Terræn GrovPistol GPA | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 25. april 2019 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 11 49.82
R161 R257 R356 R456
Sum230 Snit57.50
2. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 10 51.90
R160 R257 R356 R455
Sum228 Snit57.00
3. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 11 51.55
R158 R255 R353 R453
Sum219 Snit54.75
4. 109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 12 49.92
R157 R254 R353 R452
Sum216 Snit54.00
5. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 8 50.88
R155 R253 R352 R451
Sum211 Snit52.75
6. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 10 49.20
R152 R251 R351 R450
Sum204 Snit51.00
7. 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 6 48.00
R152 R252 R350 R450
Sum204 Snit51.00
8. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 8 45.88
R152 R252 R351 R449
Sum204 Snit51.00
9. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 4 49.50
R152 R250 R349 R447
Sum198 Snit49.50
10. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 11 43.45
R154 R249 R347 R447
Sum197 Snit49.25
11. 101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 10 45.00
R150 R250 R348 R448
Sum196 Snit49.00
12. 97307 Kim S. J. Jensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 6 47.00
R151 R250 R348 R446
Sum195 Snit48.75
13. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 10 44.20
R150 R249 R349 R446
Sum194 Snit48.50
14. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 8 45.75
R151 R250 R346 R446
Sum193 Snit48.25
15. 13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 9 44.67
R149 R248 R348 R448
Sum193 Snit48.25
16. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 5 45.00
R152 R249 R349 R439
Sum189 Snit47.25
17. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 5 45.60
R152 R249 R344 R442
Sum187 Snit46.75
18. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 6 43.33
R151 R250 R345 R441
Sum187 Snit46.75
19. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 9 42.67
R150 R250 R344 R443
Sum187 Snit46.75
20. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 6 44.17
R152 R249 R344 R441
Sum186 Snit46.50
21. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 9 42.78
R153 R246 R343 R443
Sum185 Snit46.25
22. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 9 41.44
R150 R247 R344 R444
Sum185 Snit46.25
23. 115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 5 42.60
R148 R247 R345 R442
Sum182 Snit45.50
24. 20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 4 44.50
R152 R249 R343 R434
Sum178 Snit44.50
25. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 4 44.25
R146 R244 R344 R443
Sum177 Snit44.25
26. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 10 37.80
R148 R244 R343 R439
Sum174 Snit43.50
27. 114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 9 37.89
R147 R245 R342 R439
Sum173 Snit43.25
28. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 6 40.17
R149 R242 R341 R440
Sum172 Snit43.00
29. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 10 39.50
R146 R244 R341 R441
Sum172 Snit43.00
30. 57359 Johnny Ole Larsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 42.75
R153 R245 R340 R433
Sum171 Snit42.75
31. 122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 6 40.33
R148 R244 R339 R439
Sum170 Snit42.50
32. 102480 Per Fjord Carlsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 8 38.13
R150 R240 R340 R440
Sum170 Snit42.50
33. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 10 36.20
R146 R244 R340 R440
Sum170 Snit42.50
34. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 4 42.25
R153 R243 R337 R436
Sum169 Snit42.25
35. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 7 37.00
R144 R243 R342 R439
Sum168 Snit42.00
36. 31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 4 41.75
R149 R246 R340 R432
Sum167 Snit41.75
37. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 5 39.60
R145 R245 R343 R434
Sum167 Snit41.75
38. 129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 5 39.60
R150 R243 R341 R433
Sum167 Snit41.75
39. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 7 39.29
R147 R242 R341 R437
Sum167 Snit41.75
40. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 7 38.29
R144 R243 R342 R438
Sum167 Snit41.75
41. 23219 Bent Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 6 37.67
R144 R243 R343 R437
Sum167 Snit41.75
42. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 4 41.50
R148 R244 R340 R434
Sum166 Snit41.50
43. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 4 41.50
R144 R243 R341 R438
Sum166 Snit41.50
44. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 7 37.57
R145 R242 R339 R439
Sum165 Snit41.25
45. 51662 Lars Beck Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 4 41.00
R145 R245 R340 R434
Sum164 Snit41.00
46. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 4 41.00
R142 R241 R341 R440
Sum164 Snit41.00
47. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 6 38.50
R143 R241 R341 R439
Sum164 Snit41.00
48. 128868 Tue Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 4 40.75
R145 R244 R340 R434
Sum163 Snit40.75
49. 121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 7 35.43
R151 R241 R336 R435
Sum163 Snit40.75
50. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 6 39.67
R142 R241 R339 R439
Sum161 Snit40.25
51. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 5 39.00
R146 R243 R337 R435
Sum161 Snit40.25
52. 32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 7 34.71
R150 R241 R335 R435
Sum161 Snit40.25
53. 96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 6 35.83
R142 R242 R342 R433
Sum159 Snit39.75
54. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 6 34.83
R142 R242 R339 R434
Sum157 Snit39.25
55. 23209 Henrik Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 8 34.75
R144 R243 R335 R434
Sum156 Snit39.00
56. 17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 5 36.80
R143 R243 R339 R430
Sum155 Snit38.75
57. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 4 38.25
R145 R244 R338 R426
Sum153 Snit38.25
58. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 4 38.25
R146 R245 R338 R424
Sum153 Snit38.25
59. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 4 38.25
R142 R241 R339 R431
Sum153 Snit38.25
60. 116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 6 35.67
R142 R238 R337 R435
Sum152 Snit38.00
61. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 3 50.00
R154 R251 R345 R4-
Sum150 Snit50.00
62. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 49.00
R151 R248 R348 R4-
Sum147 Snit49.00
63. 116871 Torben Lilholm Madsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 4 36.75
R143 R239 R334 R431
Sum147 Snit36.75
64. 31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 5 35.20
R145 R238 R332 R432
Sum147 Snit36.75
65. 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 6 31.17
R138 R237 R336 R436
Sum147 Snit36.75
66. 100961 Anders Bo Jensen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 4 36.50
R139 R237 R336 R434
Sum146 Snit36.50
67. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 8 32.25
R139 R237 R336 R434
Sum146 Snit36.50
68. 31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 5 31.00
R142 R238 R335 R431
Sum146 Snit36.50
69. 85657 Thomas Myhre Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 48.33
R151 R248 R346 R4-
Sum145 Snit48.33
70. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 4 36.00
R140 R238 R336 R430
Sum144 Snit36.00
71. 126139 Tim Iversen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 7 34.43
R138 R237 R335 R434
Sum144 Snit36.00
72. 31414 Ivan Christensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 5 34.20
R143 R240 R333 R428
Sum144 Snit36.00
73. 128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 4 35.50
R143 R239 R332 R428
Sum142 Snit35.50
74. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 5 33.20
R139 R239 R337 R427
Sum142 Snit35.50
75. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 6 33.33
R144 R234 R333 R430
Sum141 Snit35.25
76. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 5 33.00
R145 R234 R331 R430
Sum140 Snit35.00
77. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 3 46.33
R149 R246 R344 R4-
Sum139 Snit46.33
78. 21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 13 26.31
R140 R237 R331 R431
Sum139 Snit34.75
79. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 6 33.17
R139 R234 R333 R432
Sum138 Snit34.50
80. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 5 30.80
R143 R239 R336 R419
Sum137 Snit34.25
81. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 4 34.00
R138 R237 R336 R425
Sum136 Snit34.00
82. 30772 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 6 31.83
R143 R234 R330 R429
Sum136 Snit34.00
83. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 4 33.75
R135 R234 R334 R432
Sum135 Snit33.75
84. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 4 33.50
R139 R233 R332 R430
Sum134 Snit33.50
85. 120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 33.00
R136 R234 R331 R431
Sum132 Snit33.00
86. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 9 28.78
R137 R235 R331 R429
Sum132 Snit33.00
87. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 7 26.43
R140 R233 R331 R428
Sum132 Snit33.00
88. 24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 3 43.67
R150 R249 R332 R4-
Sum131 Snit43.67
89. 121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 43.67
R154 R240 R337 R4-
Sum131 Snit43.67
90. 77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 6 29.33
R139 R239 R328 R425
Sum131 Snit32.75
91. 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 4 32.50
R135 R235 R333 R427
Sum130 Snit32.50
92. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 12 24.67
R141 R232 R330 R427
Sum130 Snit32.50
93. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 6 27.33
R140 R238 R328 R423
Sum129 Snit32.25
94. 109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 42.33
R146 R246 R335 R4-
Sum127 Snit42.33
95. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 4 31.75
R136 R235 R328 R428
Sum127 Snit31.75
96. 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 8 27.13
R136 R232 R330 R429
Sum127 Snit31.75
97. 104108 Robert Torpe Meulengracht Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 3 41.67
R143 R241 R341 R4-
Sum125 Snit41.67
98. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 3 41.33
R147 R239 R338 R4-
Sum124 Snit41.33
99. 86746 Anders Frimuth Kristensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 3 41.00
R146 R243 R334 R4-
Sum123 Snit41.00
100. 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 5 29.40
R136 R233 R329 R425
Sum123 Snit30.75
101. 51664 Lars Mengel Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 3 40.67
R148 R240 R334 R4-
Sum122 Snit40.67
102. 129354 Carsten Husman Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 4 30.50
R135 R231 R328 R428
Sum122 Snit30.50
103. 121744 Lars Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 4 30.25
R139 R233 R325 R424
Sum121 Snit30.25
104. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 3 39.67
R148 R236 R335 R4-
Sum119 Snit39.67
105. 129490 Mads Frederiksen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 3 39.67
R144 R239 R336 R4-
Sum119 Snit39.67
106. 110818 Peter Wallén Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 4 29.75
R131 R231 R329 R428
Sum119 Snit29.75
107. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 38.67
R142 R240 R334 R4-
Sum116 Snit38.67
108. 22786 Michael Strøm Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 3 38.33
R143 R237 R335 R4-
Sum115 Snit38.33
109. 86749 Jesper Bech Løkza Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 38.33
R143 R238 R334 R4-
Sum115 Snit38.33
110. 130544 Hans Larsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 4 28.25
R136 R235 R323 R419
Sum113 Snit28.25
111. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 37.33
R139 R237 R336 R4-
Sum112 Snit37.33
112. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 8 22.63
R135 R227 R325 R425
Sum112 Snit28.00
113. 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 5 23.80
R132 R229 R328 R422
Sum111 Snit27.75
114. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 36.67
R142 R242 R326 R4-
Sum110 Snit36.67
115. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 11 19.73
R132 R229 R325 R424
Sum110 Snit27.50
116. 126355 Kenny Sønderborg Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 3 36.33
R138 R238 R333 R4-
Sum109 Snit36.33
117. 129397 Per Lydolph Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 27.00
R139 R228 R321 R420
Sum108 Snit27.00
118. 111858 Mikael Jensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 5 25.20
R131 R230 R326 R421
Sum108 Snit27.00
119. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 3 35.67
R143 R235 R329 R4-
Sum107 Snit35.67
120. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 35.67
R141 R235 R331 R4-
Sum107 Snit35.67
121. 121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 35.67
R136 R236 R335 R4-
Sum107 Snit35.67
122. 85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 35.67
R144 R233 R330 R4-
Sum107 Snit35.67
123. 45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 4 26.75
R130 R230 R325 R422
Sum107 Snit26.75
124. 51584 Palle Rosthøj Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 4 26.75
R134 R228 R327 R418
Sum107 Snit26.75
125. 123557 Klaus Andersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 9 23.22
R131 R226 R325 R425
Sum107 Snit26.75
126. 78290 David Dam Olsson Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 2 52.50
R154 R251 R3- R4-
Sum105 Snit52.50
127. 55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 3 35.00
R141 R237 R327 R4-
Sum105 Snit35.00
128. 103995 Kenn Sandberg Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 3 34.33
R140 R234 R329 R4-
Sum103 Snit34.33
129. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 34.33
R138 R233 R332 R4-
Sum103 Snit34.33
130. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 4 25.75
R140 R232 R319 R412
Sum103 Snit25.75
131. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 25.75
R131 R228 R323 R421
Sum103 Snit25.75
132. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 5 23.80
R138 R230 R318 R417
Sum103 Snit25.75
133. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 34.00
R139 R234 R329 R4-
Sum102 Snit34.00
134. 115517 Gerhard Wirenfeldt Flyvestation Karup
DGI Midtjylland
GPA 3 33.67
R136 R234 R331 R4-
Sum101 Snit33.67
135. 34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 50.00
R152 R248 R3- R4-
Sum100 Snit50.00
136. 124166 Bjarne Rønvig Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 4 24.75
R127 R226 R325 R421
Sum99 Snit24.75
137. 32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 6 22.67
R127 R227 R323 R422
Sum99 Snit24.75
138. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 32.33
R134 R232 R331 R4-
Sum97 Snit32.33
139. 128903 Jens Winkler Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 3 32.00
R143 R228 R325 R4-
Sum96 Snit32.00
140. 129398 Per Hansen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 24.00
R130 R225 R324 R417
Sum96 Snit24.00
141. 93595 Viggo Pedersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 5 22.80
R127 R224 R324 R421
Sum96 Snit24.00
142. 46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GPA 2 47.50
R150 R245 R3- R4-
Sum95 Snit47.50
143. 105247 Ivan Nielsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 31.67
R136 R234 R325 R4-
Sum95 Snit31.67
144. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 6 21.00
R137 R220 R320 R418
Sum95 Snit23.75
145. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 10 18.90
R125 R224 R323 R423
Sum95 Snit23.75
146. 129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 31.33
R135 R234 R325 R4-
Sum94 Snit31.33
147. 130096 Otto Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 31.33
R135 R232 R327 R4-
Sum94 Snit31.33
148. 34726 Knud E. Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 5 21.40
R134 R225 R321 R414
Sum94 Snit23.50
149. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 3 31.00
R138 R235 R320 R4-
Sum93 Snit31.00
150. 129528 Mikkel Gudbrand Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 31.00
R138 R234 R321 R4-
Sum93 Snit31.00
151. 118018 Christian Richter-Pedersen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 31.00
R133 R231 R329 R4-
Sum93 Snit31.00
152. 115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 3 31.00
R135 R230 R328 R4-
Sum93 Snit31.00
153. 119518 Anders Lykke Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 4 23.25
R125 R224 R323 R421
Sum93 Snit23.25
154. 33640 Flemming Skourup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 3 30.67
R137 R229 R326 R4-
Sum92 Snit30.67
155. 89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 4 23.00
R128 R226 R322 R416
Sum92 Snit23.00
156. 128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 4 23.00
R128 R228 R320 R416
Sum92 Snit23.00
157. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 45.50
R146 R245 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
158. 46305 Rasmus Milling Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 45.50
R148 R243 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
159. 17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 2 45.50
R147 R244 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
160. 116246 Ole Gaml Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 30.33
R134 R232 R325 R4-
Sum91 Snit30.33
161. 46947 Per Ohlsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 2 45.00
R147 R243 R3- R4-
Sum90 Snit45.00
162. 115209 Martin Carlsen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 3 30.00
R137 R228 R325 R4-
Sum90 Snit30.00
163. 82469 Bernhard Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 3 30.00
R132 R231 R327 R4-
Sum90 Snit30.00
164. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 4 22.25
R132 R226 R318 R413
Sum89 Snit22.25
165. 105216 Jascha Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 3 29.33
R136 R229 R323 R4-
Sum88 Snit29.33
166. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 3 29.33
R136 R229 R323 R4-
Sum88 Snit29.33
167. 133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 29.33
R136 R234 R318 R4-
Sum88 Snit29.33
168. 106963 Kristoffer Egebro Bertelsen Odense Garnisons Idrætsforening
DGI Fyn
GPA 4 22.00
R129 R225 R325 R49
Sum88 Snit22.00
169. 24801 Lars Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 2 43.50
R147 R240 R3- R4-
Sum87 Snit43.50
170. 56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 29.00
R133 R230 R324 R4-
Sum87 Snit29.00
171. 11446 Christian Birk Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 43.00
R146 R240 R3- R4-
Sum86 Snit43.00
172. 70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 42.00
R149 R235 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
173. 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 3 28.00
R140 R224 R320 R4-
Sum84 Snit28.00
174. 90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 2 41.50
R147 R236 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
175. 126289 Mike Lyons Nielsen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 27.67
R136 R227 R320 R4-
Sum83 Snit27.67
176. 88918 Viggo Tølbøll Gregersen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 27.67
R134 R229 R320 R4-
Sum83 Snit27.67
177. 121844 Lars Gottschling-Knudsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 4 20.75
R126 R223 R320 R414
Sum83 Snit20.75
178. 90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 4 20.75
R124 R223 R318 R418
Sum83 Snit20.75
179. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 4 20.50
R136 R219 R315 R412
Sum82 Snit20.50
180. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 40.00
R142 R238 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
181. 87164 Lars Kryger RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 40.00
R151 R229 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
182. 89287 Martin Sonne Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 40.00
R141 R239 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
183. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 7 15.14
R127 R220 R318 R415
Sum80 Snit20.00
184. 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 39.50
R141 R238 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
185. 68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 26.33
R132 R225 R322 R4-
Sum79 Snit26.33
186. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 4 19.75
R130 R218 R317 R414
Sum79 Snit19.75
187. 101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 39.00
R145 R233 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
188. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 38.50
R139 R238 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
189. 125491 Steen Bagger Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 3 25.67
R139 R219 R319 R4-
Sum77 Snit25.67
190. 116149 Hasse Greiner Køge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 25.67
R130 R226 R321 R4-
Sum77 Snit25.67
191. 100533 Emil Jeppesen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 38.00
R144 R232 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
192. 66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 37.50
R138 R237 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
193. 29559 Kim Frandsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
GPA 2 37.50
R142 R233 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
194. 101847 Martin Nørregaard Nielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 37.50
R141 R234 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
195. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 2 37.50
R138 R237 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
196. 122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 6 16.50
R122 R218 R318 R417
Sum75 Snit18.75
197. 96502 Morten Laursen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 37.00
R139 R235 R3- R4-
Sum74 Snit37.00
198. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 2 36.50
R140 R233 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
199. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 24.33
R135 R231 R37 R4-
Sum73 Snit24.33
200. 126685 Rasmus Andrew Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 24.33
R132 R231 R310 R4-
Sum73 Snit24.33
201. 83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 8 13.88
R125 R218 R316 R414
Sum73 Snit18.25
202. 91439 Henrik Koustrup Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
GPA 2 36.00
R139 R233 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
203. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 24.00
R128 R226 R318 R4-
Sum72 Snit24.00
204. 62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 35.50
R141 R230 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
205. 130399 Jeppe Stjernholm Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 2 35.50
R143 R228 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
206. 127095 Jesper Rylland Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 35.50
R138 R233 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
207. 130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 23.67
R131 R221 R319 R4-
Sum71 Snit23.67
208. 134712 Daniel Sønderholm RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 23.67
R124 R224 R323 R4-
Sum71 Snit23.67
209. 57699 Tobias Dietz Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 35.00
R135 R235 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
210. 93356 Brian Brix Christiansen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GPA 2 35.00
R136 R234 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
211. 92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 23.00
R128 R225 R316 R4-
Sum69 Snit23.00
212. 67936 Togo Lunden Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 3 23.00
R127 R224 R318 R4-
Sum69 Snit23.00
213. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 2 34.00
R135 R233 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
214. 83224 Flemming Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 34.00
R134 R234 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
215. 106941 Ulrich Bjerregaard Ravnen
DGI Nordsjælland
GPA 2 34.00
R138 R230 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
216. 128980 Robert Bailey Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 34.00
R137 R231 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
217. 54922 Flemming Karlsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 33.50
R134 R233 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
218. 96343 Niels Bank Simonsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 33.00
R135 R231 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
219. 18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 2 33.00
R134 R232 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
220. 10551 Jan Elgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 33.00
R135 R231 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
221. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 33.00
R134 R232 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
222. 92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 33.00
R134 R232 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
223. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 2 32.50
R134 R231 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
224. 101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 32.50
R136 R229 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
225. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 32.50
R137 R228 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
226. 129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 2 32.50
R133 R232 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
227. 128813 Sten Andersen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 21.67
R131 R219 R315 R4-
Sum65 Snit21.67
228. 112640 Magnus Degenkolv Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 4 16.25
R124 R218 R312 R411
Sum65 Snit16.25
229. 13266 Steen Laursen Nordjysk Historisk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 31.50
R142 R221 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
230. 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 15.75
R123 R218 R311 R411
Sum63 Snit15.75
231. 56740 Peter Bue Westh Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 31.00
R134 R228 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
232. 104528 Kurt Jensen Ravnen
DGI Nordsjælland
GPA 2 31.00
R135 R227 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
233. 24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 2 30.50
R131 R230 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
234. 126447 Thomas Karl Salaba Ravnen
DGI Nordsjælland
GPA 2 30.50
R133 R228 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
235. 126534 Jonas Dansholm Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 30.50
R136 R225 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
236. 111853 Jonas Juul Andersen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 30.50
R133 R228 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
237. 119193 Steffen Schmidt Historisk Riffelskytteforening Fyn
DGI Fyn
GPA 2 30.50
R135 R226 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
238. 126724 Preben John Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 3 20.33
R128 R219 R314 R4-
Sum61 Snit20.33
239. 128716 Claus Venning Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 3 20.00
R126 R220 R314 R4-
Sum60 Snit20.00
240. 126520 Peter Frimuth Hansen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 2 29.50
R138 R221 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
241. 126686 Sabrina Barbi Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 19.67
R122 R220 R317 R4-
Sum59 Snit19.67
242. 134218 Karina Petersen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 3 19.67
R125 R225 R39 R4-
Sum59 Snit19.67
243. 20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 2 29.00
R131 R227 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
244. 128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 2 29.00
R130 R228 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
245. 133919 Henrik Jensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 3 19.33
R129 R216 R313 R4-
Sum58 Snit19.33
246. 41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf.
DGI Sydvest
GPA 2 28.50
R138 R219 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
247. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 28.50
R136 R221 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
248. 16980 Mick Huus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 28.50
R132 R225 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
249. 20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 2 28.00
R132 R224 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
250. 52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 4 14.00
R117 R216 R315 R48
Sum56 Snit14.00
251. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 27.50
R128 R227 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
252. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 18.00
R122 R218 R314 R4-
Sum54 Snit18.00
253. 125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 3 18.00
R122 R216 R316 R4-
Sum54 Snit18.00
254. 125119 Bent Buus Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 2 26.50
R130 R223 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
255. 134217 Michael Handwerk Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 2 26.00
R127 R225 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
256. 134456 Morten Østerberg Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 26.00
R131 R221 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
257. 68254 Henrik Furdal Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 3 17.33
R124 R215 R313 R4-
Sum52 Snit17.33
258. 27056 Kristian Damgaard Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
259. 46449 Mikkel Eriksen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
260. 116085 Bjørn Duncan Hardam Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 25.50
R131 R220 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
261. 10560 Henrik Jensen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
GPA 2 25.50
R126 R225 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
262. 125488 John Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 25.50
R128 R223 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
263. 67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 25.00
R128 R222 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
264. 82468 Manfred Thiel Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 2 25.00
R127 R223 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
265. 20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
266. 11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
267. 129629 Martin Kaae Hansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
268. 87726 Hans Henrik Skjerning Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 2 24.50
R128 R221 R3- R4-
Sum49 Snit24.50
269. 100895 Michael C. Vestergaard Ravnen
DGI Nordsjælland
GPA 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
270. 32224 Martin Erni Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
271. 91102 Brian Lindquist Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 24.00
R126 R222 R3- R4-
Sum48 Snit24.00
272. 106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
273. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 23.50
R124 R223 R3- R4-
Sum47 Snit23.50
274. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 23.50
R131 R216 R3- R4-
Sum47 Snit23.50
275. 16206 Claus Rittig Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
276. 29501 Niels Olesen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
GPA 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
277. 106008 Søren Nyborg Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GPA 2 23.00
R126 R220 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
278. 45770 John Amdi Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 2 23.00
R124 R222 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
279. 129436 Emil Jensen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 23.00
R127 R219 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
280. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
281. 64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
282. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
283. 135749 Ragnar Nielsen DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GPA 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
284. 135746 Anders Norgren DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GPA 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
285. 101226 Jim W.N. Thestbjerg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 22.50
R131 R214 R3- R4-
Sum45 Snit22.50
286. 127014 Peter Thorlaksen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
287. 101965 Bertil Espen Broberg Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 22.00
R126 R218 R3- R4-
Sum44 Snit22.00
288. 135743 Tomas Svensson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GPA 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
289. 111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 21.50
R131 R212 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
290. 126656 Steen Rasch Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 21.50
R129 R214 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
291. 126474 Heinrich Flyvholm Okkerstrøm Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 21.50
R122 R221 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
292. 126429 Jesper Jensen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 21.50
R124 R219 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
293. 111471 Erol Altinok Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 2 21.50
R136 R27 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
294. 35317 Søren Madsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
295. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
296. 80646 Peter Vester-Fabrin Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
297. 128906 Morten Nissen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
298. 124653 Henrik D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
299. 127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
300. 35259 Benny Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 21.00
R124 R218 R3- R4-
Sum42 Snit21.00
301. 125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 21.00
R122 R220 R3- R4-
Sum42 Snit21.00
302. 130827 Brian Nordby-Andersen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 21.00
R125 R217 R3- R4-
Sum42 Snit21.00
303. 51961 Leo Nygaard Knudsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
304. 130259 Claus E. Kirkeby Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 20.50
R122 R219 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
305. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 20.50
R130 R211 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
306. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
307. 67889 Jan Guldbrandsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
308. 107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
309. 102370 Finn Christian Langkjær Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
310. 46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
311. 45327 Christian Eriksen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
312. 131187 Ngu Tam Khuu Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
313. 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 3 13.33
R123 R213 R34 R4-
Sum40 Snit13.33
314. 111450 Steffen Bechmann Olesen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 3 13.33
R122 R212 R36 R4-
Sum40 Snit13.33
315. 68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
316. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
317. 107964 Andreas Hansen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
318. 100825 Christian Rosenmeyer Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 19.50
R125 R214 R3- R4-
Sum39 Snit19.50
319. 92280 Jan Boesen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
320. 116162 Christian Lauge Jensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
321. 117024 Poul Mudmundsson Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
322. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
323. 129824 Peter Wagner Ravnen
DGI Nordsjælland
GPA 2 19.00
R130 R28 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
324. 52804 Kim Rosenlyst Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 2 19.00
R132 R26 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
325. 122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 19.00
R122 R216 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
326. 24910 Carsten Østergaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
327. 63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
328. 68358 Hans Jørgen Larsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
329. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
330. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
331. 121597 Henrik Pedersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 18.50
R121 R216 R3- R4-
Sum37 Snit18.50
332. 122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 18.50
R119 R218 R3- R4-
Sum37 Snit18.50
333. 125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 18.50
R119 R218 R3- R4-
Sum37 Snit18.50
334. 91436 Helge Hulegaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 12.33
R115 R215 R37 R4-
Sum37 Snit12.33
335. 116109 Henrik Degn Hansen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
336. 15532 Sven Dahl Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
337. 108105 Jesper Eskildsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
338. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 18.00
R122 R214 R3- R4-
Sum36 Snit18.00
339. 128899 Kenneth Tanderup Sørensen Jægerspris Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 18.00
R121 R215 R3- R4-
Sum36 Snit18.00
340. 117626 Henrik Høgh Christiansen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 4 9.00
R110 R210 R39 R47
Sum36 Snit9.00
341. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
342. 92832 Sebastian Mikkelsen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
343. 85054 Lasse Milling Eriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
344. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
345. 75123 Malik John Lunden Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
346. 109777 Jan Petersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
347. 14685 Lars Dalsgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
348. 26999 Peter B. Johansen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
349. 24732 Mikkel Troelsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
350. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
351. 50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
352. 124654 Jesper D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
353. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
354. 101527 Lars Dalgaard Hansen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
355. 13489 Bent H. Christensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
356. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
357. 134858 Axel Teichert Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
358. 24175 Bo Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
359. 130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 17.00
R120 R214 R3- R4-
Sum34 Snit17.00
360. 46794 Erik Sørensen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
361. 112161 Kim Rasmussen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
362. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
363. 106900 Lasse Vrangbak Mortensen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
364. 77661 Hardy Hansen Skytteklubben af 1984
DGI Østjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
365. 22284 Per Lorentzen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
366. 34754 Thomas Hvid Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
367. 71219 Claus B. Mortensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
368. 129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
369. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
370. 137889 Martin Noer Larsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
371. 138449 Carsten Skelmose Ibsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
372. 26376 Kristian Leo Pedersen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 2 16.00
R118 R214 R3- R4-
Sum32 Snit16.00
373. 133799 Venai Ponsong Hvidovre Håndvåben Laug
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 16.00
R117 R215 R3- R4-
Sum32 Snit16.00
374. 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
375. 110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
376. 115344 Mogens Møller Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
377. 49653 Flemming Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
378. 70190 Juanito Vargas Idrætsforeningen Radiometer
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
379. 68784 Per Sejer Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
380. 134388 Tommy Nielsen Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
381. 125049 René Juhl Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 2 15.50
R119 R212 R3- R4-
Sum31 Snit15.50
382. 81385 Werner Marqwardt Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 2 15.50
R117 R214 R3- R4-
Sum31 Snit15.50
383. 88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
384. 126736 Lars Hørup Hansen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
385. 96159 Martin Pedersen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
386. 128814 Reza Honarkar Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
387. 134724 Jarl Kåstrup Kristensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
388. 124054 Michael Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
389. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
390. 115742 Claus Nielsen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
391. 130373 Kristian Krogh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
392. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
393. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
394. 105764 Allan Petersen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 14.50
R116 R213 R3- R4-
Sum29 Snit14.50
395. 111470 Hayrettin Ari Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 2 14.50
R118 R211 R3- R4-
Sum29 Snit14.50
396. 111721 Joachim Juhl Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
397. 117309 Mikkel Holmgren Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
398. 128719 Philip Joachim Albeck Asminderød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
399. 25549 John Schwartz Nielsen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
400. 87351 Peter Vestervig Christensen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
401. 129418 Lars Ralph Nielsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
402. 129458 Henrik Ammondsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
403. 122938 Janus Parkhøi Nielsen Novo Gruppens Skytteafdeling
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
404. 133025 André M. Lund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
405. 127110 Keld Due Kaiser Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 2 14.00
R118 R210 R3- R4-
Sum28 Snit14.00
406. 124529 Gunnar Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 14.00
R119 R29 R3- R4-
Sum28 Snit14.00
407. 125045 Michael Johansen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
408. 16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
409. 121177 Claus Skøtte Madsen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
410. 134192 Thomas Mikkonen Brandt Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 13.50
R114 R213 R3- R4-
Sum27 Snit13.50
411. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
412. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
413. 128977 Jesper Simonsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
414. 126136 Martin Christensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
415. 121905 Brian Marcussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
416. 43909 John Petersen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
417. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
418. 129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
419. 115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
420. 22545 Jan Klarbæk Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
421. 120490 Mathias Lystbæk Hyldgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
422. 70304 Thomas Kofoed-Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
423. 129068 Christian Koch Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
424. 68402 Anne-Marie Lassen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
425. 10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
426. 52762 Daniel Knudsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
427. 135744 Hans Skog DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
428. 126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 8.33
R114 R27 R34 R4-
Sum25 Snit8.33
429. 68370 Finn Pedersen HSF Falcon
DGI Nordsjælland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
430. 11035 Per Kristensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
431. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
432. 122885 Niels-Jørgen Poulsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
433. 120275 Søren E. Poulsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
434. 105672 Jørn Petersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
435. 68695 Stig Lyngby Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
436. 130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
437. 135492 Henrik Gaden Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
438. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
439. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
440. 120951 Nicolai Krogh Nielsen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
441. 106101 Martin Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
442. 127724 Frans Nygaard Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
443. 46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
444. 14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
445. 122872 Jacob Sand Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
446. 127097 Peter Carlsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
447. 110155 Sebastian Emil Nielsen Amager Team Target
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
448. 118403 Nicklas Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
449. 111399 Hans Mikkelsen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
450. 116013 Lars Olesen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
451. 116555 Peter Agerskov Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
452. 125958 Michael Søgård Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
453. 83970 Peter Elefsen Christiansen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
454. 16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
455. 130371 Søren Kromann Mandrup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
456. 102814 Flemming Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
457. 115347 Morten Grønkjær Jensen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
458. 85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
459. 70534 Per Nygaard Jensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
460. 132625 Henrik Øster Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
461. 67745 Christian Stautz Olsen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
462. 65197 Christian Grubert Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
463. 130973 Bo Frydkjær Jørgensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
464. 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
465. 138368 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
466. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GPA 2 10.50
R112 R29 R3- R4-
Sum21 Snit10.50
467. 125994 Jan Winkel Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 2 10.50
R111 R210 R3- R4-
Sum21 Snit10.50
468. 126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 10.50
R111 R210 R3- R4-
Sum21 Snit10.50
469. 23200 Solveig Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
470. 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
471. 91677 Jimmy Ibsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
472. 129160 Jan Herløv Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
473. 133049 Frantz Glantz-jørgensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
474. 116086 Morten Heckmann Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 10.00
R110 R210 R3- R4-
Sum20 Snit10.00
475. 88571 Rene Sørensen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 2 10.00
R110 R210 R3- R4-
Sum20 Snit10.00
476. 130264 Sune Jeppesen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 10.00
R115 R25 R3- R4-
Sum20 Snit10.00
477. 119886 Thomas Rud Friis Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 10.00
R112 R28 R3- R4-
Sum20 Snit10.00
478. 111452 Henrik Carlsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
479. 10877 Klaus Andersen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
480. 92715 Mikkel Grathe Hadsund Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
481. 129669 Jesper Veis Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
482. 133763 Kristian Karlsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
483. 121998 Marc Bennedsen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
484. 82446 Aksel Nielsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
485. 138002 Johannes Fisker Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
486. 131265 Stig Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
487. 67575 Kim Vestergaard Therkelsen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
488. 126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
489. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
490. 11178 Daniel Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
491. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
492. 133018 Sune Bækgaard Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
493. 125348 Finn Stampe Olesen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
494. 133949 Simon Max Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
495. 128426 Frank Reinholt Andersen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
496. 121654 Klaus Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
497. 71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
498. 93786 Thue Schlaikjær Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
499. 125138 Ole Brøgger Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
500. 125591 Benjamin Spangsberg Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
501. 126430 Jonas Sommer Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
502. 87999 Hans Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
503. 117978 Niels Peter Bach Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
504. 116023 Tom Ottosen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
505. 120444 John Hyldgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
506. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
507. 129442 Tonny Veng Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
508. 134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
509. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
510. 45957 Lasse Pedersen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 2 8.00
R111 R25 R3- R4-
Sum16 Snit8.00
511. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 8.00
R112 R24 R3- R4-
Sum16 Snit8.00
512. 14365 Ivan Hjortshøj Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
513. 34285 Lars Erik Petersen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
514. 111411 Ole Hoffensitz Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
515. 129459 Jørgen Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
516. 131144 Michael Gregersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
517. 136810 Thomas Hansen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
518. 117163 Torben Vijitpanya RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 7.50
R114 R21 R3- R4-
Sum15 Snit7.50
519. 113787 Jesper Mott Sundstrøm Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
520. 10848 Mathias Rasmussen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
521. 13853 Poul Erik Eriksen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
522. 121450 Anika Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
523. 129527 Christian Dyhr Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
524. 129419 Tobias R. Tofte Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
525. 117007 Ulrik McArdle Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
526. 71315 Kaj J Jørgensen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
527. 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
528. 122180 Carsten Borch Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
529. 129041 Marianne Lyngby Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
530. 134766 Gunnar Vestergaard Jensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
531. 125050 Lars Rasmussen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
532. 121446 Johannes Hansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
533. 119374 Kurt Bech Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
534. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
535. 135474 Brian Andersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
536. 102018 Lars Henrik Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
537. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
538. 126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
539. 130461 Sebastian Milton R. Vangsgaard Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
540. 134733 Henrik Frandsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
541. 21889 Freddy Pedersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
542. 82900 Bruno Nedergaard Pedersen Nordjysk Historisk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
543. 129443 Jørgen Veng Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
544. 55399 Peter R Hemmingsen Foxgaard Amager Team Target
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 5.00
R17 R23 R3- R4-
Sum10 Snit5.00
545. 112498 Flemming Jul Nielsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
546. 129457 Kim Milling Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
547. 126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
548. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
549. 119027 Jesper Pedersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
550. 135553 Kristian Bruun Jensen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
551. 129646 Peter Skov Petersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
552. 88000 Palle Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
553. 130410 Martin Tølbøll Gregersen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
554. 20707 Christen Christensen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
555. 91291 Frank Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 7.00
R17 R2- R3- R4-
Sum7 Snit7.00
556. 129269 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 7.00
R17 R2- R3- R4-
Sum7 Snit7.00
557. 133690 Micki Bang Jensen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 7.00
R17 R2- R3- R4-
Sum7 Snit7.00
558. 128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 7.00
R17 R2- R3- R4-
Sum7 Snit7.00
559. 101733 Bo Preston Andersen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00
560. 133693 Casper Højlund Pedersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00
561. 134393 Lars Hviid Tønnesen Funder Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00
562. 130865 Behzad Samct Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00
563. 107514 Kristian Grøn Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 4.00
R14 R2- R3- R4-
Sum4 Snit4.00
564. 94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 4.00
R14 R2- R3- R4-
Sum4 Snit4.00
565. 109428 Dennis Flemming Madsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 0.00
R10 R2- R3- R4-
Sum0 Snit0.00

Til toppen