Riffel, 50m - Voksen Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 25. april 2019 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 7 200.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 8 199.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 9 199.33
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 12 199.25
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 9 199.00
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
6. 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 18 198.94
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
7. 112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ1 18 198.89
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
8. 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 8 198.88
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
9. 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ1 21 198.81
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
10. 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 14 198.71
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
11. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 24 198.21
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
12. 62482 René Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VÅ1 19 198.16
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
13. 95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 26 197.85
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
14. 46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 6 199.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
15. 109668 Lena Thyssen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 8 199.25
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
16. 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 15 198.87
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
17. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 24 198.42
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
18. 111944 Fie Munk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 14 197.93
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
19. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 15 196.93
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
20. 100070 Michael Pedersen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
VÅ1 4 199.50
R1200 R2200 R3200 R4198
Sum798 Snit199.50
21. 41245 Charlotte Dahl Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 8 199.13
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
22. 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 10 197.90
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
23. 78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 19 197.32
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
24. 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 23 197.13
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
25. 106880 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ1 13 196.85
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
26. 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 22 196.77
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
27. 47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 7 198.86
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
28. 28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ1 6 198.83
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
29. 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 7 198.71
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
30. 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 15 198.47
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
31. 67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 7 198.14
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
32. 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 19 198.00
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
33. 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 14 196.43
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
34. 126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
VÅ1 14 196.29
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
35. 79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 7 198.86
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
36. 127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 10 197.70
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
37. 88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ1 7 197.57
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
38. 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 25 197.28
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
39. 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 16 197.19
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
40. 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 13 197.15
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
41. 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 13 196.92
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
42. 90533 Kaja Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 7 196.86
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
43. 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 5 198.40
R1200 R2199 R3199 R4197
Sum795 Snit198.75
44. 19406 Morten Bondgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 5 198.40
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
45. 105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 6 198.17
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
46. 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ1 11 196.73
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
47. 84055 Torben Kristiansen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 15 196.60
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
48. 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ1 15 196.07
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
49. 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ1 21 195.00
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
50. 133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 26 193.92
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
51. 125873 Lars Winther Evers Tryg og Nordea Liv & Pension Idrætsklub
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 5 198.20
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
52. 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 5 198.20
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
53. 25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 5 198.00
R1200 R2199 R3198 R4197
Sum794 Snit198.50
54. 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 5 198.00
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
55. 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 9 197.89
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
56. 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 6 197.67
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
57. 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 6 197.67
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
58. 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 9 197.44
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
59. 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 12 196.58
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
60. 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 12 196.42
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
61. 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 17 196.12
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
62. 48212 Grete Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 5 198.00
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
63. 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 5 197.80
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
64. 61795 Peter Hørdum Jæger Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ1 5 197.80
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
65. 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 7 197.71
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
66. 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 6 197.67
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
67. 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 7 197.29
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
68. 34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 9 196.56
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
69. 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 18 196.11
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
70. 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VÅ1 16 196.00
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
71. 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 9 195.67
R1199 R2199 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
72. 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 10 195.40
R1200 R2199 R3197 R4197
Sum793 Snit198.25
73. 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VÅ1 9 195.22
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
74. 18178 Jonas Holst Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 5 197.60
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
75. 93618 Henrik Linde Barrith Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 5 197.60
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
76. 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
VÅ1 14 196.93
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
77. 47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 6 196.67
R1200 R2199 R3197 R4196
Sum792 Snit198.00
78. 58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 10 196.20
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
79. 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 16 196.19
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
80. 129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 16 195.56
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
81. 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 8 195.38
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
82. 55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 12 195.17
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
83. 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 5 197.60
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
84. 69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 5 197.60
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
85. 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 5 197.40
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
86. 121230 Kim Aalund Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
VÅ1 7 196.86
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
87. 130820 Hans Pedersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ1 7 196.86
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
88. 115323 Niels Kvorning Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 6 196.00
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
89. 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
VÅ1 13 195.85
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
90. 96548 Rasmus Vej Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 26 194.77
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
91. 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 10 193.90
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
92. 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 5 197.00
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
93. 110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 7 196.71
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
94. 127879 Pia Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ1 13 195.69
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
95. 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 13 195.08
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
96. 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 9 195.00
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
97. 112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 12 195.83
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
98. 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 7 195.57
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
99. 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ1 14 195.50
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
100. 122932 Mikael H. Nielsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 13 194.69
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
101. 110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VÅ1 22 194.14
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
102. 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 8 196.13
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
103. 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ1 7 195.86
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
104. 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 6 195.67
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
105. 63955 Gitte Thomsen Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ1 10 195.20
R1197 R2197 R3197 R4197
Sum788 Snit197.00
106. 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 11 195.18
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
107. 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 9 194.89
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
108. 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 8 194.88
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
109. 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 13 194.85
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
110. 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 14 193.93
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
111. 123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VÅ2 26 193.31
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
112. 97524 Anders Byager Jelling fS
DGI Sydøstjylland
VÅ2 11 193.09
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
113. 100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 4 196.75
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
114. 113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 5 196.20
R1200 R2197 R3195 R4195
Sum787 Snit196.75
115. 75687 Lars S. Pedersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 9 196.11
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
116. 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 8 195.25
R1199 R2196 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
117. 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 5 195.20
R1199 R2199 R3195 R4194
Sum787 Snit196.75
118. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 9 195.11
R1200 R2197 R3195 R4195
Sum787 Snit196.75
119. 19189 Mikael Kjær Hansen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 8 194.75
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
120. 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 9 194.67
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
121. 61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 12 194.00
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
122. 115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VÅ2 20 192.45
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
123. 60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 7 191.14
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
124. 39064 Ulla Bagger Mortensen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 4 196.50
R1198 R2197 R3197 R4194
Sum786 Snit196.50
125. 126337 Allan Juul Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ1 9 195.00
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
126. 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 6 194.67
R1199 R2197 R3196 R4194
Sum786 Snit196.50
127. 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 10 194.10
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
128. 21700 Henrik Jensen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 4 196.25
R1200 R2197 R3196 R4192
Sum785 Snit196.25
129. 84412 Per Brylle Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
VÅ1 9 195.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
130. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 7 194.57
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
131. 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 7 194.00
R1198 R2197 R3196 R4194
Sum785 Snit196.25
132. 68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 4 196.00
R1198 R2196 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
133. 28466 Nikolaj Madsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 4 196.00
R1199 R2198 R3195 R4192
Sum784 Snit196.00
134. 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 5 195.40
R1199 R2196 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
135. 131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 6 195.33
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
136. 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 6 195.00
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
137. 52805 Steen Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 5 194.80
R1199 R2197 R3196 R4192
Sum784 Snit196.00
138. 123883 Birgitte Bonde Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 9 194.78
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
139. 55275 Anne Boya Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 5 193.40
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
140. 117036 charlotte frederiksen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 15 191.40
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
141. 22902 Tina Krarup Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 5 194.60
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
142. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 12 194.08
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
143. 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 9 193.78
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
144. 101837 Steffen Skov Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 8 193.75
R1197 R2197 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
145. 130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 10 192.60
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
146. 121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VÅ2 24 192.38
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
147. 36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 20 192.15
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
148. 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 4 195.50
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
149. 31089 Leif Laursen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 4 195.50
R1198 R2197 R3195 R4192
Sum782 Snit195.50
150. 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 5 194.80
R1200 R2195 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
151. 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ1 6 194.50
R1197 R2197 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
152. 107481 Karin Gamskjær Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 11 193.73
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
153. 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 9 193.56
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
154. 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 13 193.38
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
155. 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
VÅ2 9 193.11
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
156. 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 9 191.44
R1198 R2197 R3194 R4193
Sum782 Snit195.50
157. 23088 Mogens Pedersen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 5 194.60
R1198 R2195 R3195 R4193
Sum781 Snit195.25
158. 125861 Martin Sørensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 5 194.00
R1198 R2197 R3194 R4192
Sum781 Snit195.25
159. 127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 12 193.67
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
160. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 11 192.64
R1197 R2196 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
161. 114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
VÅ1 4 195.00
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
162. 113106 Per Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 4 195.00
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
163. 134558 Søren Sørensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 6 194.00
R1197 R2195 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
164. 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 8 193.38
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
165. 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 10 193.20
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
166. 128706 Sine H. Jensen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 14 192.07
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
167. 131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VÅ2 18 190.61
R1196 R2196 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
168. 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 14 190.07
R1196 R2196 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
169. 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 4 194.75
R1198 R2194 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
170. 119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 5 194.40
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
171. 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 5 193.60
R1197 R2196 R3193 R4193
Sum779 Snit194.75
172. 134402 Jens Nørbjerg Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VÅ2 7 192.57
R1198 R2195 R3194 R4192
Sum779 Snit194.75
173. 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 15 191.53
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
174. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
VÅ1 4 194.50
R1196 R2196 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
175. 120138 Claus Toxværd Melby Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 8 192.88
R1197 R2195 R3193 R4193
Sum778 Snit194.50
176. 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 8 192.63
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
177. 131657 Karsten Nielsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
VÅ2 14 192.50
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
178. 129846 Thomas Wagner Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 9 191.22
R1196 R2195 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
179. 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 8 190.00
R1196 R2196 R3195 R4191
Sum778 Snit194.50
180. 56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 4 194.25
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
181. 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 5 193.60
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
182. 103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 6 193.17
R1197 R2194 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
183. 42429 Hanne Bergmann Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VÅ2 5 193.00
R1196 R2195 R3195 R4191
Sum777 Snit194.25
184. 131180 Mogens Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 11 191.45
R1195 R2195 R3195 R4192
Sum777 Snit194.25
185. 103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 10 191.10
R1197 R2194 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
186. 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 12 190.42
R1197 R2194 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
187. 129319 Christian Grum Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 4 194.00
R1198 R2193 R3193 R4192
Sum776 Snit194.00
188. 62507 Morten Olsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VÅ1 4 194.00
R1197 R2196 R3195 R4188
Sum776 Snit194.00
189. 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 7 192.71
R1195 R2195 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
190. 54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 10 192.70
R1194 R2194 R3194 R4194
Sum776 Snit194.00
191. 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 10 192.00
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
192. 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 15 189.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
193. 130128 Esther Meldgård Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 5 193.20
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
194. 47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 5 192.80
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
195. 134420 Peter Johansen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 5 192.40
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
196. 19459 Henning Lassen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 9 191.56
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
197. 127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VÅ2 6 191.00
R1197 R2194 R3193 R4191
Sum775 Snit193.75
198. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 9 190.22
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
199. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 9 186.67
R1197 R2194 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
200. 112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 5 192.60
R1196 R2195 R3193 R4190
Sum774 Snit193.50
201. 122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 19 190.00
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
202. 111183 Dennis Kristensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 4 193.25
R1196 R2195 R3193 R4189
Sum773 Snit193.25
203. 111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 4 193.25
R1195 R2195 R3195 R4188
Sum773 Snit193.25
204. 46855 Anders Larsen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 4 193.25
R1195 R2194 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
205. 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
VÅ2 5 192.60
R1195 R2193 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
206. 100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 5 192.00
R1198 R2192 R3192 R4190
Sum772 Snit193.00
207. 29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 6 191.67
R1197 R2192 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
208. 113591 Winnie Jacobsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 6 191.67
R1194 R2194 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
209. 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 9 191.22
R1194 R2194 R3192 R4192
Sum772 Snit193.00
210. 115017 René Olsen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 11 190.73
R1195 R2193 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
211. 42425 Jan B. Sørensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VÅ2 6 190.50
R1195 R2194 R3193 R4190
Sum772 Snit193.00
212. 90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 11 187.64
R1195 R2194 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
213. 28459 Ole Madsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 4 192.75
R1195 R2195 R3193 R4188
Sum771 Snit192.75
214. 128216 Vita Bâr Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 15 189.60
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
215. 51545 Steen Andersen Højby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 7 189.43
R1196 R2195 R3191 R4189
Sum771 Snit192.75
216. 132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 14 189.00
R1195 R2194 R3192 R4190
Sum771 Snit192.75
217. 125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 16 188.88
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
218. 102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
VÅ2 7 190.86
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
219. 83441 Michael Sørensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VÅ2 6 190.17
R1195 R2194 R3194 R4187
Sum770 Snit192.50
220. 104163 Volker Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 9 189.22
R1195 R2192 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
221. 130183 Kent Stoklund Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 6 189.17
R1196 R2194 R3192 R4188
Sum770 Snit192.50
222. 134546 Lars Onsberg Christiansen Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 9 187.11
R1195 R2192 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
223. 106484 Jesper Michelsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 7 190.00
R1193 R2193 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
224. 107643 Allan G. Nielsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 4 191.75
R1195 R2195 R3191 R4186
Sum767 Snit191.75
225. 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 4 191.75
R1198 R2196 R3190 R4183
Sum767 Snit191.75
226. 127810 Steen Juul Højby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 5 191.00
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
227. 115307 Lars Christiansen Højby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 8 189.75
R1195 R2192 R3190 R4190
Sum767 Snit191.75
228. 99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VÅ2 6 189.67
R1196 R2191 R3190 R4190
Sum767 Snit191.75
229. 121936 Anne Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VÅ2 9 189.22
R1195 R2193 R3190 R4189
Sum767 Snit191.75
230. 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 5 190.20
R1194 R2192 R3191 R4189
Sum766 Snit191.50
231. 134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 6 188.33
R1194 R2193 R3192 R4187
Sum766 Snit191.50
232. 24187 Martin Dreyer Christensen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 11 188.18
R1193 R2192 R3190 R4189
Sum764 Snit191.00
233. 98915 Sigurd Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
VÅ2 4 190.75
R1194 R2193 R3193 R4183
Sum763 Snit190.75
234. 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VÅ2 5 190.00
R1194 R2191 R3190 R4188
Sum763 Snit190.75
235. 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 4 190.50
R1198 R2196 R3186 R4182
Sum762 Snit190.50
236. 46987 Malene Salomonsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
VÅ2 4 190.50
R1191 R2191 R3191 R4189
Sum762 Snit190.50
237. 58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 7 187.57
R1191 R2191 R3191 R4189
Sum762 Snit190.50
238. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 15 186.27
R1196 R2189 R3189 R4188
Sum762 Snit190.50
239. 129089 Bettina Dam Jakobsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 4 189.75
R1198 R2192 R3185 R4184
Sum759 Snit189.75
240. 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 6 188.67
R1193 R2190 R3188 R4188
Sum759 Snit189.75
241. 134545 Poul Mogensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 6 187.67
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
242. 118192 Lars Lihme Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
VÅ2 8 187.63
R1191 R2191 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
243. 129828 Henrik Herse Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 6 186.83
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
244. 129313 Stephan Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 13 186.15
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
245. 133354 Ruben Dollemeyer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 16 184.63
R1193 R2192 R3187 R4187
Sum759 Snit189.75
246. 122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 4 189.50
R1193 R2190 R3190 R4185
Sum758 Snit189.50
247. 29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 4 189.50
R1192 R2192 R3191 R4183
Sum758 Snit189.50
248. 127474 Torkild Kaysen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 5 188.60
R1195 R2188 R3187 R4187
Sum757 Snit189.25
249. 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 7 187.00
R1192 R2191 R3187 R4187
Sum757 Snit189.25
250. 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 4 189.00
R1193 R2191 R3190 R4182
Sum756 Snit189.00
251. 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VÅ2 8 186.13
R1192 R2189 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
252. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 4 188.50
R1197 R2191 R3183 R4183
Sum754 Snit188.50
253. 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 4 188.50
R1191 R2189 R3188 R4186
Sum754 Snit188.50
254. 130223 Kenneth Elkjær Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 5 187.60
R1191 R2190 R3186 R4186
Sum753 Snit188.25
255. 69329 Søren Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 4 188.00
R1189 R2188 R3188 R4187
Sum752 Snit188.00
256. 129743 Henning Bjerreskov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 9 181.67
R1188 R2188 R3188 R4187
Sum751 Snit187.75
257. 111937 Christina Karlsson Flagga Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 5 186.80
R1189 R2189 R3186 R4185
Sum749 Snit187.25
258. 131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 4 187.00
R1191 R2188 R3185 R4184
Sum748 Snit187.00
259. 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 7 184.86
R1189 R2188 R3185 R4185
Sum747 Snit186.75
260. 129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 5 184.80
R1190 R2186 R3186 R4185
Sum747 Snit186.75
261. 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 6 181.50
R1191 R2189 R3187 R4180
Sum747 Snit186.75
262. 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 7 184.14
R1191 R2188 R3184 R4183
Sum746 Snit186.50
263. 30703 Aksel Fyhring Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VÅ2 6 181.83
R1190 R2187 R3185 R4184
Sum746 Snit186.50
264. 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
VÅ2 5 183.80
R1195 R2193 R3181 R4175
Sum744 Snit186.00
265. 117057 Ann Sofie Kniep Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
VÅ2 4 184.50
R1191 R2189 R3181 R4177
Sum738 Snit184.50
266. 31756 Bo Udby Andersen Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
VÅ2 5 182.60
R1189 R2185 R3182 R4181
Sum737 Snit184.25
267. 129763 Rudi Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 7 179.86
R1185 R2184 R3184 R4178
Sum731 Snit182.75
268. 129847 Tom Thoudal Larsen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 5 181.40
R1193 R2180 R3179 R4178
Sum730 Snit182.50
269. 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 7 180.14
R1187 R2185 R3180 R4178
Sum730 Snit182.50
270. 132434 Mie Pettersson Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 11 174.55
R1187 R2180 R3180 R4177
Sum724 Snit181.00
271. 132564 Steen Andersen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 4 180.50
R1188 R2184 R3182 R4168
Sum722 Snit180.50
272. 117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 5 179.20
R1185 R2184 R3178 R4175
Sum722 Snit180.50
273. 134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 5 178.20
R1182 R2182 R3181 R4177
Sum722 Snit180.50
274. 117827 Pia Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 5 177.20
R1186 R2179 R3178 R4177
Sum720 Snit180.00
275. 133886 Peter Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 4 179.00
R1183 R2181 R3181 R4171
Sum716 Snit179.00
276. 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 9 173.33
R1181 R2180 R3177 R4174
Sum712 Snit178.00
277. 132906 Michael Larsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 4 177.25
R1186 R2182 R3179 R4162
Sum709 Snit177.25
278. 132998 Helle Thyren Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 11 169.00
R1176 R2176 R3175 R4174
Sum701 Snit175.25
279. 116199 Jette Dalsgaard Hansen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 5 171.40
R1179 R2179 R3172 R4170
Sum700 Snit175.00
280. 134131 Morten Frederiksen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 12 157.00
R1188 R2167 R3166 R4166
Sum687 Snit171.75
281. 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 4 171.00
R1184 R2176 R3166 R4158
Sum684 Snit171.00
282. 134527 Anette Gaarde Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 3 200.00
R1200 R2200 R3200 R4-
Sum600 Snit200.00
283. 70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
284. 44596 Kim Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 3 199.67
R1200 R2200 R3199 R4-
Sum599 Snit199.67
285. 134120 Marie Villadsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
286. 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 3 198.33
R1199 R2199 R3197 R4-
Sum595 Snit198.33
287. 93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 3 197.67
R1199 R2197 R3197 R4-
Sum593 Snit197.67
288. 101602 Jonna Grønbæk Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VÅ1 3 197.33
R1199 R2197 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
289. 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 3 197.33
R1199 R2197 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
290. 18041 Lene Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 3 197.00
R1199 R2196 R3196 R4-
Sum591 Snit197.00
291. 123925 Christina Lybker Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 3 196.67
R1198 R2196 R3196 R4-
Sum590 Snit196.67
292. 40760 Wendy Martin Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 3 196.33
R1200 R2195 R3194 R4-
Sum589 Snit196.33
293. 118544 Klaus Soelmark Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 3 196.00
R1197 R2197 R3194 R4-
Sum588 Snit196.00
294. 96533 Carsten Madsen Assens Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 3 196.00
R1197 R2196 R3195 R4-
Sum588 Snit196.00
295. 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
VÅ1 3 195.67
R1196 R2196 R3195 R4-
Sum587 Snit195.67
296. 110492 Peter H. Christensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 3 195.33
R1196 R2196 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
297. 105346 Claus Thomsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 3 195.33
R1197 R2196 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
298. 106548 Jørgen Nielsen Assens Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 3 195.33
R1196 R2196 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
299. 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 3 194.67
R1198 R2197 R3189 R4-
Sum584 Snit194.67
300. 52458 Carsten Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 3 194.33
R1197 R2194 R3192 R4-
Sum583 Snit194.33
301. 57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 3 194.00
R1198 R2193 R3191 R4-
Sum582 Snit194.00
302. 57593 Claus Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 3 193.67
R1195 R2194 R3192 R4-
Sum581 Snit193.67
303. 122499 Ulrik Lindquist Knudsen Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 193.33
R1195 R2193 R3192 R4-
Sum580 Snit193.33
304. 51836 Anette Pedersen Højby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 3 193.33
R1196 R2194 R3190 R4-
Sum580 Snit193.33
305. 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 3 192.67
R1193 R2193 R3192 R4-
Sum578 Snit192.67
306. 25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 3 192.67
R1195 R2193 R3190 R4-
Sum578 Snit192.67
307. 21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 192.33
R1194 R2192 R3191 R4-
Sum577 Snit192.33
308. 68673 Flemming Lohmann Mikkelsen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
VÅ2 3 192.33
R1193 R2192 R3192 R4-
Sum577 Snit192.33
309. 134870 Esben Hjorth Jensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 3 192.33
R1194 R2194 R3189 R4-
Sum577 Snit192.33
310. 133356 Nikolaj Mortensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 3 192.00
R1196 R2191 R3189 R4-
Sum576 Snit192.00
311. 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 3 191.33
R1194 R2191 R3189 R4-
Sum574 Snit191.33
312. 130424 Michael Mildahl Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 3 190.67
R1193 R2191 R3188 R4-
Sum572 Snit190.67
313. 85340 Morten Stockflet Jørgensen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 3 190.33
R1192 R2192 R3187 R4-
Sum571 Snit190.33
314. 126496 Jesper Borgquist Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
VÅ2 3 190.33
R1192 R2190 R3189 R4-
Sum571 Snit190.33
315. 106503 Simon Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 190.33
R1193 R2192 R3186 R4-
Sum571 Snit190.33
316. 80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 3 190.00
R1193 R2192 R3185 R4-
Sum570 Snit190.00
317. 106994 Casper Broge Odder Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 3 189.67
R1191 R2190 R3188 R4-
Sum569 Snit189.67
318. 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 189.00
R1191 R2189 R3187 R4-
Sum567 Snit189.00
319. 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 188.67
R1195 R2186 R3185 R4-
Sum566 Snit188.67
320. 129281 Peter Gøthche Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 3 188.67
R1193 R2187 R3186 R4-
Sum566 Snit188.67
321. 105961 Palle Rasmussen Ryslinge Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 3 188.33
R1193 R2187 R3185 R4-
Sum565 Snit188.33
322. 23000 Lars Frederiksen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 3 188.33
R1193 R2188 R3184 R4-
Sum565 Snit188.33
323. 105868 Jimmy Nielsen Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
VÅ2 3 188.33
R1193 R2193 R3179 R4-
Sum565 Snit188.33
324. 133884 Carsten Neumann Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 3 188.33
R1193 R2192 R3180 R4-
Sum565 Snit188.33
325. 130687 Rolf Martens Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 188.00
R1189 R2188 R3187 R4-
Sum564 Snit188.00
326. 47901 Anne M. Hansen Assens Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 3 187.67
R1190 R2187 R3186 R4-
Sum563 Snit187.67
327. 104846 Dorte Dyregaard Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 3 186.00
R1187 R2186 R3185 R4-
Sum558 Snit186.00
328. 134491 Jakob Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 182.67
R1186 R2182 R3180 R4-
Sum548 Snit182.67
329. 130689 Claus Toftegaard Matthiesen Ousted Tåning Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 182.00
R1185 R2185 R3176 R4-
Sum546 Snit182.00
330. 134647 Camilla Maria Eriksen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
VÅ2 3 180.67
R1189 R2180 R3173 R4-
Sum542 Snit180.67
331. 131031 Birgitte Gravers Christensen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 3 180.33
R1183 R2180 R3178 R4-
Sum541 Snit180.33
332. 134848 Søren Hammer Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 3 171.67
R1181 R2175 R3159 R4-
Sum515 Snit171.67
333. 133657 Bo Haulrich Jørgensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 3 164.00
R1174 R2161 R3157 R4-
Sum492 Snit164.00
334. 47399 Jesper Jørgensen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 3 161.67
R1188 R2170 R3127 R4-
Sum485 Snit161.67
335. 23028 Bo Petersen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
336. 64200 Louise Klitsgaard Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VÅ1 2 198.50
R1200 R2197 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
337. 48745 John Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
VÅ1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
338. 91970 Thomas Schack Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
339. 54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 2 197.00
R1197 R2197 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
340. 44603 Kasper Clausen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
341. 53119 Jens Peter Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
342. 121834 Poul Erik Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
343. 135028 Kasper Jarkov Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VÅ1 2 196.50
R1199 R2194 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
344. 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 2 196.00
R1198 R2194 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
345. 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
VÅ1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
346. 123017 Ole Juhl Nielsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
347. 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen
DGI Bornholm
VÅ1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
348. 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
349. 123418 Johannes Hyldgaard Jakobsen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
350. 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 2 195.00
R1195 R2195 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
351. 27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ1 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
352. 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
353. 115942 Jens bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
VÅ1 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
354. 126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
355. 126117 Linda Madsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 2 193.50
R1196 R2191 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
356. 110909 Carsten Mikkelsen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
357. 41120 Michael G. Toft Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
358. 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
VÅ2 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
359. 116644 Nelly Terp Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
360. 18311 Hanne Skovlund Broch Langå & omegns skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
361. 111923 Martin Andersen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 2 192.00
R1195 R2189 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
362. 100964 Anders Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
363. 115252 Heinrich Sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
364. 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
365. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 2 191.00
R1191 R2191 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
366. 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 2 191.00
R1194 R2188 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
367. 103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 190.50
R1193 R2188 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
368. 107020 Lene Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 2 190.50
R1195 R2186 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
369. 134701 Sima Kamankesh Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
370. 50432 Kjeld Bruun Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
371. 115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 2 189.50
R1191 R2188 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
372. 131209 Joan Bau Sjørslev Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
VÅ2 2 189.50
R1194 R2185 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
373. 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 189.00
R1191 R2187 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
374. 101526 Eddie Bonde Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
375. 132177 Morten Lund Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
376. 133456 Louise Bay Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
377. 98509 Michael Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
378. 117469 Finn Gade Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
379. 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
VÅ2 2 187.50
R1191 R2184 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
380. 134340 Kenneth Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 187.50
R1189 R2186 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
381. 131005 Liza Frank Høj Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
382. 134648 Kim Povlsen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
VÅ2 2 187.00
R1190 R2184 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
383. 132569 Martin Loven Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
384. 123168 Jonas Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
385. 130625 Jesper I. Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
386. 106118 Elisabeth Guldbrandt Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 2 184.00
R1188 R2180 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
387. 133141 Peter Kjeld Sindal Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 2 184.00
R1187 R2181 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
388. 43359 Jytte Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 2 182.50
R1185 R2180 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
389. 99459 Claus Hansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 2 182.00
R1189 R2175 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
390. 130093 Kim Christensen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 181.00
R1184 R2178 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
391. 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 2 180.50
R1182 R2179 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
392. 104337 Pia Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 177.00
R1178 R2176 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
393. 12553 Jannie Jensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VÅ2 2 176.50
R1177 R2176 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
394. 130624 Dorte Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 2 176.00
R1178 R2174 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
395. 91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 173.50
R1174 R2173 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
396. 15079 Martin B. Mathiasen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 2 173.00
R1184 R2162 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
397. 10685 Per Martin Olesen Sindal Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 2 171.00
R1186 R2156 R3- R4-
Sum342 Snit171.00
398. 101246 Lars Lyhne Christensen Nr. Nebel Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 2 167.00
R1180 R2154 R3- R4-
Sum334 Snit167.00
399. 131332 Tina Blaabjerg Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 2 165.00
R1171 R2159 R3- R4-
Sum330 Snit165.00
400. 16816 Henrik H. Jørgensen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VÅ1 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
401. 111599 Jesper Dam Gadbjerg Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
402. 49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
403. 60621 Henrik Carlé Zabel Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
404. 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
405. 61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
406. 61307 Søren Low Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
407. 15852 Mariann H. Weinreich Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
408. 103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
409. 135038 Jimmy Sørensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
410. 69659 Kim Dahl Olsen Frederiksborg Amts Garderforening (F.A.G.)
DGI Nordsjælland
VÅ1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
411. 17829 Peder Mørch Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
412. 79092 Bjørn Espersen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
413. 126884 Carsten Munkholm Larsen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
414. 90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
415. 127848 Daniel Sabroe Jelling fS
DGI Sydøstjylland
VÅ2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
416. 123410 Jacob Højsgaard Lunde Sg&I
DGI Fyn
VÅ2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
417. 109338 Jens Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
418. 134638 Paw Walther Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
419. 87627 Eva Thomadsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
420. 47939 Susanne Trolle Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
421. 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
422. 29143 Anna Sørensen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
423. 15726 Hanne S. Knudsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
424. 120087 Brian B. Andersen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
425. 117097 Erik Larsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
426. 104191 Kirsten Simonsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
427. 130487 David jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
428. 135180 Frederik Sørensen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
429. 122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
430. 46511 Finn Madsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
VÅ2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
431. 131055 Michael Lorenzen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
432. 131627 Martin Jensby Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
433. 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
434. 86418 Lars Andersen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
435. 92545 Nicolai Dahl Svendsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
436. 130354 Karen Buch-Olsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
437. 120059 Karsten Christiansen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
438. 101488 Gert Bo Lauridsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
VÅ2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
439. 118555 Nikolaj Kannik Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
440. 35899 Laurids Høegsberg Holstebro Skytteforening
DGI Vestjylland
VÅ2 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
441. 134493 Jesper Bendsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
442. 113089 Helle Christoffersen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
443. 94825 Frank Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
444. 130237 Lasse Ditlevsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
445. 128734 Olav Baatz Herrested Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
446. 127260 Nicolai Marslev Haarby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 156.00
R1156 R2- R3- R4-
Sum156 Snit156.00
447. 129504 Birgit Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 1 136.00
R1136 R2- R3- R4-
Sum136 Snit136.00

Til toppen