185. 34754 Thomas Hvid Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2 3 43.33
R148 R246 R336 R4-
Sum130 Snit43.33
186. 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
V3 4 32.50
R135 R233 R333 R429
Sum130 Snit32.50
187. 128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 4 32.50
R135 R233 R332 R430
Sum130 Snit32.50
188. 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V3 5 31.60
R137 R233 R332 R428
Sum130 Snit32.50
189. 134330 Peter Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 5 31.40
R136 R232 R331 R431
Sum130 Snit32.50
190. 121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2 3 43.00
R147 R243 R339 R4-
Sum129 Snit43.00
191. 45770 John Amdi Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V3 4 32.25
R137 R235 R332 R425
Sum129 Snit32.25
192. 119663 Mona Jensen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
V3 5 31.80
R136 R232 R331 R430
Sum129 Snit32.25
193. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 6 30.83
R138 R231 R330 R430
Sum129 Snit32.25
194. 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 6 27.50
R141 R231 R330 R427
Sum129 Snit32.25
195. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V2 3 42.67
R147 R246 R335 R4-
Sum128 Snit42.67
196. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V3 7 28.29
R135 R233 R332 R428
Sum128 Snit32.00
197. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2 3 42.33
R145 R243 R339 R4-
Sum127 Snit42.33
198. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2 3 42.33
R145 R244 R338 R4-
Sum127 Snit42.33
199. 91723 Jan Røjkjær Odense Skyttekreds
DGI Fyn
V2 3 42.33
R143 R242 R342 R4-
Sum127 Snit42.33
200. 12377 Tomas Lauridsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 4 31.75
R135 R233 R330 R429
Sum127 Snit31.75
201. 130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 31.75
R136 R236 R328 R427
Sum127 Snit31.75
202. 18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
V2 3 41.67
R144 R241 R340 R4-
Sum125 Snit41.67
203. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 31.25
R138 R233 R330 R424
Sum125 Snit31.25
204. 118857 Erik Jakobsen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 5 29.20
R139 R239 R325 R422
Sum125 Snit31.25
205. 120951 Nicolai Krogh Nielsen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
V2 3 41.33
R146 R241 R337 R4-
Sum124 Snit41.33
206. 92832 Sebastian Mikkelsen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
V2 3 41.00
R146 R240 R337 R4-
Sum123 Snit41.00
207. 31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V2 3 40.67
R145 R239 R338 R4-
Sum122 Snit40.67
208. 111721 Joachim Juhl Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
V2 3 40.33
R143 R241 R337 R4-
Sum121 Snit40.33
209. 34774 Leif Frank Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2 3 40.00
R145 R239 R336 R4-
Sum120 Snit40.00
210. 24732 Mikkel Troelsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V2 3 40.00
R141 R240 R339 R4-
Sum120 Snit40.00
211. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2 3 40.00
R147 R243 R330 R4-
Sum120 Snit40.00
212. 129068 Christian Koch Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2 3 40.00
R142 R241 R337 R4-
Sum120 Snit40.00
213. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 39.67
R148 R236 R335 R4-
Sum119 Snit39.67
214. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 3 39.67
R143 R241 R335 R4-
Sum119 Snit39.67
215. 34726 Knud E. Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 5 29.00
R137 R229 R327 R426
Sum119 Snit29.75
216. 99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 3 39.33
R144 R241 R333 R4-
Sum118 Snit39.33
217. 134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 5 28.00
R136 R232 R326 R424
Sum118 Snit29.50
218. 122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 6 25.83
R132 R231 R328 R426
Sum117 Snit29.25
219. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 38.33
R144 R239 R332 R4-
Sum115 Snit38.33
220. 24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V3 3 38.33
R145 R242 R328 R4-
Sum115 Snit38.33
221. 111972 Ole Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 4 28.75
R145 R231 R320 R419
Sum115 Snit28.75
222. 96502 Morten Laursen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 38.00
R141 R237 R336 R4-
Sum114 Snit38.00
223. 133950 Krzysztof Daleszak RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 6 26.00
R139 R225 R325 R425
Sum114 Snit28.50
224. 126508 Mike Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 3 37.67
R142 R241 R330 R4-
Sum113 Snit37.67
225. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 28.25
R137 R229 R325 R422
Sum113 Snit28.25
226. 68254 Henrik Furdal Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 4 28.00
R131 R228 R328 R425
Sum112 Snit28.00
227. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V3 3 37.00
R144 R240 R327 R4-
Sum111 Snit37.00
228. 18305 Heidi Pedersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
V3 3 36.67
R137 R237 R336 R4-
Sum110 Snit36.67
229. 121447 Tim Sloth Johansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 3 36.67
R142 R234 R334 R4-
Sum110 Snit36.67
230. 83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 9 23.00
R129 R228 R327 R426
Sum110 Snit27.50
231. 126685 Rasmus Andrew Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V3 3 36.33
R140 R236 R333 R4-
Sum109 Snit36.33
232. 123557 Klaus Andersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 9 19.22
R132 R231 R323 R423
Sum109 Snit27.25
233. 130371 Søren Kromann Mandrup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 3 36.00
R143 R238 R327 R4-
Sum108 Snit36.00
234. 56382 Heidi Nyberg Hansen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 3 35.67
R145 R232 R330 R4-
Sum107 Snit35.67
235. 67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 3 35.67
R136 R236 R335 R4-
Sum107 Snit35.67
236. 105868 Jimmy Nielsen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
V3 3 35.67
R138 R237 R332 R4-
Sum107 Snit35.67
237. 92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 35.33
R137 R236 R333 R4-
Sum106 Snit35.33
238. 126507 Dea Tindbæk Lolle Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 3 35.33
R142 R235 R329 R4-
Sum106 Snit35.33
239. 126471 Elena Efremova Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 3 35.00
R142 R232 R331 R4-
Sum105 Snit35.00
240. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 3 35.00
R144 R239 R322 R4-
Sum105 Snit35.00
241. 124054 Michael Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 3 34.33
R141 R235 R327 R4-
Sum103 Snit34.33
242. 56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 34.00
R138 R236 R328 R4-
Sum102 Snit34.00
243. 89287 Martin Sonne Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 3 33.67
R139 R233 R329 R4-
Sum101 Snit33.67
244. 83224 Flemming Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V1 2 50.00
R155 R245 R3- R4-
Sum100 Snit50.00
245. 29559 Kim Frandsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
V1 2 49.50
R150 R249 R3- R4-
Sum99 Snit49.50
246. 70304 Thomas Kofoed-Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V1 2 49.50
R151 R248 R3- R4-
Sum99 Snit49.50
247. 30772 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 3 33.00
R138 R231 R330 R4-
Sum99 Snit33.00
248. 126686 Sabrina Barbi Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V3 3 33.00
R137 R232 R330 R4-
Sum99 Snit33.00
249. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 32.67
R147 R230 R321 R4-
Sum98 Snit32.67
250. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 4 24.25
R130 R224 R322 R421
Sum97 Snit24.25
251. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V1 2 48.00
R151 R245 R3- R4-
Sum96 Snit48.00
252. 57699 Tobias Dietz Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 2 47.50
R150 R245 R3- R4-
Sum95 Snit47.50
253. 114325 Torben Jensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 3 31.67
R133 R231 R331 R4-
Sum95 Snit31.67
254. 92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 3 31.33
R136 R231 R327 R4-
Sum94 Snit31.33
255. 132183 Morten M. R. Jensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 3 31.33
R139 R237 R318 R4-
Sum94 Snit31.33
256. 127099 Jeppe Jensen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1 2 46.50
R147 R246 R3- R4-
Sum93 Snit46.50
257. 130259 Claus E. Kirkeby Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 3 31.00
R134 R231 R328 R4-
Sum93 Snit31.00
258. 70806 Claudi Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V1 2 46.00
R148 R244 R3- R4-
Sum92 Snit46.00
259. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 2 46.00
R154 R238 R3- R4-
Sum92 Snit46.00
260. 119966 Brian S. Pedersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 30.67
R136 R231 R325 R4-
Sum92 Snit30.67
261. 33640 Flemming Skourup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
V3 3 30.33
R133 R231 R327 R4-
Sum91 Snit30.33
262. 125958 Michael Søgård Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V3 3 30.33
R135 R230 R326 R4-
Sum91 Snit30.33
263. 108105 Jesper Eskildsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V1 2 45.00
R147 R243 R3- R4-
Sum90 Snit45.00
264. 114010 Torben Espø IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
V3 3 30.00
R139 R229 R322 R4-
Sum90 Snit30.00
265. 117163 Torben Vijitpanya RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 7 19.57
R125 R225 R321 R419
Sum90 Snit22.50
266. 50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V1 2 44.50
R146 R243 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
267. 55123 Preben Villadsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1 2 44.00
R145 R243 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
268. 83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 2 44.00
R148 R240 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
269. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 29.33
R133 R229 R326 R4-
Sum88 Snit29.33
270. 94995 Rahlf Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 2 43.50
R147 R240 R3- R4-
Sum87 Snit43.50
271. 16980 Mick Huus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2 2 43.50
R144 R243 R3- R4-
Sum87 Snit43.50
272. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
V2 2 43.00
R146 R240 R3- R4-
Sum86 Snit43.00
273. 126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 2 43.00
R151 R235 R3- R4-
Sum86 Snit43.00
274. 48838 Mogens Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
V3 3 28.67
R129 R229 R328 R4-
Sum86 Snit28.67
275. 47093 Hugo Høj Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
V3 4 21.50
R134 R227 R323 R42
Sum86 Snit21.50
276. 27337 Mogens Berthelsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
V2 2 42.50
R144 R241 R3- R4-
Sum85 Snit42.50
277. 109777 Jan Petersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2 2 42.50
R143 R242 R3- R4-
Sum85 Snit42.50
278. 101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 2 42.00
R145 R239 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
279. 126736 Lars Hørup Hansen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2 2 42.00
R145 R239 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
280. 128903 Jens Winkler Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 3 28.00
R138 R230 R316 R4-
Sum84 Snit28.00
281. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2 2 41.00
R147 R235 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
282. 131144 Michael Gregersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 8 16.00
R123 R220 R320 R419
Sum82 Snit20.50
283. 128158 Per Hagen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 3 27.00
R137 R227 R317 R4-
Sum81 Snit27.00
284. 120383 Mads Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 3 27.00
R132 R231 R318 R4-
Sum81 Snit27.00
285. 13030 Brian Pedersen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2 2 40.00
R145 R235 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
286. 10551 Jan Elgaard Sørensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2 2 40.00
R145 R235 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
287. 111853 Jonas Juul Andersen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 2 40.00
R141 R239 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
288. 101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 2 40.00
R141 R239 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
289. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2 2 40.00
R142 R238 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
290. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 3 26.67
R134 R224 R322 R4-
Sum80 Snit26.67
291. 107555 Ina Frahm Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V3 7 16.86
R125 R220 R319 R416
Sum80 Snit20.00
292. 126430 Jonas Sommer Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 39.50
R143 R236 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
293. 125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V3 2 39.50
R142 R237 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
294. 128813 Sten Andersen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 3 26.33
R130 R225 R324 R4-
Sum79 Snit26.33
295. 99727 Palle Damgaard Nielsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 2 39.00
R140 R238 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
296. 117309 Mikkel Holmgren Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V3 2 38.50
R139 R238 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
297. 133025 André M. Lund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V3 2 38.50
R142 R235 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
298. 72165 Thomas Kempe Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V3 3 25.67
R129 R228 R320 R4-
Sum77 Snit25.67
299. 93595 Viggo Pedersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 6 16.50
R121 R220 R320 R416
Sum77 Snit19.25
300. 125138 Ole Brøgger Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 2 38.00
R139 R237 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
301. 128814 Reza Honarkar Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 3 25.33
R138 R220 R318 R4-
Sum76 Snit25.33
302. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V3 6 16.67
R127 R218 R317 R414
Sum76 Snit19.00
303. 81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 37.50
R139 R236 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
304. 95739 Christian Stigaard Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 2 37.50
R139 R236 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
305. 125348 Finn Stampe Olesen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
V3 3 25.00
R128 R227 R320 R4-
Sum75 Snit25.00
306. 130399 Jeppe Stjernholm Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 2 37.00
R143 R231 R3- R4-
Sum74 Snit37.00
307. 127095 Jesper Rylland Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V3 3 24.67
R130 R227 R317 R4-
Sum74 Snit24.67
308. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 2 36.50
R138 R235 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
309. 68504 Christian Vest Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 36.50
R144 R229 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
310. 117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V3 2 35.50
R139 R232 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
311. 17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
V3 2 35.50
R136 R235 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
312. 104528 Kurt Jensen Ravnen
DGI Nordsjælland
V3 2 35.50
R144 R227 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
313. 119615 Maria Kamnerd Khonkaen Wismann RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 2 35.00
R137 R233 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
314. 122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V3 2 35.00
R138 R232 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
315. 122180 Carsten Borch Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 23.33
R140 R221 R39 R4-
Sum70 Snit23.33
316. 126536 Steen Stokholm Sørensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 2 34.50
R136 R233 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
317. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
V3 2 34.50
R138 R231 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
318. 132942 Christian Bonde Larsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 3 23.00
R134 R218 R317 R4-
Sum69 Snit23.00
319. 116109 Henrik Degn Hansen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
V3 2 34.00
R138 R230 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
320. 87101 Erik Møller Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 3 22.67
R127 R227 R314 R4-
Sum68 Snit22.67
321. 132732 Lene Rønfeldt Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 3 22.67
R125 R223 R320 R4-
Sum68 Snit22.67
322. 85657 Thomas Myhre Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V3 2 33.50
R136 R231 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
323. 11649 Andreas Olsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 2 33.50
R138 R229 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
324. 91439 Henrik Koustrup Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
V3 2 33.50
R134 R233 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
325. 128906 Morten Nissen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 2 33.50
R140 R227 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
326. 131187 Ngu Tam Khuu Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 2 33.50
R139 R228 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
327. 99386 Claus Ole Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
V3 2 33.00
R138 R228 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
328. 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V3 2 33.00
R134 R232 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
329. 132785 Tim Serup Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 2 33.00
R134 R232 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
330. 119886 Thomas Rud Friis Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 3 22.00
R129 R222 R315 R4-
Sum66 Snit22.00
331. 60863 Frank Andersen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 32.50
R133 R232 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
332. 66872 Hanne Arantila Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V3 2 32.50
R138 R227 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
333. 106941 Ulrich Bjerregaard Ravnen
DGI Nordsjælland
V3 2 32.50
R139 R226 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
334. 85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 32.00
R139 R225 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
335. 10560 Henrik Jensen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
V3 2 32.00
R135 R229 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
336. 129442 Tonny Veng Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 2 32.00
R134 R230 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
337. 133018 Sune Bækgaard Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 2 32.00
R138 R226 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
338. 134456 Morten Østerberg Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 2 32.00
R133 R231 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
339. 92839 Kasper Ladegaard Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
V3 2 32.00
R139 R225 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
340. 101733 Bo Preston Andersen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
V3 2 31.50
R135 R228 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
341. 130289 Jonny Grønfeldt Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V3 2 31.50
R132 R231 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
342. 126534 Jonas Dansholm Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 2 31.50
R140 R223 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
343. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 31.50
R142 R221 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
344. 133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 31.00
R132 R230 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
345. 26916 Jan H. B. Knudsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 2 30.50
R137 R224 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
346. 122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
V3 2 30.50
R132 R229 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
347. 129871 Gert Dan Friis RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 4 15.25
R122 R217 R311 R411
Sum61 Snit15.25
348. 13489 Bent H. Christensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 2 30.00
R132 R228 R3- R4-
Sum60 Snit30.00
349. 102336 Jacob Vels Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V3 2 30.00
R132 R228 R3- R4-
Sum60 Snit30.00
350. 15054 Bettina Møller Seerup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 2 29.00
R132 R226 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
351. 126474 Heinrich Flyvholm Okkerstrøm Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V3 2 28.50
R133 R224 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
352. 128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V3 3 19.00
R127 R221 R39 R4-
Sum57 Snit19.00
353. 111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V3 2 28.00
R130 R226 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
354. 126291 Jack Larsson Jægerspris Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 2 28.00
R131 R225 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
355. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V3 2 27.50
R129 R226 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
356. 134712 Daniel Sønderholm RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 2 27.50
R138 R217 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
357. 127097 Peter Carlsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 2 27.00
R137 R217 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
358. 130461 Sebastian Milton R. Vangsgaard Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 27.00
R131 R223 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
359. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 26.50
R133 R220 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
360. 19999 Leo Sørensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1 1 52.00
R152 R2- R3- R4-
Sum52 Snit52.00
361. 107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 1 52.00
R152 R2- R3- R4-
Sum52 Snit52.00
362. 119212 Gulak Olsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V3 3 17.33
R120 R216 R316 R4-
Sum52 Snit17.33
363. 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
V3 2 25.50
R133 R218 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
364. 45404 Rene Vogn Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
V1 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
365. 106049 Dennis Martlev Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
366. 120301 Justin Vinther Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 2 25.00
R132 R218 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
367. 86324 Jan Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V3 2 25.00
R125 R225 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
368. 129496 Claus Thomsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V3 2 25.00
R127 R223 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
369. 131678 Troels Kornum Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V3 2 25.00
R126 R224 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
370. 133359 Peter Lindequist Madsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
V3 2 25.00
R137 R213 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
371. 90554 Lars Mathiasen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
V1 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
372. 117626 Henrik Høgh Christiansen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 2 24.50
R126 R223 R3- R4-
Sum49 Snit24.50
373. 88133 Pavel Ibenforth Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V1 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
374. 121844 Lars Gottschling-Knudsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
V3 2 24.00
R126 R222 R3- R4-
Sum48 Snit24.00
375. 85921 Ken Boe Hansen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 2 24.00
R134 R214 R3- R4-
Sum48 Snit24.00
376. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 4 12.00
R122 R213 R38 R45
Sum48 Snit12.00
377. 64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V1 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
378. 15548 Mads Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
V1 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
379. 32224 Martin Erni Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V1 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
380. 15532 Sven Dahl Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V1 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
381. 129925 Christina Lund Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V1 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
382. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 2 23.50
R127 R220 R3- R4-
Sum47 Snit23.50
383. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V3 4 11.75
R115 R212 R312 R48
Sum47 Snit11.75
384. 116753 Hans Jørgen Thomsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 5 10.40
R119 R212 R38 R48
Sum47 Snit11.75
385. 46947 Per Ohlsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
V1 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
386. 46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
V1 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
387. 127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V1 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
388. 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 2 23.00
R128 R218 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
389. 67889 Jan Guldbrandsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
V1 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
390. 39817 Jesper B Hansen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V1 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
391. 87176 Morten Østergård Pedersen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V1 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
392. 75613 Lasse Grønlund Kampmann Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V1 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
393. 129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
V1 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
394. 28658 Anders Larsen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
V1 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
395. 92887 Dennis Rytter Kjærsgaard Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
V1 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
396. 126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
V1 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
397. 70514 Rene Westerdahl Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
398. 70340 Marianne Mansdal Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
V3 2 22.00
R125 R219 R3- R4-
Sum44 Snit22.00
399. 112362 Kim Denkel Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 2 22.00
R123 R221 R3- R4-
Sum44 Snit22.00
400. 16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V2 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
401. 13266 Steen Laursen Nordjysk Historisk Skytteforening
DGI Nordjylland
V2 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
402. 68234 Kenneth Hilligsøe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
403. 46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
V2 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
404. 124654 Jesper D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
405. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 2 21.50
R128 R215 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
406. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
407. 36345 Bent Illum Hansen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
V2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
408. 34285 Lars Erik Petersen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
409. 11178 Daniel Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
410. 93329 Kenneth Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
411. 103995 Kenn Sandberg Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
412. 47958 Sander Dyremose Carstensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
413. 87732 Thomas Dyregaard Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
414. 51804 Claus Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
415. 87726 Hans Henrik Skjerning Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 2 21.00
R122 R220 R3- R4-
Sum42 Snit21.00
416. 129824 Peter Wagner Ravnen
DGI Nordsjælland
V3 2 21.00
R121 R221 R3- R4-
Sum42 Snit21.00
417. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
V2 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
418. 130264 Sune Jeppesen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 2 20.50
R121 R220 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
419. 109471 Betina F. Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V3 3 13.67
R117 R212 R312 R4-
Sum41 Snit13.67
420. 51257 Allan Hjortshøj Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
421. 68358 Hans Jørgen Larsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
422. 56241 Jeanette Kristensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
423. 32639 Heidi Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
424. 102083 Jørgen Bøgh Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
425. 10427 Tom Bestle Jørgensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
426. 20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
427. 101226 Jim W.N. Thestbjerg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
428. 125735 Nicklas Thylkjær Tåstrup Skytteforening 13.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
429. 22545 Jan Klarbæk Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
430. 122126 Kasper Sieker Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
V2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
431. 121597 Henrik Pedersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 20.00
R121 R219 R3- R4-
Sum40 Snit20.00
432. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
433. 56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
434. 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
435. 101742 Jonas Emil Stavnsbjerg Haarby Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
436. 49653 Flemming Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
437. 51664 Lars Mengel Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
438. 125580 Ronni Henrik Mathiasen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
439. 124653 Henrik D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
440. 112640 Magnus Degenkolv Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V3 2 19.50
R125 R214 R3- R4-
Sum39 Snit19.50
441. 59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
442. 44812 Hanne Kathrine Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
443. 116822 Bo Ris Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
444. 71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
445. 21140 John D. Larsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
446. 123504 Uffe Ladefoged Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
447. 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
448. 21307 Britt Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
449. 17109 Joakim Hjort Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
450. 63094 Ethan A. N. Ingholt Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
451. 13972 Per Damborg Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
452. 15458 Jesper Christiansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
453. 132268 Anders muxoll Schrøder Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
454. 71069 Peter Topsøe Jensen Kastrup-Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
455. 131506 Allan B. Olsen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 2 19.00
R123 R215 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
456. 129436 Emil Jensen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 2 19.00
R119 R219 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
457. 26999 Peter B. Johansen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
458. 106900 Lasse Vrangbak Mortensen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
459. 124812 Benjamin Thaulow Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
460. 100533 Emil Jeppesen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
461. 132793 Mette R. Jensen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
462. 134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
463. 131158 Morten Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
V3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
464. 100895 Michael C. Vestergaard Ravnen
DGI Nordsjælland
V3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
465. 135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
466. 12636 John Olesen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
467. 101527 Lars Dalgaard Hansen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
468. 63427 Shila Pico Petersen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
469. 113787 Jesper Mott Sundstrøm Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
470. 20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
471. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
472. 101357 Mads Lildholdt Haarby Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
473. 46711 Kim Hjortholm Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
474. 68402 Anne-Marie Lassen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
475. 58422 Casper With Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
476. 62487 Rasmus Jørgensen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
477. 128426 Frank Reinholt Andersen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
478. 126429 Jesper Jensen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 18.00
R124 R212 R3- R4-
Sum36 Snit18.00
479. 31549 Per Jacobsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
480. 97424 Per Jensen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
481. 129458 Henrik Ammondsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
482. 132646 Stefan Juhl Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
483. 126417 Jens Christoffersen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 2 17.50
R120 R215 R3- R4-
Sum35 Snit17.50
484. 24175 Bo Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
485. 93786 Thue Schlaikjær Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
486. 45192 Bjarne Madsen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
V3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
487. 127014 Peter Thorlaksen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
488. 128977 Jesper Simonsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
V3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
489. 46305 Rasmus Milling Lunde Sg&I
DGI Fyn
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
490. 56143 Steffen Kristensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
491. 14453 Birgitte Bæk Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
492. 51662 Lars Beck Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
493. 102006 Bjarne Svendsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
494. 129527 Christian Dyhr Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
495. 134724 Jarl Kåstrup Kristensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
496. 52945 Hans Henrik Jensen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
497. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
498. 134795 Niels Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
499. 94074 Michael Christensen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
500. 52144 Kenneth Nielsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
V3 2 16.50
R118 R215 R3- R4-
Sum33 Snit16.50
501. 129443 Jørgen Veng Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 2 16.50
R120 R213 R3- R4-
Sum33 Snit16.50
502. 125994 Jan Winkel Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V3 2 16.50
R125 R28 R3- R4-
Sum33 Snit16.50
503. 96159 Martin Pedersen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
504. 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
505. 120545 Thomas Bak Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
506. 52034 Flemming Buch Odense Skyttekreds
DGI Fyn
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
507. 111452 Henrik Carlsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
508. 121146 Danny Laybourn Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
509. 22284 Per Lorentzen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
510. 87999 Hans Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
511. 48111 Ketil D Carstensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
512. 46784 Frede Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
513. 127943 Max Bo Larsen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
514. 122722 Bjørn C. Severin Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
515. 133949 Simon Max Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
516. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
517. 17213 Dan Olsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
518. 121966 Kasper Mathias Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
V3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
519. 16565 Niels J. Mikkelsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
520. 126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
V3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
521. 92715 Mikkel Grathe Hadsund Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 2 15.50
R116 R215 R3- R4-
Sum31 Snit15.50
522. 134154 Martin Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 2 15.50
R125 R26 R3- R4-
Sum31 Snit15.50
523. 33877 Per Bøgegren Jensen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
524. 110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
525. 82900 Bruno Nedergaard Pedersen Nordjysk Historisk Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
526. 109428 Dennis Flemming Madsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
527. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
528. 111586 Kell Thomas RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
529. 111973 Søren Toldal RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
530. 130545 Martin Bergqvist Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
531. 68220 Peter Dausell Viskinge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
532. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
533. 128669 Dina Friberg Larsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
534. 131196 Flemming Skifte Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
535. 10216 Peter Andersen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
V3 2 15.00
R118 R212 R3- R4-
Sum30 Snit15.00
536. 130827 Brian Nordby-Andersen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 15.00
R128 R22 R3- R4-
Sum30 Snit15.00
537. 119027 Jesper Pedersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
538. 100825 Christian Rosenmeyer Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
V3 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
539. 46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
V3 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
540. 130597 Jan Ballegaard Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
541. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 2 14.50
R115 R214 R3- R4-
Sum29 Snit14.50
542. 21889 Freddy Pedersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V3 3 9.67
R114 R28 R37 R4-
Sum29 Snit9.67
543. 28669 Torben R. Hansen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
544. 111441 Troels Hansen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
V3 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
545. 12740 Tina Pedersen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
546. 129269 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
547. 117007 Ulrik McArdle Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
548. 43909 John Petersen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
V3 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
549. 134217 Michael Handwerk Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
V3 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
550. 20256 Anna Lis Nybo Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
551. 129927 Anette Søndergaard Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
552. 102018 Lars Henrik Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
553. 114623 Morten Fischer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
554. 111761 Marianne Ebbesen-Olsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
555. 123505 Tim Jensen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
556. 121450 Anika Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
557. 124271 Dimitri Ruusuviita Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
558. 134192 Thomas Mikkonen Brandt Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
559. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
560. 88571 Rene Sørensen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 2 13.50
R117 R210 R3- R4-
Sum27 Snit13.50
561. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 2 13.50
R118 R29 R3- R4-
Sum27 Snit13.50
562. 124529 Gunnar Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 3 9.00
R112 R28 R37 R4-
Sum27 Snit9.00
563. 56654 Arne Eliassen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
564. 44014 Kay-Werner Jacobsen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
565. 80753 Else Pedersen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
566. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
567. 123561 Ole Sørensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
568. 128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
569. 129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
570. 91102 Brian Lindquist Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V3 3 8.67
R19 R29 R38 R4-
Sum26 Snit8.67
571. 47384 Kim Madsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
572. 91292 Susanne Mogensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
573. 129418 Lars Ralph Nielsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
574. 129398 Per Hansen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
575. 130973 Bo Frydkjær Jørgensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
576. 127017 Claus Haack Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
577. 126839 Lars Bay Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V3 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
578. 126136 Martin Christensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
579. 128339 Joe Nørskov Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
580. 85920 Ronald Tiedt Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
581. 111471 Erol Altinok Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
582. 135492 Henrik Gaden Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
583. 109606 Steffen Balslev IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
V3 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
584. 116013 Lars Olesen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
585. 121654 Klaus Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
586. 130096 Otto Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
V3 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
587. 130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
588. 113788 André Helbl Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
589. 133391 Jan Schønack Trendholm Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
V3 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
590. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
591. 17166 Hanne Toft Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
592. 124337 Henrik Laursen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
593. 119803 Tom Gjørret Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
594. 126293 Agger Kempff-Andersen Jægerspris Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
595. 133553 Mads Ejnar Kehlet Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
596. 130450 Finn Mose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
597. 92280 Jan Boesen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V3 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
598. 48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V3 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
599. 126656 Steen Rasch Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
600. 128980 Robert Bailey Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
V3 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
601. 86070 Henrik Bech Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V3 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
602. 14661 Lone Hermansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
603. 107164 Keld Winther Andreasen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
V3 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
604. 126447 Thomas Karl Salaba Ravnen
DGI Nordsjælland
V3 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
605. 49477 Gert Riber Schultz HPRD/ROID Fyn Skyttekreds
DGI Fyn
V3 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
606. 116023 Tom Ottosen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
607. 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V3 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
608. 88918 Viggo Tølbøll Gregersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
609. 93505 Helle Christoffersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
610. 131041 Claus Leth Bak Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
611. 111470 Hayrettin Ari Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
612. 88000 Palle Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
V3 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
613. 20592 Nils Karlsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
614. 127110 Keld Due Kaiser Galten Skytteforening
DGI Østjylland
V3 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
615. 130134 Ronni Keldgård Åbybro Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
616. 130410 Martin Tølbøll Gregersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
V3 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
617. 134159 Tine Lykke Tindal Leth Bak Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V3 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
618. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
619. 132625 Henrik Øster Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
V3 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
620. 129669 Jesper Veis Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
621. 129926 Maiken Heje Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V3 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
622. 134858 Axel Teichert Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
623. 78909 Carsten Eliasen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
624. 35362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
V3 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
625. 133870 Anders Broeng Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
V3 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
626. 134193 Sofie May B. Poulsen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
627. 134993 Birgitte Greiner Hultberg Køge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
628. 133597 Christian Skjødt Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V3 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
629. 129570 Claus Vesterskov Lyng IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
V3 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
630. 45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
V3 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
631. 133919 Henrik Jensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
V3 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
632. 97167 Jan Hjort Hansen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
633. 88419 Frank Karup Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V3 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
634. 133066 Christopher Yau Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
635. 126402 Brian Friis Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
V3 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
636. 135564 Rune Schønemann Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
637. 70267 Kim Nielsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V3 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
638. 133944 Martin Enselmann Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
V3 1 7.00
R17 R2- R3- R4-
Sum7 Snit7.00
639. 45957 Lasse Pedersen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
V3 1 6.00
R16 R2- R3- R4-
Sum6 Snit6.00
640. 129457 Kim Milling Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V3 1 6.00
R16 R2- R3- R4-
Sum6 Snit6.00
641. 106743 Neel Mühldorff Sandberg Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V3 1 4.00
R14 R2- R3- R4-
Sum4 Snit4.00

Til toppen