Riffel, 15m - Voksen Stilling | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 17. februar 2019 - kl. 06:10
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 87299 Mikkel Damholt Hansen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
VS1 6 199.17
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
2. 30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VS1 5 199.20
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
3. 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 13 198.15
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
4. 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 28 196.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
5. 31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
VS1 4 199.00
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
6. 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS1 23 196.35
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
7. 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VS1 4 198.50
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
8. 39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VS1 5 197.80
R1200 R2199 R3199 R4196
Sum794 Snit198.50
9. 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VS1 7 197.43
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
10. 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VS1 5 197.80
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
11. 26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 8 196.63
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
12. 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 17 195.53
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
13. 97735 Lærke Amby Fabricius Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VS1 7 197.57
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
14. 35970 Diana Henriksen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 4 197.75
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
15. 45956 Laura Buch Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VS1 9 196.56
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
16. 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 13 195.85
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
17. 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VS1 12 195.00
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
18. 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
VS1 15 193.67
R1199 R2197 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
19. 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS1 8 195.88
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
20. 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 15 194.27
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
21. 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VS1 5 195.80
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
22. 33713 Alex Møberg Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
VS1 6 195.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
23. 17480 Thomas Danielsen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
VS1 10 194.10
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
24. 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 22 192.09
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
25. 25247 Nanna Bissø Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
VS1 5 195.60
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
26. 84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
VS1 10 193.80
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
27. 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VS1 11 193.36
R1198 R2196 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
28. 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 19 193.00
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
29. 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
VS1 19 192.11
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
30. 96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 5 194.40
R1197 R2196 R3196 R4193
Sum782 Snit195.50
31. 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VS1 12 192.33
R1198 R2196 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
32. 12022 Henrik Fredsgaard Noppenau Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VS1 16 192.00
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
33. 69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 9 191.44
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
34. 22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 20 190.65
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
35. 57295 Poul Kristensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VS1 4 195.00
R1199 R2196 R3193 R4192
Sum780 Snit195.00
36. 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 10 193.40
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
37. 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 21 192.33
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
38. 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VS1 12 192.17
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
39. 123945 Thomas Krah Novo Gruppens Skytteafdeling
DGI Storkøbenhavn
VS1 11 192.55
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
40. 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 15 192.07
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
41. 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VS1 4 194.50
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
42. 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS1 15 191.47
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
43. 24945 Kim Larsen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
VS1 8 192.25
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
44. 130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VS2 10 190.10
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
45. 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 10 192.40
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
46. 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VS1 11 191.64
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
47. 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS1 27 190.41
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
48. 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS1 5 193.00
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
49. 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 11 191.55
R1194 R2194 R3194 R4192
Sum774 Snit193.50
50. 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 15 190.47
R1194 R2194 R3194 R4192
Sum774 Snit193.50
51. 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS1 8 191.50
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
52. 22154 Allan Aagaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 8 191.00
R1196 R2193 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
53. 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
VS2 14 189.36
R1196 R2193 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
54. 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VS2 20 188.50
R1194 R2194 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
55. 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS2 21 187.48
R1196 R2194 R3191 R4191
Sum772 Snit193.00
56. 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VS1 10 191.10
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
57. 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS1 17 189.24
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
58. 19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 4 192.50
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
59. 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
VS1 20 190.05
R1194 R2192 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
60. 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VS2 22 189.45
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
61. 60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 6 191.00
R1195 R2194 R3190 R4190
Sum769 Snit192.25
62. 25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VS1 7 190.57
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
63. 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VS1 7 190.14
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
64. 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 31 186.77
R1199 R2190 R3190 R4190
Sum769 Snit192.25
65. 32378 Kim Laurberg Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 5 191.80
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
66. 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 8 190.00
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
67. 42652 Jørn Chr. Krogh Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VS1 7 189.43
R1193 R2193 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
68. 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS2 5 191.00
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
69. 24825 Jane Sønnichsen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
VS1 7 190.57
R1193 R2192 R3192 R4190
Sum767 Snit191.75
70. 25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VS1 9 188.89
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
71. 132341 Johanna Marchen Kacirek Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
VS2 17 187.12
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
72. 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 5 191.20
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
73. 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
VS2 8 189.63
R1194 R2192 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
74. 25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VS2 11 188.55
R1194 R2192 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
75. 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS2 16 187.50
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
76. 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
VS2 16 187.19
R1196 R2191 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
77. 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VS2 23 186.87
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
78. 134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VS2 28 186.57
R1194 R2192 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
79. 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
VS2 14 186.43
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
80. 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS1 4 191.25
R1192 R2192 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
81. 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VS2 7 190.57
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
82. 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 8 189.88
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
83. 57543 Leif Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 7 188.71
R1194 R2193 R3191 R4187
Sum765 Snit191.25
84. 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VS2 14 188.57
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
85. 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS1 4 191.00
R1193 R2191 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
86. 60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 7 189.43
R1194 R2191 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
87. 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VS2 6 189.00
R1195 R2192 R3189 R4188
Sum764 Snit191.00
88. 100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 10 188.80
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
89. 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VS2 7 188.57
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
90. 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VS1 8 188.38
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
91. 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 14 188.36
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
92. 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VS1 8 188.00
R1193 R2193 R3191 R4187
Sum764 Snit191.00
93. 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS2 16 185.25
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
94. 62329 Jan O. Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VS1 6 190.17
R1193 R2191 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
95. 16969 Morten Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS1 8 189.63
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
96. 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
VS2 7 189.00
R1193 R2193 R3189 R4188
Sum763 Snit190.75
97. 60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 7 189.00
R1195 R2191 R3189 R4188
Sum763 Snit190.75
98. 14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
VS1 7 188.29
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
99. 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VS2 10 186.50
R1193 R2191 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
100. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 41 186.27
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
101. 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VS1 5 190.00
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
102. 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VS2 9 189.22
R1192 R2190 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
103. 95349 Kristian Gyldenløv Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
VS2 9 189.00
R1191 R2191 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
104. 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VS2 16 187.19
R1192 R2192 R3189 R4189
Sum762 Snit190.50
105. 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VS1 4 190.25
R1193 R2191 R3189 R4188
Sum761 Snit190.25
106. 59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 8 188.75
R1192 R2191 R3189 R4189
Sum761 Snit190.25
107. 53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS2 8 188.38
R1191 R2190 R3190 R4190
Sum761 Snit190.25
108. 52423 Henrik G. Nielsen Sportsskydeklubben Odense
DGI Fyn
VS2 8 188.00
R1192 R2191 R3190 R4188
Sum761 Snit190.25
109. 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VS2 8 187.88
R1191 R2191 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
110. 57781 John L. L. Cunliffe Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 4 190.00
R1194 R2190 R3190 R4186
Sum760 Snit190.00
111. 31467 Karl Henrik Hamann Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
VS1 4 190.00
R1193 R2190 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
112. 84289 Nicolaj Andersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 9 188.22
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
113. 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VS2 8 188.00
R1193 R2192 R3188 R4187
Sum760 Snit190.00
114. 68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VS1 11 187.18
R1192 R2191 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
115. 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 18 186.89
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
116. 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
VS2 22 186.00
R1191 R2191 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
117. 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 19 185.89
R1193 R2189 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
118. 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 22 185.50
R1191 R2191 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
119. 56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 22 184.91
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
120. 25639 Carsten Hauge Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
VS1 4 189.75
R1193 R2190 R3189 R4187
Sum759 Snit189.75
121. 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 5 189.00
R1191 R2191 R3190 R4187
Sum759 Snit189.75
122. 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VS2 8 188.38
R1190 R2190 R3190 R4189
Sum759 Snit189.75
123. 59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 6 187.67
R1192 R2189 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
124. 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 14 186.64
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
125. 54958 Carsten Klich Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS1 4 189.50
R1195 R2190 R3189 R4184
Sum758 Snit189.50
126. 90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 4 189.50
R1191 R2190 R3190 R4187
Sum758 Snit189.50
127. 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 8 188.25
R1190 R2190 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
128. 47854 Kurt Asmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
VS1 7 187.71
R1193 R2189 R3188 R4188
Sum758 Snit189.50
129. 98706 Emma Thyssen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS2 9 187.22
R1190 R2190 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
130. 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS2 10 187.00
R1192 R2189 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
131. 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VS2 9 186.44
R1190 R2190 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
132. 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 10 186.30
R1190 R2190 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
133. 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 11 184.73
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
134. 55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 5 189.00
R1190 R2189 R3189 R4189
Sum757 Snit189.25
135. 84371 Laura Bukalo Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 5 188.80
R1190 R2190 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
136. 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 7 187.14
R1192 R2190 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
137. 43374 Allan Clausen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 21 185.81
R1190 R2189 R3189 R4189
Sum757 Snit189.25
138. 29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VS2 20 184.05
R1190 R2190 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
139. 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VS2 4 189.00
R1190 R2190 R3189 R4187
Sum756 Snit189.00
140. 62432 Bjarne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VS2 6 188.00
R1190 R2189 R3189 R4188
Sum756 Snit189.00
141. 54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 9 187.22
R1190 R2189 R3189 R4188
Sum756 Snit189.00
142. 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 20 185.40
R1189 R2189 R3189 R4189
Sum756 Snit189.00
143. 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
VS2 19 184.47
R1195 R2188 R3187 R4186
Sum756 Snit189.00
144. 119405 Vinni Christensen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
VS2 8 186.88
R1189 R2189 R3189 R4188
Sum755 Snit188.75
145. 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VS2 18 186.11
R1190 R2189 R3188 R4188
Sum755 Snit188.75
146. 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS2 26 184.58
R1191 R2188 R3188 R4188
Sum755 Snit188.75
147. 129176 Sys Westeraa Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
VS2 4 188.50
R1193 R2193 R3186 R4182
Sum754 Snit188.50
148. 42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VS1 6 188.17
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
149. 60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 5 187.80
R1190 R2190 R3188 R4186
Sum754 Snit188.50
150. 61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 8 185.75
R1192 R2189 R3187 R4186
Sum754 Snit188.50
151. 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS2 21 184.29
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
152. 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 7 187.57
R1189 R2189 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
153. 28120 Alfred Busk Kristensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 6 187.17
R1189 R2189 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
154. 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 15 185.93
R1189 R2188 R3188 R4188
Sum753 Snit188.25
155. 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
VS2 9 185.33
R1191 R2190 R3186 R4186
Sum753 Snit188.25
156. 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 15 185.27
R1189 R2189 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
157. 96896 Pia Jensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
VS2 13 185.15
R1191 R2188 R3188 R4186
Sum753 Snit188.25
158. 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VS2 13 184.23
R1191 R2190 R3187 R4185
Sum753 Snit188.25
159. 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening
DGI Fyn
VS2 20 183.75
R1190 R2188 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
160. 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VS3 15 183.47
R1189 R2189 R3188 R4187
Sum753 Snit188.25
161. 25849 Helene Klejs Dam Sørensen Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
VS2 4 188.00
R1190 R2189 R3188 R4185
Sum752 Snit188.00
162. 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 5 187.20
R1191 R2188 R3187 R4186
Sum752 Snit188.00
163. 105689 Niclas Jensen Tryg og Nordea Liv & Pension Idrætsklub
DGI Storkøbenhavn
VS2 6 186.50
R1189 R2188 R3188 R4187
Sum752 Snit188.00
164. 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 20 184.85
R1190 R2188 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
165. 123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS2 18 184.11
R1190 R2188 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
166. 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS3 12 183.17
R1190 R2188 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
167. 92377 Pernille Noppenau Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 14 182.21
R1191 R2189 R3187 R4185
Sum752 Snit188.00
168. 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VS2 6 186.33
R1188 R2188 R3188 R4187
Sum751 Snit187.75
169. 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 11 186.09
R1189 R2188 R3188 R4186
Sum751 Snit187.75
170. 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 13 185.62
R1188 R2188 R3188 R4187
Sum751 Snit187.75
171. 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS2 14 184.93
R1189 R2188 R3187 R4187
Sum751 Snit187.75
172. 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VS2 14 184.71
R1191 R2187 R3186 R4186
Sum750 Snit187.50
173. 126768 Dorte Krabbe Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
VS2 7 184.71
R1188 R2188 R3188 R4186
Sum750 Snit187.50
174. 55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 7 184.86
R1190 R2188 R3187 R4184
Sum749 Snit187.25
175. 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VS2 9 185.22
R1189 R2187 R3186 R4186
Sum748 Snit187.00
176. 25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VS2 15 184.47
R1188 R2187 R3187 R4186
Sum748 Snit187.00
177. 106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VS3 10 184.10
R1188 R2187 R3187 R4186
Sum748 Snit187.00
178. 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 7 185.57
R1188 R2187 R3186 R4186
Sum747 Snit186.75
179. 55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 14 184.21
R1187 R2187 R3187 R4186
Sum747 Snit186.75
180. 53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 22 181.23
R1188 R2187 R3186 R4186
Sum747 Snit186.75
181. 110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VS2 18 180.89
R1189 R2188 R3186 R4184
Sum747 Snit186.75
182. 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS2 4 186.50
R1192 R2186 R3185 R4183
Sum746 Snit186.50
183. 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 7 185.00
R1188 R2187 R3186 R4185
Sum746 Snit186.50
184. 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 8 184.38
R1188 R2187 R3186 R4185
Sum746 Snit186.50
185. 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VS2 9 183.89
R1188 R2187 R3186 R4185
Sum746 Snit186.50
186. 97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
VS2 4 186.25
R1189 R2187 R3186 R4183
Sum745 Snit186.25
187. 42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VS3 5 185.20
R1188 R2187 R3186 R4184
Sum745 Snit186.25
188. 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 15 183.27
R1187 R2187 R3187 R4184
Sum745 Snit186.25
189. 113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS3 9 183.11
R1189 R2186 R3185 R4185
Sum745 Snit186.25
190. 106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VS3 5 185.40
R1186 R2186 R3186 R4186
Sum744 Snit186.00
191. 130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VS2 6 184.33
R1188 R2187 R3185 R4184
Sum744 Snit186.00
192. 17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VS2 9 183.33
R1187 R2187 R3186 R4184
Sum744 Snit186.00
193. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 36 179.83
R1187 R2186 R3186 R4185
Sum744 Snit186.00
194. 61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 4 185.75
R1189 R2186 R3185 R4183
Sum743 Snit185.75
195. 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS2 4 185.75
R1190 R2190 R3182 R4181
Sum743 Snit185.75
196. 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VS2 4 185.75
R1188 R2187 R3185 R4183
Sum743 Snit185.75
197. 27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 8 184.13
R1189 R2185 R3185 R4184
Sum743 Snit185.75
198. 29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 13 184.08
R1187 R2186 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
199. 63482 Niels Christensen Alsønderup S, G & I
DGI Nordsjælland
VS2 6 184.00
R1188 R2187 R3185 R4183
Sum743 Snit185.75
200. 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS3 10 183.40
R1187 R2186 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
201. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 10 182.70
R1188 R2185 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
202. 31359 Bent Mæng Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 8 182.63
R1187 R2186 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
203. 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VS3 20 182.55
R1188 R2186 R3185 R4184
Sum743 Snit185.75
204. 42951 Jens Ernst Christiansen Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS2 8 183.88
R1187 R2186 R3185 R4184
Sum742 Snit185.50
205. 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
VS2 6 183.83
R1186 R2186 R3186 R4184
Sum742 Snit185.50
206. 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VS3 11 183.36
R1186 R2185 R3185 R4185
Sum741 Snit185.25
207. 101878 Rene Møller Maciejewski Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 18 181.33
R1186 R2185 R3185 R4185
Sum741 Snit185.25
208. 77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 4 185.00
R1187 R2187 R3183 R4183
Sum740 Snit185.00
209. 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VS2 6 183.50
R1187 R2186 R3184 R4183
Sum740 Snit185.00
210. 70823 Carsten Staalhagen Jappe Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VS3 13 181.85
R1186 R2185 R3185 R4184
Sum740 Snit185.00
211. 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 9 180.89
R1187 R2186 R3186 R4181
Sum740 Snit185.00
212. 65585 Gertrud Skyt Høj Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VS1 5 184.40
R1187 R2186 R3183 R4183
Sum739 Snit184.75
213. 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 7 182.43
R1188 R2185 R3184 R4182
Sum739 Snit184.75
214. 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 28 179.25
R1186 R2185 R3185 R4183
Sum739 Snit184.75
215. 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 8 182.88
R1187 R2185 R3184 R4182
Sum738 Snit184.50
216. 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 8 182.88
R1188 R2184 R3183 R4183
Sum738 Snit184.50
217. 60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 6 182.67
R1187 R2187 R3184 R4180
Sum738 Snit184.50
218. 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS2 11 181.55
R1186 R2185 R3185 R4182
Sum738 Snit184.50
219. 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VS3 18 180.50
R1188 R2184 R3183 R4183
Sum738 Snit184.50
220. 70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 4 184.25
R1188 R2186 R3182 R4181
Sum737 Snit184.25
221. 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 11 181.18
R1185 R2185 R3184 R4183
Sum737 Snit184.25
222. 15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 16 180.94
R1185 R2184 R3184 R4184
Sum737 Snit184.25
223. 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VS3 16 179.50
R1185 R2185 R3184 R4183
Sum737 Snit184.25
224. 82711 Louise Olesen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 9 182.56
R1184 R2184 R3184 R4184
Sum736 Snit184.00
225. 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 12 180.67
R1187 R2183 R3183 R4183
Sum736 Snit184.00
226. 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
VS3 10 180.40
R1188 R2183 R3183 R4182
Sum736 Snit184.00
227. 35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
VS2 4 183.75
R1188 R2185 R3182 R4180
Sum735 Snit183.75
228. 65647 Svenn Skjærbæk Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
VS2 4 183.75
R1186 R2185 R3184 R4180
Sum735 Snit183.75
229. 97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 12 181.42
R1184 R2184 R3184 R4183
Sum735 Snit183.75
230. 99690 Lasse T Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VS2 4 183.50
R1185 R2185 R3182 R4182
Sum734 Snit183.50
231. 91687 Per Poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS3 4 183.50
R1188 R2185 R3182 R4179
Sum734 Snit183.50
232. 111896 Mathias Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VS2 4 183.50
R1188 R2184 R3184 R4178
Sum734 Snit183.50
233. 30547 Knud Ejlersen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 5 182.60
R1186 R2185 R3183 R4180
Sum734 Snit183.50
234. 88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 39 178.23
R1185 R2183 R3183 R4183
Sum734 Snit183.50
235. 13917 Egon Østergaard Løgstør Sportsskytteklub
DGI Nordjylland
VS3 4 183.25
R1186 R2184 R3182 R4181
Sum733 Snit183.25
236. 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 8 181.63
R1185 R2183 R3183 R4182
Sum733 Snit183.25
237. 126663 Bjarne Andersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS3 5 181.60
R1186 R2184 R3183 R4180
Sum733 Snit183.25
238. 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 9 181.11
R1185 R2184 R3182 R4182
Sum733 Snit183.25
239. 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
VS2 9 180.78
R1185 R2183 R3183 R4182
Sum733 Snit183.25
240. 29885 Jens Holt Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 6 180.17
R1188 R2185 R3181 R4179
Sum733 Snit183.25
241. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VS2 4 183.00
R1185 R2184 R3182 R4181
Sum732 Snit183.00
242. 136048 Per Pedersen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
VS3 6 182.17
R1184 R2184 R3182 R4182
Sum732 Snit183.00
243. 114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 6 180.83
R1185 R2184 R3183 R4180
Sum732 Snit183.00
244. 65840 Jan Holmen Andersen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
VS3 18 178.17
R1186 R2184 R3181 R4181
Sum732 Snit183.00
245. 15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 7 181.29
R1184 R2183 R3182 R4182
Sum731 Snit182.75
246. 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 21 179.38
R1184 R2183 R3182 R4182
Sum731 Snit182.75
247. 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 15 178.80
R1184 R2183 R3183 R4181
Sum731 Snit182.75
248. 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 11 177.82
R1184 R2183 R3182 R4181
Sum730 Snit182.50
249. 25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VS2 7 180.86
R1187 R2182 R3180 R4180
Sum729 Snit182.25
250. 27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 7 179.71
R1183 R2183 R3183 R4180
Sum729 Snit182.25
251. 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
VS3 15 178.60
R1186 R2181 R3181 R4181
Sum729 Snit182.25
252. 43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS2 4 182.00
R1184 R2183 R3182 R4179
Sum728 Snit182.00
253. 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VS3 6 180.50
R1184 R2182 R3181 R4181
Sum728 Snit182.00
254. 37051 Søren Hedegård Kristensen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
VS3 6 179.33
R1185 R2182 R3182 R4179
Sum728 Snit182.00
255. 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
VS3 12 178.08
R1188 R2181 R3179 R4179
Sum727 Snit181.75
256. 23502 Mogens Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
VS3 7 179.57
R1186 R2180 R3180 R4180
Sum726 Snit181.50
257. 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 10 178.30
R1185 R2183 R3179 R4179
Sum726 Snit181.50
258. 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VS3 18 178.22
R1182 R2182 R3181 R4181
Sum726 Snit181.50
259. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 11 178.09
R1183 R2182 R3181 R4180
Sum726 Snit181.50
260. 53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 15 176.60
R1184 R2182 R3180 R4180
Sum726 Snit181.50
261. 98595 Rasmus Haue Heesgaard Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
VS3 16 173.19
R1192 R2180 R3177 R4177
Sum726 Snit181.50
262. 69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 4 181.25
R1186 R2181 R3180 R4178
Sum725 Snit181.25
263. 53173 Anders Lyck Øster Ulslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 4 181.25
R1184 R2183 R3180 R4178
Sum725 Snit181.25
264. 54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 9 179.22
R1182 R2182 R3181 R4180
Sum725 Snit181.25
265. 96716 Poul-Erik Kristensen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
VS3 8 178.63
R1182 R2182 R3181 R4180
Sum725 Snit181.25
266. 44018 Johan Christiansen Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 7 179.71
R1182 R2181 R3181 R4180
Sum724 Snit181.00
267. 81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 9 178.33
R1184 R2180 R3180 R4180
Sum724 Snit181.00
268. 52001 Jan Pedersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
VS3 5 180.40
R1184 R2180 R3180 R4179
Sum723 Snit180.75
269. 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 7 177.86
R1187 R2180 R3179 R4177
Sum723 Snit180.75
270. 37076 Poul B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
VS3 8 177.13
R1188 R2182 R3177 R4176
Sum723 Snit180.75
271. 115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VS3 14 174.29
R1183 R2183 R3180 R4177
Sum723 Snit180.75
272. 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
VS2 4 180.50
R1186 R2182 R3180 R4174
Sum722 Snit180.50
273. 23884 Alan Ravnebæk Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
VS3 4 180.50
R1184 R2181 R3180 R4177
Sum722 Snit180.50
274. 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 20 177.00
R1182 R2181 R3180 R4179
Sum722 Snit180.50
275. 64070 Peter L. Nielsen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
VS3 5 179.20
R1184 R2182 R3179 R4176
Sum721 Snit180.25
276. 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 8 177.75
R1182 R2181 R3179 R4179
Sum721 Snit180.25
277. 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 4 180.00
R1183 R2181 R3180 R4176
Sum720 Snit180.00
278. 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G
DGI Nordsjælland
VS3 7 179.00
R1181 R2181 R3179 R4179
Sum720 Snit180.00
279. 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 6 177.83
R1183 R2179 R3179 R4179
Sum720 Snit180.00
280. 16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 16 175.19
R1181 R2181 R3179 R4179
Sum720 Snit180.00
281. 15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 5 179.60
R1181 R2180 R3179 R4179
Sum719 Snit179.75
282. 115056 Mikkel Nielsen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 8 178.38
R1181 R2179 R3179 R4179
Sum718 Snit179.50
283. 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VS3 12 177.08
R1181 R2179 R3179 R4179
Sum718 Snit179.50
284. 43120 HERBERT Larsen Rødekro Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 6 176.83
R1182 R2179 R3179 R4178
Sum718 Snit179.50
285. 122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
VS3 11 176.82
R1180 R2179 R3179 R4179
Sum717 Snit179.25
286. 54013 Kent Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 6 177.17
R1181 R2179 R3178 R4178
Sum716 Snit179.00
287. 63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VS3 8 177.13
R1182 R2179 R3178 R4177
Sum716 Snit179.00
288. 69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 6 176.50
R1180 R2179 R3178 R4178
Sum715 Snit178.75
289. 48138 Jørgen Andersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VS3 4 178.50
R1184 R2180 R3176 R4174
Sum714 Snit178.50
290. 92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 5 176.60
R1180 R2180 R3178 R4176
Sum714 Snit178.50
291. 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VS3 8 174.50
R1181 R2180 R3178 R4175
Sum714 Snit178.50
292. 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
VS3 12 173.42
R1181 R2180 R3177 R4176
Sum714 Snit178.50
293. 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 9 172.89
R1180 R2179 R3178 R4177
Sum714 Snit178.50
294. 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 9 175.78
R1180 R2179 R3178 R4176
Sum713 Snit178.25
295. 29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VS3 12 174.50
R1180 R2179 R3177 R4177
Sum713 Snit178.25
296. 136049 Tommy Christensen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
VS3 5 172.40
R1182 R2182 R3178 R4171
Sum713 Snit178.25
297. 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
VS3 4 178.00
R1182 R2178 R3178 R4174
Sum712 Snit178.00
298. 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS3 4 178.00
R1180 R2179 R3178 R4175
Sum712 Snit178.00
299. 67739 Claus Nielsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VS3 5 176.80
R1187 R2176 R3175 R4174
Sum712 Snit178.00
300. 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
VS3 12 173.00
R1180 R2178 R3177 R4177
Sum712 Snit178.00
301. 28787 Morten Kær Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 4 177.75
R1181 R2181 R3176 R4173
Sum711 Snit177.75
302. 99010 Jesper Kjærgaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 9 173.78
R1180 R2178 R3177 R4175
Sum710 Snit177.50
303. 64178 Frank Wöhliche Gørløse Skytte & Idrætsforening (GSI)
DGI Nordsjælland
VS3 5 175.80
R1180 R2179 R3175 R4175
Sum709 Snit177.25
304. 22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
VS3 6 175.33
R1178 R2177 R3177 R4176
Sum708 Snit177.00
305. 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
VS3 5 175.80
R1181 R2176 R3176 R4174
Sum707 Snit176.75
306. 15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 8 171.50
R1179 R2177 R3176 R4174
Sum706 Snit176.50
307. 121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 5 175.20
R1177 R2177 R3176 R4174
Sum704 Snit176.00
308. 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 14 172.71
R1177 R2176 R3176 R4175
Sum704 Snit176.00
309. 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 6 173.17
R1177 R2177 R3177 R4172
Sum703 Snit175.75
310. 70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VS3 12 170.50
R1182 R2174 R3173 R4173
Sum702 Snit175.50
311. 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 6 173.17
R1177 R2175 R3175 R4174
Sum701 Snit175.25
312. 21999 Henrik S. Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 9 171.11
R1178 R2176 R3174 R4173
Sum701 Snit175.25
313. 88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 14 171.79
R1176 R2175 R3175 R4174
Sum700 Snit175.00
314. 43811 Jens Chr. Petersen Bredebro Idrætsforening
DGI Sønderjylland
VS3 4 174.75
R1178 R2175 R3173 R4173
Sum699 Snit174.75
315. 34644 John Jensen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VS3 4 174.50
R1177 R2175 R3174 R4172
Sum698 Snit174.50
316. 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
VS3 14 169.79
R1175 R2175 R3174 R4173
Sum697 Snit174.25
317. 20012 Frederik Laursen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 5 173.40
R1177 R2176 R3172 R4171
Sum696 Snit174.00
318. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
VS3 9 170.78
R1178 R2174 R3172 R4172
Sum696 Snit174.00
319. 22546 Jan Mikkelsen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 5 173.40
R1175 R2174 R3173 R4173
Sum695 Snit173.75
320. 15890 Karsten Vestergaard Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 6 171.67
R1178 R2177 R3171 R4169
Sum695 Snit173.75
321. 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 5 171.60
R1175 R2175 R3174 R4171
Sum695 Snit173.75
322. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 7 171.00
R1178 R2176 R3170 R4170
Sum694 Snit173.50
323. 125052 Toke Jørgensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 7 170.71
R1176 R2174 R3174 R4170
Sum694 Snit173.50
324. 130241 Henrik Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
VS3 4 173.00
R1182 R2176 R3171 R4163
Sum692 Snit173.00
325. 124783 Kevin B. T. Wagner Them Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 5 172.20
R1176 R2174 R3172 R4170
Sum692 Snit173.00
326. 133889 Steffen Rytter Bengtsson Them Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 5 171.80
R1178 R2174 R3170 R4170
Sum692 Snit173.00
327. 15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 8 168.13
R1174 R2173 R3173 R4170
Sum690 Snit172.50
328. 13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 4 172.00
R1175 R2174 R3170 R4169
Sum688 Snit172.00
329. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 17 164.94
R1177 R2171 R3170 R4169
Sum687 Snit171.75
330. 48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
VS3 5 170.20
R1174 R2171 R3171 R4170
Sum686 Snit171.50
331. 112073 Steffen Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I
DGI Fyn
VS3 4 171.00
R1173 R2173 R3172 R4166
Sum684 Snit171.00
332. 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 5 169.20
R1176 R2171 R3170 R4167
Sum684 Snit171.00
333. 121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
VS3 7 166.14
R1175 R2171 R3170 R4168
Sum684 Snit171.00
334. 123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 4 170.75
R1173 R2171 R3170 R4169
Sum683 Snit170.75
335. 120947 Rune Dahlstrøm Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS3 4 170.25
R1177 R2169 R3168 R4167
Sum681 Snit170.25
336. 127456 Jesper Larsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
VS3 4 170.00
R1180 R2172 R3164 R4164
Sum680 Snit170.00
337. 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VS3 6 168.67
R1172 R2171 R3169 R4168
Sum680 Snit170.00
338. 101873 Hanne Dall Coermann Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 8 163.88
R1173 R2170 R3169 R4168
Sum680 Snit170.00
339. 136568 Lizette Bæk Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
VS3 12 163.58
R1173 R2170 R3169 R4167
Sum679 Snit169.75
340. 122639 Hans Chr. H. Kristensen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
VS3 5 168.00
R1182 R2168 R3164 R4164
Sum678 Snit169.50
341. 62565 Jimmi Lauritzen Strø S&G
DGI Nordsjælland
VS3 6 166.17
R1172 R2171 R3169 R4166
Sum678 Snit169.50
342. 91732 Frederik Back Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
VS3 4 169.00
R1173 R2170 R3169 R4164
Sum676 Snit169.00
343. 135667 Jannik Kjeldsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
VS3 18 161.22
R1170 R2169 R3168 R4167
Sum674 Snit168.50
344. 39146 Preben Nielsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
VS3 6 165.00
R1171 R2169 R3166 R4164
Sum670 Snit167.50
345. 65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 4 167.25
R1172 R2169 R3165 R4163
Sum669 Snit167.25
346. 13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 4 167.00
R1171 R2168 R3167 R4162
Sum668 Snit167.00
347. 136974 Henning Jensen Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 6 162.33
R1170 R2168 R3162 R4161
Sum661 Snit165.25
348. 14807 Gorm Østergaard Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 10 161.80
R1167 R2166 R3164 R4163
Sum660 Snit165.00
349. 120373 Carsten Sølvberg Ishøj Skytteforening 17. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 4 164.25
R1167 R2166 R3162 R4162
Sum657 Snit164.25
350. 83325 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
VS3 5 161.80
R1172 R2167 R3163 R4155
Sum657 Snit164.25
351. 118337 Jann Pedersen Them Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 5 162.40
R1167 R2165 R3164 R4160
Sum656 Snit164.00
352. 62207 Niels Erik Sørensen Strø S&G
DGI Nordsjælland
VS3 4 163.75
R1171 R2165 R3164 R4155
Sum655 Snit163.75
353. 109606 Steffen Balslev IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
VS3 5 162.00
R1166 R2164 R3162 R4162
Sum654 Snit163.50
354. 135312 Jens Jakobsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 5 160.20
R1165 R2165 R3164 R4158
Sum652 Snit163.00
355. 133021 Flemming Becker Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 10 159.20
R1164 R2163 R3163 R4162
Sum652 Snit163.00
356. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 5 161.60
R1169 R2161 R3160 R4160
Sum650 Snit162.50
357. 137338 Lars Dantoft Vinderup Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 6 160.67
R1163 R2163 R3162 R4162
Sum650 Snit162.50
358. 121883 Mads W. Hansen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 8 157.25
R1165 R2161 R3161 R4158
Sum645 Snit161.25
359. 64172 Hans Chr. Nielsen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
VS3 5 158.80
R1165 R2161 R3157 R4156
Sum639 Snit159.75
360. 136938 Rikke Sundsgaard Schultz Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VS3 4 157.50
R1167 R2162 R3159 R4142
Sum630 Snit157.50
361. 116728 Caroline Marie Jacobi Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS1 3 196.67
R1197 R2197 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
362. 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS1 3 190.00
R1192 R2191 R3187 R4-
Sum570 Snit190.00
363. 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VS1 3 189.67
R1194 R2188 R3187 R4-
Sum569 Snit189.67
364. 42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VS1 3 188.67
R1190 R2190 R3186 R4-
Sum566 Snit188.67
365. 98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS2 3 188.67
R1189 R2189 R3188 R4-
Sum566 Snit188.67
366. 56742 Peter C S Larsen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VS1 3 188.00
R1189 R2188 R3187 R4-
Sum564 Snit188.00
367. 35077 Berit Andersen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VS2 3 187.00
R1189 R2186 R3186 R4-
Sum561 Snit187.00
368. 100258 Regin Gaarsmand Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VS2 3 186.33
R1189 R2187 R3183 R4-
Sum559 Snit186.33
369. 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 3 186.33
R1190 R2187 R3182 R4-
Sum559 Snit186.33
370. 34977 Jørgen Kjær Andersen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VS1 3 186.00
R1189 R2186 R3183 R4-
Sum558 Snit186.00
371. 52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VS1 3 186.00
R1189 R2188 R3181 R4-
Sum558 Snit186.00
372. 18567 Ulrik Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
VS2 3 185.33
R1191 R2185 R3180 R4-
Sum556 Snit185.33
373. 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 3 184.67
R1190 R2182 R3182 R4-
Sum554 Snit184.67
374. 24595 Anita Grove Koppeheel Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
VS3 3 183.67
R1187 R2182 R3182 R4-
Sum551 Snit183.67
375. 42014 Hans Johnsen Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
DGI Sydøstjylland
VS3 3 183.33
R1184 R2183 R3183 R4-
Sum550 Snit183.33
376. 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 3 182.33
R1184 R2183 R3180 R4-
Sum547 Snit182.33
377. 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS3 3 182.33
R1184 R2183 R3180 R4-
Sum547 Snit182.33
378. 84225 Bjarne Ravn Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
VS2 3 182.33
R1186 R2186 R3175 R4-
Sum547 Snit182.33
379. 45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
VS3 3 181.33
R1183 R2183 R3178 R4-
Sum544 Snit181.33
380. 28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 3 180.33
R1183 R2181 R3177 R4-
Sum541 Snit180.33
381. 46874 Torben Larsen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
VS3 3 180.33
R1181 R2180 R3180 R4-
Sum541 Snit180.33
382. 58179 Ole Hardon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 3 180.00
R1184 R2179 R3177 R4-
Sum540 Snit180.00
383. 69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 3 180.00
R1183 R2181 R3176 R4-
Sum540 Snit180.00
384. 134939 Peter Kiel Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 3 177.67
R1180 R2178 R3175 R4-
Sum533 Snit177.67
385. 136605 Oliver Bomholt Broch Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
VS3 3 176.67
R1182 R2179 R3169 R4-
Sum530 Snit176.67
386. 96043 Lise-Lotte A. Jørgensen Rødekro Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 3 176.33
R1177 R2176 R3176 R4-
Sum529 Snit176.33
387. 113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 3 176.33
R1180 R2175 R3174 R4-
Sum529 Snit176.33
388. 68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 3 176.00
R1180 R2179 R3169 R4-
Sum528 Snit176.00
389. 136690 Finn Iversen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
VS3 3 175.67
R1181 R2179 R3167 R4-
Sum527 Snit175.67
390. 132877 Ole Rubek Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
VS3 3 175.33
R1188 R2171 R3167 R4-
Sum526 Snit175.33
391. 125531 Martin F Olsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VS3 4 130.75
R1146 R2140 R3136 R4101
Sum523 Snit130.75
392. 114010 Torben Espø IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
VS3 3 173.33
R1179 R2176 R3165 R4-
Sum520 Snit173.33
393. 121195 Ulrik Kähler Haarby Skytteforening
DGI Fyn
VS3 3 172.33
R1174 R2173 R3170 R4-
Sum517 Snit172.33
394. 127908 Kim Holmgaard Pedersen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 3 172.33
R1175 R2172 R3170 R4-
Sum517 Snit172.33
395. 33682 Brian Madsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS3 3 171.33
R1176 R2176 R3162 R4-
Sum514 Snit171.33
396. 67452 Per H Jensen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VS3 3 169.67
R1176 R2167 R3166 R4-
Sum509 Snit169.67
397. 122326 Tom Lillelund Hasselbalch Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
VS3 3 167.67
R1178 R2177 R3148 R4-
Sum503 Snit167.67
398. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
VS3 3 167.67
R1169 R2168 R3166 R4-
Sum503 Snit167.67
399. 131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
VS3 3 166.67
R1168 R2168 R3164 R4-
Sum500 Snit166.67
400. 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 3 166.00
R1169 R2166 R3163 R4-
Sum498 Snit166.00
401. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
VS3 3 163.67
R1167 R2163 R3161 R4-
Sum491 Snit163.67
402. 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
VS1 3 158.00
R1160 R2157 R3157 R4-
Sum474 Snit158.00
403. 135596 Christian Kristrup Hansen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
VS3 3 155.67
R1161 R2161 R3145 R4-
Sum467 Snit155.67
404. 122981 Gordon Grimshaw Haarby Skytteforening
DGI Fyn
VS3 3 153.33
R1164 R2154 R3142 R4-
Sum460 Snit153.33
405. 28245 Louise Madsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VS1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
406. 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VS1 2 197.50
R1199 R2196 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
407. 48297 Astrid Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VS1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
408. 65649 Sune Johansson Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
VS1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
409. 61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
410. 53091 Line N. With Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
411. 31140 Jette Faurbye Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
412. 21962 Ann-Kirstine Larsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
VS1 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
413. 19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
414. 57379 Rasmus Nielsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
415. 111722 Line Munk-Knudsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
416. 62091 Dorthe Overgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VS2 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
417. 97512 Karoline Henriksen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
VS2 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
418. 33579 Kasper Møberg Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS2 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
419. 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VS2 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
420. 13100 Per Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VS3 2 187.00
R1193 R2181 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
421. 61108 Søren Clausen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
VS2 2 186.50
R1191 R2182 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
422. 25978 Kim mæng Ibsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
VS2 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
423. 68949 Claus Bruun Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS1 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
424. 90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
425. 61594 Benny Mathiesen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
VS2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
426. 61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
VS2 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
427. 50476 Ivan Knudsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VS2 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
428. 54438 Nikolaj Hansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS2 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
429. 61058 Lars Peter jensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VS2 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
430. 63046 Mads Frandsen Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS2 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
431. 107204 Sebastian Faber Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
VS2 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
432. 43002 Finn Christensen Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS2 2 183.50
R1185 R2182 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
433. 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VS3 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
434. 35602 Jens Nyby Petersen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
DGI Sydøstjylland
VS2 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
435. 62229 Mette Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 2 183.50
R1185 R2182 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
436. 25387 Anders Alexandersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VS2 2 183.00
R1183 R2183 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
437. 42496 Jens Hovgaard Larsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
VS2 2 182.00
R1186 R2178 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
438. 47398 Jesper Brems Haarby Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 182.00
R1187 R2177 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
439. 96239 Jeanne Ravnsgaard Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VS3 2 181.50
R1183 R2180 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
440. 98459 Erik Solberg Christensen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
VS2 2 181.50
R1186 R2177 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
441. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
VS2 2 181.00
R1183 R2179 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
442. 92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 2 181.00
R1186 R2176 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
443. 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS3 2 181.00
R1182 R2180 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
444. 39347 Jens Peter Sørensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
VS3 2 180.50
R1183 R2178 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
445. 79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 2 180.50
R1182 R2179 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
446. 118278 Jens Peter Jensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
VS3 2 180.00
R1183 R2177 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
447. 65934 Carsten Jakobsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
VS3 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
448. 132996 Rasmus Thygesen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 2 179.50
R1181 R2178 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
449. 94931 Trine Nielsen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 2 179.00
R1180 R2178 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
450. 111308 Jens Peter S. Skaarup Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 178.50
R1179 R2178 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
451. 57413 Morten Larsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 2 178.00
R1178 R2178 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
452. 21124 Jørgen Nøhr Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
VS3 2 178.00
R1180 R2176 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
453. 66271 Lisbeth Arboe Jakobsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
VS3 2 177.50
R1180 R2175 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
454. 46549 Anders Jensen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 177.00
R1182 R2172 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
455. 134945 Jessica V. Wienike Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 2 176.50
R1179 R2174 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
456. 46484 John Storm Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 176.00
R1179 R2173 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
457. 34028 Egon Knudsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
VS3 2 176.00
R1178 R2174 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
458. 102595 Jan Pedersen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 2 176.00
R1177 R2175 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
459. 89907 Mads Johansen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS3 2 176.00
R1176 R2176 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
460. 46778 Hans Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 175.00
R1177 R2173 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
461. 65361 Peter Schou Jensen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS3 2 174.00
R1176 R2172 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
462. 51073 Per Kastrupsen Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 174.00
R1174 R2174 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
463. 60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 2 174.00
R1174 R2174 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
464. 43009 Erik Thomsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VS3 2 174.00
R1174 R2174 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
465. 50079 Ole Hansen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 173.50
R1175 R2172 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
466. 50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 173.50
R1180 R2167 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
467. 33572 Kjeld Madsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS3 2 173.50
R1176 R2171 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
468. 126607 Chris Brinch Østergaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VS3 2 173.50
R1175 R2172 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
469. 125021 Kasper Leth Jensen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS3 2 173.00
R1174 R2172 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
470. 97400 Ole Reitzel Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS3 2 172.50
R1175 R2170 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
471. 93146 Rune Lauritsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VS3 2 172.50
R1176 R2169 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
472. 46132 Rikke Dyrbye Herrested Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 172.50
R1176 R2169 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
473. 62145 Uffe Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VS3 2 172.50
R1174 R2171 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
474. 47658 Ebbe Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
VS3 2 172.00
R1173 R2171 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
475. 42693 hans hansen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VS3 2 171.50
R1176 R2167 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
476. 137515 Rene Bach Christensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
VS3 2 171.00
R1174 R2168 R3- R4-
Sum342 Snit171.00
477. 61225 Poul Verner Nielsen Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
VS3 2 170.50
R1172 R2169 R3- R4-
Sum341 Snit170.50
478. 114700 Ana Stojkovic Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
VS3 2 170.00
R1175 R2165 R3- R4-
Sum340 Snit170.00
479. 73490 Paw Bredesen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS3 2 170.00
R1175 R2165 R3- R4-
Sum340 Snit170.00
480. 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VS3 2 169.50
R1170 R2169 R3- R4-
Sum339 Snit169.50
481. 95486 Morten Brun Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 2 169.00
R1169 R2169 R3- R4-
Sum338 Snit169.00
482. 122544 Peter Drost Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VS3 2 169.00
R1169 R2169 R3- R4-
Sum338 Snit169.00
483. 47799 Bo Haverholm Svendsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 168.50
R1170 R2167 R3- R4-
Sum337 Snit168.50
484. 124131 Bjarne Degn-Philipsen Genner Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 2 168.50
R1173 R2164 R3- R4-
Sum337 Snit168.50
485. 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VS3 2 168.50
R1173 R2164 R3- R4-
Sum337 Snit168.50
486. 104700 Nicklas Pries Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VS3 2 168.00
R1170 R2166 R3- R4-
Sum336 Snit168.00
487. 39971 Jesper Bramming Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
VS3 2 168.00
R1169 R2167 R3- R4-
Sum336 Snit168.00
488. 118715 Emilie Tingleff Rødekro Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 2 167.50
R1168 R2167 R3- R4-
Sum335 Snit167.50
489. 127066 Thomas Pedersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
VS3 2 167.50
R1171 R2164 R3- R4-
Sum335 Snit167.50
490. 62358 Hans Granholm Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VS3 2 167.00
R1174 R2160 R3- R4-
Sum334 Snit167.00
491. 51489 Carsten Iversen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
VS3 2 165.00
R1165 R2165 R3- R4-
Sum330 Snit165.00
492. 111907 Kaj E. Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 2 164.00
R1167 R2161 R3- R4-
Sum328 Snit164.00
493. 15480 Frederik Sommer Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 2 163.00
R1164 R2162 R3- R4-
Sum326 Snit163.00
494. 136861 Anders Nielsen Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 2 163.00
R1164 R2162 R3- R4-
Sum326 Snit163.00
495. 18627 Hejne Kristensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
VS3 2 162.50
R1167 R2158 R3- R4-
Sum325 Snit162.50
496. 123406 Ida Mille Meldgaard Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS3 2 161.00
R1163 R2159 R3- R4-
Sum322 Snit161.00
497. 136712 Joachim Birkelund Bach Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 2 161.00
R1171 R2151 R3- R4-
Sum322 Snit161.00
498. 134545 Poul Mogensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VS3 2 161.00
R1164 R2158 R3- R4-
Sum322 Snit161.00
499. 137006 Nicolai Frederiksen Ishøj Skytteforening 17. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 2 160.50
R1164 R2157 R3- R4-
Sum321 Snit160.50
500. 67399 Steen Simonsen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
VS3 2 160.00
R1166 R2154 R3- R4-
Sum320 Snit160.00
501. 131802 Peter Riber Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VS3 2 158.50
R1160 R2157 R3- R4-
Sum317 Snit158.50
502. 108391 Sofie Jensen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
VS3 2 156.50
R1172 R2141 R3- R4-
Sum313 Snit156.50
503. 70836 Betina Lynnerup Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VS3 2 152.00
R1155 R2149 R3- R4-
Sum304 Snit152.00
504. 101479 Mikkel Leth Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS3 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
505. 121755 Sofus Larsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VS3 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
506. 52173 Eskild L. Rasmussen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
VS2 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
507. 57621 Magnus Nielsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
508. 41152 Lennard Agerbæk Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
VS3 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
509. 29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
VS1 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
510. 107019 Torben Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
VS2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
511. 107539 Gitte Trolle Eggers Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
VS3 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
512. 133735 Jan Hansen API Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VS2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
513. 137350 Frank Larsen Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
514. 18178 Jonas Holst Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VS2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
515. 47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VS2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
516. 51072 Peder Hjulmand Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
VS2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
517. 133734 Jette Maria Hoe Hansen API Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VS2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
518. 91155 Maria Birck Jensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
VS1 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
519. 92336 Jesper Helmersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS2 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
520. 127079 Michael Arp St. Lyngby If - 24. Kreds
DGI Nordsjælland
VS3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
521. 47308 Filip Back Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
VS3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
522. 134383 Peter Bladt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
523. 118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
524. 84732 Carsten Heegaard Petersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
525. 133542 Per Hyldahn Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
526. 45252 Torben Sørensen Brændeskov/Brudager SG&I
DGI Fyn
VS3 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
527. 76143 Kenneth Jensen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
528. 33056 Andreas Adeler Ejstrupholm Jagt- & Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VS3 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
529. 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
530. 134944 Jannick Wienike Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
531. 19691 Johnny Jonassen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
532. 99663 Hjalte Ernlund Larsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
VS3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
533. 86172 Søren Lindow Rådhusets Idrætsforening
DGI Storkøbenhavn
VS3 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
534. 48270 Charles Banke Hansen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
VS3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
535. 63237 Ejgil Reimers Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VS3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
536. 51304 Preben Jensen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
VS3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
537. 128607 Rene Skov Hansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
VS3 1 168.00
R1168 R2- R3- R4-
Sum168 Snit168.00
538. 73182 Poul Bruun Pedersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
539. 88491 Brian Schmidt St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
VS3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
540. 132449 Morten Olsen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
541. 19397 Peter Søgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
542. 51264 Torben Pedersen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
VS3 1 165.00
R1165 R2- R3- R4-
Sum165 Snit165.00
543. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VS3 1 165.00
R1165 R2- R3- R4-
Sum165 Snit165.00
544. 130092 Henning Hedeager Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VS3 1 165.00
R1165 R2- R3- R4-
Sum165 Snit165.00
545. 61640 Søren Jeppesen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
VS3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00
546. 114651 Frank Andersen Genner Skytteforening
DGI Sønderjylland
VS3 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00
547. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
VS3 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00
548. 14888 Allan Svenningsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
VS3 1 161.00
R1161 R2- R3- R4-
Sum161 Snit161.00
549. 137195 Thomas Højer Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 1 161.00
R1161 R2- R3- R4-
Sum161 Snit161.00
550. 52395 Kurt Graff Jensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
VS3 1 161.00
R1161 R2- R3- R4-
Sum161 Snit161.00
551. 135816 Peter Laursen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VS3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
552. 84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 1 159.00
R1159 R2- R3- R4-
Sum159 Snit159.00
553. 131049 Thomas Panum Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
VS3 1 157.00
R1157 R2- R3- R4-
Sum157 Snit157.00
554. 132448 Inge Jensen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 1 156.00
R1156 R2- R3- R4-
Sum156 Snit156.00
555. 135814 Michael Larsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
VS3 1 156.00
R1156 R2- R3- R4-
Sum156 Snit156.00
556. 137315 Sofie Maj B Poulsen Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VS3 1 155.00
R1155 R2- R3- R4-
Sum155 Snit155.00
557. 137538 Kent Storegaard Nilsson Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
VS3 1 154.00
R1154 R2- R3- R4-
Sum154 Snit154.00
558. 131800 Sofus Riber Houen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VS3 1 154.00
R1154 R2- R3- R4-
Sum154 Snit154.00
559. 137774 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
VS3 1 152.00
R1152 R2- R3- R4-
Sum152 Snit152.00
560. 47532 Mogens West Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
VS3 1 149.00
R1149 R2- R3- R4-
Sum149 Snit149.00
561. 135842 Pablo Antonio Castillo Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
VS3 1 149.00
R1149 R2- R3- R4-
Sum149 Snit149.00
562. 137439 Christian Glinnum KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
VS3 1 144.00
R1144 R2- R3- R4-
Sum144 Snit144.00
563. 135821 Kjartan Poulsen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
VS3 1 137.00
R1137 R2- R3- R4-
Sum137 Snit137.00
564. 133131 Jan Nielsen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VS3 1 128.00
R1128 R2- R3- R4-
Sum128 Snit128.00

Til toppen