Riffel, 15m - BK | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 25. april 2019 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 42 199.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 25 199.92
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 33 199.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK1 19 199.84
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 24 199.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 20 199.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 16 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 22 199.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 21 199.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 14 199.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 24 199.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 18 199.61
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 18 199.61
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 32 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
15. 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 25 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
16. 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 21 199.52
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
17. 136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 22 199.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
18. 125142 Mads Friis Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 25 199.48
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
19. 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 22 199.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
20. 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 20 199.45
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
21. 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 16 199.44
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
22. 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 14 199.43
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
23. 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 19 199.42
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
24. 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK1 37 199.41
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
25. 126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 15 199.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
26. 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 15 199.40
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
27. 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK1 37 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
28. 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 17 199.35
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
29. 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 20 199.35
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
30. 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 18 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
31. 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 16 199.31
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
32. 111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 13 199.31
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
33. 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 17 199.29
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
34. 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 32 199.28
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
35. 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 25 199.24
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
36. 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 27 199.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
37. 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 18 199.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
38. 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 9 199.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
39. 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 28 199.21
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
40. 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 10 199.20
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
41. 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 28 199.14
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
42. 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 32 199.09
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
43. 108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 12 199.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
44. 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 25 199.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
45. 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 15 199.07
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
46. 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 34 199.03
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
47. 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 24 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
48. 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 18 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
49. 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 18 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
50. 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 15 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
51. 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 13 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
52. 123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
53. 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 32 198.97
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
54. 130869 Sarah Jensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK1 28 198.96
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
55. 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK1 21 198.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
56. 119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 20 198.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
57. 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 15 198.93
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
58. 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 29 198.93
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
59. 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 24 198.92
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
60. 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 21 198.90
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
61. 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 14 198.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
62. 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 13 198.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
63. 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 12 198.83
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
64. 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 17 198.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
65. 131148 Luka S. Larsen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 21 198.81
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
66. 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 24 198.79
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
67. 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 17 198.76
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
68. 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 20 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
69. 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 16 198.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
70. 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 19 198.68
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
71. 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 24 198.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
72. 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 18 198.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
73. 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 15 198.67
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
74. 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 20 198.65
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
75. 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 17 198.65
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
76. 119881 Benjamin Ibsen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK1 26 198.62
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
77. 135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 18 198.61
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
78. 132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 198.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
79. 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 22 198.59
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
80. 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 25 198.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
81. 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 21 198.52
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
82. 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 17 198.47
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
83. 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 26 198.42
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
84. 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 22 198.41
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
85. 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 14 198.36
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
86. 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
BK1 12 198.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
87. 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 26 198.31
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
88. 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 18 198.28
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
89. 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 22 198.23
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
90. 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 20 198.20
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
91. 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 17 198.12
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
92. 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 17 198.12
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
93. 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 25 198.08
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
94. 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 27 198.07
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
95. 123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 25 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
96. 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 20 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
97. 107633 Victor Agerskov Münster Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 16 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
98. 109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK1 14 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
99. 131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 20 197.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
100. 118387 Magnus Hviid Lindø Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
BK1 12 197.92
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
101. 132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 23 197.87
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
102. 131183 Albert Lind Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 13 197.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
103. 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK1 25 197.84
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
104. 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 33 197.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
105. 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 22 197.82
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
106. 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 25 197.76
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
107. 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK1 18 197.72
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
108. 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 16 197.63
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
109. 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 18 197.61
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
110. 117830 Casper Johansen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 22 197.59
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
111. 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 24 197.58
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
112. 124155 Kristian Johansen Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 15 197.53
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
113. 121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 18 197.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
114. 134744 Anton Volmer Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 18 197.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
115. 135373 Frida Bloch Heyns Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 34 197.15
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
116. 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 20 197.05
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
117. 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 20 196.95
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
118. 135849 Søren Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 14 196.86
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
119. 131979 Marcus Krogh Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 24 196.79
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
120. 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 41 196.02
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
121. 129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 17 192.47
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
122. 124459 Martin Legaard Kopart Lumby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
123. 131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 5 199.60
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
124. 137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 199.17
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
125. 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 12 199.00
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
126. 99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 13 198.85
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
127. 120225 Oscar P. Kristensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 198.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
128. 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 14 198.71
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
129. 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 15 198.53
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
130. 130963 Emma Lund Bonde Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 14 198.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
131. 128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 8 198.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
132. 130317 Julie Koustrup Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 15 198.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
133. 127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 15 198.13
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
134. 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 15 197.73
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
135. 126664 Lukas Stangerup Andersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 197.67
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
136. 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 15 197.53
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
137. 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 16 197.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
138. 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
BK1 20 197.30
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
139. 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 23 197.09
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
140. 130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 33 197.03
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
141. 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 23 196.91
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
142. 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 32 196.81
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
143. 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 37 196.76
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
144. 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 28 196.61
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
145. 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 28 196.21
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
146. 134506 Nicolai Sølvberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 21 196.14
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
147. 124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 8 195.88
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
148. 120802 Freya Kofod Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 6 199.17
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
149. 131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 13 198.77
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
150. 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 20 198.50
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
151. 129884 Mathilde Schlûnsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 12 198.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
152. 114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 14 198.29
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
153. 120231 Mikkel Hald Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 198.17
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
154. 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 20 198.15
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
155. 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 15 198.13
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
156. 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 21 198.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
157. 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 18 198.00
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
158. 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 16 197.94
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
159. 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 16 197.94
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
160. 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 15 197.93
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
161. 128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 197.91
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
162. 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK2 15 197.73
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
163. 113783 Bjarke Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 14 197.71
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
164. 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 14 197.71
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
165. 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 13 197.69
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
166. 128708 Jakob Ganderup Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 19 197.68
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
167. 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 18 197.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
168. 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 24 197.63
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
169. 120464 Phillip Lindquist Knudsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 9 197.56
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
170. 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 15 197.53
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
171. 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 17 197.53
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
172. 131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 197.40
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
173. 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 20 197.35
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
174. 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 16 197.31
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
175. 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 26 197.31
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
176. 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 28 197.29
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
177. 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 20 197.20
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
178. 130416 Mie Møller Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 26 197.12
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
179. 136708 Amanda Kristensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 16 197.06
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
180. 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 34 197.06
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
181. 110495 Victoria Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 18 197.06
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
182. 131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 31 197.03
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
183. 136508 Nikolaj Beck Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 196.77
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
184. 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 28 196.68
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
185. 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 17 196.65
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
186. 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 13 196.46
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
187. 135859 Line Mandrup Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 19 196.42
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
188. 134502 Frederik Sølvberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 21 196.38
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
189. 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 20 196.35
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
190. 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 25 195.84
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
191. 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 15 195.60
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
192. 135920 Freya Poulsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 20 195.25
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
193. 136844 Kamille Margon Gade Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 14 194.86
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
194. 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 17 194.41
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
195. 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 12 198.67
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
196. 129760 Jannick Jensen Stensved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 198.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
197. 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 16 198.38
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
198. 131940 Maja Kock-jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 8 198.38
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
199. 124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 198.20
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
200. 121948 Silas E. Lund Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 10 198.10
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
201. 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 19 198.05
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
202. 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 10 197.90
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
203. 130810 Savannah Busk Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 11 197.82
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
204. 135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 22 197.73
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
205. 117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 10 197.70
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
206. 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 14 197.57
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
207. 123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 18 197.56
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
208. 131328 Sebastian Ebert Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK2 14 197.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
209. 134515 Magnus Nielsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 9 197.33
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
210. 131304 Benedikte Fisker Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK2 10 197.30
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
211. 124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 12 197.25
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
212. 128024 Emily Hansen Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK2 9 197.22
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
213. 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 17 197.06
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
214. 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 18 197.00
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
215. 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
BK1 18 197.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
216. 127604 Frida Lønberg Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 16 197.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
217. 132445 Thore Frank Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 16 196.94
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
218. 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 11 196.91
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
219. 128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 17 196.82
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
220. 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK1 15 196.80
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
221. 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 19 196.79
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
222. 124154 Teis Jensen Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 14 196.79
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
223. 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 16 196.75
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
224. 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 22 196.73
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
225. 123545 Lucca Nørregård Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 16 196.69
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
226. 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 34 196.56
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
227. 123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 38 196.29
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
228. 134501 Mathias Sølvberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 22 196.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
229. 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 17 195.94
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
230. 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 22 195.91
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
231. 136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 21 195.90
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
232. 131139 Julie Pedersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 14 195.86
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
233. 131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 22 195.77
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
234. 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 21 195.67
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
235. 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 23 195.65
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
236. 125344 Rasmus Nielsen-Borup Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 21 195.00
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
237. 122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 37 194.65
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
238. 135088 Alfred Bak Dutschke Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK1 6 198.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
239. 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 8 198.25
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
240. 131811 Sander Green Stensved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 198.17
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
241. 130812 Mathias Bjerring Lindegaard Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 8 197.88
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
242. 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK2 9 197.78
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
243. 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 16 197.63
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
244. 131381 Trine Stensgaard Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 12 197.58
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
245. 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 9 197.56
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
246. 121887 Malene Nørgaard Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 16 197.50
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
247. 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 14 197.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
248. 136054 Melanie Frølich Hansen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 197.30
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
249. 124622 Jeppe Jensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 11 197.09
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
250. 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 21 197.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
251. 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 10 197.00
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
252. 111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 15 196.93
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
253. 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 24 196.92
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
254. 129848 Mikkel Thoudal Døssing Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 11 196.82
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
255. 128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 14 196.79
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
256. 123101 Viktor Bæk Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 196.70
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
257. 127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 196.67
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
258. 122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 196.60
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
259. 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 11 196.55
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
260. 124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 18 196.50
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
261. 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 196.50
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
262. 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 15 196.33
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
263. 131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 17 196.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
264. 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 14 195.93
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
265. 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 21 195.81
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
266. 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 13 195.77
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
267. 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 34 195.15
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
268. 122035 Viktor Kragh Sørensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 198.75
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
269. 120727 Magnus Sig Hovedgård Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 198.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
270. 130641 Agnethe Ringsing Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 8 197.88
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
271. 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 7 197.86
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
272. 131607 Sofie Højgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 8 197.63
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
273. 106572 Mikael Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 11 197.36
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
274. 132776 Markus De Lima Ring Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK2 6 197.33
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
275. 108870 Nikolaj K.E. Waldstrøm Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 9 197.22
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
276. 123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 197.17
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
277. 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 7 197.14
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
278. 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 14 197.00
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
279. 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 196.67
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
280. 129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 14 196.64
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
281. 136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 11 196.45
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
282. 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 11 196.27
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
283. 128859 Jasmin Ryhl Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK2 7 196.14
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
284. 129271 Mikkel Toft Christensen Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 195.30
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
285. 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 16 194.69
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
286. 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 16 194.63
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
287. 125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 31 194.61
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
288. 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 17 194.41
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
289. 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 31 194.23
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
290. 132730 Magnus Nørgaard Dahl Sædding Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 198.50
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
291. 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 5 198.20
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
292. 128016 Oliver Klavstrup Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 8 197.75
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
293. 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 15 197.47
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
294. 132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 15 197.47
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
295. 128281 William Mogensen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
BK2 14 197.14
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
296. 124623 Johan Ringsing Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 7 196.86
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
297. 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 18 196.72
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
298. 126906 Anton Sejersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 9 196.67
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
299. 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 13 196.62
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
300. 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 15 196.47
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
301. 120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 15 196.40
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
302. 129579 Caroline Baatrup Blok Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 7 196.14
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
303. 134385 Silas Rosenkvist Bladt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 15 196.07
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
304. 131054 Tristan Jessen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 9 196.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
305. 114125 Alberte Thøgersen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 13 195.92
R1200 R2200 R3198 R4196
Sum794 Snit198.50
306. 130840 Lucia Højmark Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 195.78
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
307. 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 24 195.75
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
308. 132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 12 195.67
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
309. 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 25 195.64
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
310. 129204 Ida S Knudsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 19 195.58
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
311. 130411 Mikkel Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 12 195.42
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
312. 130257 Anton Abildgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 19 195.37
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
313. 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 11 195.27
R1200 R2199 R3199 R4196
Sum794 Snit198.50
314. 126562 Mikkel Lage Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 15 195.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
315. 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 17 194.12
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
316. 116852 Jacob Jessen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 5 198.00
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
317. 128767 Sophia Krogh Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 197.67
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
318. 126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK1 6 197.17
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
319. 131807 Sissel P. Madsen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 197.14
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
320. 131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 196.63
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
321. 126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 9 196.56
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
322. 102406 Ole Borch Buhl Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 11 196.36
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
323. 125082 Oliver Overgaard Hoffmann VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 16 196.19
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
324. 135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK2 9 196.11
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
325. 121198 Nanna Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 14 196.07
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
326. 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 13 196.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
327. 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK2 15 195.93
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
328. 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 23 195.17
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
329. 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 194.83
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
330. 136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 18 194.44
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
331. 134670 Samuel Nordahl Rasmussen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 12 194.25
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
332. 128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 21 194.14
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
333. 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 13 193.23
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
334. 135610 Thorbjørn Andersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 198.00
R1200 R2200 R3196 R4196
Sum792 Snit198.00
335. 118998 Nikolaj Bødtger Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 197.80
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
336. 105357 Jakob Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 5 197.60
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
337. 131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 7 197.57
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
338. 121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 8 197.13
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
339. 105675 Victor Milter Jensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 14 196.79
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
340. 105673 Ann-Cathrine J.M Kristensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 196.57
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
341. 133104 Julius Duch VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 7 196.57
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
342. 130736 Silas Lund Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 8 196.50
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
343. 137066 Tjalfe Offenbach Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 7 196.43
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
344. 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 12 196.25
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
345. 126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 9 196.11
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
346. 135423 Jens Husted Birk Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 196.00
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
347. 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 20 195.70
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
348. 127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 17 195.65
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
349. 134633 Philip Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 10 195.40
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
350. 121082 Lucas D. Hansen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 13 195.38
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
351. 131012 Lauge Stengaard Lumby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 195.38
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
352. 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 16 195.31
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
353. 132498 Nicoline Risgaard Strø S&G
DGI Nordsjælland
BK2 10 195.10
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
354. 125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 17 194.94
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
355. 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK2 26 194.77
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
356. 136183 Asger Halfdan Buur Maier Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
BK2 10 194.70
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
357. 127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
BK2 34 194.29
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
358. 127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 15 194.20
R1199 R2199 R3198 R4196
Sum792 Snit198.00
359. 135487 Jakob Bak Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 17 193.41
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
360. 130570 Morten O. Iversen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
BK2 4 197.75
R1200 R2200 R3198 R4193
Sum791 Snit197.75
361. 133372 Sofus Blirup Jørgensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 197.75
R1200 R2199 R3196 R4196
Sum791 Snit197.75
362. 128856 Jamie Ormstrup Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 6 197.50
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
363. 131246 Nanna Jakobsen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 196.67
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
364. 136834 Lærke Bitsch Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 8 196.63
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
365. 127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK1 8 196.13
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
366. 129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 196.00
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
367. 130929 Caroline Maj Ehmsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 9 195.89
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
368. 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 14 195.79
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
369. 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 14 195.71
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
370. 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK2 10 195.70
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
371. 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
BK2 6 195.67
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
372. 131844 Sebastian Nielsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 195.63
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
373. 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 17 195.59
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
374. 136677 Anders Enevold Bundgaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 11 195.45
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
375. 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 10 195.40
R1200 R2200 R3196 R4195
Sum791 Snit197.75
376. 129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 16 195.38
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
377. 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 15 195.33
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
378. 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK2 15 195.33
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
379. 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 12 195.33
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
380. 132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 195.30
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
381. 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 13 195.08
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
382. 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 14 195.07
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
383. 135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 7 195.00
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
384. 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 30 194.87
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
385. 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 14 194.86
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
386. 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 20 194.85
R1200 R2197 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
387. 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 17 194.65
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
388. 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 24 194.54
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
389. 131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 15 194.47
R1199 R2199 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
390. 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 20 194.45
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
391. 135468 Gustav Løkke Katborg VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 12 194.42
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
392. 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 18 194.22
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
393. 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 11 194.09
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
394. 133202 Lasse Legind Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 193.00
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
395. 137596 Nynne Phillipsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 4 197.50
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
396. 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 5 196.80
R1199 R2198 R3198 R4195
Sum790 Snit197.50
397. 122211 Victor Rasholt Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 196.67
R1199 R2199 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
398. 128065 Josefine Fisker Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK2 8 196.63
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
399. 137062 Anna Guldhammer Nielsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 196.50
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
400. 121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 10 196.40
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
401. 124656 Mikkel Emil Poulsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
BK1 6 196.33
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
402. 131781 Lisa Weinreich Mertz Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 196.33
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
403. 133803 Annika Løje Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 196.33
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
404. 129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK2 12 196.25
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
405. 133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 196.20
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
406. 119331 Axel Vind Hovedgård Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 196.00
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
407. 130353 Pernille Middelbo Andersen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 8 195.88
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
408. 120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 9 195.78
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
409. 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 12 195.67
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
410. 135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 13 195.62
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
411. 110180 Kasper Lund Pedersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 13 195.31
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
412. 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 195.13
R1199 R2198 R3198 R4195
Sum790 Snit197.50
413. 136184 Mads Kreutzer Rosager Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
BK2 16 195.00
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
414. 131395 Simon Walenowicz Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 14 194.93
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
415. 135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 8 194.88
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
416. 135769 Freja Tolstrup Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 11 194.45
R1200 R2197 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
417. 131378 Emil Rytter Bengtsson Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 18 194.11
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
418. 135502 Asger Brunbjerg Bech Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 15 194.07
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
419. 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 17 194.06
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
420. 132888 Ida Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 12 193.58
R1199 R2198 R3198 R4195
Sum790 Snit197.50
421. 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 23 193.43
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
422. 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 20 193.25
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
423. 136494 Jonas Thagaard Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 15 193.07
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
424. 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 16 192.25
R1200 R2198 R3197 R4195
Sum790 Snit197.50
425. 136376 Daniel Efternavn Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 196.67
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
426. 123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 6 196.33
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
427. 104598 Niclas Aalborg Jepsen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 7 196.29
R1199 R2199 R3196 R4195
Sum789 Snit197.25
428. 137321 Marius Aagaard Laursen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK2 8 196.00
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
429. 137595 Sofie Helbo Grau Bossen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 6 196.00
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
430. 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 10 195.70
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
431. 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK2 8 195.63
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
432. 136905 Matilde Westergaard Maaløe Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 10 195.60
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
433. 115851 Carl Emil Rasmussen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 11 195.45
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
434. 130851 Hjalte Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 9 195.44
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
435. 134317 Jacob Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 195.38
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
436. 136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 9 195.11
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
437. 136025 Victor Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 194.90
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
438. 135490 Gabrielle Jensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 16 194.69
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
439. 132615 Line Knudsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 8 194.50
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
440. 114815 Gustav Landbo Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 12 194.33
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
441. 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 14 194.14
R1200 R2197 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
442. 123304 Kasper-Emil Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 9 194.00
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
443. 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 12 193.58
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
444. 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 13 193.23
R1200 R2199 R3195 R4195
Sum789 Snit197.25
445. 131853 Oliver Englyst Hasager VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK2 9 193.22
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
446. 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 17 192.94
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
447. 131805 Emil Sørensen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 20 191.75
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
448. 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 16 182.94
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
449. 137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 196.50
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
450. 136840 Celine Ellen Lynggaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 196.17
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
451. 133266 Laurits Dutter Johansen Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 195.67
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
452. 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 9 195.33
R1199 R2199 R3195 R4195
Sum788 Snit197.00
453. 137080 Birk Fischer Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 12 194.92
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
454. 135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 13 194.85
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
455. 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 10 194.60
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
456. 136765 Magnus b b Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 12 194.58
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
457. 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 9 194.56
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
458. 127926 Amalie Jensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
BK2 10 194.40
R1200 R2198 R3195 R4195
Sum788 Snit197.00
459. 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 193.17
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
460. 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 16 192.50
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
461. 124500 Kitija Harlinska Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 4 196.75
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
462. 137597 Line Nørskov Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 4 196.75
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
463. 106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK2 5 196.20
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
464. 137755 Nicolas Egedius Miller Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 6 195.50
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
465. 134630 Linus Enna Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 7 195.43
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
466. 137246 Alexander Jensen Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 195.17
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
467. 136891 Oliver Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK2 10 195.00
R1198 R2197 R3197 R4195
Sum787 Snit196.75
468. 127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 21 194.10
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
469. 119490 Freja Østerlund Schultz Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 15 194.07
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
470. 130512 Marcus Kjelsmark Gydesen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 9 193.67
R1200 R2197 R3196 R4194
Sum787 Snit196.75
471. 130636 Oliver Romme Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 12 193.50
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
472. 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 23 193.39
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
473. 124365 Mads Hesteng Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 19 193.32
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
474. 124262 Micky Melgård Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
BK2 14 193.07
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
475. 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 16 192.81
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
476. 133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 29 192.24
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
477. 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 4 196.50
R1198 R2198 R3198 R4192
Sum786 Snit196.50
478. 127966 Signe Kristensen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 196.50
R1200 R2197 R3196 R4193
Sum786 Snit196.50
479. 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 4 196.50
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
480. 134415 Jeppe Dalegaard Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
BK2 4 196.50
R1199 R2199 R3195 R4193
Sum786 Snit196.50
481. 137061 Roselina Grau Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 196.17
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
482. 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 195.40
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
483. 137266 Cille Uttrup Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK2 8 195.38
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
484. 128636 Regitze Voigts Stensved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 195.17
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
485. 121739 Nicklas Jedig Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 195.13
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
486. 117249 Rasmus Clausen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 195.13
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
487. 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 14 195.07
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
488. 136301 Gustav Eriksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 194.82
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
489. 127243 Mikkel Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 194.58
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
490. 128610 Valdemar Wiemann Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK2 7 194.43
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
491. 133259 Anton Westergaard Paarup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 11 194.27
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
492. 127230 Jeppe Mortensen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK2 12 194.25
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
493. 134809 Taiz Bach Henriksen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 194.00
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
494. 128616 Oliver Homann Larsen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 9 193.78
R1199 R2198 R3195 R4194
Sum786 Snit196.50
495. 130638 Gustav L. Hansen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 8 193.75
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
496. 136895 Isabella Schou Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 193.73
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
497. 134871 Benjamin Kronborg Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 17 193.53
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
498. 135752 Luna Juul Eriksen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 6 193.33
R1199 R2198 R3195 R4194
Sum786 Snit196.50
499. 131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 13 193.31
R1199 R2197 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
500. 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 15 193.07
R1199 R2196 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
501. 136195 Benjamin Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 15 193.00
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
502. 135798 Stefan Eriksen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK2 16 192.81
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
503. 136684 Felix Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 13 192.62
R1199 R2197 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
504. 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 17 192.53
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
505. 135611 Astrid Foldsted Staal Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 15 191.80
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
506. 128647 Tino Nordahl Hansen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 195.80
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
507. 130434 Eliaz Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 195.60
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
508. 131789 Sebastian Henriksen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 5 195.60
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
509. 130811 Lucas Bjerring Lindegaard Postens Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 8 195.00
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
510. 120835 Gregers Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 12 194.75
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
511. 135904 Sofus Graversen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 9 194.56
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
512. 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 11 194.18
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
513. 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 10 193.60
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
514. 136030 Anna Carlsson Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 12 193.58
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
515. 130794 Tobias Løve Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
BK2 9 193.56
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
516. 127257 Jakob Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK2 13 193.31
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
517. 134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 10 193.30
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
518. 137440 Emma Rasmussen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 192.89
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
519. 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 14 192.50
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
520. 135287 Oskar Canning Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
BK2 8 192.13
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
521. 134327 Andreas Willumsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 16 191.81
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
522. 122801 Ida Kronlykke Frederiksen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 196.00
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
523. 125646 Elias Holm Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 5 195.60
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
524. 130618 Magnus Mattrup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 5 194.80
R1198 R2196 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
525. 125842 Nikolaj Skriver Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 193.90
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
526. 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 12 193.75
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
527. 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 7 193.71
R1199 R2196 R3196 R4193
Sum784 Snit196.00
528. 123818 Benjamin Larsen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 9 193.67
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
529. 137081 Vitus Narp Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 10 193.60
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
530. 136547 Emil Dahlerup Rulle Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 8 193.50
R1200 R2199 R3193 R4192
Sum784 Snit196.00
531. 134357 Silas Mathias Poulsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 7 193.43
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
532. 129972 Gustav Grønlund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 6 193.33
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
533. 126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK2 11 192.55
R1199 R2195 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
534. 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 191.50
R1198 R2198 R3196 R4192
Sum784 Snit196.00
535. 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 15 190.93
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
536. 129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 28 188.25
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
537. 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK2 5 195.40
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
538. 136693 Jeppe Virenfeldt Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 194.75
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
539. 131945 Rasmus Rode Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 7 194.71
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
540. 122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 194.25
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
541. 135848 Kristian Jensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 11 194.18
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
542. 130369 Frederik Bundgaard Dam Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 7 194.00
R1197 R2197 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
543. 119330 Christine Vind Hovedgård Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 194.00
R1199 R2198 R3193 R4193
Sum783 Snit195.75
544. 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 11 193.91
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
545. 133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 193.83
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
546. 131917 Gustav Bukholt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 7 193.71
R1197 R2197 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
547. 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 7 193.57
R1199 R2198 R3193 R4193
Sum783 Snit195.75
548. 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 13 193.38
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
549. 130748 Gustav Gregers Krogh Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 13 193.31
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
550. 129156 Victor Bering Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 10 193.10
R1199 R2196 R3194 R4194
Sum783 Snit195.75
551. 137449 Silke Revall Klærke Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 193.00
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
552. 137452 Therese Margon Gade Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 193.00
R1199 R2196 R3196 R4192
Sum783 Snit195.75
553. 130350 Oscar Ebbesen Fredericia Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 10 192.50
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
554. 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 16 192.44
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
555. 127200 Johan Gyrup Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 9 192.22
R1197 R2197 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
556. 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 9 192.00
R1198 R2196 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
557. 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 17 191.94
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
558. 135641 Frida Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 9 191.22
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
559. 122623 Sebastian Sørensen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
BK2 4 195.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
560. 133218 Magnus Jensen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 195.50
R1199 R2196 R3195 R4192
Sum782 Snit195.50
561. 137781 Viola Glerup Mortensen Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 4 195.50
R1198 R2197 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
562. 132929 Elise P. Madsen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 194.30
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
563. 130755 Marcus T. Sørensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 193.90
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
564. 122524 Rune Højgaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 193.50
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
565. 131408 Lasse Kærgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 193.25
R1198 R2196 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
566. 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
BK2 20 193.00
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
567. 124849 Noah F. Skerning Strø S&G
DGI Nordsjælland
BK2 10 192.70
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
568. 135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK2 11 191.27
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
569. 127852 Maria Dahl Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 195.25
R1197 R2196 R3196 R4192
Sum781 Snit195.25
570. 125372 Zindy Dalsgaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 195.25
R1197 R2197 R3194 R4193
Sum781 Snit195.25
571. 137284 Christian Hossfeld Toftehøj Ringe Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 194.67
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
572. 136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 6 194.00
R1198 R2195 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
573. 131011 Andreas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 193.75
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
574. 134486 Asger G. Kristensen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 8 193.75
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
575. 120202 Rikke Steffensen Klitten Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 11 193.27
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
576. 134626 Mads Germer Jensen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
BK3 10 192.90
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
577. 127845 Oliver Sletten Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK2 8 192.63
R1198 R2196 R3195 R4192
Sum781 Snit195.25
578. 130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 17 192.47
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
579. 136214 Malthe Møller Jeppesen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 15 192.20
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
580. 132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 192.11
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
581. 135346 Maja Elise Germansen Held Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 19 192.00
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
582. 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 12 191.92
R1198 R2195 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
583. 135591 Edvin Smajic Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 10 191.80
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
584. 136298 Mathilde Schelde Mikkelsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 11 191.64
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
585. 113936 Anne-Eline Stokholm Bjerregaard Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 7 191.43
R1199 R2198 R3193 R4191
Sum781 Snit195.25
586. 128491 Sigurd Bloch Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 25 191.12
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
587. 136478 May Stausholm Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 9 190.33
R1199 R2197 R3193 R4192
Sum781 Snit195.25
588. 134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 36 183.94
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
589. 134565 Sander Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 195.00
R1197 R2196 R3195 R4192
Sum780 Snit195.00
590. 133596 Johan Ørum Schultz Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 194.33
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
591. 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK3 6 193.33
R1198 R2198 R3192 R4192
Sum780 Snit195.00
592. 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK3 7 193.29
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
593. 133107 Toke Østergaard Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 12 193.08
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
594. 130989 Tobias Knudsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 8 192.88
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
595. 134965 Daniel Serverinsen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
BK2 8 192.88
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
596. 126969 Emma Greve Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 7 192.86
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
597. 136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 192.50
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
598. 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 16 192.38
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
599. 130656 Mikala Kristoffersen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 11 192.27
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
600. 136024 Tobias Jensen Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 10 191.60
R1197 R2197 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
601. 134313 Ruben Kramer Juulsgaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 10 191.40
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
602. 137314 Mille Midtgaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 10 191.20
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
603. 132558 Mariuz Nees Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 10 191.10
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
604. 135702 Jonathan Povelsen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 12 190.92
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
605. 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 19 190.63
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
606. 136519 Philip Haugaard Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 15 190.47
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
607. 131214 Peder Hvid Refstrup Sædding Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 4 194.75
R1198 R2197 R3193 R4191
Sum779 Snit194.75
608. 137291 Sebastian Nielsen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 194.75
R1197 R2196 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
609. 137492 Zia Christiansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 194.75
R1199 R2195 R3193 R4192
Sum779 Snit194.75
610. 137780 Livia Mortensen Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 4 194.75
R1197 R2197 R3194 R4191
Sum779 Snit194.75
611. 118131 Jeppe Risum Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 194.20
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
612. 134419 Marissa Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 8 193.63
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
613. 129099 Julie Skadhede Olesen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 8 193.25
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
614. 134099 Pil Rasmussen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 6 193.17
R1200 R2195 R3192 R4192
Sum779 Snit194.75
615. 120581 Nicklas Klein Follmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 10 193.10
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
616. 137336 Alexander Petersen Kreds 57, Ferslev, Skibby
DGI Nordsjælland
BK3 8 193.00
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
617. 136173 Elias Risdahl Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 7 193.00
R1196 R2196 R3195 R4192
Sum779 Snit194.75
618. 136999 Jens Tykgaard Arvidson Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 6 193.00
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
619. 105347 Tobias Aagaard Christensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 192.89
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
620. 115083 Mia Stabell Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 192.83
R1197 R2196 R3195 R4191
Sum779 Snit194.75
621. 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 14 192.57
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
622. 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 192.11
R1198 R2194 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
623. 123507 Katrine Lund Pedersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 16 192.06
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
624. 136627 Emil Buhl Ringkøbing Og Omegns Firmaidr.
DGI Vestjylland
BK3 8 191.13
R1198 R2195 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
625. 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 20 190.50
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
626. 136189 Julius Krumhardt Christensen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 16 190.25
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
627. 136236 Andreas Krogh Jensen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 15 189.40
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
628. 136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 10 188.30
R1197 R2196 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
629. 132203 Maria Goltermann Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 194.50
R1196 R2194 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
630. 137097 Lucas Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 4 194.50
R1197 R2196 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
631. 137530 Emily Montt Larsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 194.50
R1197 R2196 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
632. 131602 Kevin Possekel Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 193.29
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
633. 110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 6 193.17
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
634. 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
BK3 12 192.58
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
635. 136725 Kasper Sune Larsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 8 192.13
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
636. 131014 Kalle Riis Dissing Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 191.78
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
637. 128512 Joachim Nielsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 7 191.71
R1197 R2195 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
638. 134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 10 191.60
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
639. 134963 Jakob Bonde Vester Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
BK3 8 191.25
R1197 R2196 R3194 R4191
Sum778 Snit194.50
640. 126726 Cecilie Østergaard Andersen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 12 190.83
R1198 R2194 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
641. 135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 11 190.82
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
642. 135612 Freja Lindquist Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 17 190.41
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
643. 131385 Peder Skytte Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 21 189.86
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
644. 136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
BK3 10 189.10
R1198 R2194 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
645. 123652 Anna Hansen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 194.25
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
646. 125821 Buster R. Sindahl Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 4 194.25
R1197 R2196 R3193 R4191
Sum777 Snit194.25
647. 136792 Lasse Söjdis Eversen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 4 194.25
R1197 R2196 R3192 R4192
Sum777 Snit194.25
648. 128864 Eva Due Nielsen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 193.40
R1197 R2196 R3192 R4192
Sum777 Snit194.25
649. 114812 Marcus Dahl Kjer Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 7 193.00
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
650. 134968 Magnus L. Paulsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 193.00
R1197 R2196 R3196 R4188
Sum777 Snit194.25
651. 128389 Wendy Jonas Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 192.67
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
652. 128609 Anna Kuhlmann Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 192.60
R1198 R2194 R3194 R4191
Sum777 Snit194.25
653. 136641 Caroline Schmidt Strø S&G
DGI Nordsjælland
BK2 6 192.50
R1197 R2194 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
654. 133744 Lasse Guldager Dahl