Terræn GrovRevolver | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 22. februar 2019 - kl. 06:16
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 7 53.71
R163 R254 R354 R453
Sum224 Snit56.00
2. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 9 51.11
R154 R253 R353 R453
Sum213 Snit53.25
3. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 10 49.90
R153 R253 R353 R452
Sum211 Snit52.75
4. 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 51.00
R154 R253 R352 R450
Sum209 Snit52.25
5. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 8 49.50
R152 R250 R350 R450
Sum202 Snit50.50
6. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 8 44.13
R152 R251 R350 R449
Sum202 Snit50.50
7. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GR 9 44.89
R159 R252 R345 R443
Sum199 Snit49.75
8. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 4 48.25
R153 R248 R347 R445
Sum193 Snit48.25
9. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 7 45.57
R150 R250 R347 R446
Sum193 Snit48.25
10. 57359 Johnny Ole Larsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 44.50
R153 R250 R346 R444
Sum193 Snit48.25
11. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 44.83
R151 R249 R347 R445
Sum192 Snit48.00
12. 24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 4 47.75
R150 R250 R347 R444
Sum191 Snit47.75
13. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 9 44.22
R149 R249 R347 R445
Sum190 Snit47.50
14. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 9 42.22
R150 R248 R348 R444
Sum190 Snit47.50
15. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 9 44.33
R150 R248 R345 R445
Sum188 Snit47.00
16. 29055 Ebbe Sørensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 5 42.60
R154 R244 R344 R443
Sum185 Snit46.25
17. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 7 41.71
R150 R249 R346 R440
Sum185 Snit46.25
18. 28919 Klaus Steffensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 4 45.75
R149 R245 R345 R444
Sum183 Snit45.75
19. 21143 John Walker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 10 41.60
R147 R246 R346 R444
Sum183 Snit45.75
20. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 45.00
R151 R244 R344 R441
Sum180 Snit45.00
21. 121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 7 42.71
R146 R245 R345 R443
Sum179 Snit44.75
22. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 7 38.43
R150 R249 R340 R440
Sum179 Snit44.75
23. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 4 44.50
R147 R247 R344 R440
Sum178 Snit44.50
24. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 4 44.50
R151 R246 R341 R440
Sum178 Snit44.50
25. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 4 44.00
R149 R247 R341 R439
Sum176 Snit44.00
26. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 5 42.80
R147 R247 R344 R438
Sum176 Snit44.00
27. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 11 38.27
R146 R244 R343 R443
Sum176 Snit44.00
28. 101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 4 43.75
R149 R244 R342 R440
Sum175 Snit43.75
29. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 5 39.40
R147 R244 R343 R438
Sum172 Snit43.00
30. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 4 42.75
R147 R246 R340 R438
Sum171 Snit42.75
31. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 41.40
R151 R241 R340 R439
Sum171 Snit42.75
32. 102480 Per Fjord Carlsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 9 40.11
R148 R242 R341 R440
Sum171 Snit42.75
33. 104108 Robert Torpe Meulengracht Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 4 42.50
R150 R245 R338 R437
Sum170 Snit42.50
34. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 4 42.50
R148 R243 R342 R437
Sum170 Snit42.50
35. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 4 42.50
R148 R244 R340 R438
Sum170 Snit42.50
36. 35317 Søren Madsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 6 40.50
R143 R243 R341 R440
Sum167 Snit41.75
37. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 4 41.50
R149 R246 R345 R426
Sum166 Snit41.50
38. 121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 40.20
R147 R245 R338 R436
Sum166 Snit41.50
39. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 9 36.67
R144 R244 R341 R437
Sum166 Snit41.50
40. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 41.25
R142 R242 R341 R440
Sum165 Snit41.25
41. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 7 38.57
R142 R242 R342 R438
Sum164 Snit41.00
42. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 35.33
R145 R242 R339 R437
Sum163 Snit40.75
43. 28747 Poul Erik Bloch Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 4 40.50
R148 R245 R336 R433
Sum162 Snit40.50
44. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 10 35.80
R141 R240 R340 R440
Sum161 Snit40.25
45. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 6 36.00
R148 R239 R338 R435
Sum160 Snit40.00
46. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 10 32.50
R143 R241 R339 R435
Sum158 Snit39.50
47. 121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 36.67
R146 R243 R336 R432
Sum157 Snit39.25
48. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 3 52.00
R153 R253 R350 R4-
Sum156 Snit52.00
49. 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 6 34.33
R144 R241 R335 R434
Sum154 Snit38.50
50. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 35.80
R143 R241 R335 R434
Sum153 Snit38.25
51. 114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 6 34.17
R143 R242 R337 R431
Sum153 Snit38.25
52. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 5 36.60
R142 R239 R336 R435
Sum152 Snit38.00
53. 13293 Per S. Nielsen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 9 32.89
R143 R240 R335 R434
Sum152 Snit38.00
54. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 6 33.50
R142 R242 R336 R431
Sum151 Snit37.75
55. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 3 50.00
R152 R249 R349 R4-
Sum150 Snit50.00
56. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 37.50
R142 R239 R336 R433
Sum150 Snit37.50
57. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 9 30.22
R139 R238 R337 R436
Sum150 Snit37.50
58. 62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 37.25
R144 R242 R340 R423
Sum149 Snit37.25
59. 56737 René Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 5 34.80
R145 R238 R333 R433
Sum149 Snit37.25
60. 90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 5 34.60
R143 R237 R335 R434
Sum149 Snit37.25
61. 116437 Sten Pold Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 10 33.40
R139 R238 R336 R436
Sum149 Snit37.25
62. 22786 Michael Strøm Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 4 36.75
R143 R240 R339 R425
Sum147 Snit36.75
63. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 3 48.33
R150 R250 R345 R4-
Sum145 Snit48.33
64. 116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 4 35.75
R142 R236 R334 R431
Sum143 Snit35.75
65. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 34.00
R145 R238 R330 R429
Sum142 Snit35.50
66. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 8 30.88
R141 R239 R332 R430
Sum142 Snit35.50
67. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 34.75
R140 R236 R335 R428
Sum139 Snit34.75
68. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 4 34.50
R146 R235 R334 R423
Sum138 Snit34.50
69. 16520 Chresten Uttrup Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 3 43.67
R148 R243 R340 R4-
Sum131 Snit43.67
70. 16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 3 43.00
R151 R242 R336 R4-
Sum129 Snit43.00
71. 85657 Thomas Myhre Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 4 32.25
R142 R236 R336 R415
Sum129 Snit32.25
72. 115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 12 24.00
R137 R231 R329 R426
Sum123 Snit30.75
73. 52006 Jakob Schultz Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 3 40.67
R145 R243 R334 R4-
Sum122 Snit40.67
74. 129354 Carsten Husman Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 5 25.40
R135 R232 R327 R427
Sum121 Snit30.25
75. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 4 30.00
R140 R229 R328 R423
Sum120 Snit30.00
76. 45770 John Amdi Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 3 38.67
R142 R239 R335 R4-
Sum116 Snit38.67
77. 111858 Mikael Jensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 4 29.00
R134 R232 R326 R424
Sum116 Snit29.00
78. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 7 26.00
R136 R227 R327 R425
Sum115 Snit28.75
79. 24732 Mikkel Troelsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 3 38.00
R140 R240 R334 R4-
Sum114 Snit38.00
80. 115663 Tommy Brandt Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 3 38.00
R141 R238 R335 R4-
Sum114 Snit38.00
81. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 28.00
R132 R232 R328 R420
Sum112 Snit28.00
82. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 3 37.00
R145 R237 R329 R4-
Sum111 Snit37.00
83. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 26.80
R129 R229 R328 R425
Sum111 Snit27.75
84. 56529 Finn Berg Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 55.00
R158 R252 R3- R4-
Sum110 Snit55.00
85. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 36.67
R139 R238 R333 R4-
Sum110 Snit36.67
86. 29009 Henrik Steffensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 4 27.50
R134 R230 R324 R422
Sum110 Snit27.50
87. 34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 54.50
R157 R252 R3- R4-
Sum109 Snit54.50
88. 124166 Bjarne Rønvig Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 5 24.40
R132 R229 R325 R423
Sum109 Snit27.25
89. 88097 Jørn Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 11 24.18
R129 R227 R327 R426
Sum109 Snit27.25
90. 41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf.
DGI Sydvest
GR 4 26.75
R131 R228 R325 R423
Sum107 Snit26.75
91. 109640 Lasse Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 26.50
R130 R228 R327 R421
Sum106 Snit26.50
92. 23209 Henrik Kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
GR 3 35.00
R142 R235 R328 R4-
Sum105 Snit35.00
93. 110818 Peter Wallén Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 3 34.67
R139 R234 R331 R4-
Sum104 Snit34.67
94. 130544 Hans Larsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 7 21.86
R128 R226 R325 R423
Sum102 Snit25.50
95. 32869 Bill Graversgaard Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 6 22.50
R132 R227 R322 R420
Sum101 Snit25.25
96. 122872 Jacob Sand Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 4 25.00
R131 R228 R324 R417
Sum100 Snit25.00
97. 46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 2 49.50
R150 R249 R3- R4-
Sum99 Snit49.50
98. 51662 Lars Beck Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 3 33.00
R147 R228 R324 R4-
Sum99 Snit33.00
99. 130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 24.75
R130 R225 R324 R420
Sum99 Snit24.75
100. 129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 4 24.75
R127 R224 R324 R424
Sum99 Snit24.75
101. 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 3 32.67
R144 R227 R327 R4-
Sum98 Snit32.67
102. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 3 32.67
R138 R231 R329 R4-
Sum98 Snit32.67
103. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 6 22.50
R128 R224 R324 R422
Sum98 Snit24.50
104. 75123 Malik John Lunden Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 3 32.00
R135 R233 R328 R4-
Sum96 Snit32.00
105. 105886 Henrik Auken Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 3 32.00
R133 R232 R331 R4-
Sum96 Snit32.00
106. 134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 5 22.20
R130 R226 R323 R417
Sum96 Snit24.00
107. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 31.67
R134 R234 R327 R4-
Sum95 Snit31.67
108. 118857 Erik Jakobsen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 4 23.75
R128 R225 R325 R417
Sum95 Snit23.75
109. 120951 Nicolai Krogh Nielsen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
GR 3 31.33
R138 R234 R322 R4-
Sum94 Snit31.33
110. 46305 Rasmus Milling Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 46.50
R153 R240 R3- R4-
Sum93 Snit46.50
111. 78290 David Dam Olsson Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 2 46.50
R147 R246 R3- R4-
Sum93 Snit46.50
112. 24801 Lars Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 2 45.50
R146 R245 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
113. 46947 Per Ohlsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 2 45.00
R145 R245 R3- R4-
Sum90 Snit45.00
114. 90306 Annette Winther RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 45.00
R150 R240 R3- R4-
Sum90 Snit45.00
115. 56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 29.67
R136 R228 R325 R4-
Sum89 Snit29.67
116. 129397 Per Lydolph Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 21.00
R130 R223 R319 R417
Sum89 Snit22.25
117. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 44.00
R147 R241 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
118. 34941 Laurits Herløv Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 29.33
R133 R230 R325 R4-
Sum88 Snit29.33
119. 106963 Kristoffer Egebro Bertelsen Odense Garnisons Idrætsforening
DGI Fyn
GR 3 29.00
R135 R234 R318 R4-
Sum87 Snit29.00
120. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 3 28.67
R141 R224 R321 R4-
Sum86 Snit28.67
121. 130371 Søren Kromann Mandrup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 3 28.67
R139 R225 R322 R4-
Sum86 Snit28.67
122. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 21.50
R126 R222 R321 R417
Sum86 Snit21.50
123. 114325 Torben Jensen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 28.33
R131 R229 R325 R4-
Sum85 Snit28.33
124. 83224 Flemming Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 42.00
R144 R240 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
125. 111721 Joachim Juhl Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
GR 3 28.00
R130 R227 R327 R4-
Sum84 Snit28.00
126. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 3 28.00
R131 R227 R326 R4-
Sum84 Snit28.00
127. 87164 Lars Kryger RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 41.50
R149 R234 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
128. 11446 christian birk Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 41.00
R143 R239 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
129. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 2 41.00
R144 R238 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
130. 126289 Mike Lyons Nielsen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 41.00
R143 R239 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
131. 109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 2 40.50
R146 R235 R3- R4-
Sum81 Snit40.50
132. 128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 26.67
R132 R227 R321 R4-
Sum80 Snit26.67
133. 16980 Mick Huus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 39.50
R144 R235 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
134. 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
GR 3 26.33
R132 R225 R322 R4-
Sum79 Snit26.33
135. 23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
GR 2 39.00
R140 R238 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
136. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 38.50
R142 R235 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
137. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 2 38.00
R143 R233 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
138. 24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 2 38.00
R142 R234 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
139. 18305 Heidi Pedersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GR 2 38.00
R144 R232 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
140. 112640 Magnus Degenkolv Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 6 15.50
R120 R219 R319 R418
Sum76 Snit19.00
141. 32857 Bjarne Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 2 37.50
R139 R236 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
142. 100339 Lasse Møller Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 2 36.50
R141 R232 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
143. 99727 Palle Damgaard Nielsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 36.50
R149 R224 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
144. 129068 Christian Koch Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 3 24.33
R127 R225 R321 R4-
Sum73 Snit24.33
145. 95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 36.00
R137 R235 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
146. 51664 Lars Mengel Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 2 36.00
R137 R235 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
147. 68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 2 36.00
R140 R232 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
148. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
GR 2 35.50
R142 R229 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
149. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 35.50
R139 R232 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
150. 109777 Jan Petersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 35.50
R139 R232 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
151. 30772 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 2 35.50
R139 R232 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
152. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 3 23.33
R130 R220 R320 R4-
Sum70 Snit23.33
153. 66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 34.50
R135 R234 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
154. 25549 John Schwartz Nielsen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
GR 2 34.50
R138 R231 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
155. 10551 Jan Elgaard Sørensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 34.50
R136 R233 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
156. 68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 4 17.25
R129 R216 R313 R411
Sum69 Snit17.25
157. 57699 Tobias Dietz Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 34.00
R141 R227 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
158. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 5 16.00
R119 R218 R317 R414
Sum68 Snit17.00
159. 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
GR 2 33.50
R135 R232 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
160. 117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 2 33.50
R141 R226 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
161. 68504 Christian Vest Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 33.00
R139 R227 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
162. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 3 22.00
R128 R224 R314 R4-
Sum66 Snit22.00
163. 116746 Heinz Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 3 21.67
R126 R223 R316 R4-
Sum65 Snit21.67
164. 116085 Bjørn Duncan Hardam Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 2 32.00
R134 R230 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
165. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 2 32.00
R134 R230 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
166. 47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 2 32.00
R138 R226 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
167. 36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 3 21.33
R126 R219 R319 R4-
Sum64 Snit21.33
168. 128322 Cim Ib Elmann Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 31.50
R132 R231 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
169. 87101 Erik Møller Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 20.67
R124 R220 R318 R4-
Sum62 Snit20.67
170. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 30.50
R132 R229 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
171. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GR 3 20.33
R123 R220 R318 R4-
Sum61 Snit20.33
172. 121447 Tim Sloth Johansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 30.00
R130 R230 R3- R4-
Sum60 Snit30.00
173. 129398 Per Hansen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 20.00
R123 R221 R316 R4-
Sum60 Snit20.00
174. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 2 29.50
R134 R225 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
175. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 2 29.00
R131 R227 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
176. 70340 Marianne Mansdal Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
GR 2 29.00
R139 R219 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
177. 82469 Bernhard Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 2 29.00
R129 R229 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
178. 68784 Per Sejer Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 2 29.00
R137 R221 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
179. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 29.00
R130 R228 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
180. 129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 3 19.33
R127 R218 R313 R4-
Sum58 Snit19.33
181. 121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 28.50
R132 R225 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
182. 85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 2 28.50
R129 R228 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
183. 128711 Jesper M. Jacobsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
GR 2 28.50
R129 R228 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
184. 88918 Viggo Tølbøll Gregersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 3 19.00
R125 R219 R313 R4-
Sum57 Snit19.00
185. 133919 Henrik Jensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 3 19.00
R123 R221 R313 R4-
Sum57 Snit19.00
186. 92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 28.00
R130 R226 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
187. 116086 Morten Heckmann Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 2 28.00
R134 R222 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
188. 125491 Steen Bagger Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 2 28.00
R131 R225 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
189. 130461 Sebastian Milton R. Vangsgaard Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 28.00
R129 R227 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
190. 60863 Frank Andersen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 27.50
R128 R227 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
191. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 27.50
R131 R224 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
192. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 2 27.00
R127 R227 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
193. 124269 Klavs Møller Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 27.00
R130 R224 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
194. 67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 26.50
R134 R219 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
195. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 26.50
R133 R220 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
196. 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GR 2 26.50
R131 R222 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
197. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 26.50
R128 R225 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
198. 128158 Per Hagen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 2 26.00
R133 R219 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
199. 128813 Sten Andersen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 26.00
R130 R222 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
200. 51584 Palle Rosthøj Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 2 26.00
R131 R221 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
201. 130410 Martin Tølbøll Gregersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 2 26.00
R133 R219 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
202. 68254 Henrik Furdal Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 3 17.00
R125 R217 R39 R4-
Sum51 Snit17.00
203. 68370 Finn Pedersen HSF Falcon
DGI Nordsjælland
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
204. 15548 Mads Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
205. 19999 Leo Sørensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
206. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
207. 135741 Klas Svensson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
208. 135746 Anders Norgren DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
209. 111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 2 24.50
R127 R222 R3- R4-
Sum49 Snit24.50
210. 70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
211. 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
212. 51961 Leo Nygaard Knudsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
213. 91102 Brian Lindquist Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 2 23.50
R129 R218 R3- R4-
Sum47 Snit23.50
214. 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 2 23.50
R126 R221 R3- R4-
Sum47 Snit23.50
215. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
216. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
217. 14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
GR 2 23.00
R127 R219 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
218. 129935 Mark Singkhanong Jørgensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 23.00
R128 R218 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
219. 108105 Jesper Eskildsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 22.50
R125 R220 R3- R4-
Sum45 Snit22.50
220. 63094 Ethan A. N. Ingholt Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
221. 106049 Dennis Martlev Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
222. 134858 Axel Teichert Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
223. 90554 Lars Mathiasen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
224. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
225. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
226. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
227. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
228. 126534 Jonas Dansholm Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 2 21.50
R125 R218 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
229. 89287 Martin Sonne Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 21.50
R127 R216 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
230. 92715 Mikkel Grathe Hadsund Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 21.50
R125 R218 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
231. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
232. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
233. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
234. 134795 Niels Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
235. 20707 Christen Christensen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 14.00
R117 R214 R311 R4-
Sum42 Snit14.00
236. 68234 Kenneth Hilligsøe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
237. 32224 Martin Erni Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
238. 16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
239. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
240. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
241. 102814 Flemming Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
242. 26916 Jan H. B. Knudsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 20.50
R126 R215 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
243. 116753 Hans Jørgen Thomsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 10.25
R115 R210 R39 R47
Sum41 Snit10.25
244. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
245. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
246. 134217 Michael Handwerk Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 2 20.00
R125 R215 R3- R4-
Sum40 Snit20.00
247. 16206 Claus Rittig Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
248. 21307 Britt Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
249. 56740 Peter Bue Westh Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
250. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
251. 135742 Gunnar Svensson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
252. 111972 Ole Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 19.00
R121 R217 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
253. 126417 Jens Christoffersen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 19.00
R120 R218 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
254. 21140 John D. Larsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
255. 18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
256. 17109 Joakim Hjort Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
257. 10735 Jørgen Hagen Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
258. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
259. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
260. 58422 Casper With Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
261. 52762 Daniel Knudsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
262. 112100 Frederik A. Daugaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 2 18.50
R122 R215 R3- R4-
Sum37 Snit18.50
263. 105216 Jascha Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 2 18.50
R121 R216 R3- R4-
Sum37 Snit18.50
264. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
265. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
266. 71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
267. 50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
268. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
269. 132785 Tim Serup Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
270. 135745 Kerstin Östedt DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
271. 58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 18.00
R118 R218 R3- R4-
Sum36 Snit18.00
272. 88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
273. 31402 Kurt Jensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
274. 121819 Ahmed Mahmoud Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
275. 46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
276. 75613 Lasse Grønlund Kampmann Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
277. 36345 Bent Illum Hansen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
278. 93356 Brian Brix Christiansen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
279. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
280. 46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
281. 51257 Allan Hjortshøj Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
282. 124812 Benjamin Thaulow Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
283. 17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
284. 51804 Claus Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
285. 15532 Sven Dahl Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
286. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
287. 34285 Lars Erik Petersen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
288. 101742 Jonas Emil Stavnsbjerg Haarby Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
289. 111973 Søren Toldal RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
290. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
291. 130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
292. 133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
293. 134456 Morten Østerberg Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
294. 128980 Robert Bailey Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
295. 96161 Bashkim Kamberi RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 16.00
R121 R211 R3- R4-
Sum32 Snit16.00
296. 26950 Anton Mikkelsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
297. 125348 Finn Stampe Olesen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
GR 2 15.50
R126 R25 R3- R4-
Sum31 Snit15.50
298. 33877 Per Bøgegren Jensen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
299. 17262 Annette Hyldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
300. 126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
301. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
302. 56654 Arne Eliassen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
303. 86324 Jan Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 2 15.00
R116 R214 R3- R4-
Sum30 Snit15.00
304. 34774 Leif Frank Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
305. 28658 Anders Larsen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
306. 129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
307. 11178 Daniel Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
308. 121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
309. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
310. 82468 Manfred Thiel Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
311. 70806 Claudi Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
312. 111237 Mikkel Ryland Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
313. 126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
314. 126839 Lars Bay Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
315. 133949 Simon Max Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
316. 58757 Bo Kristensen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
317. 117978 Niels Peter Bach Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
318. 47097 Henrik Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
319. 132268 Anders muxoll Schrøder Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
320. 134330 Peter Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
321. 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
322. 60867 Finn Schroll Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
323. 125138 Ole Brøgger Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
324. 102083 Jørgen Bøgh Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
325. 34754 Thomas Hvid Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
326. 128814 Reza Honarkar Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
327. 102336 Jacob Vels Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
328. 53029 Villy Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
329. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
330. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
331. 15458 Jesper Christiansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
332. 112205 Jens V. Sigersted Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
333. 68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
334. 115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
335. 122126 Kasper Sieker Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
336. 120490 Mathias Lystbæk Hyldgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
337. 123561 Ole Sørensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
338. 47093 Hugo Høj Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
339. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
340. 106101 Martin Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
341. 128906 Morten Nissen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
342. 120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
343. 51757 Hans Peter Pedersen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
344. 119518 Anders Lykke Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
345. 121966 Kasper Mathias Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
346. 11185 Christian Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
347. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
348. 46880 Tine Noack Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
GR 2 11.00
R113 R29 R3- R4-
Sum22 Snit11.00
349. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
350. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
351. 32510 Jesper Meyhoff Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
352. 102018 Lars Henrik Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
353. 14661 Lone Hermansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
354. 124337 Henrik Laursen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
355. 128908 Arne Nissen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
356. 92832 Sebastian Mikkelsen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
357. 17282 Anders Bystrup Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
358. 27658 Karl Gustav Iversen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
359. 132646 Stefan Juhl Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
360. 52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
361. 119193 Steffen Schmidt Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
362. 129443 Jørgen Veng Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 2 9.50
R111 R28 R3- R4-
Sum19 Snit9.50
363. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
364. 21331 Bendt Lykke Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
365. 129269 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
366. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
367. 88571 Rene Sørensen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 2 9.00
R113 R25 R3- R4-
Sum18 Snit9.00
368. 126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
369. 87999 Hans Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
370. 130450 Finn Mose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
371. 81385 Werner Marqwardt Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 2 8.50
R19 R28 R3- R4-
Sum17 Snit8.50
372. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
373. 32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
374. 43909 John Petersen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
375. 91291 Frank Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
376. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GR 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
377. 121450 Anika Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
378. 56775 Johnnie M Jørgensen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
379. 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
380. 37684 Niels Åge Vastrup Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
381. 133018 Sune Bækgaard Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
382. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
383. 133694 Marek Krasinski Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
384. 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
385. 106743 Neel Mühldorff Sandberg Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 2 7.00
R111 R23 R3- R4-
Sum14 Snit7.00
386. 82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
387. 117309 Mikkel Holmgren Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
388. 133597 Christian Skjødt Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
389. 133950 Krzysztof Daleszak RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
390. 94855 Arne Nørskov Madsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
391. 78909 Carsten Eliasen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
392. 133799 Venai Ponsong Hvidovre Håndvåben Laug
DGI Storkøbenhavn
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
393. 128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
394. 105758 Johnny Pedersen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
395. 67936 Togo Lunden Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
396. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
397. 69362 Per Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
398. 123557 Klaus Andersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
399. 14365 Ivan Hjortshøj Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
GR 1 3.00
R13 R2- R3- R4-
Sum3 Snit3.00
400. 120444 John Hyldgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 3.00
R13 R2- R3- R4-
Sum3 Snit3.00

Til toppen