Riffel, 50m - BK | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 25. april 2019 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 9 199.56
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 13 199.46
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 24 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 199.38
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 9 199.22
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 199.20
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 15 199.07
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 11 198.73
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
BK1 16 198.69
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 13 198.54
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 125142 Mads Friis Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 12 198.50
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 18 198.06
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 123401 Mikkel R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 18 198.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 12 198.42
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
15. 99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 17 198.06
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
16. 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 12 197.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
17. 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 9 197.67
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
18. 119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 6 198.83
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
19. 122187 Kira Vosny Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 9 198.67
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
20. 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 13 198.62
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
21. 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 7 198.57
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
22. 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 11 198.45
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
23. 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 13 198.15
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
24. 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 11 197.82
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
25. 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 17 197.47
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
26. 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK1 15 197.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
27. 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 20 197.25
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
28. 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 14 197.21
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
29. 128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 12 196.33
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
30. 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 9 198.89
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
31. 127761 Helene Ninn Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 11 198.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
32. 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 9 197.67
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
33. 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 14 197.57
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
34. 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 16 197.44
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
35. 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 8 197.00
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
36. 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 17 194.47
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
37. 121019 Asbjørn Ingleby Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 6 198.33
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
38. 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 7 198.14
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
39. 121484 Yasmin Nasser Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 15 198.07
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
40. 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 8 197.63
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
41. 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 8 197.13
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
42. 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 14 196.93
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
43. 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 15 196.87
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
44. 131940 Maja Kock-jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 13 196.54
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
45. 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 12 195.58
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
46. 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 14 195.21
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
47. 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 9 197.78
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
48. 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 11 197.55
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
49. 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 9 197.44
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
50. 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 8 197.38
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
51. 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 11 197.27
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
52. 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 13 197.23
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
53. 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 11 197.18
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
54. 118679 Andreas Lass Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 11 197.09
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
55. 108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 6 196.67
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
56. 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 16 196.31
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
57. 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 16 195.94
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
58. 130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 10 195.90
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
59. 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 13 195.31
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
60. 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 194.85
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
61. 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 21 194.76
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
62. 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 10 197.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
63. 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 10 197.00
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
64. 121948 Silas E. Lund Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 9 196.89
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
65. 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 12 196.67
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
66. 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
BK1 9 196.56
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
67. 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 13 196.54
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
68. 124567 Morten P. Lindevall Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 14 196.29
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
69. 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 15 195.40
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
70. 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 12 195.25
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
71. 124241 Andreas Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 16 194.13
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
72. 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 13 196.46
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
73. 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 14 196.43
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
74. 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 13 196.08
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
75. 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 7 195.57
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
76. 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 13 195.46
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
77. 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK1 15 195.07
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
78. 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 15 194.87
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
79. 126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 19 194.84
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
80. 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 12 194.75
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
81. 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 19 194.37
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
82. 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 12 196.58
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
83. 126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 6 196.50
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
84. 123405 Benjamin Dolmer Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 7 196.29
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
85. 124155 Kristian Johansen Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 9 196.11
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
86. 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 11 195.91
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
87. 121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 11 195.91
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
88. 132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 12 195.58
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
89. 118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 9 195.56
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
90. 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 15 195.47
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
91. 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 18 195.33
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
92. 127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 14 194.93
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
93. 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 16 194.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
94. 124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 18 188.94
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
95. 128693 Karen Armstrong Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 197.00
R1199 R2199 R3198 R4195
Sum791 Snit197.75
96. 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 9 196.33
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
97. 115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 12 195.83
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
98. 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 7 195.71
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
99. 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 11 195.45
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
100. 120507 Lars Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 21 194.71
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
101. 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 14 194.14
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
102. 123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 14 191.07
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
103. 123119 Magnus Kimose Ring Algren Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 4 197.50
R1200 R2198 R3196 R4196
Sum790 Snit197.50
104. 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 5 197.20
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
105. 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 196.50
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
106. 131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 8 196.00
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
107. 128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 195.85
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
108. 130869 Sarah Jensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK1 11 195.36
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
109. 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 12 195.25
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
110. 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 17 195.24
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
111. 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK1 17 194.41
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
112. 131323 Alfred Bale Dutschhe Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK1 7 196.71
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
113. 121968 Kristoffer Boye Lyk Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 8 196.38
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
114. 128692 Emma Høgenhav Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 196.20
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
115. 116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 13 194.15
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
116. 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 18 194.00
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
117. 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 15 193.87
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
118. 133202 Lasse Legind Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 193.83
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
119. 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 11 193.27
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
120. 128390 Amy Jonas Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 4 197.00
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
121. 126249 Max B F Kristiansen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK1 5 196.00
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
122. 126353 Jeppe Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 8 195.88
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
123. 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 11 195.09
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
124. 132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 12 194.92
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
125. 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 12 194.00
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
126. 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 10 192.90
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
127. 131286 Maria West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 11 192.73
R1199 R2199 R3195 R4195
Sum788 Snit197.00
128. 126855 Catrine Benn Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 5 196.60
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
129. 121600 Victor Sindberg Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
BK1 7 196.00
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
130. 129387 Christoph Viller Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 7 195.71
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
131. 120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 12 194.67
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
132. 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 11 194.55
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
133. 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 11 194.36
R1200 R2196 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
134. 119054 Johannes Christian Falk Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 17 193.71
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
135. 126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 9 193.67
R1199 R2197 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
136. 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 13 193.00
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
137. 132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 8 191.50
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
138. 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 4 196.50
R1199 R2198 R3195 R4194
Sum786 Snit196.50
139. 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 6 195.67
R1200 R2196 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
140. 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 6 195.17
R1199 R2197 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
141. 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 6 194.83
R1198 R2198 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
142. 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK1 9 194.22
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
143. 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK1 12 193.83
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
144. 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK1 10 193.50
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
145. 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 13 193.00
R1200 R2196 R3195 R4195
Sum786 Snit196.50
146. 129884 Mathilde Schlûnsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 5 195.40
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
147. 117830 Casper Johansen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 13 194.62
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
148. 117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK1 9 194.44
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
149. 120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 16 193.63
R1199 R2196 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
150. 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 9 192.89
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
151. 124154 Teis Jensen Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 195.25
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
152. 126238 Mads Thomsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 5 195.00
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
153. 109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK1 9 194.44
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
154. 123419 Silke Emma Jakobsen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 8 194.25
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
155. 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 9 193.67
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
156. 127276 Jesper John Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 11 193.36
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
157. 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK1 10 193.20
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
158. 131632 Frederikke Andersen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 12 192.67
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
159. 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 13 192.62
R1196 R2196 R3196 R4196
Sum784 Snit196.00
160. 131630 Selin Yandim Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 10 192.60
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
161. 129721 Catharina Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 9 192.33
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
162. 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 192.00
R1197 R2197 R3197 R4193
Sum784 Snit196.00
163. 120510 Mads Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 15 191.20
R1197 R2197 R3197 R4193
Sum784 Snit196.00
164. 132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 16 191.19
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
165. 129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 17 189.29
R1197 R2197 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
166. 130317 Julie Koustrup Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 4 195.75
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
167. 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 9 195.00
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
168. 122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 6 195.00
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
169. 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 9 194.22
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
170. 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 9 193.78
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
171. 125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 19 193.37
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
172. 130416 Mie Møller Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 15 192.53
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
173. 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 7 192.29
R1200 R2195 R3195 R4193
Sum783 Snit195.75
174. 131603 Theis Possekel Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 192.00
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
175. 128926 Sander Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 9 191.89
R1198 R2197 R3195 R4193
Sum783 Snit195.75
176. 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 20 191.45
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
177. 131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 11 190.73
R1198 R2197 R3195 R4193
Sum783 Snit195.75
178. 132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 18 186.17
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
179. 123149 Victor Holm Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK1 4 195.50
R1198 R2197 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
180. 116852 Jacob Jessen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 5 195.20
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
181. 132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK1 9 194.89
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
182. 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK1 10 194.20
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
183. 132013 Victoria Hindse Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
BK1 6 194.17
R1197 R2197 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
184. 128767 Sophia Krogh Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 7 193.57
R1198 R2197 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
185. 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 6 193.50
R1198 R2195 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
186. 133353 Emilia G. Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 13 193.38
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
187. 126906 Anton Sejersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 7 193.14
R1197 R2197 R3195 R4193
Sum782 Snit195.50
188. 130430 Freja Oddermose Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 16 192.94
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
189. 133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 16 191.81
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
190. 131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 191.25
R1197 R2197 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
191. 131408 Lasse Kærgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 14 190.36
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
192. 119751 Rasmus Vangsgaard Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 4 195.25
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
193. 122366 Simon Frisk Lund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 6 193.67
R1197 R2196 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
194. 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
BK1 12 193.25
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
195. 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 8 193.13
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
196. 121413 Mette Pettersson Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK1 15 192.80
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
197. 123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 20 190.10
R1196 R2196 R3196 R4193
Sum781 Snit195.25
198. 133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 15 188.33
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
199. 128708 Jakob Ganderup Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 4 195.00
R1199 R2195 R3194 R4192
Sum780 Snit195.00
200. 119890 Nicolas Johansson Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 5 193.60
R1199 R2194 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
201. 128565 Caroline Østergaard Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 5 193.20
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
202. 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 8 190.75
R1198 R2196 R3195 R4191
Sum780 Snit195.00
203. 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 14 190.14
R1197 R2196 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
204. 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 15 189.07
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
205. 107083 Freja Vinther Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK3 5 181.00
R1197 R2196 R3196 R4191
Sum780 Snit195.00
206. 125867 Mathias Møller Sørensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 5 194.60
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
207. 132815 Lucas Staal Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 6 193.50
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
208. 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK2 8 192.88
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
209. 127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 7 192.57
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
210. 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 9 192.22
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
211. 131633 Jasmin Burghoff Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 11 191.45
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
212. 127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
BK2 17 191.06
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
213. 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK2 9 190.33
R1197 R2196 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
214. 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 190.25
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
215. 119170 Nanna Degn Herrested Skytteforening
DGI Fyn
BK1 4 194.50
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
216. 129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK1 5 194.00
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
217. 127023 William Larsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK1 7 193.57
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
218. 123766 Frederik Rosenø Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK1 8 193.13
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
219. 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
BK2 10 192.00
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
220. 125842 Nikolaj Skriver Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 15 190.47
R1196 R2194 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
221. 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 5 193.80
R1197 R2194 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
222. 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK1 6 193.67
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
223. 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK1 5 193.60
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
224. 126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 5 193.20
R1195 R2195 R3195 R4192
Sum777 Snit194.25
225. 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 192.60
R1197 R2196 R3195 R4189
Sum777 Snit194.25
226. 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 5 192.60
R1196 R2195 R3194 R4192
Sum777 Snit194.25
227. 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 5 192.20
R1197 R2195 R3194 R4191
Sum777 Snit194.25
228. 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 8 192.00
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
229. 131011 Andreas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 8 191.63
R1197 R2194 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
230. 128171 Laura Hansen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 6 191.50
R1196 R2196 R3193 R4192
Sum777 Snit194.25
231. 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 11 191.64
R1194 R2194 R3194 R4194
Sum776 Snit194.00
232. 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 11 190.09
R1195 R2195 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
233. 106621 Trine Marie Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK2 7 192.14
R1196 R2194 R3194 R4191
Sum775 Snit193.75
234. 128177 Bastian Knudsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK2 6 191.17
R1196 R2196 R3192 R4191
Sum775 Snit193.75
235. 124643 Mikkel Lausen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 11 188.82
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
236. 134502 Frederik Sølvberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 187.92
R1196 R2195 R3193 R4191
Sum775 Snit193.75
237. 132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 13 183.54
R1197 R2194 R3193 R4191
Sum775 Snit193.75
238. 121739 Nicklas Jedig Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 4 193.50
R1195 R2195 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
239. 127856 Benjamin Bangsggaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 5 192.80
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
240. 123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 9 191.56
R1196 R2194 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
241. 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 7 191.43
R1197 R2193 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
242. 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 191.17
R1198 R2195 R3191 R4190
Sum774 Snit193.50
243. 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 190.11
R1197 R2195 R3192 R4190
Sum774 Snit193.50
244. 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 189.42
R1196 R2193 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
245. 131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 12 188.67
R1196 R2193 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
246. 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 12 186.08
R1196 R2194 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
247. 124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 7 191.57
R1196 R2194 R3192 R4191
Sum773 Snit193.25
248. 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 5 191.40
R1198 R2195 R3192 R4188
Sum773 Snit193.25
249. 123115 Albert Frederik Woller Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 12 190.08
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
250. 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 15 189.93
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
251. 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 14 189.71
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
252. 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 9 189.44
R1197 R2194 R3191 R4191
Sum773 Snit193.25
253. 131204 Mikkel Mark Kaspersen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 7 188.86
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
254. 131019 Sebastian Villumsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 192.33
R1194 R2194 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
255. 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 6 192.17
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
256. 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 6 191.83
R1194 R2194 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
257. 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 7 191.00
R1196 R2195 R3191 R4190
Sum772 Snit193.00
258. 130257 Anton Abildgaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 10 189.40
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
259. 134506 Nicolai Sølvberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 189.08
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
260. 131256 Alexander Hall Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 188.30
R1193 R2193 R3193 R4193
Sum772 Snit193.00
261. 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 15 186.93
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
262. 132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 20 185.85
R1199 R2191 R3191 R4191
Sum772 Snit193.00
263. 123304 Kasper-Emil Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 192.75
R1194 R2193 R3192 R4192
Sum771 Snit192.75
264. 111037 Palina Rasmussen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 192.75
R1197 R2193 R3192 R4189
Sum771 Snit192.75
265. 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 5 191.80
R1194 R2194 R3194 R4189
Sum771 Snit192.75
266. 134633 Philip Stigaard Sørensen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 5 191.40
R1196 R2194 R3192 R4189
Sum771 Snit192.75
267. 127318 Margrethe Jakobsen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 7 189.43
R1195 R2194 R3193 R4189
Sum771 Snit192.75
268. 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
BK2 11 188.91
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
269. 80903 Ida Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 11 188.09
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
270. 130515 Mads Falk Sjelle Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 13 186.31
R1196 R2192 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
271. 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK2 4 192.50
R1197 R2193 R3192 R4188
Sum770 Snit192.50
272. 128946 Sofus Emil B. Sylvest Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 7 190.43
R1194 R2192 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
273. 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 9 188.56
R1195 R2193 R3193 R4189
Sum770 Snit192.50
274. 129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 10 188.10
R1194 R2193 R3193 R4190
Sum770 Snit192.50
275. 128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 12 187.25
R1194 R2194 R3191 R4191
Sum770 Snit192.50
276. 134355 Andy Bjerregaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 6 190.67
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
277. 134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 12 190.00
R1194 R2193 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
278. 131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 10 188.20
R1194 R2194 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
279. 130342 Marius Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 4 192.00
R1193 R2193 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
280. 129886 Thomas Jespersen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 191.20
R1194 R2193 R3192 R4189
Sum768 Snit192.00
281. 111077 Lucas Højmark Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK2 6 191.00
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
282. 130736 Silas Lund Jelling fS
DGI Sydøstjylland
BK2 7 190.29
R1194 R2192 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
283. 134385 Silas Rosenkvist Bladt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 8 189.25
R1194 R2192 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
284. 130599 Christian Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 5 189.20
R1194 R2193 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
285. 134352 Asger Jacobsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 11 188.55
R1192 R2192 R3192 R4192
Sum768 Snit192.00
286. 125305 Camilla Pettersson Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 10 187.40
R1195 R2193 R3192 R4188
Sum768 Snit192.00
287. 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 12 185.42
R1195 R2191 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
288. 127463 Julius S. Jensen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 5 191.20
R1194 R2192 R3192 R4189
Sum767 Snit191.75
289. 134630 Linus Enna Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 5 190.80
R1197 R2193 R3189 R4188
Sum767 Snit191.75
290. 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 8 189.38
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
291. 133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 12 187.67
R1194 R2194 R3190 R4189
Sum767 Snit191.75
292. 119266 Mikkel Vilsgaard Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
BK2 24 187.04
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
293. 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 15 185.20
R1193 R2192 R3192 R4190
Sum767 Snit191.75
294. 128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 5 190.60
R1196 R2193 R3189 R4188
Sum766 Snit191.50
295. 128389 Wendy Jonas Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 6 189.83
R1196 R2191 R3190 R4189
Sum766 Snit191.50
296. 129848 Mikkel Thoudal Døssing Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 7 189.57
R1193 R2192 R3192 R4189
Sum766 Snit191.50
297. 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 8 189.50
R1194 R2193 R3191 R4188
Sum766 Snit191.50
298. 127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
BK2 8 187.75
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
299. 131832 Mathilde Bonde Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 4 191.25
R1193 R2192 R3190 R4190
Sum765 Snit191.25
300. 131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 6 190.17
R1194 R2192 R3190 R4189
Sum765 Snit191.25
301. 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 9 188.67
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
302. 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 14 187.43
R1192 R2192 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
303. 134700 Magnus Høgh Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 14 185.21
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
304. 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 5 189.80
R1194 R2191 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
305. 129983 Simon Shawn Nystrup Jensen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
BK2 6 187.83
R1195 R2191 R3190 R4188
Sum764 Snit191.00
306. 132410 Mathias Lægsgaard Søndergaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 9 187.67
R1193 R2192 R3190 R4188
Sum763 Snit190.75
307. 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK2 9 185.22
R1195 R2191 R3190 R4187
Sum763 Snit190.75
308. 134501 Mathias Sølvberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 12 184.42
R1192 R2191 R3190 R4190
Sum763 Snit190.75
309. 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 15 184.00
R1195 R2191 R3189 R4188
Sum763 Snit190.75
310. 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK2 6 188.33
R1192 R2190 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
311. 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 10 186.90
R1193 R2191 R3189 R4188
Sum761 Snit190.25
312. 129279 Tobias Klimek Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 190.00
R1193 R2190 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
313. 133088 Dicte Kjærsgaard Koldsø Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 6 187.33
R1194 R2194 R3188 R4184
Sum760 Snit190.00
314. 134055 Oliver Kristiansen Rosendal Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 6 187.17
R1192 R2190 R3190 R4188
Sum760 Snit190.00
315. 127954 Angelina Sørensen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK2 7 186.00
R1195 R2193 R3189 R4183
Sum760 Snit190.00
316. 129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 5 189.20
R1192 R2192 R3188 R4187
Sum759 Snit189.75
317. 132816 Magnus Staal Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 6 188.33
R1194 R2191 R3187 R4187
Sum759 Snit189.75
318. 131819 Asger Rohde Johansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 10 185.80
R1193 R2191 R3188 R4187
Sum759 Snit189.75
319. 132445 Thore Frank Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
BK2 4 189.50
R1196 R2189 R3187 R4186
Sum758 Snit189.50
320. 129896 Carl-Anton Beck Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 5 188.60
R1192 R2191 R3188 R4187
Sum758 Snit189.50
321. 128198 Nicoline Sindberg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK2 5 187.20
R1193 R2190 R3189 R4185
Sum757 Snit189.25
322. 127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 11 187.18
R1191 R2189 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
323. 130748 Gustav Gregers Krogh Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 13 187.08
R1190 R2189 R3189 R4189
Sum757 Snit189.25
324. 127257 Jakob Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK3 7 184.29
R1192 R2192 R3188 R4185
Sum757 Snit189.25
325. 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 10 184.10
R1192 R2192 R3188 R4185
Sum757 Snit189.25
326. 134419 Marissa Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 187.40
R1194 R2189 R3188 R4185
Sum756 Snit189.00
327. 127644 Lukas Moesgaard Petersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK3 7 185.29
R1191 R2189 R3188 R4188
Sum756 Snit189.00
328. 134542 Helene Grubbe Andersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 185.00
R1191 R2191 R3189 R4185
Sum756 Snit189.00
329. 131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 7 185.14
R1191 R2189 R3189 R4186
Sum755 Snit188.75
330. 134317 Jacob Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 184.14
R1192 R2192 R3187 R4184
Sum755 Snit188.75
331. 131014 Kalle Riis Dissing Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 8 183.25
R1192 R2188 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
332. 128836 Oliver Hjort-Nielsen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK2 4 188.50
R1195 R2192 R3186 R4181
Sum754 Snit188.50
333. 126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK2 7 186.14
R1191 R2189 R3187 R4187
Sum754 Snit188.50
334. 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 10 180.90
R1192 R2189 R3187 R4186
Sum754 Snit188.50
335. 132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 13 174.46
R1189 R2189 R3189 R4187
Sum754 Snit188.50
336. 130369 Frederik Bundgaard Dam Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 4 188.25
R1190 R2189 R3188 R4186
Sum753 Snit188.25
337. 133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 185.86
R1189 R2188 R3188 R4188
Sum753 Snit188.25
338. 131203 Kristian Hansen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 9 184.22
R1191 R2188 R3188 R4186
Sum753 Snit188.25
339. 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 16 180.63
R1190 R2189 R3188 R4186
Sum753 Snit188.25
340. 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 13 180.46
R1191 R2188 R3188 R4186
Sum753 Snit188.25
341. 131941 Magnus E. Andersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 4 188.00
R1193 R2189 R3188 R4182
Sum752 Snit188.00
342. 110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 5 186.80
R1190 R2188 R3188 R4186
Sum752 Snit188.00
343. 133200 Kristoffer Frederiksen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 7 183.71
R1190 R2190 R3187 R4185
Sum752 Snit188.00
344. 129906 Jonas Skoven Poulsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 7 184.71
R1194 R2186 R3186 R4185
Sum751 Snit187.75
345. 130755 Marcus T. Sørensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 7 185.57
R1190 R2187 R3187 R4186
Sum750 Snit187.50
346. 123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 5 185.40
R1195 R2189 R3186 R4180
Sum750 Snit187.50
347. 130457 Laurits Rindal Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 6 184.67
R1190 R2187 R3187 R4186
Sum750 Snit187.50
348. 132349 Magnus M. Kirk Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 184.14
R1191 R2189 R3186 R4184
Sum750 Snit187.50
349. 132727 Elisabeth Jaedeke Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 11 181.82
R1188 R2188 R3187 R4187
Sum750 Snit187.50
350. 131831 Frederik Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 7 180.86
R1193 R2187 R3186 R4184
Sum750 Snit187.50
351. 134421 Marius Johansen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 5 185.20
R1191 R2186 R3186 R4185
Sum748 Snit187.00
352. 129090 Mathias Gjerulff Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 184.00
R1193 R2193 R3182 R4180
Sum748 Snit187.00
353. 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 7 182.14
R1192 R2190 R3186 R4180
Sum748 Snit187.00
354. 134327 Andreas Willumsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 181.33
R1189 R2188 R3186 R4185
Sum748 Snit187.00
355. 134305 Mira Fjeldsted Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 10 180.50
R1191 R2187 R3187 R4183
Sum748 Snit187.00
356. 127244 Lærke lykke Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 13 179.85
R1190 R2188 R3186 R4184
Sum748 Snit187.00
357. 105347 Tobias Aagaard Christensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 186.50
R1194 R2190 R3184 R4178
Sum746 Snit186.50
358. 131883 Hjalte Skov Horne Skytteforening
DGI Fyn
BK2 4 186.50
R1193 R2186 R3184 R4183
Sum746 Snit186.50
359. 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 7 185.00
R1189 R2186 R3186 R4185
Sum746 Snit186.50
360. 130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 6 183.33
R1193 R2186 R3185 R4182
Sum746 Snit186.50
361. 118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 14 181.36
R1189 R2187 R3186 R4184
Sum746 Snit186.50
362. 127054 Frederik Bjerregaard Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 7 176.86
R1191 R2189 R3184 R4182
Sum746 Snit186.50
363. 129972 Gustav Grønlund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 4 186.25
R1191 R2189 R3183 R4182
Sum745 Snit186.25
364. 127805 Malte Hellum Petersen Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK3 5 184.60
R1191 R2188 R3186 R4180
Sum745 Snit186.25
365. 115939 Benjamin Hougaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 6 184.50
R1190 R2189 R3184 R4182
Sum745 Snit186.25
366. 132818 Viktor Brøndum Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 181.57
R1190 R2189 R3186 R4180
Sum745 Snit186.25
367. 134390 Signe Jahn Klinge Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 7 180.86
R1189 R2187 R3185 R4184
Sum745 Snit186.25
368. 123385 Lukas Schmidt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 183.67
R1192 R2185 R3185 R4182
Sum744 Snit186.00
369. 126611 Kalle Broch Kristensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 4 185.75
R1189 R2187 R3184 R4183
Sum743 Snit185.75
370. 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
BK2 4 185.75
R1193 R2189 R3183 R4178
Sum743 Snit185.75
371. 124365 Mads Hesteng Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 182.67
R1187 R2186 R3186 R4184
Sum743 Snit185.75
372. 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 6 182.67
R1190 R2187 R3183 R4183
Sum743 Snit185.75
373. 132471 Christian Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 184.43
R1186 R2186 R3185 R4185
Sum742 Snit185.50
374. 134364 Simon Skovgård Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 4 185.25
R1189 R2185 R3185 R4182
Sum741 Snit185.25
375. 134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK2 4 185.25
R1192 R2191 R3187 R4171
Sum741 Snit185.25
376. 130429 Mira Oddermose Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 16 177.81
R1188 R2185 R3184 R4184
Sum741 Snit185.25
377. 130843 Jacob Overgaard Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 6 180.00
R1189 R2186 R3183 R4182
Sum740 Snit185.00
378. 128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 7 180.29
R1194 R2184 R3182 R4179
Sum739 Snit184.75
379. 121501 Valdermar Schou Petersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 4 184.50
R1191 R2184 R3183 R4180
Sum738 Snit184.50
380. 130758 Bjarke Ejsing Dalsgaard Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 183.60
R1187 R2185 R3184 R4182
Sum738 Snit184.50
381. 126237 Simon Greve Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 182.80
R1189 R2186 R3185 R4178
Sum738 Snit184.50
382. 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 6 181.33
R1188 R2184 R3184 R4182
Sum738 Snit184.50
383. 129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 12 177.00
R1188 R2188 R3181 R4181
Sum738 Snit184.50
384. 131747 Adam E Malki Jepsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 7 182.14
R1186 R2184 R3184 R4183
Sum737 Snit184.25
385. 122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 7 181.14
R1185 R2184 R3184 R4184
Sum737 Snit184.25
386. 132626 Christian Mørch Andersen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
BK3 12 174.58
R1191 R2184 R3181 R4181
Sum737 Snit184.25
387. 121194 Gustav Stegemejer Kähler Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 184.00
R1189 R2184 R3182 R4181
Sum736 Snit184.00
388. 126924 Lasse Poffler Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 5 182.60
R1189 R2186 R3182 R4179
Sum736 Snit184.00
389. 131353 Anne Mette Blæsbjerg Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 182.20
R1187 R2184 R3184 R4180
Sum735 Snit183.75
390. 108354 Christoffer Gottenborg Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
BK3 5 181.00
R1186 R2185 R3183 R4180
Sum734 Snit183.50
391. 131228 Viggo Anton Laursen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 15 167.33
R1190 R2185 R3181 R4177
Sum733 Snit183.25
392. 132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 4 183.00
R1191 R2190 R3189 R4162
Sum732 Snit183.00
393. 134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 183.00
R1184 R2184 R3184 R4180
Sum732 Snit183.00
394. 134337 Malthe Marx Møller Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 6 180.83
R1185 R2185 R3181 R4181
Sum732 Snit183.00
395. 134697 Anton Wedderkopp Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 7 178.86
R1184 R2184 R3182 R4180
Sum730 Snit182.50
396. 132789 Wigga Juul Mikkelsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 178.22
R1186 R2186 R3180 R4178
Sum730 Snit182.50
397. 128492 Pauline W. Lomborg Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 10 174.40
R1183 R2183 R3182 R4182
Sum730 Snit182.50
398. 129955 Nikolaj Gråkjær Egebæk Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 5 178.80
R1189 R2182 R3180 R4178
Sum729 Snit182.25
399. 128566 Mathias H. Andersen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 5 177.40
R1188 R2187 R3179 R4175
Sum729 Snit182.25
400. 124709 Mette Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 4 181.75
R1189 R2181 R3181 R4176
Sum727 Snit181.75
401. 134653 Thomas Bach Hougaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 180.40
R1189 R2182 R3180 R4176
Sum727 Snit181.75
402. 129135 Mathilde D.S. Dragsdal Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 11 176.36
R1183 R2183 R3182 R4178
Sum726 Snit181.50
403. 130924 Jonas Vevest Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 14 173.29
R1185 R2184 R3179 R4178
Sum726 Snit181.50
404. 126954 Mads Gade Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 176.00
R1185 R2181 R3181 R4178
Sum725 Snit181.25
405. 131917 Gustav Bukholt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 181.00
R1182 R2181 R3181 R4180
Sum724 Snit181.00
406. 134561 Lucas Nielsen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK3 5 179.40
R1186 R2180 R3180 R4178
Sum724 Snit181.00
407. 131750 Malene Madsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 7 176.71
R1184 R2184 R3178 R4177
Sum723 Snit180.75
408. 133153 Freja Rask Thomasen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 180.50
R1183 R2182 R3179 R4178
Sum722 Snit180.50
409. 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
BK3 8 178.63
R1181 R2181 R3181 R4179
Sum722 Snit180.50
410. 131798 Jonathan Juhl Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
BK3 4 180.25
R1181 R2181 R3180 R4179
Sum721 Snit180.25
411. 117768 Mikkel Emil Thomsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 8 179.00
R1181 R2180 R3180 R4180
Sum721 Snit180.25
412. 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
BK3 4 180.00
R1187 R2184 R3176 R4173
Sum720 Snit180.00
413. 131447 Gustav Lynghede Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 4 180.00
R1181 R2181 R3180 R4178
Sum720 Snit180.00
414. 131795 Johanna Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 180.00
R1185 R2180 R3178 R4177
Sum720 Snit180.00
415. 130532 Viktoria Ohlsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 178.00
R1184 R2183 R3179 R4174
Sum720 Snit180.00
416. 134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 7 177.57
R1184 R2179 R3178 R4178
Sum719 Snit179.75
417. 131255 Noah Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 176.44
R1181 R2181 R3179 R4178
Sum719 Snit179.75
418. 116476 Mikkel Kramer Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 177.00
R1183 R2183 R3176 R4175
Sum717 Snit179.25
419. 134328 Bjarke Wilkens Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 176.00
R1188 R2183 R3173 R4173
Sum717 Snit179.25
420. 128494 Daniel Jaedeke Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 10 176.00
R1180 R2180 R3178 R4178
Sum716 Snit179.00
421. 133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 178.75
R1186 R2181 R3175 R4173
Sum715 Snit178.75
422. 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 6 176.83
R1183 R2178 R3177 R4177
Sum715 Snit178.75
423. 133319 Casper Gregersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 12 166.00
R1185 R2185 R3173 R4172
Sum715 Snit178.75
424. 130971 Simon Kronbæk Nancke Herrested Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 178.50
R1186 R2176 R3176 R4176
Sum714 Snit178.50
425. 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 5 177.60
R1182 R2182 R3176 R4174
Sum714 Snit178.50
426. 130753 Mikkel Dahl Andersen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 177.40
R1180 R2179 R3178 R4177
Sum714 Snit178.50
427. 134636 Philip Park Nielsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 178.25
R1183 R2181 R3175 R4174
Sum713 Snit178.25
428. 118431 Leander Storm Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 5 176.00
R1180 R2178 R3177 R4177
Sum712 Snit178.00
429. 131335 Sofie Bull Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 7 173.43
R1181 R2177 R3177 R4176
Sum711 Snit177.75
430. 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 10 171.30
R1182 R2180 R3176 R4171
Sum709 Snit177.25
431. 134572 Vilas Liam Jensen Gimlinge Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 177.00
R1187 R2177 R3175 R4169
Sum708 Snit177.00
432. 134416 Laust Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 172.40
R1180 R2179 R3178 R4171
Sum708 Snit177.00
433. 131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
BK3 16 168.25
R1178 R2178 R3176 R4176
Sum708 Snit177.00
434. 121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
BK3 4 176.75
R1182 R2177 R3174 R4174
Sum707 Snit176.75
435. 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 8 168.38
R1184 R2181 R3172 R4170
Sum707 Snit176.75
436. 129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 172.57
R1181 R2179 R3177 R4169
Sum706 Snit176.50
437. 133999 Asta Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
BK3 5 174.00
R1181 R2177 R3177 R4168
Sum703 Snit175.75
438. 131202 Noa Munk-Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 6 173.33
R1178 R2178 R3174 R4173
Sum703 Snit175.75
439. 134643 Magnus Salomonsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 5 172.60
R1182 R2179 R3174 R4168
Sum703 Snit175.75
440. 127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 11 171.36
R1177 R2176 R3176 R4174
Sum703 Snit175.75
441. 130211 Mathilde Nielsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 169.60
R1184 R2175 R3174 R4170
Sum703 Snit175.75
442. 134147 Kirstine K. Lauritsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 174.40
R1178 R2177 R3174 R4173
Sum702 Snit175.50
443. 133654 Emil Skeldal Ritz Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 4 175.25
R1181 R2177 R3173 R4170
Sum701 Snit175.25
444. 134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 4 175.25
R1182 R2176 R3175 R4168
Sum701 Snit175.25
445. 121786 Noah Holse Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 11 165.36
R1177 R2176 R3175 R4173
Sum701 Snit175.25
446. 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 5 174.00
R1177 R2175 R3175 R4173
Sum700 Snit175.00
447. 131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 174.75
R1176 R2175 R3174 R4174
Sum699 Snit174.75
448. 134650 Nicklas T. Hansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 5 173.40
R1178 R2177 R3173 R4170
Sum698 Snit174.50
449. 129628 Niklas Pold Sejr Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 4 174.00
R1177 R2174 R3173 R4172
Sum696 Snit174.00
450. 129982 Oliver Lykke Bucholtz Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
BK3 6 167.50
R1182 R2182 R3172 R4160
Sum696 Snit174.00
451. 130098 Søren Christiansen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 7 167.14
R1179 R2179 R3171 R4164
Sum693 Snit173.25
452. 132558 Mariuz Nees Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 4 172.75
R1186 R2174 R3169 R4162
Sum691 Snit172.75
453. 132888 Ida Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
BK3 7 168.14
R1179 R2173 R3171 R4167
Sum690 Snit172.50
454. 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 4 172.00
R1187 R2169 R3169 R4163
Sum688 Snit172.00
455. 134698 Hjalte Ørts Guldbjerg Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 163.33
R1173 R2172 R3172 R4171
Sum688 Snit172.00
456. 132696 Helena V. Plath Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 4 171.50
R1182 R2181 R3163 R4160
Sum686 Snit171.50
457. 134548 Markus Miland Karlsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 171.25
R1184 R2168 R3168 R4165
Sum685 Snit171.25
458. 130222 Mads Munder Bach Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 170.75
R1183 R2179 R3164 R4157
Sum683 Snit170.75
459. 134499 Sigurd Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 170.75
R1178 R2175 R3173 R4157
Sum683 Snit170.75
460. 126243 Simon Nielsen Assens Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 170.00
R1177 R2173 R3167 R4163
Sum680 Snit170.00
461. 130757 Noah Ejsing Dalsgaard Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 168.20
R1177 R2170 R3167 R4165
Sum679 Snit169.75
462. 130798 Caroline Johansen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 4 169.25
R1171 R2171 R3169 R4166
Sum677 Snit169.25
463. 134391 Axel Dahl Vad Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 9 155.22
R1174 R2170 R3168 R4165
Sum677 Snit169.25
464. 134644 Rasmus Fihl Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 8 149.63
R1186 R2166 R3164 R4161
Sum677 Snit169.25
465. 134329 Valentin Klaustrup Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 12 155.33
R1178 R2169 R3167 R4161
Sum675 Snit168.75
466. 132752 Kira Nielsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 167.00
R1180 R2173 R3159 R4156
Sum668 Snit167.00
467. 134386 Nicolaj Bager Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
BK3 8 156.13
R1167 R2167 R3166 R4165
Sum665 Snit166.25
468. 134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 8 158.88
R1175 R2165 R3162 R4161
Sum663 Snit165.75
469. 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 158.33
R1166 R2164 R3164 R4164
Sum658 Snit164.50
470. 131253 Freja Knudsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 12 156.08
R1165 R2165 R3164 R4164
Sum658 Snit164.50
471. 130763 Olav-Magnus Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 164.00
R1180 R2167 R3157 R4152
Sum656 Snit164.00
472. 134732 Daniel Thomsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 8 149.25
R1171 R2167 R3160 R4156
Sum654 Snit163.50
473. 132159 Sebastian Sandfeld Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 7 161.43
R1166 R2164 R3163 R4160
Sum653 Snit163.25
474. 133848 Jonas Smidemann Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 6 150.83
R1171 R2166 R3158 R4154
Sum649 Snit162.25
475. 123289 Rasmus Petersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 4 162.00
R1171 R2166 R3165 R4146
Sum648 Snit162.00
476. 131558 Jeppe Mathias Kofoed Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 4 162.00
R1175 R2165 R3157 R4151
Sum648 Snit162.00
477. 134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 161.50
R1168 R2167 R3165 R4146
Sum646 Snit161.50
478. 130714 Lasse Rykær Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 4 161.25
R1166 R2163 R3162 R4154
Sum645 Snit161.25
479. 132925 Frederik Søndergaard Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 158.40
R1166 R2165 R3155 R4155
Sum641 Snit160.25
480. 134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 6 155.00
R1161 R2160 R3159 R4153
Sum633 Snit158.25
481. 130194 Frederik Hindse Søgård Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 158.00
R1182 R2160 R3148 R4142
Sum632 Snit158.00
482. 133912 William T. Hansen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 5 153.80
R1168 R2159 R3151 R4150
Sum628 Snit157.00
483. 132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 13 135.69
R1161 R2159 R3155 R4153
Sum628 Snit157.00
484. 134407 Svante Jensen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK3 7 148.00
R1163 R2163 R3151 R4147
Sum624 Snit156.00
485. 123025 Camilla Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 4 155.25
R1176 R2164 R3146 R4135
Sum621 Snit155.25
486. 130039 Kresten Sønderby Lauritsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 153.00
R1162 R2161 R3150 R4147
Sum620 Snit155.00
487. 132751 Willads Søby Steffen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 10 140.80
R1161 R2156 R3154 R4149
Sum620 Snit155.00
488. 134699 Christoffer O´Donovan Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 9 144.44
R1162 R2157 R3150 R4147
Sum616 Snit154.00
489. 133322 Oliver Banke Bergholdt Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 152.50
R1160 R2152 R3151 R4147
Sum610 Snit152.50
490. 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 5 144.20
R1158 R2155 R3149 R4136
Sum598 Snit149.50
491. 121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 3 196.33
R1197 R2196 R3196 R4-
Sum589 Snit196.33
492. 110495 Victoria Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 3 196.00
R1199 R2197 R3192 R4-
Sum588 Snit196.00
493. 127137 Mikkel Madsen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 3 196.00
R1196 R2196 R3196 R4-
Sum588 Snit196.00
494. 130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 3 195.67
R1199 R2194 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
495. 134710 Tinus Heiberg Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 4 146.25
R1158 R2152 R3138 R4137
Sum585 Snit146.25
496. 125148 Kathrine Clausen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
BK1 3 194.67
R1198 R2194 R3192 R4-
Sum584 Snit194.67
497. 121969 Victor Iversen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK1 3 194.00
R1195 R2195 R3192 R4-
Sum582 Snit194.00
498. 129723 Victor Bang Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 3 193.67
R1195 R2193 R3193 R4-
Sum581 Snit193.67
499. 113783 Bjarke Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 3 193.67
R1195 R2193 R3193 R4-
Sum581 Snit193.67
500. 125372 Zindy Dalsgaard Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK1 3 193.00
R1194 R2193 R3192 R4-
Sum579 Snit193.00
501. 134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 4 144.75
R1162 R2161 R3130 R4126
Sum579 Snit144.75
502. 128377 Lukas Lyngbye Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 3 192.33
R1195 R2192 R3190 R4-
Sum577 Snit192.33
503. 132220 Signe Christensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK2 3 192.33
R1195 R2191 R3191 R4-
Sum577 Snit192.33
504. 110190 Jonas Germundson Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 3 191.67
R1193 R2191 R3191 R4-
Sum575 Snit191.67
505. 134415 Jeppe Dalegaard Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
BK2 3 191.67
R1192 R2192 R3191 R4-
Sum575 Snit191.67
506. 130821 Lucas Pedersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 3 191.00
R1192 R2191 R3190 R4-
Sum573 Snit191.00
507. 122000 Nicolaj Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 190.67
R1194 R2189 R3189 R4-
Sum572 Snit190.67
508. 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 3 190.67
R1198 R2194 R3180 R4-
Sum572 Snit190.67
509. 126301 Jonas Kristrup Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 190.67
R1192 R2191 R3189 R4-
Sum572 Snit190.67
510. 127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 3 190.33
R1196 R2190 R3185 R4-
Sum571 Snit190.33
511. 133600 Lara Grønbech Dagdanasar Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 3 190.00
R1192 R2189 R3189 R4-
Sum570 Snit190.00
512. 111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 3 189.00
R1197 R2195 R3175 R4-
Sum567 Snit189.00
513. 128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 3 189.00
R1193 R2193 R3181 R4-
Sum567 Snit189.00
514. 134225 Kristine Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 3 189.00
R1190 R2189 R3188 R4-
Sum567 Snit189.00
515. 121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 188.67
R1192 R2192 R3182 R4-
Sum566 Snit188.67
516. 131338 Kresten S V Skaarup Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
BK2 3 188.67
R1190 R2188 R3188 R4-
Sum566 Snit188.67
517. 134518 Rose Staub Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 3 188.33
R1191 R2188 R3186 R4-
Sum565 Snit188.33
518. 131607 Sofie Højgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 3 187.67
R1194 R2191 R3178 R4-
Sum563 Snit187.67
519. 134524 Maya Bahr Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 3 187.67
R1191 R2187 R3185 R4-
Sum563 Snit187.67
520. 125278 Noah Kristensen Lassen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 3 187.33
R1190 R2187 R3185 R4-
Sum562 Snit187.33
521. 130822 Noah Pedersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 3 187.33
R1192 R2186 R3184 R4-
Sum562 Snit187.33
522. 131445 Emil Mejdal Nielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 3 187.33
R1190 R2188 R3184 R4-
Sum562 Snit187.33
523. 127807 Mads Juul Marcker Højby Skytteforening
DGI Fyn
BK2 3 187.00
R1190 R2187 R3184 R4-
Sum561 Snit187.00
524. 134809 Taiz Bach Henriksen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 186.67
R1189 R2187 R3184 R4-
Sum560 Snit186.67
525. 128353 Flicha Grum Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 3 186.33
R1187 R2186 R3186 R4-
Sum559 Snit186.33
526. 131754 Alma Møller Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
BK2 3 186.33
R1191 R2185 R3183 R4-
Sum559 Snit186.33
527. 134520 Anna Olsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 3 186.33
R1189 R2188 R3182 R4-
Sum559 Snit186.33
528. 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 3 186.33
R1192 R2190 R3177 R4-
Sum559 Snit186.33
529. 116898 Mikkel Fribo Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
BK2 3 186.00
R1189 R2185 R3184 R4-
Sum558 Snit186.00
530. 129930 Jacob John Krabek Sørensen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
BK2 3 186.00
R1192 R2188 R3178 R4-
Sum558 Snit186.00
531. 123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 3 185.33
R1193 R2188 R3175 R4-
Sum556 Snit185.33
532. 128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 185.00
R1194 R2185 R3176 R4-
Sum555 Snit185.00
533. 117993 Valdemar Frøslev Bay Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 3 185.00
R1187 R2187 R3181 R4-
Sum555 Snit185.00
534. 101145 Lasse Kyhn Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 184.67
R1193 R2186 R3175 R4-
Sum554 Snit184.67
535. 134516 Lukas Gerthsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 184.33
R1190 R2182 R3181 R4-
Sum553 Snit184.33
536. 133057 Amalie Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 3 183.67
R1194 R2180 R3177 R4-
Sum551 Snit183.67
537. 130077 Victor Dahl Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 183.33
R1187 R2182 R3181 R4-
Sum550 Snit183.33
538. 126726 Cecilie Østergaard Andersen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
BK3 3 183.33
R1187 R2185 R3178 R4-
Sum550 Snit183.33
539. 114812 Marcus Dahl Kjer Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 182.67
R1187 R2181 R3180 R4-
Sum548 Snit182.67
540. 127121 Jacob Pedersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 182.67
R1189 R2180 R3179 R4-
Sum548 Snit182.67
541. 134521 Frederik Bauer Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 182.67
R1185 R2185 R3178 R4-
Sum548 Snit182.67
542. 128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 182.33
R1186 R2181 R3180 R4-
Sum547 Snit182.33
543. 134614 Tobias Christoffersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 182.00
R1185 R2182 R3179 R4-
Sum546 Snit182.00
544. 130732 Oliver Fisher Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
BK3 3 181.67
R1186 R2184 R3175 R4-
Sum545 Snit181.67
545. 134486 Asger G. Kristensen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 3 181.67
R1189 R2180 R3176 R4-
Sum545 Snit181.67
546. 134670 Samuel Nordahl Rasmussen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK3 3 181.33
R1190 R2180 R3174 R4-
Sum544 Snit181.33
547. 130733 Ludvig Høj Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
BK3 3 180.33
R1188 R2182 R3171 R4-
Sum541 Snit180.33
548. 134591 Simon Andersen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 180.33
R1182 R2181 R3178 R4-
Sum541 Snit180.33
549. 134487 Oliver B. Steffensen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 3 180.00
R1192 R2187 R3161 R4-
Sum540 Snit180.00
550. 134549 Rasmus Møller Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 179.67
R1181 R2181 R3177 R4-
Sum539 Snit179.67
551. 133058 Erica Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 3 178.00
R1191 R2177 R3166 R4-
Sum534 Snit178.00
552. 134523 Benjamin Krogh Bunk Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 178.00
R1188 R2181 R3165 R4-
Sum534 Snit178.00
553. 134522 Emil Jørgensen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 177.33
R1192 R2173 R3167 R4-
Sum532 Snit177.33
554. 130434 Eliaz Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 3 177.00
R1185 R2178 R3168 R4-
Sum531 Snit177.00
555. 134645 Kristian Egebæk Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK3 3 177.00
R1179 R2177 R3175 R4-
Sum531 Snit177.00
556. 126008 Mads Larsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK3 3 176.67
R1178 R2178 R3174 R4-
Sum530 Snit176.67
557. 130533 Frederik Emil Munck Østergaard Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 176.67
R1178 R2177 R3175 R4-
Sum530 Snit176.67
558. 132300 Magnus Møller Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 3 176.00
R1192 R2171 R3165 R4-
Sum528 Snit176.00
559. 119174 Johannes Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 175.33
R1179 R2175 R3172 R4-
Sum526 Snit175.33
560. 134418 Hjalte Lysdal Heinze Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 174.67
R1176 R2175 R3173 R4-
Sum524 Snit174.67
561. 127319 Lukas Heissel Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
BK3 3 174.33
R1180 R2180 R3163 R4-
Sum523 Snit174.33
562. 121939 Thor Sørensen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 174.00
R1175 R2174 R3173 R4-
Sum522 Snit174.00
563. 125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 3 173.00
R1178 R2174 R3167 R4-
Sum519 Snit173.00
564. 134616 Lukas W. Mortensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 173.00
R1176 R2176 R3167 R4-
Sum519 Snit173.00
565. 134550 Caroline Rolf Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 168.67
R1181 R2170 R3155 R4-
Sum506 Snit168.67
566. 134517 Victoria Carlsen Paulsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 168.00
R1178 R2175 R3151 R4-
Sum504 Snit168.00
567. 134677 Alexander Koch Nielsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
BK3 3 164.67
R1173 R2165 R3156 R4-
Sum494 Snit164.67
568. 134592 Casper Østergaard Mikkelsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 3 164.00
R1168 R2167 R3157 R4-
Sum492 Snit164.00
569. 134321 Katarina Rützou-Petersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 3 163.33
R1172 R2166 R3152 R4-
Sum490 Snit163.33
570. 134526 Sander Jørgensen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 161.33
R1165 R2162 R3157 R4-
Sum484 Snit161.33
571. 134869 Simone Hvas Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 160.33
R1172 R2165 R3144 R4-
Sum481 Snit160.33
572. 134709 Alexander Domino Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
BK3 3 159.67
R1162 R2161 R3156 R4-
Sum479 Snit159.67
573. 131236 Niklas Schmidt Højmark Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 3 159.00
R1164 R2164 R3149 R4-
Sum477 Snit159.00
574. 134053 Mathias Due Bang Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
BK3 3 158.67
R1160 R2159 R3157 R4-
Sum476 Snit158.67
575. 134831 Anders Andersen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 3 157.67
R1162 R2157 R3154 R4-
Sum473 Snit157.67
576. 134510 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 154.67
R1160 R2154 R3150 R4-
Sum464 Snit154.67
577. 133055 Valdemar Esmarch Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 3 143.00
R1161 R2142 R3126 R4-
Sum429 Snit143.00
578. 127693 Magnus Houkjær Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
579. 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening
DGI Fyn
BK1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
580. 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
581. 134412 Tobias West Assens Skytteforening
DGI Fyn
BK3 3 131.00
R1138 R2136 R3119 R4-
Sum393 Snit131.00
582. 114114 Clara Emilie Juralowice Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
583. 123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
584. 123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK1 2 195.50
R1200 R2191 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
585. 130570 Morten O. Iversen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
BK1 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
586. 118317 Magnus Høj Andreasen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK1 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
587. 134547 Morten Mønster christensen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK1 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
588. 125871 Lucas Robæk Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
BK1 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
589. 134962 Julie Kimi Mia Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK1 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
590. 125646 Elias Holm Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
BK1 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
591. 116812 Malou Elisabeth Bjælkerup Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
BK2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
592. 127966 Signe Kristensen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 192.50
R1198 R2187 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
593. 128375 Frederik Sommer Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
594. 127852 Maria Dahl Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK2 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
595. 115083 Mia Stabell Østbirk Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
596. 122213 Viktor Bjørnskov Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
BK2 2 192.00
R1195 R2189 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
597. 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
598. 129838 Danni Berthelsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
599. 131175 Patrick S Poulsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
600. 130356 Thais Østergaard Nielsen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
601. 132619 Kasper Andreas Hansen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
BK2 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
602. 114806 Alma Hindborg Madsen Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK2 2 190.00
R1192 R2188 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
603. 110340 Lasse Larsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
604. 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 189.50
R1192 R2187 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
605. 132517 Oskar Thyme-Duvald Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
606. 131944 Sead Cefo Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
BK2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
607. 134411 Rasmus Møllegård Assens Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
608. 134717 Rosa Ørnkilde Murning Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
609. 134805 Christian L. Pedersen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
610. 135270 Mads Bennetzen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
611. 127243 Mikkel Thusgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
BK2 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
612. 134316 David Elias Egvang Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
613. 134730 Lucas Birkemose Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
614. 124400 Alexander G. A. Andersen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
BK2 2 188.00
R1192 R2184 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
615. 134319 Noah Tøttrup Nr. Nebel Skytteforening
DGI Sydvest
BK2 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
616. 129119 Liam Harrig Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
617. 119418 Janus Bergmann Kelin Sindal Skyttekreds
DGI Nordjylland
BK2 2 187.50
R1191 R2184 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
618. 127056 Andrew Scott Jørgensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
BK2 2 187.50
R1191 R2184 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
619. 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
BK2 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
620. 125473 David Bjørn Karlsson Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK2 2 187.00
R1194 R2180 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
621. 106742 Natalia Frank Frimodt Hansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
622. 130458 Tobias Juul Jensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 186.50
R1191 R2182 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
623. 122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
BK2 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
624. 134718 Liva Marie Christensen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 2 186.00
R1189 R2183 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
625. 134729 Magnus Bardurson Bech Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
626. 135013 Oskar Haugaard Glerp Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
BK2 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
627. 120497 Andreas Guldager Petersen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
BK2 2 185.50
R1189 R2182 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
628. 134618 Frederik Andersen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 185.50
R1194 R2177 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
629. 134716 Josefine Andersen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
630. 128647 Tino Nordahl Hansen Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
BK2 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
631. 134721 Magnus Frøkov Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
BK3 2 184.50
R1188 R2181 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
632. 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
633. 132293 Jasmin Jacobsen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 184.00
R1187 R2181 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
634. 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 2 184.00
R1184 R2184 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
635. 134615 Mikkel Okholm Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 183.50
R1185 R2182 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
636. 132683 Noah Andersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
BK3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
637. 134104 Elias Hold Mørkenborg Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 2 182.50
R1185 R2180 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
638. 134408 Rasmus Larsen Assens Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 182.50
R1185 R2180 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
639. 134818 Thomas Vangsgaard Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
640. 134819 Nicklas Bernberg Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 182.50
R1185 R2180 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
641. 128252 Valdemar Holm Jessen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
BK3 2 182.00
R1183 R2181 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
642. 134313 Ruben Kramer Juulsgaard Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 182.00
R1184 R2180 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
643. 134768 Johannes Aksel Boye Jørgensen Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
BK3 2 181.50
R1183 R2180 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
644. 133818 Mathias Svensson Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 181.00
R1184 R2178 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
645. 134422 Theodor Johansen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
BK3 2 180.50
R1181 R2180 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
646. 134696 Louis Testholm Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 180.50
R1183 R2178 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
647. 134976 Noah Emil Mejer Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 2 180.50
R1185 R2176 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
648. 135067 Oliver Landgren Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
BK3 2 180.50
R1182 R2179 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
649. 132568 Gry Engelhaed Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
BK3 2 180.00
R1186 R2174 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
650. 134551 Mathilde Rolf Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
BK3 3 120.00
R1130 R2121 R3109 R4-
Sum360 Snit120.00
651. 128828 Mathias Gade Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 179.50
R1187 R2172 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
652. 126847 Marcus Jørgensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
BK3 2 179.00
R1180 R2178 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
653. 126591 Lasse Guldhammer Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
BK3 2 179.00
R1181 R2177 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
654. 131176 Philip S Poulsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
BK3 2 179.00