TerrænPistol Senior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 21. april 2019 - kl. 06:12
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
SE 8 44.75
R148 R247 R346 R446
Sum187 Snit46.75
2. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
SE 9 43.00
R148 R248 R346 R445
Sum187 Snit46.75
3. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
SE 6 43.83
R150 R249 R344 R443
Sum186 Snit46.50
4. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE 9 42.44
R149 R247 R345 R445
Sum186 Snit46.50
5. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
SE 5 44.20
R150 R245 R344 R442
Sum181 Snit45.25
6. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 6 43.17
R146 R246 R344 R443
Sum179 Snit44.75
7. 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 6 42.33
R147 R245 R344 R443
Sum179 Snit44.75
8. 54957 Carsten F. Petersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 8 41.00
R147 R245 R344 R442
Sum178 Snit44.50
9. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
SE 8 41.25
R148 R246 R342 R441
Sum177 Snit44.25
10. 60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 7 40.57
R148 R247 R342 R438
Sum175 Snit43.75
11. 31414 Ivan Christensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE 4 43.00
R145 R243 R342 R442
Sum172 Snit43.00
12. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE 6 37.50
R149 R242 R341 R440
Sum172 Snit43.00
13. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 5 42.20
R148 R242 R341 R440
Sum171 Snit42.75
14. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE 6 40.33
R144 R243 R342 R441
Sum170 Snit42.50
15. 21143 John Walker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE 10 38.70
R144 R242 R342 R442
Sum170 Snit42.50
16. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE 5 40.60
R145 R242 R341 R438
Sum166 Snit41.50
17. 32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE 6 39.83
R144 R243 R340 R438
Sum165 Snit41.25
18. 23219 Bent Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE 7 35.86
R143 R241 R341 R436
Sum161 Snit40.25
19. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 4 38.25
R142 R239 R337 R435
Sum153 Snit38.25
20. 119518 Anders Lykke Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE 6 36.17
R141 R239 R337 R434
Sum151 Snit37.75
21. 32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE 7 34.86
R141 R238 R336 R435
Sum150 Snit37.50
22. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 4 37.00
R145 R237 R333 R433
Sum148 Snit37.00
23. 13293 Per S. Nielsen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 7 34.57
R138 R237 R336 R435
Sum146 Snit36.50
24. 56737 René Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 6 32.67
R139 R237 R336 R432
Sum144 Snit36.00
25. 31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE 4 35.75
R142 R239 R334 R428
Sum143 Snit35.75
26. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
SE 5 34.40
R142 R241 R331 R429
Sum143 Snit35.75
27. 88097 Jørn Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE 9 30.33
R139 R237 R335 R432
Sum143 Snit35.75
28. 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE 7 33.29
R142 R235 R332 R432
Sum141 Snit35.25
29. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE 5 33.20
R138 R238 R335 R428
Sum139 Snit34.75
30. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
SE 9 30.67
R139 R235 R333 R432
Sum139 Snit34.75
31. 31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
SE 4 34.50
R143 R237 R335 R423
Sum138 Snit34.50
32. 34941 Laurits Herløv Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE 8 29.75
R138 R235 R332 R429
Sum134 Snit33.50
33. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
SE 4 33.25
R139 R238 R330 R426
Sum133 Snit33.25
34. 52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
SE 4 32.25
R136 R235 R330 R428
Sum129 Snit32.25
35. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 3 42.33
R146 R242 R339 R4-
Sum127 Snit42.33
36. 22786 Michael Strøm Århus Pistolklub
DGI Østjylland
SE 3 42.00
R145 R243 R338 R4-
Sum126 Snit42.00
37. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
SE 3 41.67
R143 R243 R339 R4-
Sum125 Snit41.67
38. 68784 Per Sejer Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 4 29.50
R139 R238 R321 R420
Sum118 Snit29.50
39. 18262 Ivan Jensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
SE 8 24.88
R132 R230 R328 R425
Sum115 Snit28.75
40. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
SE 5 26.40
R132 R232 R326 R423
Sum113 Snit28.25
41. 36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
SE 5 25.80
R135 R230 R325 R421
Sum111 Snit27.75
42. 16520 Chresten Uttrup Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE 3 36.67
R141 R235 R334 R4-
Sum110 Snit36.67
43. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 3 36.33
R140 R239 R330 R4-
Sum109 Snit36.33
44. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 3 35.67
R137 R235 R335 R4-
Sum107 Snit35.67
45. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE 7 23.57
R128 R226 R325 R423
Sum102 Snit25.50
46. 11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 2 45.50
R149 R242 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
47. 90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
SE 3 30.33
R133 R229 R329 R4-
Sum91 Snit30.33
48. 82346 Claus Vadum Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
SE 4 22.50
R129 R224 R321 R416
Sum90 Snit22.50
49. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 2 43.00
R147 R239 R3- R4-
Sum86 Snit43.00
50. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
SE 3 28.67
R135 R235 R316 R4-
Sum86 Snit28.67
51. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE 3 28.00
R136 R226 R322 R4-
Sum84 Snit28.00
52. 27658 Karl Gustav Iversen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
SE 2 40.50
R143 R238 R3- R4-
Sum81 Snit40.50
53. 57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 2 39.50
R144 R235 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
54. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
SE 3 25.67
R130 R224 R323 R4-
Sum77 Snit25.67
55. 125491 Steen Bagger Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
SE 2 37.00
R141 R233 R3- R4-
Sum74 Snit37.00
56. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 2 37.00
R139 R235 R3- R4-
Sum74 Snit37.00
57. 20707 Christen Christensen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE 5 15.80
R132 R218 R312 R411
Sum73 Snit18.25
58. 56740 Peter Bue Westh Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 2 36.00
R142 R230 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
59. 69088 Niels Asp Nielsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
SE 3 23.33
R129 R221 R320 R4-
Sum70 Snit23.33
60. 32857 Bjarne Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
SE 2 34.50
R138 R231 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
61. 122716 Dorte Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 7 14.43
R120 R218 R316 R415
Sum69 Snit17.25
62. 60595 Per Viuff Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
SE 2 34.00
R135 R233 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
63. 41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf.
DGI Sydvest
SE 2 34.00
R136 R232 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
64. 125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
SE 4 16.75
R119 R218 R316 R414
Sum67 Snit16.75
65. 25936 Steffen V Mogensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE 2 33.00
R134 R232 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
66. 36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
SE 3 21.33
R122 R222 R320 R4-
Sum64 Snit21.33
67. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 2 31.50
R132 R231 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
68. 56420 Alf Andersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 2 31.00
R137 R225 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
69. 54922 Flemming Karlsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 2 30.00
R130 R230 R3- R4-
Sum60 Snit30.00
70. 37684 Niels Åge Vastrup Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE 2 30.00
R131 R229 R3- R4-
Sum60 Snit30.00
71. 68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
SE 3 19.67
R125 R217 R317 R4-
Sum59 Snit19.67
72. 86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 2 29.00
R137 R221 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
73. 105672 Jørn Petersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 2 29.00
R130 R228 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
74. 75573 Leif Nielsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 2 29.00
R133 R225 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
75. 126724 Preben John Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 3 19.33
R121 R219 R318 R4-
Sum58 Snit19.33
76. 129255 Dorthe Løvig Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
SE 3 19.33
R124 R223 R311 R4-
Sum58 Snit19.33
77. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE 2 28.50
R129 R228 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
78. 56412 Bent Holm Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 2 26.00
R129 R223 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
79. 50300 Asbjørn Christensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE 2 26.00
R129 R223 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
80. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 2 26.00
R127 R225 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
81. 125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 2 26.00
R131 R221 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
82. 116258 Rene Hedegaard Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 2 25.50
R126 R225 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
83. 70190 Juanito Vargas Idrætsforeningen Radiometer
DGI Storkøbenhavn
SE 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
84. 60917 Annette Jarlskov Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
SE 2 24.00
R125 R223 R3- R4-
Sum48 Snit24.00
85. 60732 Niels-Jørgen Madsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
86. 16843 Bendt Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
SE 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
87. 43591 Bjørn Tarzarni Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
SE 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
88. 13853 Poul Erik Eriksen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 2 21.00
R122 R220 R3- R4-
Sum42 Snit21.00
89. 55525 Helge Lindegård Storstrømmens Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
90. 25549 John Schwartz Nielsen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
SE 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
91. 30123 Mads Pedersen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
SE 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
92. 58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 2 20.00
R121 R219 R3- R4-
Sum40 Snit20.00
93. 126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 2 20.00
R125 R215 R3- R4-
Sum40 Snit20.00
94. 111980 Atle Berge Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
95. 135750 Ragnar Nielsen DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
SE 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
96. 37943 Find Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
97. 124269 Klavs Møller Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
98. 97964 Jens Jørgen Udbye Nielsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
SE 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
99. 92714 Stig Stendrup Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
100. 25695 Poul Kristiansen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
SE 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
101. 30855 Kaj Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
SE 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
102. 63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
103. 55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
104. 85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
SE 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
105. 119569 Carsten Larsen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
106. 55336 Lars Winther Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
107. 71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
108. 10735 Jørgen Hagen Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
109. 62731 Peter Larsen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
110. 55855 Niels Ernst Johansson Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
111. 11185 Christian Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
112. 120275 Søren E. Poulsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
113. 82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
114. 67575 Kim Vestergaard Therkelsen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
SE 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
115. 51757 Hans Peter Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
SE 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
116. 49289 Kurt Østerbye Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
SE 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
117. 90087 John Henry Just Schreiber Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
118. 14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
119. 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
SE 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
120. 26950 Anton Mikkelsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
121. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
122. 106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
SE 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
123. 68315 Mette Darre Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
SE 2 12.50
R114 R211 R3- R4-
Sum25 Snit12.50
124. 10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
125. 91677 Jimmy Ibsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
SE 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
126. 77661 Hardy Hansen Skytteklubben af 1984
DGI Østjylland
SE 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
127. 11035 Per Kristensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
128. 82446 Aksel Nielsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
SE 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
129. 70534 Per Nygaard Jensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
130. 17262 Annette Hyldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
131. 137670 Niels Hansen Skytteklubben af 1984
DGI Østjylland
SE 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
132. 57376 Svend Erik Søderberg Nielsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
133. 69362 Per Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
134. 57022 Kell Damgaard Nielsen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
SE 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
135. 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
SE 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
136. 71315 Kaj J Jørgensen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
SE 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
137. 129459 Jørgen Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
SE 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
138. 58808 Henrik E. Larsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
SE 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
139. 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
140. 119374 Kurt Bech Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
SE 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
141. 87652 Flemming Hejlund Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
142. 47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
SE 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
143. 14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
SE 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
144. 20850 John Mikkelsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
SE 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
145. 55970 John Nyberg Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
146. 14365 Ivan Hjortshøj Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
SE 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
147. 129026 Steen Winkler-Christensen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
SE 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
148. 134766 Gunnar Vestergaard Jensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
SE 1 7.00
R17 R2- R3- R4-
Sum7 Snit7.00

Til toppen