Riffel, 200m - Voksen Åben | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 25. april 2019 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 53137 Hanne Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 17 149.06
R1150 R2150 R3150 R4150
Sum600 Snit150.00
2. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 13 148.00
R1150 R2150 R3150 R4149
Sum599 Snit149.75
3. 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ1 11 148.00
R1150 R2150 R3150 R4149
Sum599 Snit149.75
4. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 4 149.50
R1150 R2150 R3149 R4149
Sum598 Snit149.50
5. 54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 11 147.82
R1150 R2149 R3149 R4149
Sum597 Snit149.25
6. 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 20 147.45
R1150 R2149 R3149 R4149
Sum597 Snit149.25
7. 105689 Niclas Jensen Tryg og Nordea Liv & Pension Idrætsklub
DGI Storkøbenhavn
VÅ1 5 148.20
R1150 R2149 R3149 R4148
Sum596 Snit149.00
8. 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ1 13 147.00
R1150 R2149 R3149 R4148
Sum596 Snit149.00
9. 43374 Allan Clausen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 10 147.00
R1150 R2149 R3149 R4148
Sum596 Snit149.00
10. 69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 6 148.17
R1150 R2149 R3148 R4148
Sum595 Snit148.75
11. 18178 Jonas Holst Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 4 148.50
R1149 R2149 R3148 R4148
Sum594 Snit148.50
12. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 7 146.71
R1150 R2150 R3147 R4147
Sum594 Snit148.50
13. 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 12 146.42
R1149 R2149 R3148 R4148
Sum594 Snit148.50
14. 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 13 146.38
R1150 R2149 R3148 R4147
Sum594 Snit148.50
15. 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 14 144.07
R1149 R2149 R3148 R4148
Sum594 Snit148.50
16. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 16 146.00
R1149 R2148 R3148 R4147
Sum592 Snit148.00
17. 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
VÅ1 17 145.88
R1148 R2148 R3148 R4148
Sum592 Snit148.00
18. 126135 Martin Osther Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 6 145.67
R1150 R2149 R3147 R4146
Sum592 Snit148.00
19. 19486 Allan T. Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 6 146.67
R1149 R2148 R3147 R4147
Sum591 Snit147.75
20. 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 8 146.50
R1148 R2148 R3148 R4147
Sum591 Snit147.75
21. 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
VÅ1 8 146.13
R1148 R2148 R3148 R4147
Sum591 Snit147.75
22. 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 11 144.73
R1149 R2148 R3147 R4147
Sum591 Snit147.75
23. 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 13 143.62
R1150 R2148 R3147 R4146
Sum591 Snit147.75
24. 15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 5 147.00
R1149 R2148 R3147 R4146
Sum590 Snit147.50
25. 64535 Charlotte Frimodt Hansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ1 5 146.80
R1150 R2148 R3147 R4145
Sum590 Snit147.50
26. 55531 Gitte Larsen Østmøn Sg&i
DGI Storstrømmen
VÅ1 9 145.56
R1148 R2148 R3147 R4147
Sum590 Snit147.50
27. 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 4 147.25
R1148 R2147 R3147 R4147
Sum589 Snit147.25
28. 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ1 5 146.80
R1150 R2148 R3146 R4145
Sum589 Snit147.25
29. 47403 Jan Østergaard Andersen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 6 145.33
R1149 R2149 R3148 R4143
Sum589 Snit147.25
30. 114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
VÅ2 11 144.00
R1148 R2147 R3147 R4146
Sum588 Snit147.00
31. 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 4 146.75
R1148 R2147 R3147 R4145
Sum587 Snit146.75
32. 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
VÅ2 14 143.57
R1148 R2147 R3147 R4145
Sum587 Snit146.75
33. 112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ1 5 146.00
R1149 R2147 R3146 R4144
Sum586 Snit146.50
34. 25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 6 145.50
R1148 R2146 R3146 R4146
Sum586 Snit146.50
35. 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 9 144.67
R1147 R2147 R3146 R4146
Sum586 Snit146.50
36. 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 6 144.83
R1147 R2146 R3146 R4145
Sum584 Snit146.00
37. 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 11 143.64
R1146 R2146 R3146 R4146
Sum584 Snit146.00
38. 67617 John Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 6 143.33
R1147 R2146 R3145 R4145
Sum583 Snit145.75
39. 105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 4 145.50
R1147 R2146 R3145 R4144
Sum582 Snit145.50
40. 103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ1 7 145.14
R1146 R2146 R3145 R4145
Sum582 Snit145.50
41. 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening
DGI Fyn
VÅ2 19 142.42
R1147 R2145 R3145 R4145
Sum582 Snit145.50
42. 60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 4 145.25
R1147 R2146 R3144 R4144
Sum581 Snit145.25
43. 126102 Mads freiesleben Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 4 145.00
R1148 R2146 R3144 R4142
Sum580 Snit145.00
44. 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 5 144.40
R1146 R2146 R3146 R4142
Sum580 Snit145.00
45. 130820 Hans Pedersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 7 142.71
R1147 R2147 R3144 R4142
Sum580 Snit145.00
46. 46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 4 144.75
R1149 R2149 R3141 R4140
Sum579 Snit144.75
47. 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
VÅ2 4 144.75
R1149 R2146 R3143 R4141
Sum579 Snit144.75
48. 112872 Harald Herikstad Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 5 144.00
R1146 R2146 R3144 R4143
Sum579 Snit144.75
49. 125873 Lars Winther Evers Tryg og Nordea Liv & Pension Idrætsklub
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 5 143.80
R1146 R2146 R3144 R4142
Sum578 Snit144.50
50. 61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 6 143.67
R1145 R2145 R3144 R4144
Sum578 Snit144.50
51. 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 5 141.60
R1147 R2146 R3143 R4142
Sum578 Snit144.50
52. 25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 6 143.50
R1145 R2144 R3144 R4144
Sum577 Snit144.25
53. 97524 Anders Byager Jelling fS
DGI Sydøstjylland
VÅ2 7 142.14
R1146 R2144 R3144 R4143
Sum577 Snit144.25
54. 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 8 140.50
R1148 R2146 R3142 R4141
Sum577 Snit144.25
55. 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 12 141.33
R1146 R2144 R3143 R4143
Sum576 Snit144.00
56. 60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 4 143.75
R1147 R2144 R3143 R4141
Sum575 Snit143.75
57. 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
VÅ2 5 143.00
R1146 R2145 R3143 R4141
Sum575 Snit143.75
58. 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 5 142.80
R1147 R2143 R3142 R4141
Sum573 Snit143.25
59. 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 8 140.38
R1146 R2143 R3142 R4141
Sum572 Snit143.00
60. 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 4 142.75
R1149 R2142 R3142 R4138
Sum571 Snit142.75
61. 60621 Henrik Carlé Zabel Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 5 141.80
R1146 R2145 R3140 R4140
Sum571 Snit142.75
62. 90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 8 140.75
R1144 R2143 R3142 R4142
Sum571 Snit142.75
63. 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 4 142.50
R1144 R2144 R3144 R4138
Sum570 Snit142.50
64. 40760 Wendy Martin Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 4 142.50
R1144 R2143 R3142 R4141
Sum570 Snit142.50
65. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 9 141.11
R1143 R2143 R3142 R4142
Sum570 Snit142.50
66. 46511 Finn Madsen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
VÅ2 4 141.75
R1144 R2141 R3141 R4141
Sum567 Snit141.75
67. 130183 Kent Stoklund Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 8 137.13
R1144 R2144 R3142 R4137
Sum567 Snit141.75
68. 82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 7 139.14
R1145 R2143 R3138 R4138
Sum564 Snit141.00
69. 123498 Denis Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
VÅ2 5 139.00
R1145 R2142 R3142 R4135
Sum564 Snit141.00
70. 15832 Michael Herskind Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 7 139.00
R1142 R2141 R3140 R4140
Sum563 Snit140.75
71. 134613 Benny G. Petersen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 9 137.22
R1141 R2141 R3141 R4140
Sum563 Snit140.75
72. 47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 4 140.50
R1148 R2144 R3137 R4133
Sum562 Snit140.50
73. 47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 4 140.25
R1146 R2142 R3140 R4133
Sum561 Snit140.25
74. 101488 Gert Bo Lauridsen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
VÅ2 4 139.50
R1142 R2139 R3139 R4138
Sum558 Snit139.50
75. 95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 7 134.29
R1139 R2138 R3137 R4136
Sum550 Snit137.50
76. 115323 Niels Kvorning Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ2 4 136.00
R1147 R2137 R3130 R4130
Sum544 Snit136.00
77. 44473 Jens Jørgen Pjengård Ammitsbøl Sg&i
DGI Sydøstjylland
VÅ2 4 136.00
R1137 R2136 R3136 R4135
Sum544 Snit136.00
78. 123895 Andrew Starling Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 5 125.80
R1135 R2132 R3131 R4129
Sum527 Snit131.75
79. 98915 Sigurd Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
VÅ2 5 124.40
R1143 R2134 R3131 R4114
Sum522 Snit130.50
80. 132764 Carsten Schlägelberger Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 5 119.80
R1142 R2125 R3122 R4109
Sum498 Snit124.50
81. 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 5 116.40
R1124 R2117 R3116 R4115
Sum472 Snit118.00
82. 39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 3 147.33
R1149 R2147 R3146 R4-
Sum442 Snit147.33
83. 54713 Per Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 3 147.00
R1148 R2148 R3145 R4-
Sum441 Snit147.00
84. 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ1 3 146.00
R1148 R2146 R3144 R4-
Sum438 Snit146.00
85. 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ2 3 145.00
R1149 R2147 R3139 R4-
Sum435 Snit145.00
86. 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 3 144.00
R1146 R2144 R3142 R4-
Sum432 Snit144.00
87. 102052 Kjeld Frederiksen Frederiksværk Skytteforening
DGI Nordsjælland
VÅ2 3 142.67
R1144 R2144 R3140 R4-
Sum428 Snit142.67
88. 85340 Morten Stockflet Jørgensen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 3 141.33
R1143 R2141 R3140 R4-
Sum424 Snit141.33
89. 71622 Poul Laustsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 3 138.00
R1141 R2138 R3135 R4-
Sum414 Snit138.00
90. 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 3 136.33
R1139 R2135 R3135 R4-
Sum409 Snit136.33
91. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 3 134.00
R1135 R2134 R3133 R4-
Sum402 Snit134.00
92. 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 3 131.67
R1135 R2134 R3126 R4-
Sum395 Snit131.67
93. 109668 Lena Thyssen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
VÅ1 2 149.50
R1150 R2149 R3- R4-
Sum299 Snit149.50
94. 54958 Carsten Klich Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ1 2 148.50
R1149 R2148 R3- R4-
Sum297 Snit148.50
95. 61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 2 147.00
R1147 R2147 R3- R4-
Sum294 Snit147.00
96. 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ1 2 146.50
R1148 R2145 R3- R4-
Sum293 Snit146.50
97. 19544 Rasmus Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
VÅ1 2 146.50
R1149 R2144 R3- R4-
Sum293 Snit146.50
98. 50423 Lars Christiansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 2 146.00
R1147 R2145 R3- R4-
Sum292 Snit146.00
99. 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ1 2 145.50
R1148 R2143 R3- R4-
Sum291 Snit145.50
100. 111628 Johan Reistad Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
VÅ2 2 145.00
R1147 R2143 R3- R4-
Sum290 Snit145.00
101. 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ1 2 145.00
R1146 R2144 R3- R4-
Sum290 Snit145.00
102. 55698 Karsten Larsen Østmøn Sg&i
DGI Storstrømmen
VÅ2 2 143.50
R1145 R2142 R3- R4-
Sum287 Snit143.50
103. 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G
DGI Nordsjælland
VÅ2 2 141.50
R1142 R2141 R3- R4-
Sum283 Snit141.50
104. 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 141.50
R1142 R2141 R3- R4-
Sum283 Snit141.50
105. 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 2 140.50
R1142 R2139 R3- R4-
Sum281 Snit140.50
106. 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
VÅ2 2 138.00
R1138 R2138 R3- R4-
Sum276 Snit138.00
107. 39067 Troels Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
VÅ2 2 137.50
R1144 R2131 R3- R4-
Sum275 Snit137.50
108. 58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 2 136.00
R1139 R2133 R3- R4-
Sum272 Snit136.00
109. 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
VÅ2 2 135.50
R1139 R2132 R3- R4-
Sum271 Snit135.50
110. 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 2 131.00
R1139 R2123 R3- R4-
Sum262 Snit131.00
111. 43359 Jytte Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
VÅ2 2 130.50
R1133 R2128 R3- R4-
Sum261 Snit130.50
112. 81134 Søren Saaby Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
VÅ2 2 130.50
R1134 R2127 R3- R4-
Sum261 Snit130.50
113. 44977 Mogens Grønning Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 2 128.50
R1129 R2128 R3- R4-
Sum257 Snit128.50
114. 100955 Tommy Olander Jensen Skytteforeningen Vest
DGI Sydvest
VÅ2 2 127.50
R1133 R2122 R3- R4-
Sum255 Snit127.50
115. 125469 Birthe Kristoffersen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
VÅ2 2 123.50
R1131 R2116 R3- R4-
Sum247 Snit123.50
116. 107731 Michael Clementsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 2 121.50
R1125 R2118 R3- R4-
Sum243 Snit121.50
117. 134651 Alexander Stage-Larsen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
VÅ2 2 114.50
R1126 R2103 R3- R4-
Sum229 Snit114.50
118. 45573 Martin Pedersen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ1 1 147.00
R1147 R2- R3- R4-
Sum147 Snit147.00
119. 47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 144.00
R1144 R2- R3- R4-
Sum144 Snit144.00
120. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 139.00
R1139 R2- R3- R4-
Sum139 Snit139.00
121. 129832 Morten Lisborg Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 139.00
R1139 R2- R3- R4-
Sum139 Snit139.00
122. 50432 Kjeld Bruun Nr. Esterbølle Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 138.00
R1138 R2- R3- R4-
Sum138 Snit138.00
123. 71547 Henrik Nielsen Garderforeningens Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 1 137.00
R1137 R2- R3- R4-
Sum137 Snit137.00
124. 62229 Mette Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 137.00
R1137 R2- R3- R4-
Sum137 Snit137.00
125. 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VÅ2 1 136.00
R1136 R2- R3- R4-
Sum136 Snit136.00
126. 84055 Torben Kristiansen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 1 132.00
R1132 R2- R3- R4-
Sum132 Snit132.00
127. 70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
VÅ2 1 131.00
R1131 R2- R3- R4-
Sum131 Snit131.00
128. 104846 Dorte Dyregaard Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
VÅ2 1 129.00
R1129 R2- R3- R4-
Sum129 Snit129.00
129. 24091 Sten Hannemann Galten Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 1 129.00
R1129 R2- R3- R4-
Sum129 Snit129.00
130. 134870 Esben Hjorth Jensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 129.00
R1129 R2- R3- R4-
Sum129 Snit129.00
131. 134340 Kenneth Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 128.00
R1128 R2- R3- R4-
Sum128 Snit128.00
132. 47399 Jesper Jørgensen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
VÅ2 1 125.00
R1125 R2- R3- R4-
Sum125 Snit125.00
133. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
VÅ2 1 124.00
R1124 R2- R3- R4-
Sum124 Snit124.00
134. 106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 119.00
R1119 R2- R3- R4-
Sum119 Snit119.00
135. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 1 118.00
R1118 R2- R3- R4-
Sum118 Snit118.00
136. 42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
VÅ2 1 115.00
R1115 R2- R3- R4-
Sum115 Snit115.00
137. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 113.00
R1113 R2- R3- R4-
Sum113 Snit113.00
138. 127466 Bastian Engenskov Galten Skytteforening
DGI Østjylland
VÅ2 1 113.00
R1113 R2- R3- R4-
Sum113 Snit113.00
139. 53029 Villy Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 1 111.00
R1111 R2- R3- R4-
Sum111 Snit111.00
140. 56775 Johnnie M Jørgensen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
VÅ2 1 98.00
R198 R2- R3- R4-
Sum98 Snit98.00
141. 121595 Reno Hansen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
VÅ2 1 98.00
R198 R2- R3- R4-
Sum98 Snit98.00

Til toppen