Terræn GrovRevolver | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 25. april 2019 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 8 54.75
R163 R258 R354 R454
Sum229 Snit57.25
2. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 10 50.70
R155 R254 R353 R453
Sum215 Snit53.75
3. 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 51.00
R154 R253 R352 R450
Sum209 Snit52.25
4. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 10 49.60
R153 R252 R351 R450
Sum206 Snit51.50
5. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 7 48.57
R152 R251 R349 R449
Sum201 Snit50.25
6. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 8 48.63
R150 R250 R350 R449
Sum199 Snit49.75
7. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 8 45.88
R153 R250 R347 R446
Sum196 Snit49.00
8. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 4 48.25
R153 R248 R347 R445
Sum193 Snit48.25
9. 24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 4 47.75
R150 R250 R347 R444
Sum191 Snit47.75
10. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 6 45.83
R149 R249 R347 R445
Sum190 Snit47.50
11. 29055 Ebbe Sørensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 5 43.40
R154 R247 R344 R444
Sum189 Snit47.25
12. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 44.40
R151 R249 R345 R443
Sum188 Snit47.00
13. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 6 43.67
R148 R247 R347 R444
Sum186 Snit46.50
14. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 8 43.38
R150 R248 R345 R443
Sum186 Snit46.50
15. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 4 46.25
R150 R249 R347 R439
Sum185 Snit46.25
16. 28919 Klaus Steffensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 5 43.40
R149 R245 R345 R444
Sum183 Snit45.75
17. 21143 John Walker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 11 41.82
R147 R246 R346 R444
Sum183 Snit45.75
18. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 4 45.25
R148 R246 R346 R441
Sum181 Snit45.25
19. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 7 42.29
R151 R248 R341 R441
Sum181 Snit45.25
20. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 5 41.40
R149 R246 R345 R441
Sum181 Snit45.25
21. 101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 5 44.00
R149 R245 R344 R442
Sum180 Snit45.00
22. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GR 9 42.56
R152 R243 R343 R442
Sum180 Snit45.00
23. 57359 Johnny Ole Larsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 41.17
R150 R246 R344 R439
Sum179 Snit44.75
24. 121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 8 40.38
R146 R245 R345 R443
Sum179 Snit44.75
25. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 43.00
R147 R245 R343 R443
Sum178 Snit44.50
26. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 7 38.57
R149 R248 R340 R440
Sum177 Snit44.25
27. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 9 38.22
R150 R244 R341 R441
Sum176 Snit44.00
28. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 4 43.75
R153 R250 R342 R430
Sum175 Snit43.75
29. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 5 41.80
R149 R246 R340 R440
Sum175 Snit43.75
30. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 4 43.00
R147 R247 R344 R434
Sum172 Snit43.00
31. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 5 39.40
R147 R244 R343 R438
Sum172 Snit43.00
32. 102480 Per Fjord Carlsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 8 40.13
R148 R242 R341 R440
Sum171 Snit42.75
33. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 7 38.43
R150 R242 R342 R437
Sum171 Snit42.75
34. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 5 40.40
R148 R244 R340 R438
Sum170 Snit42.50
35. 121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 7 37.86
R146 R243 R343 R436
Sum168 Snit42.00
36. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 4 41.50
R146 R242 R340 R438
Sum166 Snit41.50
37. 109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 4 41.25
R146 R243 R341 R435
Sum165 Snit41.25
38. 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 7 35.71
R144 R241 R340 R439
Sum164 Snit41.00
39. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 7 38.14
R144 R243 R337 R437
Sum161 Snit40.25
40. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 9 36.33
R144 R240 R339 R437
Sum160 Snit40.00
41. 35317 Søren Madsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 39.75
R143 R240 R338 R438
Sum159 Snit39.75
42. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 7 36.57
R141 R240 R340 R438
Sum159 Snit39.75
43. 114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 8 33.88
R143 R242 R337 R437
Sum159 Snit39.75
44. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 9 33.56
R143 R241 R339 R435
Sum158 Snit39.50
45. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 36.60
R143 R241 R338 R435
Sum157 Snit39.25
46. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 6 37.50
R142 R239 R339 R436
Sum156 Snit39.00
47. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 5 35.80
R143 R242 R336 R435
Sum156 Snit39.00
48. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 5 37.80
R142 R239 R337 R436
Sum154 Snit38.50
49. 13293 Per S. Nielsen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 8 34.25
R143 R240 R335 R434
Sum152 Snit38.00
50. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 3 50.00
R152 R249 R349 R4-
Sum150 Snit50.00
51. 62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 37.25
R144 R242 R340 R423
Sum149 Snit37.25
52. 115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 11 29.73
R141 R238 R337 R433
Sum149 Snit37.25
53. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 4 36.75
R139 R238 R335 R435
Sum147 Snit36.75
54. 116437 Sten Pold Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 10 32.70
R138 R236 R336 R435
Sum145 Snit36.25
55. 51662 Lars Beck Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 4 36.00
R147 R245 R328 R424
Sum144 Snit36.00
56. 89032 Aske Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 4 35.75
R147 R237 R335 R424
Sum143 Snit35.75
57. 116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 4 35.75
R142 R236 R334 R431
Sum143 Snit35.75
58. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 32.20
R139 R237 R336 R428
Sum140 Snit35.00
59. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 46.00
R151 R244 R343 R4-
Sum138 Snit46.00
60. 110818 Peter Wallén Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 4 34.50
R140 R239 R334 R425
Sum138 Snit34.50
61. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 8 30.25
R141 R239 R330 R428
Sum138 Snit34.50
62. 16520 Chresten Uttrup Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 3 43.67
R148 R243 R340 R4-
Sum131 Snit43.67
63. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 32.75
R136 R235 R332 R428
Sum131 Snit32.75
64. 56737 René Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 5 29.20
R140 R233 R333 R425
Sum131 Snit32.75
65. 16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 3 43.00
R151 R242 R336 R4-
Sum129 Snit43.00
66. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 3 42.67
R148 R243 R337 R4-
Sum128 Snit42.67
67. 52006 Jakob Schultz Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 3 42.00
R149 R243 R334 R4-
Sum126 Snit42.00
68. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 41.67
R142 R242 R341 R4-
Sum125 Snit41.67
69. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 31.25
R138 R230 R329 R428
Sum125 Snit31.25
70. 23219 Bent Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 3 41.33
R146 R240 R338 R4-
Sum124 Snit41.33
71. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 5 29.20
R134 R231 R331 R428
Sum124 Snit31.00
72. 88097 Jørn Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 11 25.36
R136 R231 R330 R427
Sum124 Snit31.00
73. 22786 Michael Strøm Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 3 40.67
R143 R240 R339 R4-
Sum122 Snit40.67
74. 104108 Robert Torpe Meulengracht Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 3 40.00
R145 R238 R337 R4-
Sum120 Snit40.00
75. 111858 Mikael Jensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 5 27.00
R136 R234 R326 R424
Sum120 Snit30.00
76. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 6 25.17
R132 R232 R328 R428
Sum120 Snit30.00
77. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 3 39.67
R145 R237 R337 R4-
Sum119 Snit39.67
78. 45770 John Amdi Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 3 39.67
R145 R239 R335 R4-
Sum119 Snit39.67
79. 129354 Carsten Husman Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 4 29.75
R135 R230 R327 R427
Sum119 Snit29.75
80. 28747 Poul Erik Bloch Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 3 39.00
R148 R236 R333 R4-
Sum117 Snit39.00
81. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 5 25.40
R137 R230 R327 R422
Sum116 Snit29.00
82. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 5 27.80
R136 R227 R327 R425
Sum115 Snit28.75
83. 24732 Mikkel Troelsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 3 38.00
R140 R240 R334 R4-
Sum114 Snit38.00
84. 106963 Kristoffer Egebro Bertelsen Odense Garnisons Idrætsforening
DGI Fyn
GR 4 28.50
R135 R234 R327 R418
Sum114 Snit28.50
85. 114325 Torben Jensen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 28.50
R131 R229 R329 R425
Sum114 Snit28.50
86. 32869 Bill Graversgaard Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 7 24.00
R135 R232 R325 R422
Sum114 Snit28.50
87. 90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 3 37.33
R143 R235 R334 R4-
Sum112 Snit37.33
88. 34941 Laurits Herløv Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 28.00
R133 R230 R325 R424
Sum112 Snit28.00
89. 122872 Jacob Sand Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 4 27.75
R131 R228 R328 R424
Sum111 Snit27.75
90. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 5 26.80
R129 R229 R328 R425
Sum111 Snit27.75
91. 56529 Finn Berg Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 55.00
R158 R252 R3- R4-
Sum110 Snit55.00
92. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 36.67
R139 R238 R333 R4-
Sum110 Snit36.67
93. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 3 36.67
R140 R236 R334 R4-
Sum110 Snit36.67
94. 21307 Britt Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 3 36.33
R145 R232 R332 R4-
Sum109 Snit36.33
95. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 3 36.00
R139 R235 R334 R4-
Sum108 Snit36.00
96. 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 3 35.33
R147 R231 R328 R4-
Sum106 Snit35.33
97. 109640 Lasse Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 26.50
R130 R228 R327 R421
Sum106 Snit26.50
98. 23209 Henrik Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 3 35.00
R142 R235 R328 R4-
Sum105 Snit35.00
99. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 5 25.20
R128 R226 R326 R425
Sum105 Snit26.25
100. 16980 Mick Huus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 3 34.67
R144 R235 R325 R4-
Sum104 Snit34.67
101. 46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GR 2 51.50
R157 R246 R3- R4-
Sum103 Snit51.50
102. 34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 51.00
R151 R251 R3- R4-
Sum102 Snit51.00
103. 82469 Bernhard Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 3 33.67
R141 R231 R329 R4-
Sum101 Snit33.67
104. 118857 Erik Jakobsen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 4 25.25
R128 R225 R325 R423
Sum101 Snit25.25
105. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 3 33.33
R139 R238 R323 R4-
Sum100 Snit33.33
106. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 3 33.00
R146 R227 R326 R4-
Sum99 Snit33.00
107. 130544 Hans Larsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 6 21.83
R128 R226 R325 R419
Sum98 Snit24.50
108. 124166 Bjarne Rønvig Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 4 24.25
R132 R229 R323 R413
Sum97 Snit24.25
109. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 5 22.60
R128 R224 R324 R421
Sum97 Snit24.25
110. 134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 5 22.20
R130 R226 R323 R417
Sum96 Snit24.00
111. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 2 47.50
R150 R245 R3- R4-
Sum95 Snit47.50
112. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 2 47.50
R151 R244 R3- R4-
Sum95 Snit47.50
113. 10551 Jan Elgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 3 31.33
R136 R233 R325 R4-
Sum94 Snit31.33
114. 46305 Rasmus Milling Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 46.50
R152 R241 R3- R4-
Sum93 Snit46.50
115. 78290 David Dam Olsson Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 2 46.50
R147 R246 R3- R4-
Sum93 Snit46.50
116. 24801 Lars Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 2 45.50
R146 R245 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
117. 32857 Bjarne Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 2 45.00
R151 R239 R3- R4-
Sum90 Snit45.00
118. 34774 Leif Frank Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 30.00
R135 R229 R326 R4-
Sum90 Snit30.00
119. 56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 29.67
R136 R228 R325 R4-
Sum89 Snit29.67
120. 46947 Per Ohlsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 2 44.00
R145 R243 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
121. 130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 29.33
R139 R225 R324 R4-
Sum88 Snit29.33
122. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 3 29.00
R141 R225 R321 R4-
Sum87 Snit29.00
123. 85657 Thomas Myhre Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 3 29.00
R136 R236 R315 R4-
Sum87 Snit29.00
124. 51584 Palle Rosthøj Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 3 29.00
R135 R231 R321 R4-
Sum87 Snit29.00
125. 125491 Steen Bagger Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 3 28.67
R131 R230 R325 R4-
Sum86 Snit28.67
126. 83224 Flemming Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 42.00
R144 R240 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
127. 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
GR 3 28.00
R137 R225 R322 R4-
Sum84 Snit28.00
128. 87164 Lars Kryger RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 41.50
R149 R234 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
129. 11446 Christian Birk Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 41.00
R143 R239 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
130. 121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 41.00
R147 R235 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
131. 126289 Mike Lyons Nielsen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 41.00
R143 R239 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
132. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GR 3 27.00
R134 R229 R318 R4-
Sum81 Snit27.00
133. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 2 40.00
R142 R238 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
134. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 2 40.00
R143 R237 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
135. 29009 Henrik Steffensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 3 26.67
R134 R224 R322 R4-
Sum80 Snit26.67
136. 128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 26.67
R132 R227 R321 R4-
Sum80 Snit26.67
137. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 2 39.50
R140 R239 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
138. 134795 Niels Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 39.00
R142 R236 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
139. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 38.50
R142 R235 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
140. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
GR 2 38.00
R147 R229 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
141. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 2 38.00
R143 R233 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
142. 24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 2 38.00
R142 R234 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
143. 18305 Heidi Pedersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GR 2 38.00
R144 R232 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
144. 129397 Per Lydolph Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 4 18.75
R123 R219 R317 R416
Sum75 Snit18.75
145. 134217 Michael Handwerk Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 3 24.67
R134 R225 R315 R4-
Sum74 Snit24.67
146. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GR 4 18.50
R122 R221 R317 R414
Sum74 Snit18.50
147. 100339 Lasse Møller Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 2 36.50
R141 R232 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
148. 105216 Jascha Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 3 24.33
R131 R226 R316 R4-
Sum73 Snit24.33
149. 51664 Lars Mengel Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 2 36.00
R137 R235 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
150. 68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 2 36.00
R140 R232 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
151. 93356 Brian Brix Christiansen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 2 35.50
R137 R234 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
152. 112640 Magnus Degenkolv Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 5 15.00
R120 R219 R319 R413
Sum71 Snit17.75
153. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 35.00
R147 R223 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
154. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 3 23.33
R130 R220 R320 R4-
Sum70 Snit23.33
155. 66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 34.50
R135 R234 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
156. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 34.50
R138 R231 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
157. 46880 Tine Noack Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
GR 4 17.25
R125 R222 R313 R49
Sum69 Snit17.25
158. 57699 Tobias Dietz Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 34.00
R141 R227 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
159. 88094 Tobias Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 34.00
R136 R232 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
160. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 2 34.00
R143 R225 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
161. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 4 17.00
R123 R219 R314 R412
Sum68 Snit17.00
162. 130450 Finn Mose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 3 22.33
R125 R225 R317 R4-
Sum67 Snit22.33
163. 68504 Christian Vest Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 33.00
R139 R227 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
164. 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 32.00
R138 R226 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
165. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 2 32.00
R134 R230 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
166. 130371 Søren Kromann Mandrup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 32.00
R139 R225 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
167. 36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 3 21.33
R126 R219 R319 R4-
Sum64 Snit21.33
168. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 2 31.50
R132 R231 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
169. 128322 Cim Ib Elmann Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 31.50
R132 R231 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
170. 134330 Peter Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 31.00
R135 R227 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
171. 75123 Malik John Lunden Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 2 30.50
R133 R228 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
172. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 30.50
R134 R227 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
173. 121447 Tim Sloth Johansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 30.00
R130 R230 R3- R4-
Sum60 Snit30.00
174. 129398 Per Hansen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 3 20.00
R123 R221 R316 R4-
Sum60 Snit20.00
175. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 29.50
R139 R220 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
176. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 2 29.00
R131 R227 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
177. 115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 2 29.00
R134 R224 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
178. 68784 Per Sejer Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 2 29.00
R137 R221 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
179. 121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 28.50
R132 R225 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
180. 85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 2 28.50
R129 R228 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
181. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 28.50
R129 R228 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
182. 128711 Jesper M. Jacobsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
GR 2 28.50
R129 R228 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
183. 133919 Henrik Jensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 3 19.00
R123 R221 R313 R4-
Sum57 Snit19.00
184. 92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 28.00
R130 R226 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
185. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 2 28.00
R134 R222 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
186. 60863 Frank Andersen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 27.50
R128 R227 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
187. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 27.50
R131 R224 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
188. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 27.50
R131 R224 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
189. 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 2 27.00
R127 R227 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
190. 26916 Jan H. B. Knudsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 2 27.00
R128 R226 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
191. 41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf.
DGI Sydvest
GR 2 26.50
R128 R225 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
192. 67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 26.50
R134 R219 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
193. 105886 Henrik Auken Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GR 2 26.00
R131 R221 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
194. 82468 Manfred Thiel Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 2 26.00
R133 R219 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
195. 68370 Finn Pedersen HSF Falcon
DGI Nordsjælland
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
196. 15548 Mads Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
197. 19999 Leo Sørensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
198. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
199. 135741 Klas Svensson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
200. 46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
201. 135746 Anders Norgren DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
202. 111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 2 24.50
R127 R222 R3- R4-
Sum49 Snit24.50
203. 88918 Viggo Tølbøll Gregersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 2 24.50
R130 R219 R3- R4-
Sum49 Snit24.50
204. 70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
205. 129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 2 24.00
R124 R224 R3- R4-
Sum48 Snit24.00
206. 51961 Leo Nygaard Knudsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
207. 91102 Brian Lindquist Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 2 23.50
R129 R218 R3- R4-
Sum47 Snit23.50
208. 129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 2 23.50
R126 R221 R3- R4-
Sum47 Snit23.50
209. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
210. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GR 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
211. 129068 Christian Koch Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 2 23.00
R125 R221 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
212. 119193 Steffen Schmidt Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 2 23.00
R127 R219 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
213. 97223 Mads Dallerup Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
214. 134858 Axel Teichert Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
215. 90554 Lars Mathiasen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
216. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
217. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
218. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
219. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
220. 128813 Sten Andersen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 21.50
R130 R213 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
221. 126534 Jonas Dansholm Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 2 21.50
R125 R218 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
222. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
223. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
224. 34285 Lars Erik Petersen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
225. 32224 Martin Erni Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
226. 16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
227. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
228. 102814 Flemming Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
229. 49289 Kurt Østerbye Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
230. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 2 20.50
R121 R220 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
231. 90306 Annette Winther RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
232. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GR 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
233. 68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 3 13.33
R116 R213 R311 R4-
Sum40 Snit13.33
234. 109777 Jan Petersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
235. 16206 Claus Rittig Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
236. 30772 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
237. 56740 Peter Bue Westh Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
238. 135742 Gunnar Svensson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
239. 87101 Erik Møller Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 19.00
R120 R218 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
240. 126417 Jens Christoffersen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 2 19.00
R120 R218 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
241. 95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
242. 18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
243. 17109 Joakim Hjort Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
244. 10735 Jørgen Hagen Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
245. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
246. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
247. 52762 Daniel Knudsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
248. 112100 Frederik A. Daugaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 2 18.50
R122 R215 R3- R4-
Sum37 Snit18.50
249. 123557 Klaus Andersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 18.50
R129 R28 R3- R4-
Sum37 Snit18.50
250. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
251. 50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
252. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
253. 135745 Kerstin Östedt DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GR 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
254. 58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 2 18.00
R118 R218 R3- R4-
Sum36 Snit18.00
255. 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
256. 88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
257. 31402 Kurt Jensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
258. 46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
259. 115663 Tommy Brandt Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GR 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
260. 36345 Bent Illum Hansen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
261. 116085 Bjørn Duncan Hardam Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
262. 116086 Morten Heckmann Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
263. 120951 Nicolai Krogh Nielsen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
264. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
265. 130096 Otto Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
266. 51257 Allan Hjortshøj Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
267. 124812 Benjamin Thaulow Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
268. 128158 Per Hagen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
269. 17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
270. 51804 Claus Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
271. 119518 Anders Lykke Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GR 2 16.50
R122 R211 R3- R4-
Sum33 Snit16.50
272. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
273. 19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
274. 15532 Sven Dahl Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
275. 101742 Jonas Emil Stavnsbjerg Haarby Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
276. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
277. 111973 Søren Toldal RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
278. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
279. 133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
280. 134456 Morten Østerberg Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
281. 128980 Robert Bailey Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
282. 26950 Anton Mikkelsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
283. 116753 Hans Jørgen Thomsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 3 10.33
R115 R29 R37 R4-
Sum31 Snit10.33
284. 33877 Per Bøgegren Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
285. 111721 Joachim Juhl Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
286. 124269 Klavs Møller Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
287. 17262 Annette Hyldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
288. 124316 Nikolaj Peyk Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
289. 56654 Arne Eliassen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
290. 106743 Neel Mühldorff Sandberg Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 3 10.00
R114 R211 R35 R4-
Sum30 Snit10.00
291. 28658 Anders Larsen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
292. 129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
293. 11178 Daniel Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
294. 130461 Sebastian Milton R. Vangsgaard Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
295. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
296. 46613 Peter Rune Nielsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
297. 70806 Claudi Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
298. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
299. 111237 Mikkel Ryland Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
300. 126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
301. 133949 Simon Max Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
302. 58757 Bo Kristensen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
303. 81385 Werner Marqwardt Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 2 14.00
R119 R29 R3- R4-
Sum28 Snit14.00
304. 117978 Niels Peter Bach Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
305. 14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
306. 89287 Martin Sonne Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
307. 100361 Poul Faxø Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GR 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
308. 125138 Ole Brøgger Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
309. 102083 Jørgen Bøgh Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
310. 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
311. 34754 Thomas Hvid Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
312. 121450 Anika Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
313. 47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
314. 117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
315. 128814 Reza Honarkar Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
316. 125348 Finn Stampe Olesen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
317. 120914 Krestian Christiansen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
GR 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
318. 68254 Henrik Furdal Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GR 2 13.00
R117 R29 R3- R4-
Sum26 Snit13.00
319. 53029 Villy Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
320. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
321. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
322. 15458 Jesper Christiansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
323. 112205 Jens V. Sigersted Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
324. 20707 Christen Christensen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 2 12.50
R114 R211 R3- R4-
Sum25 Snit12.50
325. 99727 Palle Damgaard Nielsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
326. 120490 Mathias Lystbæk Hyldgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
327. 47093 Hugo Høj Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
328. 130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
329. 137551 Anders Petersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
330. 137670 Niels Hansen Skytteklubben af 1984
DGI Østjylland
GR 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
331. 106101 Martin Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
332. 128906 Morten Nissen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
333. 51757 Hans Peter Pedersen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
334. 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
335. 124337 Henrik Laursen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
336. 11185 Christian Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
337. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
338. 35259 Benny Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
339. 96161 Bashkim Kamberi RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
340. 111972 Ole Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
341. 14661 Lone Hermansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
342. 92832 Sebastian Mikkelsen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
343. 108105 Jesper Eskildsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
344. 17282 Anders Bystrup Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
345. 132646 Stefan Juhl Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
346. 134106 Lars Nielsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
347. 88571 Rene Sørensen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 2 10.00
R115 R25 R3- R4-
Sum20 Snit10.00
348. 70340 Marianne Mansdal Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
349. 130410 Martin Tølbøll Gregersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
350. 119080 Alexander Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
351. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
352. 105638 Bent Riise Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
353. 129269 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
354. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
355. 129935 Mark Singkhanong Jørgensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
356. 129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GR 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
357. 126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
358. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
359. 32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
360. 43909 John Petersen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
361. 91291 Frank Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
362. 116746 Heinz Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GR 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
363. 102227 Rune Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GR 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
364. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GR 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
365. 56775 Johnnie M Jørgensen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
366. 86324 Jan Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
367. 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
368. 37684 Niels Åge Vastrup Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
369. 130373 Kristian Krogh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
370. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
371. 133694 Marek Krasinski Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
372. 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
373. 82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
374. 133950 Krzysztof Daleszak RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GR 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
375. 78909 Carsten Eliasen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
376. 133799 Venai Ponsong Hvidovre Håndvåben Laug
DGI Storkøbenhavn
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
377. 128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GR 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
378. 105758 Johnny Pedersen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
379. 131144 Michael Gregersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GR 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
380. 69362 Per Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GR 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
381. 129443 Jørgen Veng Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GR 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
382. 14365 Ivan Hjortshøj Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
GR 1 3.00
R13 R2- R3- R4-
Sum3 Snit3.00
383. 120444 John Hyldgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GR 1 3.00
R13 R2- R3- R4-
Sum3 Snit3.00

Til toppen