Standardpistol, 15m - Voksen 2-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 22. april 2019 - kl. 06:12
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 8 279.50
R1289 R2289 R3287 R4281
Sum1146 Snit286.50
2. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 11 283.64
R1288 R2286 R3286 R4285
Sum1145 Snit286.25
3. 60905 Bo Johannesson Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 18 279.56
R1288 R2288 R3284 R4284
Sum1144 Snit286.00
4. 71496 Rasmus P M Helbo Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
V2H1 5 284.60
R1288 R2286 R3286 R4283
Sum1143 Snit285.75
5. 90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 20 277.35
R1290 R2286 R3284 R4283
Sum1143 Snit285.75
6. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 20 279.05
R1286 R2286 R3286 R4284
Sum1142 Snit285.50
7. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 21 280.29
R1286 R2286 R3284 R4284
Sum1140 Snit285.00
8. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H1 7 281.71
R1286 R2285 R3284 R4283
Sum1138 Snit284.50
9. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 11 279.55
R1286 R2286 R3283 R4282
Sum1137 Snit284.25
10. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 33 277.12
R1285 R2285 R3285 R4282
Sum1137 Snit284.25
11. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 10 280.10
R1287 R2285 R3283 R4281
Sum1136 Snit284.00
12. 29559 Kim Frandsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
V2H1 6 278.67
R1285 R2283 R3283 R4279
Sum1130 Snit282.50
13. 37561 Bjarne Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 13 275.77
R1286 R2283 R3281 R4280
Sum1130 Snit282.50
14. 121907 Elin Bækdal Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 18 271.83
R1284 R2283 R3283 R4280
Sum1130 Snit282.50
15. 130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
V2H1 7 279.71
R1285 R2281 R3281 R4281
Sum1128 Snit282.00
16. 64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 9 278.56
R1289 R2282 R3279 R4278
Sum1128 Snit282.00
17. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 8 275.63
R1283 R2282 R3281 R4281
Sum1127 Snit281.75
18. 97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V2H1 18 271.28
R1286 R2284 R3279 R4278
Sum1127 Snit281.75
19. 112012 Henrik Boris Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 4 281.50
R1286 R2282 R3280 R4278
Sum1126 Snit281.50
20. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 6 277.67
R1284 R2282 R3281 R4279
Sum1126 Snit281.50
21. 127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 4 281.25
R1288 R2281 R3278 R4278
Sum1125 Snit281.25
22. 135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V2H1 10 277.40
R1283 R2282 R3281 R4278
Sum1124 Snit281.00
23. 124654 Jesper D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 5 280.20
R1284 R2281 R3279 R4279
Sum1123 Snit280.75
24. 95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 7 275.71
R1284 R2284 R3278 R4276
Sum1122 Snit280.50
25. 91320 Mikkel Reple Jannerup Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
V2H1 10 274.70
R1284 R2281 R3280 R4277
Sum1122 Snit280.50
26. 116074 Erik Thørup Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V2H1 7 276.57
R1281 R2281 R3281 R4277
Sum1120 Snit280.00
27. 127249 Per Henriksen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H1 6 277.00
R1281 R2281 R3279 R4277
Sum1118 Snit279.50
28. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 20 268.75
R1283 R2279 R3278 R4278
Sum1118 Snit279.50
29. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 16 268.13
R1289 R2278 R3277 R4274
Sum1118 Snit279.50
30. 124653 Henrik D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 5 278.20
R1281 R2280 R3278 R4278
Sum1117 Snit279.25
31. 116187 Martin Rødbro Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 7 276.14
R1283 R2281 R3278 R4275
Sum1117 Snit279.25
32. 125822 Lasse Dars Riis Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H1 7 273.00
R1283 R2283 R3276 R4275
Sum1117 Snit279.25
33. 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 12 270.75
R1283 R2279 R3277 R4275
Sum1114 Snit278.50
34. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H1 11 270.00
R1286 R2278 R3278 R4272
Sum1114 Snit278.50
35. 121580 Ulrich Hedegaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 7 273.71
R1282 R2280 R3275 R4275
Sum1112 Snit278.00
36. 16581 Mads Peter Bach Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 4 277.75
R1280 R2278 R3278 R4275
Sum1111 Snit277.75
37. 126136 Martin Christensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 5 275.00
R1283 R2278 R3275 R4274
Sum1110 Snit277.50
38. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 9 270.11
R1281 R2281 R3276 R4272
Sum1110 Snit277.50
39. 131611 Hans Erik Tjelum Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 4 277.25
R1279 R2278 R3276 R4276
Sum1109 Snit277.25
40. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 10 273.20
R1279 R2277 R3276 R4276
Sum1108 Snit277.00
41. 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 12 271.33
R1279 R2279 R3278 R4272
Sum1108 Snit277.00
42. 16980 Mick Huus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 5 274.20
R1282 R2281 R3276 R4268
Sum1107 Snit276.75
43. 117546 Justin Nicholson Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 6 275.67
R1278 R2277 R3277 R4274
Sum1106 Snit276.50
44. 71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H1 8 274.38
R1279 R2277 R3276 R4274
Sum1106 Snit276.50
45. 31549 Per Jacobsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 6 274.17
R1283 R2279 R3273 R4271
Sum1106 Snit276.50
46. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 22 269.14
R1281 R2277 R3274 R4274
Sum1106 Snit276.50
47. 78057 Erik Hansen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H1 8 272.13
R1281 R2278 R3274 R4272
Sum1105 Snit276.25
48. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 19 268.42
R1278 R2278 R3275 R4274
Sum1105 Snit276.25
49. 41496 Troels Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 20 267.90
R1280 R2278 R3275 R4272
Sum1105 Snit276.25
50. 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
V2H1 11 273.18
R1279 R2276 R3276 R4273
Sum1104 Snit276.00
51. 121146 Danny Laybourn Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H1 14 271.21
R1279 R2276 R3274 R4272
Sum1101 Snit275.25
52. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H1 13 270.08
R1277 R2275 R3275 R4274
Sum1101 Snit275.25
53. 95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
V2H1 7 271.00
R1277 R2275 R3275 R4273
Sum1100 Snit275.00
54. 23604 Kristian Nørby Larsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
V2H1 5 271.60
R1279 R2278 R3272 R4270
Sum1099 Snit274.75
55. 63336 Gert Roland Havstreym Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 6 271.33
R1278 R2278 R3273 R4270
Sum1099 Snit274.75
56. 62763 Jens Christiansen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 7 271.57
R1278 R2274 R3274 R4272
Sum1098 Snit274.50
57. 128011 Chris Jørgensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H1 9 270.44
R1278 R2274 R3273 R4272
Sum1097 Snit274.25
58. 134218 Karina Petersen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 7 269.00
R1278 R2276 R3272 R4271
Sum1097 Snit274.25
59. 29008 Henrik Lawaetz Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 4 273.75
R1283 R2276 R3274 R4262
Sum1095 Snit273.75
60. 10560 Henrik Jensen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
V2H1 4 273.75
R1279 R2278 R3271 R4267
Sum1095 Snit273.75
61. 135464 Sven Olav Skogli Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 4 273.50
R1277 R2276 R3272 R4269
Sum1094 Snit273.50
62. 90024 René Krog Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 7 268.71
R1277 R2276 R3270 R4269
Sum1092 Snit273.00
63. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 20 264.15
R1276 R2273 R3272 R4271
Sum1092 Snit273.00
64. 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 10 267.90
R1277 R2276 R3270 R4268
Sum1091 Snit272.75
65. 88940 Ronny Lyngsøe Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 5 269.20
R1278 R2275 R3270 R4267
Sum1090 Snit272.50
66. 56814 Allan Fogt Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 6 268.33
R1275 R2272 R3272 R4271
Sum1090 Snit272.50
67. 120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 23 258.22
R1277 R2273 R3271 R4267
Sum1088 Snit272.00
68. 44068 Anders Løbner Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H1 4 271.50
R1274 R2273 R3271 R4268
Sum1086 Snit271.50
69. 122823 Signe Glejborg Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 4 271.25
R1283 R2273 R3266 R4263
Sum1085 Snit271.25
70. 117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 6 269.83
R1276 R2271 R3269 R4269
Sum1085 Snit271.25
71. 125594 Peter Kamp Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 6 266.67
R1280 R2277 R3269 R4259
Sum1085 Snit271.25
72. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 11 264.82
R1273 R2271 R3271 R4270
Sum1085 Snit271.25
73. 135512 Rasmus Danielsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
V2H1 4 271.00
R1275 R2271 R3270 R4268
Sum1084 Snit271.00
74. 124054 Michael Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 5 269.40
R1273 R2272 R3270 R4269
Sum1084 Snit271.00
75. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2H1 5 269.20
R1280 R2271 R3268 R4265
Sum1084 Snit271.00
76. 114750 Daniel Christensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 10 261.00
R1280 R2270 R3267 R4267
Sum1084 Snit271.00
77. 137083 Roald Hansen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 15 258.13
R1273 R2272 R3271 R4268
Sum1084 Snit271.00
78. 57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 8 267.13
R1274 R2271 R3269 R4269
Sum1083 Snit270.75
79. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 7 266.86
R1274 R2274 R3270 R4265
Sum1083 Snit270.75
80. 90554 Lars Mathiasen Asaa Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 4 270.50
R1281 R2277 R3264 R4260
Sum1082 Snit270.50
81. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H1 6 264.83
R1277 R2273 R3268 R4264
Sum1082 Snit270.50
82. 129197 Helle Horsholt Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 4 270.25
R1278 R2270 R3269 R4264
Sum1081 Snit270.25
83. 63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 8 264.13
R1276 R2271 R3267 R4267
Sum1081 Snit270.25
84. 134263 Christian Jeppesen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H1 10 256.00
R1275 R2270 R3270 R4266
Sum1081 Snit270.25
85. 112611 Lars Peter Sørensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 4 270.00
R1271 R2271 R3270 R4268
Sum1080 Snit270.00
86. 134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 266.80
R1274 R2272 R3270 R4264
Sum1080 Snit270.00
87. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 7 266.71
R1275 R2271 R3267 R4267
Sum1080 Snit270.00
88. 92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 4 269.75
R1274 R2271 R3269 R4265
Sum1079 Snit269.75
89. 136776 Tom Bjerre Holm Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
V2H1 5 269.00
R1274 R2269 R3268 R4268
Sum1079 Snit269.75
90. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 5 268.40
R1274 R2272 R3268 R4265
Sum1079 Snit269.75
91. 96692 Magnus Gade Pedersen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H1 7 265.14
R1278 R2268 R3268 R4264
Sum1078 Snit269.50
92. 128725 Thomas Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 12 264.92
R1273 R2269 R3268 R4268
Sum1078 Snit269.50
93. 110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V2H1 6 262.83
R1272 R2271 R3267 R4266
Sum1076 Snit269.00
94. 28712 Steen Kruse Jensen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
V2H1 4 268.75
R1272 R2271 R3270 R4262
Sum1075 Snit268.75
95. 111972 Ole Breum Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V2H1 5 262.00
R1281 R2269 R3263 R4261
Sum1074 Snit268.50
96. 136768 Flemming Jacobsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
V2H1 9 257.89
R1273 R2270 R3267 R4264
Sum1074 Snit268.50
97. 117866 Henrik Rommel Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
V2H1 14 256.14
R1280 R2267 R3264 R4262
Sum1073 Snit268.25
98. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 16 255.38
R1272 R2267 R3267 R4266
Sum1072 Snit268.00
99. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 4 267.50
R1270 R2270 R3266 R4264
Sum1070 Snit267.50
100. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 5 266.40
R1269 R2268 R3267 R4266
Sum1070 Snit267.50
101. 130373 Kristian Krogh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 5 265.40
R1272 R2269 R3269 R4260
Sum1070 Snit267.50
102. 128711 Jesper M. Jacobsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 5 265.20
R1276 R2268 R3268 R4258
Sum1070 Snit267.50
103. 109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H1 7 264.43
R1270 R2267 R3267 R4266
Sum1070 Snit267.50
104. 10158 Jan Hejgaard Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 5 260.80
R1273 R2268 R3267 R4262
Sum1070 Snit267.50
105. 131695 Per Søndergaard Boll Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 6 263.33
R1270 R2269 R3265 R4265
Sum1069 Snit267.25
106. 15984 Carsten Thimm Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 6 260.83
R1271 R2270 R3264 R4264
Sum1069 Snit267.25
107. 133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 6 265.17
R1270 R2268 R3267 R4263
Sum1068 Snit267.00
108. 111850 Claus Rasmussen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 7 255.00
R1270 R2267 R3266 R4265
Sum1068 Snit267.00
109. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V2H1 4 266.75
R1269 R2267 R3267 R4264
Sum1067 Snit266.75
110. 131171 Bogdan Przybycien Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 4 266.75
R1271 R2269 R3268 R4259
Sum1067 Snit266.75
111. 138034 Heidi Rømer Hansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 4 266.75
R1270 R2268 R3267 R4262
Sum1067 Snit266.75
112. 136041 Lasse Stampe Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
V2H1 5 263.40
R1268 R2268 R3266 R4265
Sum1067 Snit266.75
113. 132543 Jan Witt Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 8 260.38
R1273 R2272 R3263 R4259
Sum1067 Snit266.75
114. 125119 Bent Buus Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 6 264.00
R1272 R2266 R3265 R4263
Sum1066 Snit266.50
115. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 10 262.50
R1268 R2266 R3265 R4265
Sum1064 Snit266.00
116. 132464 Meelis Tikk Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
V2H1 10 260.50
R1267 R2267 R3266 R4264
Sum1064 Snit266.00
117. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 13 254.62
R1273 R2265 R3264 R4262
Sum1064 Snit266.00
118. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 17 242.88
R1275 R2268 R3264 R4257
Sum1064 Snit266.00
119. 97167 Jan Hjort Hansen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 4 265.50
R1274 R2269 R3261 R4258
Sum1062 Snit265.50
120. 13578 Ove Gottlieb Michelsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 4 265.50
R1271 R2266 R3264 R4261
Sum1062 Snit265.50
121. 119663 Mona Jensen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
V2H1 7 263.00
R1268 R2267 R3264 R4262
Sum1061 Snit265.25
122. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H1 6 261.67
R1269 R2268 R3264 R4260
Sum1061 Snit265.25
123. 135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 261.40
R1275 R2275 R3260 R4251
Sum1061 Snit265.25
124. 128669 Dina Friberg Larsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H1 7 260.14
R1267 R2266 R3266 R4262
Sum1061 Snit265.25
125. 128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 5 259.00
R1277 R2269 R3262 R4253
Sum1061 Snit265.25
126. 92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 11 260.45
R1271 R2265 R3262 R4262
Sum1060 Snit265.00
127. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 14 249.57
R1271 R2268 R3264 R4257
Sum1060 Snit265.00
128. 128148 Jesper Sivertsen Novo Gruppens Skytteafdeling
DGI Storkøbenhavn
V2H1 10 259.20
R1270 R2264 R3263 R4261
Sum1058 Snit264.50
129. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V2H1 19 249.58
R1267 R2266 R3265 R4260
Sum1058 Snit264.50
130. 101612 Søren Dam Winther Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H2 4 264.25
R1281 R2268 R3256 R4252
Sum1057 Snit264.25
131. 15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 6 261.67
R1266 R2266 R3265 R4260
Sum1057 Snit264.25
132. 135945 Søren Pötzsch Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
V2H1 4 264.00
R1272 R2264 R3263 R4257
Sum1056 Snit264.00
133. 104108 Robert Torpe Meulengracht Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 6 262.17
R1269 R2264 R3263 R4260
Sum1056 Snit264.00
134. 65197 Christian Grubert Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 4 263.75
R1269 R2266 R3262 R4258
Sum1055 Snit263.75
135. 129781 Anders Dalsgaard Andersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
V2H1 6 259.67
R1265 R2265 R3264 R4260
Sum1054 Snit263.50
136. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 8 249.50
R1271 R2270 R3257 R4256
Sum1054 Snit263.50
137. 136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V2H2 8 257.13
R1273 R2265 R3259 R4256
Sum1053 Snit263.25
138. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 9 255.44
R1273 R2264 R3258 R4258
Sum1053 Snit263.25
139. 135290 Dennis Kjærgaard Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 4 262.75
R1268 R2268 R3260 R4255
Sum1051 Snit262.75
140. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 259.80
R1266 R2264 R3263 R4257
Sum1050 Snit262.50
141. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 9 255.00
R1264 R2263 R3263 R4258
Sum1048 Snit262.00
142. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 13 252.62
R1266 R2262 R3262 R4258
Sum1048 Snit262.00
143. 117271 Signe Vraa Leth Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 4 261.75
R1264 R2262 R3262 R4259
Sum1047 Snit261.75
144. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H2 14 250.29
R1265 R2265 R3259 R4258
Sum1047 Snit261.75
145. 85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 7 253.57
R1267 R2261 R3261 R4257
Sum1046 Snit261.50
146. 117603 Karin Marika Nicholas Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 4 261.25
R1271 R2271 R3262 R4241
Sum1045 Snit261.25
147. 118451 Peter Bak Petersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H1 4 261.25
R1269 R2268 R3257 R4251
Sum1045 Snit261.25
148. 115060 Brian Christensen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 10 244.80
R1272 R2263 R3258 R4251
Sum1044 Snit261.00
149. 127017 Claus Haack Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H1 5 259.40
R1264 R2264 R3259 R4255
Sum1042 Snit260.50
150. 126131 Brian Andersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 7 251.43
R1266 R2263 R3258 R4253
Sum1040 Snit260.00
151. 90661 Kenn Jørgensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 10 247.50
R1272 R2261 R3254 R4253
Sum1040 Snit260.00
152. 26916 Jan H. B. Knudsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 4 259.75
R1268 R2261 R3257 R4253
Sum1039 Snit259.75
153. 131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 6 256.17
R1263 R2263 R3259 R4254
Sum1039 Snit259.75
154. 90662 Benn Jørgensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 10 255.40
R1263 R2260 R3258 R4258
Sum1039 Snit259.75
155. 127758 Christian Møller Danekilde Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
V2H1 4 259.50
R1267 R2265 R3263 R4243
Sum1038 Snit259.50
156. 80458 Bo Bergstrøm Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 4 259.25
R1263 R2263 R3257 R4254
Sum1037 Snit259.25
157. 137523 Jens Junker Eriksen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 5 255.80
R1279 R2257 R3252 R4249
Sum1037 Snit259.25
158. 91152 Gitte Nysten Hansen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V2H2 9 251.22
R1262 R2261 R3257 R4256
Sum1036 Snit259.00
159. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V2H2 13 247.69
R1263 R2261 R3256 R4256
Sum1036 Snit259.00
160. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H1 6 255.33
R1263 R2262 R3260 R4250
Sum1035 Snit258.75
161. 87048 Peter Schmechel Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
V2H1 8 253.75
R1260 R2259 R3258 R4258
Sum1035 Snit258.75
162. 133765 Tabita Maria Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
V2H2 15 247.07
R1267 R2261 R3254 R4253
Sum1035 Snit258.75
163. 41443 Jan Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 4 258.25
R1262 R2261 R3255 R4255
Sum1033 Snit258.25
164. 125569 Lis Culmbach Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 6 251.33
R1272 R2258 R3257 R4246
Sum1033 Snit258.25
165. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 10 248.10
R1265 R2263 R3254 R4251
Sum1033 Snit258.25
166. 117647 Ole Breiner Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 16 247.19
R1268 R2256 R3255 R4254
Sum1033 Snit258.25
167. 15458 Jesper Christiansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 257.75
R1270 R2262 R3251 R4248
Sum1031 Snit257.75
168. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 6 254.00
R1269 R2262 R3250 R4250
Sum1031 Snit257.75
169. 96980 Malte Jørgensen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
V2H2 4 257.50
R1264 R2261 R3254 R4251
Sum1030 Snit257.50
170. 95815 Mikael Søgård Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 6 254.67
R1261 R2259 R3259 R4251
Sum1030 Snit257.50
171. 132579 Morten Aagaard Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 257.25
R1262 R2259 R3257 R4251
Sum1029 Snit257.25
172. 119502 Jesper Dam Mortensen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 5 255.40
R1268 R2261 R3251 R4249
Sum1029 Snit257.25
173. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 5 254.60
R1260 R2259 R3256 R4254
Sum1029 Snit257.25
174. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 9 247.67
R1265 R2260 R3254 R4250
Sum1029 Snit257.25
175. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 14 247.29
R1262 R2256 R3256 R4255
Sum1029 Snit257.25
176. 104001 Jesper Themsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H1 4 257.00
R1262 R2258 R3256 R4252
Sum1028 Snit257.00
177. 120486 Selina Runge Erichsen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
V2H1 6 251.83
R1264 R2257 R3257 R4250
Sum1028 Snit257.00
178. 105320 Daniel Broxgaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 20 245.55
R1259 R2259 R3255 R4254
Sum1027 Snit256.75
179. 128599 Kasper Rung Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 4 256.50
R1257 R2257 R3257 R4255
Sum1026 Snit256.50
180. 128977 Jesper Simonsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
V2H2 4 256.50
R1268 R2257 R3254 R4247
Sum1026 Snit256.50
181. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 11 250.73
R1262 R2257 R3255 R4252
Sum1026 Snit256.50
182. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 11 242.00
R1261 R2259 R3254 R4252
Sum1026 Snit256.50
183. 112648 Anders Christensen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H2 4 256.25
R1270 R2256 R3254 R4245
Sum1025 Snit256.25
184. 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
V2H2 4 256.25
R1265 R2260 R3250 R4250
Sum1025 Snit256.25
185. 133495 Thomas Just Petersen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 18 237.72
R1261 R2257 R3255 R4252
Sum1025 Snit256.25
186. 126666 Michael Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 4 256.00
R1267 R2261 R3261 R4235
Sum1024 Snit256.00
187. 87176 Morten Østergård Pedersen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 255.25
R1266 R2259 R3254 R4242
Sum1021 Snit255.25
188. 134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 9 244.89
R1258 R2258 R3254 R4251
Sum1021 Snit255.25
189. 128164 Morten Hansen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
V2H2 4 254.75
R1266 R2262 R3249 R4242
Sum1019 Snit254.75
190. 62729 Peter Holde Hansen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 7 245.86
R1258 R2258 R3257 R4246
Sum1019 Snit254.75
191. 134795 Niels Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 4 254.50
R1259 R2258 R3256 R4245
Sum1018 Snit254.50
192. 85643 Michael Petersen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 7 247.71
R1265 R2254 R3252 R4246
Sum1017 Snit254.25
193. 132129 Kenneth Lindholm Petersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 17 241.82
R1256 R2255 R3254 R4252
Sum1017 Snit254.25
194. 131244 Peter Andersen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 4 254.00
R1264 R2259 R3248 R4245
Sum1016 Snit254.00
195. 127462 Henrik Thorsø Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H2 4 254.00
R1261 R2261 R3254 R4240
Sum1016 Snit254.00
196. 100857 Marcin Godala Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 5 252.00
R1258 R2255 R3253 R4250
Sum1016 Snit254.00
197. 63198 Jesper Gede Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 6 248.00
R1255 R2254 R3254 R4253
Sum1016 Snit254.00
198. 137848 Sørine Wickstrøm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H2 4 253.75
R1262 R2259 R3258 R4236
Sum1015 Snit253.75
199. 111973 Søren Toldal RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 5 245.00
R1262 R2256 R3256 R4240
Sum1014 Snit253.50
200. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 9 241.33
R1258 R2256 R3250 R4250
Sum1014 Snit253.50
201. 63094 Ethan A. N. Ingholt Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H2 7 249.00
R1257 R2256 R3252 R4248
Sum1013 Snit253.25
202. 132465 Pernille Juhl Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
V2H2 8 246.13
R1269 R2256 R3244 R4244
Sum1013 Snit253.25
203. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 8 240.63
R1265 R2255 R3248 R4245
Sum1013 Snit253.25
204. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 15 238.67
R1258 R2254 R3252 R4249
Sum1013 Snit253.25
205. 124261 Per Michael Sørensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H2 4 253.00
R1265 R2258 R3247 R4242
Sum1012 Snit253.00
206. 62739 Michael Mosbæk Witte Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 7 249.29
R1257 R2255 R3251 R4249
Sum1012 Snit253.00
207. 129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H2 4 252.75
R1267 R2253 R3247 R4244
Sum1011 Snit252.75
208. 89619 Lene Friis Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H2 5 248.80
R1258 R2253 R3251 R4249
Sum1011 Snit252.75
209. 56625 Ole Højbjerg Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 6 248.33
R1263 R2254 R3253 R4241
Sum1011 Snit252.75
210. 71270 Thomas Hintz Blovstrød Pistolskytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 7 241.71
R1259 R2253 R3251 R4248
Sum1011 Snit252.75
211. 120301 Justin Vinther Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 4 252.50
R1267 R2262 R3247 R4234
Sum1010 Snit252.50
212. 115779 Martin Nygaard Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 252.50
R1266 R2259 R3245 R4240
Sum1010 Snit252.50
213. 80646 Peter Vester-Fabrin Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 5 249.20
R1265 R2261 R3245 R4239
Sum1010 Snit252.50
214. 84186 Ida Råskov Madsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 5 246.60
R1264 R2258 R3250 R4238
Sum1010 Snit252.50
215. 120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 4 252.25
R1264 R2257 R3257 R4231
Sum1009 Snit252.25
216. 124701 Kristijan Vukovic Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 4 252.25
R1267 R2266 R3260 R4216
Sum1009 Snit252.25
217. 136931 Chengkang Li Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 5 251.00
R1258 R2255 R3249 R4247
Sum1009 Snit252.25
218. 111450 Steffen Bechmann Olesen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 4 252.00
R1266 R2261 R3244 R4237
Sum1008 Snit252.00
219. 87571 Anders Diget Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H2 7 247.86
R1255 R2252 R3251 R4250
Sum1008 Snit252.00
220. 133694 Marek Krasinski Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 6 247.83
R1256 R2254 R3253 R4245
Sum1008 Snit252.00
221. 123645 Lars Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 5 247.60
R1258 R2257 R3255 R4238
Sum1008 Snit252.00
222. 116746 Heinz Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H2 6 245.00
R1270 R2248 R3245 R4245
Sum1008 Snit252.00
223. 134150 Tone Haming Falkenberg Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 11 243.55
R1255 R2253 R3252 R4248
Sum1008 Snit252.00
224. 96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 4 251.75
R1256 R2255 R3251 R4245
Sum1007 Snit251.75
225. 91732 Frederik Back Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 4 251.50
R1265 R2260 R3248 R4233
Sum1006 Snit251.50
226. 124625 Allan Elgaard Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 5 242.80
R1257 R2255 R3251 R4243
Sum1006 Snit251.50
227. 127653 John Lau Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 5 248.00
R1257 R2252 R3250 R4245
Sum1004 Snit251.00
228. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 6 246.50
R1256 R2253 R3251 R4244
Sum1004 Snit251.00
229. 131605 Rasmus Rønnow Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H2 5 249.20
R1264 R2248 R3247 R4244
Sum1003 Snit250.75
230. 119590 Zoya Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 7 245.86
R1253 R2252 R3252 R4246
Sum1003 Snit250.75
231. 129725 Palle Stegger Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H2 6 245.33
R1260 R2250 R3248 R4245
Sum1003 Snit250.75
232. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H2 8 242.88
R1254 R2253 R3248 R4248
Sum1003 Snit250.75
233. 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H2 5 243.40
R1278 R2243 R3240 R4239
Sum1000 Snit250.00
234. 129637 Jannick Patrick Fryland Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 5 246.80
R1260 R2250 R3249 R4240
Sum999 Snit249.75
235. 119693 Kim Tausen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 249.25
R1254 R2253 R3251 R4239
Sum997 Snit249.25
236. 127051 Dennis Pharao Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 5 243.80
R1259 R2253 R3245 R4240
Sum997 Snit249.25
237. 113086 Begitte O. B. Løwgreen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H2 4 248.75
R1257 R2252 R3249 R4237
Sum995 Snit248.75
238. 128255 Emre Topal Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H2 7 235.57
R1253 R2253 R3244 R4243
Sum993 Snit248.25
239. 131815 Jens Nissen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
V2H2 4 248.00
R1260 R2247 R3245 R4240
Sum992 Snit248.00
240. 97776 Gert Hansen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 5 245.40
R1257 R2249 R3245 R4241
Sum992 Snit248.00
241. 117090 Hejdi Røygaard Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 7 242.29
R1264 R2247 R3243 R4238
Sum992 Snit248.00
242. 136675 Per Nørskov Bentzen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
V2H2 6 240.50
R1263 R2250 R3247 R4232
Sum992 Snit248.00
243. 129363 Kiki Jano Nielsen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 14 234.00
R1257 R2248 R3244 R4243
Sum992 Snit248.00
244. 136505 Søren Troelsen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
V2H2 7 233.86
R1251 R2250 R3245 R4245
Sum991 Snit247.75
245. 111128 Jonas Toby Reik Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 4 247.50
R1261 R2257 R3237 R4235
Sum990 Snit247.50
246. 136383 Ulrik Søndergaard Christiansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 5 244.80
R1259 R2246 R3246 R4239
Sum990 Snit247.50
247. 125868 Michelle Boserup Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H2 6 243.17
R1249 R2249 R3249 R4243
Sum990 Snit247.50
248. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 8 239.00
R1254 R2246 R3245 R4245
Sum990 Snit247.50
249. 20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H2 4 247.25
R1253 R2249 R3245 R4242
Sum989 Snit247.25
250. 134857 Jeppe Schmidt-Olsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
V2H2 4 246.75
R1261 R2255 R3254 R4217
Sum987 Snit246.75
251. 132793 Mette R. Jensen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 6 241.17
R1250 R2248 R3246 R4243
Sum987 Snit246.75
252. 137491 Veronica Gadzhyeva Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
V2H2 7 240.86
R1251 R2247 R3245 R4243
Sum986 Snit246.50
253. 127780 Carl Christiansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 11 238.82
R1251 R2250 R3243 R4242
Sum986 Snit246.50
254. 115553 Timme Ro Tullberg Tvede Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 6 242.50
R1258 R2245 R3241 R4240
Sum984 Snit246.00
255. 94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H2 6 238.83
R1256 R2251 R3245 R4232
Sum984 Snit246.00
256. 128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 12 233.25
R1249 R2249 R3244 R4242
Sum984 Snit246.00
257. 129364 Magnus Nilaus Olsen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 15 229.80
R1255 R2245 R3244 R4240
Sum984 Snit246.00
258. 125480 Jens Anders Jensen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 245.00
R1259 R2254 R3242 R4225
Sum980 Snit245.00
259. 122287 Carsten Wahl KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 23 224.61
R1247 R2246 R3246 R4240
Sum979 Snit244.75
260. 130394 Mogens Dall Larsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 244.50
R1255 R2250 R3241 R4232
Sum978 Snit244.50
261. 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H2 7 238.29
R1253 R2244 R3242 R4239
Sum978 Snit244.50
262. 127347 Carsten Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 7 237.14
R1249 R2249 R3242 R4238
Sum978 Snit244.50
263. 130289 Jonny Grønfeldt Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V2H2 5 238.80
R1254 R2248 R3246 R4229
Sum977 Snit244.25
264. 136771 Lars Cortnum Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
V2H2 7 238.29
R1250 R2244 R3242 R4241
Sum977 Snit244.25
265. 136549 Per Sørensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 243.75
R1261 R2245 R3240 R4229
Sum975 Snit243.75
266. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 8 227.75
R1252 R2251 R3236 R4236
Sum975 Snit243.75
267. 136079 Jonas Grau Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V2H2 5 242.60
R1251 R2242 R3241 R4240
Sum974 Snit243.50
268. 117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H2 5 240.80
R1255 R2250 R3236 R4232
Sum973 Snit243.25
269. 39501 Allan E. Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
V2H2 9 238.00
R1257 R2241 R3237 R4237
Sum972 Snit243.00
270. 130849 Jesper Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
V2H2 9 228.44
R1250 R2249 R3244 R4229
Sum972 Snit243.00
271. 134623 Frank Gjervig Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H2 6 239.50
R1249 R2248 R3237 R4236
Sum970 Snit242.50
272. 131882 Tarik Bouzroud Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H2 14 227.29
R1250 R2246 R3237 R4237
Sum970 Snit242.50
273. 132432 Claus Søe Larsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 242.25
R1249 R2248 R3247 R4225
Sum969 Snit242.25
274. 89476 Frank Jørgensen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
V2H2 6 236.83
R1251 R2244 R3240 R4234
Sum969 Snit242.25
275. 124750 Steen K. Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 5 239.40
R1247 R2246 R3240 R4235
Sum968 Snit242.00
276. 129747 Bjørn Hauder Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
V2H2 7 237.14
R1245 R2241 R3241 R4241
Sum968 Snit242.00
277. 123367 Nana Louw Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H2 4 241.75
R1264 R2248 R3228 R4227
Sum967 Snit241.75
278. 135538 Esben Rahbek Drøgemüller Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V2H2 4 241.75
R1260 R2252 R3241 R4214
Sum967 Snit241.75
279. 104543 Erna Jensen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
V2H2 6 229.17
R1245 R2241 R3241 R4238
Sum965 Snit241.25
280. 133187 Ken Malling-Larsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 4 241.00
R1257 R2255 R3248 R4204
Sum964 Snit241.00
281. 57059 Henrik Knudsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 4 240.50
R1264 R2246 R3243 R4209
Sum962 Snit240.50
282. 124626 Martin Skyberg-Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 240.25
R1257 R2255 R3229 R4220
Sum961 Snit240.25
283. 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
V2H2 4 240.25
R1245 R2240 R3239 R4237
Sum961 Snit240.25
284. 136548 Paul Raymond Rogers Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 240.25
R1247 R2240 R3239 R4235
Sum961 Snit240.25
285. 112649 Per Jakobsen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H2 5 237.00
R1247 R2246 R3232 R4232
Sum957 Snit239.25
286. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 26 215.77
R1240 R2240 R3238 R4238
Sum956 Snit239.00
287. 132167 Flemming Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 12 231.25
R1251 R2239 R3233 R4232
Sum955 Snit238.75
288. 124316 Nikolaj Peyk Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H2 6 235.00
R1242 R2242 R3235 R4235
Sum954 Snit238.50
289. 129458 Henrik Ammondsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
V2H2 4 237.50
R1261 R2235 R3234 R4220
Sum950 Snit237.50
290. 39404 Eva E. Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
V2H2 9 225.67
R1241 R2241 R3234 R4234
Sum950 Snit237.50
291. 133731 Christian B. Knudsen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 4 237.25
R1249 R2245 R3229 R4226
Sum949 Snit237.25
292. 93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H2 6 232.50
R1240 R2236 R3236 R4233
Sum945 Snit236.25
293. 132496 Kim Brøndmark Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 5 232.60
R1247 R2238 R3234 R4224
Sum943 Snit235.75
294. 125582 Henrik Nygaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 5 230.00
R1244 R2241 R3235 R4223
Sum943 Snit235.75
295. 135063 Stefan Laursen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 8 218.88
R1249 R2245 R3226 R4223
Sum943 Snit235.75
296. 134153 Andreas Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 6 228.50
R1244 R2238 R3230 R4228
Sum940 Snit235.00
297. 116013 Lars Olesen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 234.50
R1249 R2241 R3240 R4208
Sum938 Snit234.50
298. 122238 Allan Vohs Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
V2H2 4 234.50
R1249 R2243 R3237 R4209
Sum938 Snit234.50
299. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H2 8 226.38
R1244 R2231 R3230 R4229
Sum934 Snit233.50
300. 36103 Christian Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 10 215.20
R1251 R2238 R3222 R4222
Sum933 Snit233.25
301. 128426 Frank Reinholt Andersen Asaa Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 233.00
R1240 R2239 R3232 R4221
Sum932 Snit233.00
302. 132402 Ying Wang Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
V2H2 8 227.25
R1237 R2233 R3230 R4229
Sum929 Snit232.25
303. 123855 Isabel Berg Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 4 231.75
R1238 R2232 R3230 R4227
Sum927 Snit231.75
304. 47306 Flemming B. Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 4 231.50
R1244 R2237 R3230 R4215
Sum926 Snit231.50
305. 123286 Paula Davidsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 231.50
R1238 R2235 R3232 R4221
Sum926 Snit231.50
306. 135693 Charlotte Wieseltier Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 4 231.25
R1243 R2234 R3234 R4214
Sum925 Snit231.25
307. 120379 Brian Højberg Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 5 229.40
R1236 R2232 R3229 R4227
Sum924 Snit231.00
308. 123322 Connie Rennemo Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H2 4 230.50
R1242 R2228 R3226 R4226
Sum922 Snit230.50
309. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V2H2 4 229.25
R1245 R2232 R3221 R4219
Sum917 Snit229.25
310. 81648 Anders Langhorn Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V2H2 4 229.25
R1255 R2234 R3225 R4203
Sum917 Snit229.25
311. 135070 Camilla Kruse Agerschou Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
V2H2 5 219.60
R1250 R2228 R3227 R4210
Sum915 Snit228.75
312. 131265 Stig Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
V2H2 12 211.58
R1243 R2226 R3225 R4216
Sum910 Snit227.50
313. 125474 Jacek Slazak Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 4 226.50
R1240 R2238 R3221 R4207
Sum906 Snit226.50
314. 112100 Frederik A. Daugaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 4 226.50
R1244 R2234 R3215 R4213
Sum906 Snit226.50
315. 119895 Jørgen Bach Christensen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
V2H2 4 226.00
R1257 R2234 R3212 R4201
Sum904 Snit226.00
316. 135518 Esra Bach Pedersen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
V2H2 4 225.50
R1255 R2247 R3217 R4183
Sum902 Snit225.50
317. 129457 Kim Milling Nielsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
V2H2 4 222.25
R1235 R2231 R3213 R4210
Sum889 Snit222.25
318. 134712 Daniel Sønderholm RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 4 221.25
R1243 R2228 R3212 R4202
Sum885 Snit221.25
319. 137135 Niels Bondgaard Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H2 4 220.75
R1231 R2229 R3216 R4207
Sum883 Snit220.75
320. 136528 Rasmus Stech Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 4 219.50
R1229 R2220 R3218 R4211
Sum878 Snit219.50
321. 135400 Kathrine Vestergaard Jørgensen Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H2 16 196.56
R1232 R2220 R3213 R4213
Sum878 Snit219.50
322. 134106 Lars Nielsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H2 4 218.25
R1230 R2228 R3215 R4200
Sum873 Snit218.25
323. 136924 Christos Christakopoulos Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 4 217.75
R1255 R2253 R3197 R4166
Sum871 Snit217.75
324. 131158 Morten Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
V2H2 4 215.75
R1243 R2218 R3202 R4200
Sum863 Snit215.75
325. 134400 Jens Ole Mørup Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H2 7 207.71
R1230 R2218 R3211 R4204
Sum863 Snit215.75
326. 137617 Michael Worm Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 6 209.33
R1227 R2218 R3208 R4206
Sum859 Snit214.75
327. 130425 Rasmus Bentsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 213.75
R1223 R2218 R3214 R4200
Sum855 Snit213.75
328. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 3 282.67
R1283 R2283 R3282 R4-
Sum848 Snit282.67
329. 121089 Sven Kliese Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 3 282.33
R1287 R2283 R3277 R4-
Sum847 Snit282.33
330. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 3 281.67
R1285 R2284 R3276 R4-
Sum845 Snit281.67
331. 27023 Mogens Nicolajsen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 3 280.33
R1282 R2280 R3279 R4-
Sum841 Snit280.33
332. 110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 3 277.33
R1284 R2276 R3272 R4-
Sum832 Snit277.33
333. 109668 Lena Thyssen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 3 277.33
R1280 R2277 R3275 R4-
Sum832 Snit277.33
334. 125509 Jan Hedengran Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 4 208.00
R1214 R2212 R3212 R4194
Sum832 Snit208.00
335. 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 4 207.25
R1241 R2212 R3194 R4182
Sum829 Snit207.25
336. 131337 Patrick Thueson Lademann Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H2 7 194.57
R1216 R2210 R3207 R4196
Sum829 Snit207.25
337. 93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H2 4 206.75
R1210 R2207 R3206 R4204
Sum827 Snit206.75
338. 84628 Henrik Frank Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 5 203.20
R1212 R2211 R3207 R4197
Sum827 Snit206.75
339. 133730 Kristian Nejsum Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 4 205.50
R1224 R2223 R3188 R4187
Sum822 Snit205.50
340. 122980 Daniela Grimshaw Haarby Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 3 273.67
R1278 R2277 R3266 R4-
Sum821 Snit273.67
341. 129763 Rudi Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 6 195.67
R1227 R2215 R3200 R4178
Sum820 Snit205.00
342. 114625 Niels Sædder Eriksen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 272.00
R1275 R2274 R3267 R4-
Sum816 Snit272.00
343. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 3 271.33
R1279 R2275 R3260 R4-
Sum814 Snit271.33
344. 133917 Mads Brogaard Pedersen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
V2H2 4 202.25
R1219 R2204 R3193 R4193
Sum809 Snit202.25
345. 128903 Jens Winkler Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 3 269.33
R1273 R2270 R3265 R4-
Sum808 Snit269.33
346. 128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 3 268.00
R1278 R2272 R3254 R4-
Sum804 Snit268.00
347. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 3 266.67
R1274 R2264 R3262 R4-
Sum800 Snit266.67
348. 136503 Paul William Bernard Chaplin Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
V2H2 6 192.00
R1206 R2204 R3204 R4185
Sum799 Snit199.75
349. 117925 Kim Stæhr Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 3 266.00
R1270 R2268 R3260 R4-
Sum798 Snit266.00
350. 17109 Joakim Hjort Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 3 266.00
R1266 R2266 R3266 R4-
Sum798 Snit266.00
351. 87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 264.33
R1268 R2263 R3262 R4-
Sum793 Snit264.33
352. 19521 Susan Hatting Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 3 263.67
R1269 R2262 R3260 R4-
Sum791 Snit263.67
353. 15054 Bettina Møller Seerup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 3 263.33
R1270 R2270 R3250 R4-
Sum790 Snit263.33
354. 124749 Bettina M. Pedersen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 4 197.50
R1223 R2197 R3192 R4178
Sum790 Snit197.50
355. 57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 3 263.00
R1277 R2263 R3249 R4-
Sum789 Snit263.00
356. 130302 Simon Frederiksen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 5 192.00
R1203 R2198 R3194 R4193
Sum788 Snit197.00
357. 14831 Dennis Sørensen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 3 261.33
R1262 R2262 R3260 R4-
Sum784 Snit261.33
358. 135289 Anders Fuglsang Mou og Omegns Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 196.00
R1216 R2213 R3212 R4143
Sum784 Snit196.00
359. 130301 Johnny Skou Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 196.00
R1228 R2195 R3195 R4166
Sum784 Snit196.00
360. 62732 Per Sønderby Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 3 258.67
R1261 R2259 R3256 R4-
Sum776 Snit258.67
361. 136927 Roman Rodin Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 4 193.75
R1216 R2197 R3181 R4181
Sum775 Snit193.75
362. 71949 Tobias Iversen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 3 258.00
R1268 R2259 R3247 R4-
Sum774 Snit258.00
363. 126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 257.67
R1264 R2261 R3248 R4-
Sum773 Snit257.67
364. 114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 3 257.00
R1266 R2254 R3251 R4-
Sum771 Snit257.00
365. 88939 Henrik L. Steenhoff Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H2 3 256.00
R1262 R2256 R3250 R4-
Sum768 Snit256.00
366. 116749 Heinz Lorentzen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H1 3 254.67
R1262 R2251 R3251 R4-
Sum764 Snit254.67
367. 119743 Michael Erhardsen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H2 3 253.67
R1263 R2249 R3249 R4-
Sum761 Snit253.67
368. 130300 Morten Vangsted Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 190.25
R1224 R2208 R3186 R4143
Sum761 Snit190.25
369. 112642 Mark Kruse Kessler Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V2H1 3 253.33
R1260 R2256 R3244 R4-
Sum760 Snit253.33
370. 83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 252.67
R1262 R2252 R3244 R4-
Sum758 Snit252.67
371. 93146 Rune Lauritsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 3 252.67
R1256 R2254 R3248 R4-
Sum758 Snit252.67
372. 19724 Hans Jørgen Hansen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 3 252.33
R1259 R2249 R3249 R4-
Sum757 Snit252.33
373. 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H2 3 252.00
R1257 R2251 R3248 R4-
Sum756 Snit252.00
374. 129198 Daniel Horsholt Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 3 251.33
R1265 R2247 R3242 R4-
Sum754 Snit251.33
375. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H1 3 251.00
R1256 R2250 R3247 R4-
Sum753 Snit251.00
376. 130264 Sune Jeppesen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 188.25
R1234 R2196 R3175 R4148
Sum753 Snit188.25
377. 127427 Johnny Obbekjer Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
V2H2 3 250.00
R1255 R2250 R3245 R4-
Sum750 Snit250.00
378. 136674 Torben Olsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
V2H2 3 250.00
R1251 R2251 R3248 R4-
Sum750 Snit250.00
379. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 3 249.33
R1253 R2252 R3243 R4-
Sum748 Snit249.33
380. 136925 Rune W. Johansen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 3 249.00
R1259 R2247 R3241 R4-
Sum747 Snit249.00
381. 114492 John Sparvath Johansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V2H1 3 248.00
R1255 R2246 R3243 R4-
Sum744 Snit248.00
382. 119326 Joan Fyhn Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H2 3 248.00
R1263 R2251 R3230 R4-
Sum744 Snit248.00
383. 129068 Christian Koch Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 3 248.00
R1257 R2250 R3237 R4-
Sum744 Snit248.00
384. 97775 Rasmus Olsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 3 247.67
R1250 R2248 R3245 R4-
Sum743 Snit247.67
385. 123381 Martin Sørensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H2 3 247.67
R1253 R2250 R3240 R4-
Sum743 Snit247.67
386. 119803 Tom Gjørret Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H1 3 246.67
R1247 R2247 R3246 R4-
Sum740 Snit246.67
387. 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V2H2 3 246.67
R1260 R2243 R3237 R4-
Sum740 Snit246.67
388. 127247 Rune Laursen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H2 3 245.33
R1248 R2245 R3243 R4-
Sum736 Snit245.33
389. 124337 Henrik Laursen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H2 3 244.33
R1247 R2244 R3242 R4-
Sum733 Snit244.33
390. 135570 Mette Krause Kristiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
V2H2 3 244.33
R1255 R2244 R3234 R4-
Sum733 Snit244.33
391. 136775 Heine Langhoff Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
V2H2 3 243.33
R1247 R2246 R3237 R4-
Sum730 Snit243.33
392. 32018 Niels M. Magnusson Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H2 3 241.67
R1252 R2242 R3231 R4-
Sum725 Snit241.67
393. 132823 Niels Madsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 3 240.33
R1250 R2242 R3229 R4-
Sum721 Snit240.33
394. 136177 Ole Hovaldt Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 3 240.00
R1256 R2238 R3226 R4-
Sum720 Snit240.00
395. 135830 Thomas Lauritsen Outrup Skytteforening
DGI Sydvest
V2H2 3 239.67
R1242 R2241 R3236 R4-
Sum719 Snit239.67
396. 85554 Muffe Vulnuz Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 3 238.33
R1264 R2227 R3224 R4-
Sum715 Snit238.33
397. 136309 Louise Renee Mosholt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 3 238.33
R1241 R2239 R3235 R4-
Sum715 Snit238.33
398. 44014 Kay-Werner Jacobsen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H2 3 237.33
R1246 R2234 R3232 R4-
Sum712 Snit237.33
399. 134639 Johan Teit Gram Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H2 3 237.33
R1251 R2232 R3229 R4-
Sum712 Snit237.33
400. 134667 Marthin Guldhammer Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 3 237.00
R1250 R2236 R3225 R4-
Sum711 Snit237.00
401. 134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H2 3 236.67
R1257 R2231 R3222 R4-
Sum710 Snit236.67
402. 125599 Henriette Ibsen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 3 236.33
R1242 R2235 R3232 R4-
Sum709 Snit236.33
403. 125321 Sofie Handberg Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 3 236.00
R1238 R2237 R3233 R4-
Sum708 Snit236.00
404. 138086 Emelie Pedersen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H2 3 236.00
R1246 R2236 R3226 R4-
Sum708 Snit236.00
405. 118667 Steffen Saigusa Nielsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
V2H2 3 235.33
R1249 R2235 R3222 R4-
Sum706 Snit235.33
406. 133533 Lene Nygaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 3 235.00
R1242 R2233 R3230 R4-
Sum705 Snit235.00
407. 99127 Pilar á Porta Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 3 234.67
R1243 R2237 R3224 R4-
Sum704 Snit234.67
408. 135264 Glenn Hansen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H2 3 233.33
R1243 R2230 R3227 R4-
Sum700 Snit233.33
409. 136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H2 3 232.67
R1240 R2237 R3221 R4-
Sum698 Snit232.67
410. 125220 Bettine Rosenkrantz Handberg Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 3 232.00
R1240 R2240 R3216 R4-
Sum696 Snit232.00
411. 41159 Lars Linnet Skads Skytteforening
DGI Sydvest
V2H2 3 230.67
R1242 R2225 R3225 R4-
Sum692 Snit230.67
412. 135787 Christian Michael Gustavsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 3 230.67
R1253 R2232 R3207 R4-
Sum692 Snit230.67
413. 136772 Nazmi Krasniqi Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
V2H2 3 229.67
R1234 R2232 R3223 R4-
Sum689 Snit229.67
414. 107130 Kurt Stougaard Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 3 227.33
R1248 R2230 R3204 R4-
Sum682 Snit227.33
415. 136023 Marek Lukasz Piwonski Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 3 227.33
R1244 R2229 R3209 R4-
Sum682 Snit227.33
416. 135371 Sabine Baron Romer Nørre Alslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 3 227.00
R1236 R2229 R3216 R4-
Sum681 Snit227.00
417. 131509 Andreas C. L. Nielsen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
V2H2 3 226.00
R1262 R2224 R3192 R4-
Sum678 Snit226.00
418. 123561 Ole Sørensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H2 3 224.33
R1233 R2229 R3211 R4-
Sum673 Snit224.33
419. 136116 Helle Fischer Rasmussen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H2 3 224.33
R1235 R2220 R3218 R4-
Sum673 Snit224.33
420. 136923 Christian Biro-Sørensen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 4 168.25
R1207 R2187 R3173 R4106
Sum673 Snit168.25
421. 52395 Kurt Graff Jensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V2H2 3 222.67
R1225 R2225 R3218 R4-
Sum668 Snit222.67
422. 136176 Jesper Kronborg Petersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H2 3 221.67
R1239 R2223 R3203 R4-
Sum665 Snit221.67
423. 136738 Emil H. Nielsen Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 3 218.00
R1230 R2213 R3211 R4-
Sum654 Snit218.00
424. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H2 21 137.43
R1172 R2170 R3156 R4156
Sum654 Snit163.50
425. 137632 Anders Frank Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
V2H2 3 217.00
R1231 R2214 R3206 R4-
Sum651 Snit217.00
426. 135791 Marianne M. Madsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 3 214.67
R1243 R2216 R3185 R4-
Sum644 Snit214.67
427. 130610 Martin Jensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V2H2 3 213.67
R1224 R2211 R3206 R4-
Sum641 Snit213.67
428. 136739 Ole Tange Orø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 3 213.33
R1223 R2215 R3202 R4-
Sum640 Snit213.33
429. 133970 Charlotte Bugge Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 3 212.00
R1220 R2214 R3202 R4-
Sum636 Snit212.00
430. 137020 Gönül Bicen Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 7 142.57
R1166 R2165 R3165 R4138
Sum634 Snit158.50
431. 135789 Claus Madsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 4 157.75
R1179 R2177 R3149 R4126
Sum631 Snit157.75
432. 135263 Patrick Osther Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H2 3 207.33
R1214 R2208 R3200 R4-
Sum622 Snit207.33
433. 135258 Kim Jørgensen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 3 198.67
R1210 R2202 R3184 R4-
Sum596 Snit198.67
434. 89919 Carina Molsing Sørensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 283.00
R1288 R2278 R3- R4-
Sum566 Snit283.00
435. 34458 Lars Schmidt Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 2 275.00
R1276 R2274 R3- R4-
Sum550 Snit275.00
436. 127338 Anja Høll Greisen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 2 275.00
R1276 R2274 R3- R4-
Sum550 Snit275.00
437. 126139 Tim Iversen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 274.50
R1275 R2274 R3- R4-
Sum549 Snit274.50
438. 108759 Heidi Sofie Pedersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
V2H1 2 270.00
R1270 R2270 R3- R4-
Sum540 Snit270.00
439. 127941 Jonas Jensen Eggeslevmagle SG&IF
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 2 270.00
R1271 R2269 R3- R4-
Sum540 Snit270.00
440. 111223 Michael Bodenhoff Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 2 268.00
R1273 R2263 R3- R4-
Sum536 Snit268.00
441. 13489 Bent H. Christensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 2 268.00
R1273 R2263 R3- R4-
Sum536 Snit268.00
442. 68183 Brian Thomsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 2 267.50
R1277 R2258 R3- R4-
Sum535 Snit267.50
443. 99838 Nicki R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 2 267.50
R1276 R2259 R3- R4-
Sum535 Snit267.50
444. 17101 Julie Vognsgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 2 267.00
R1270 R2264 R3- R4-
Sum534 Snit267.00
445. 96397 Jesper Lund Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 266.50
R1268 R2265 R3- R4-
Sum533 Snit266.50
446. 106049 Dennis Martlev Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 266.50
R1267 R2266 R3- R4-
Sum533 Snit266.50
447. 79014 Brian Stauning Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 265.50
R1270 R2261 R3- R4-
Sum531 Snit265.50
448. 72576 Sophia Stauning Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 265.00
R1277 R2253 R3- R4-
Sum530 Snit265.00
449. 99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 2 264.50
R1272 R2257 R3- R4-
Sum529 Snit264.50
450. 129926 Maiken Heje Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 2 264.00
R1272 R2256 R3- R4-
Sum528 Snit264.00
451. 129528 Mikkel Gudbrand Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 264.00
R1265 R2263 R3- R4-
Sum528 Snit264.00
452. 91723 Jan Røjkjær Odense Skyttekreds
DGI Fyn
V2H2 2 262.00
R1263 R2261 R3- R4-
Sum524 Snit262.00
453. 49236 Morten Tøttrup Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 2 261.00
R1263 R2259 R3- R4-
Sum522 Snit261.00
454. 137833 Jørgen A. Kepler Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 2 261.00
R1266 R2256 R3- R4-
Sum522 Snit261.00
455. 134330 Peter Budal Jensen Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 2 260.50
R1262 R2259 R3- R4-
Sum521 Snit260.50
456. 99573 Jonas Andersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
V2H2 2 258.50
R1267 R2250 R3- R4-
Sum517 Snit258.50
457. 107450 Peter Aunskov Hansen Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 258.00
R1263 R2253 R3- R4-
Sum516 Snit258.00
458. 121905 Brian Marcussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 2 258.00
R1262 R2254 R3- R4-
Sum516 Snit258.00
459. 135905 Mike Vous Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
V2H2 2 258.00
R1263 R2253 R3- R4-
Sum516 Snit258.00
460. 97426 Anders Persson Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 257.50
R1266 R2249 R3- R4-
Sum515 Snit257.50
461. 136822 Dennis Catharus Kristiansen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 2 257.50
R1264 R2251 R3- R4-
Sum515 Snit257.50
462. 124271 Dimitri Ruusuviita Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H2 2 257.00
R1259 R2255 R3- R4-
Sum514 Snit257.00
463. 124703 Boris Garcevic Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 257.00
R1259 R2255 R3- R4-
Sum514 Snit257.00
464. 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
V2H1 2 255.50
R1257 R2254 R3- R4-
Sum511 Snit255.50
465. 125958 Michael Søgård Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V2H2 2 255.00
R1262 R2248 R3- R4-
Sum510 Snit255.00
466. 132779 Jens LInd Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 2 255.00
R1255 R2255 R3- R4-
Sum510 Snit255.00
467. 127095 Jesper Rylland Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 254.50
R1257 R2252 R3- R4-
Sum509 Snit254.50
468. 121634 David Dabney Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
V2H2 2 254.50
R1258 R2251 R3- R4-
Sum509 Snit254.50
469. 129925 Christina Lund Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 2 253.00
R1259 R2247 R3- R4-
Sum506 Snit253.00
470. 135759 Asger Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 2 253.00
R1267 R2239 R3- R4-
Sum506 Snit253.00
471. 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
V2H1 2 252.00
R1253 R2251 R3- R4-
Sum504 Snit252.00
472. 128153 Cecilie Rahbek Nielsen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
V2H2 2 252.00
R1259 R2245 R3- R4-
Sum504 Snit252.00
473. 93786 Thue Schlaikjær Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 2 251.50
R1257 R2246 R3- R4-
Sum503 Snit251.50
474. 128948 Brian Jensen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 2 250.50
R1257 R2244 R3- R4-
Sum501 Snit250.50
475. 126736 Lars Hørup Hansen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 2 249.50
R1253 R2246 R3- R4-
Sum499 Snit249.50
476. 132221 Niels Jørgen Amorsen Vejen/Skibelund Skf.
DGI Sydvest
V2H2 2 248.00
R1255 R2241 R3- R4-
Sum496 Snit248.00
477. 130816 Thomas Pedersen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
V2H1 2 248.00
R1262 R2234 R3- R4-
Sum496 Snit248.00
478. 21299 Carsten Grann Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H2 2 247.50
R1250 R2245 R3- R4-
Sum495 Snit247.50
479. 86070 Henrik Bech Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H1 2 247.50
R1252 R2243 R3- R4-
Sum495 Snit247.50
480. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H2 2 247.50
R1251 R2244 R3- R4-
Sum495 Snit247.50
481. 23179 Rasmus Salmon Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 247.50
R1254 R2241 R3- R4-
Sum495 Snit247.50
482. 89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V2H2 2 245.00
R1259 R2231 R3- R4-
Sum490 Snit245.00
483. 137768 Pernille Nørløv Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 244.50
R1249 R2240 R3- R4-
Sum489 Snit244.50
484. 133497 Tobias Juhl KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 243.00
R1254 R2232 R3- R4-
Sum486 Snit243.00
485. 126296 Mads Bay Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H2 2 242.50
R1252 R2233 R3- R4-
Sum485 Snit242.50
486. 132942 Christian Bonde Larsen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 2 242.50
R1247 R2238 R3- R4-
Sum485 Snit242.50
487. 127246 Claus Berkwill Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H2 2 241.50
R1244 R2239 R3- R4-
Sum483 Snit241.50
488. 116182 Sabrina Bach Meldgaard IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
V2H2 2 239.50
R1255 R2224 R3- R4-
Sum479 Snit239.50
489. 107132 Leif Laugesen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 2 237.50
R1244 R2231 R3- R4-
Sum475 Snit237.50
490. 88912 René Skjøth Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H2 2 237.50
R1240 R2235 R3- R4-
Sum475 Snit237.50
491. 135210 Høgni Weihe Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H2 2 237.50
R1239 R2236 R3- R4-
Sum475 Snit237.50
492. 138058 Kasper Larsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 2 236.50
R1237 R2236 R3- R4-
Sum473 Snit236.50
493. 99533 Brian Jacobsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 236.00
R1237 R2235 R3- R4-
Sum472 Snit236.00
494. 131800 Sofus Riber Houen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 236.00
R1239 R2233 R3- R4-
Sum472 Snit236.00
495. 134188 Lars Bjerregaard Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 2 236.00
R1250 R2222 R3- R4-
Sum472 Snit236.00
496. 129131 Anders Mikkel Christiansen Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 2 236.00
R1242 R2230 R3- R4-
Sum472 Snit236.00
497. 134851 Anders Gross Olesen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H2 2 235.50
R1251 R2220 R3- R4-
Sum471 Snit235.50
498. 116750 Torben Ramsing Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H2 2 234.50
R1237 R2232 R3- R4-
Sum469 Snit234.50
499. 71173 Jan Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 234.50
R1251 R2218 R3- R4-
Sum469 Snit234.50
500. 137358 Anders Peter Johnsen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 2 234.50
R1242 R2227 R3- R4-
Sum469 Snit234.50
501. 131806 Susanne Andersen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 233.50
R1240 R2227 R3- R4-
Sum467 Snit233.50
502. 136326 Rune Laust Rolighed Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 233.00
R1245 R2221 R3- R4-
Sum466 Snit233.00
503. 129228 Andreas Pors Jensen Knudstrup Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H2 2 231.00
R1232 R2230 R3- R4-
Sum462 Snit231.00
504. 131802 Peter Riber Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 229.50
R1230 R2229 R3- R4-
Sum459 Snit229.50
505. 126931 Ole Elkjær Christensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 2 229.00
R1232 R2226 R3- R4-
Sum458 Snit229.00
506. 128033 Bo Jakobsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 2 228.50
R1234 R2223 R3- R4-
Sum457 Snit228.50
507. 116109 Henrik Degn Hansen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 2 228.00
R1236 R2220 R3- R4-
Sum456 Snit228.00
508. 129517 Christian F. G. Poulsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 228.00
R1250 R2206 R3- R4-
Sum456 Snit228.00
509. 133919 Henrik Jensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 2 227.00
R1229 R2225 R3- R4-
Sum454 Snit227.00
510. 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 2 226.50
R1238 R2215 R3- R4-
Sum453 Snit226.50
511. 134262 Martin Mortensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 226.50
R1232 R2221 R3- R4-
Sum453 Snit226.50
512. 77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2H1 2 224.50
R1235 R2214 R3- R4-
Sum449 Snit224.50
513. 135034 Kenneth Flindt-madsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 2 224.00
R1230 R2218 R3- R4-
Sum448 Snit224.00
514. 136000 Rene Christensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H2 2 222.50
R1225 R2220 R3- R4-
Sum445 Snit222.50
515. 134573 Mai Jansen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 2 222.00
R1226 R2218 R3- R4-
Sum444 Snit222.00
516. 130935 Allan Kokholm Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 2 219.50
R1230 R2209 R3- R4-
Sum439 Snit219.50
517. 135887 Morten Severinsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 2 219.00
R1229 R2209 R3- R4-
Sum438 Snit219.00
518. 112211 Lars Peder Hornhaver Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 218.50
R1223 R2214 R3- R4-
Sum437 Snit218.50
519. 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 2 218.50
R1233 R2204 R3- R4-
Sum437 Snit218.50
520. 132651 Lærke Bertelsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H2 2 217.50
R1222 R2213 R3- R4-
Sum435 Snit217.50
521. 128158 Per Hagen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 2 215.50
R1224 R2207 R3- R4-
Sum431 Snit215.50
522. 118521 Per Arnesen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 214.00
R1218 R2210 R3- R4-
Sum428 Snit214.00
523. 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V2H2 2 213.00
R1223 R2203 R3- R4-
Sum426 Snit213.00
524. 122326 Tom Lillelund Hasselbalch Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 2 213.00
R1220 R2206 R3- R4-
Sum426 Snit213.00
525. 85054 Lasse Milling Eriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V2H2 2 212.00
R1224 R2200 R3- R4-
Sum424 Snit212.00
526. 101709 Rato Pavlovic Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 211.50
R1217 R2206 R3- R4-
Sum423 Snit211.50
527. 131919 Morten Bonnevent Skads Skytteforening
DGI Sydvest
V2H2 2 211.00
R1211 R2211 R3- R4-
Sum422 Snit211.00
528. 107969 Mette Larsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 2 209.50
R1212 R2207 R3- R4-
Sum419 Snit209.50
529. 137262 Anne Dalgaard Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
V2H2 2 209.00
R1227 R2191 R3- R4-
Sum418 Snit209.00
530. 24118 Teddy Madsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H2 2 207.00
R1224 R2190 R3- R4-
Sum414 Snit207.00
531. 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 2 201.50
R1216 R2187 R3- R4-
Sum403 Snit201.50
532. 93595 Viggo Pedersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
V2H2 2 200.50
R1203 R2198 R3- R4-
Sum401 Snit200.50
533. 97551 Preben Hansen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
V2H2 2 198.50
R1203 R2194 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
534. 125510 Henrik Gottfredsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 2 197.00
R1200 R2194 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
535. 21928 Peter Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H2 2 192.50
R1215 R2170 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
536. 138498 Lasse Pedersen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 189.50
R1198 R2181 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
537. 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 2 182.50
R1205 R2160 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
538. 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 2 182.00
R1188 R2176 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
539. 137545 Martin Johansen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 180.00
R1203 R2157 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
540. 129570 Claus Vesterskov Lyng IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
V2H2 2 177.50
R1200 R2155 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
541. 135781 Henrik Knudsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 2 171.00
R1193 R2149 R3- R4-
Sum342 Snit171.00
542. 131263 Sara Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H2 2 160.50
R1167 R2154 R3- R4-
Sum321 Snit160.50
543. 137945 Tu Anh Nguyen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 149.00
R1165 R2133 R3- R4-
Sum298 Snit149.00
544. 17560 Janni Staack Thygesen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
V2H1 1 284.00
R1284 R2- R3- R4-
Sum284 Snit284.00
545. 101992 Jacob Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 282.00
R1282 R2- R3- R4-
Sum282 Snit282.00
546. 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 1 278.00
R1278 R2- R3- R4-
Sum278 Snit278.00
547. 123365 Christian Holm Jørgensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H2 1 278.00
R1278 R2- R3- R4-
Sum278 Snit278.00
548. 55706 Christian Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
549. 118457 Søren Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H2 1 275.00
R1275 R2- R3- R4-
Sum275 Snit275.00
550. 137420 Anders Amtoft Munkholm Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
551. 15796 Peter Simonsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
552. 129575 Nicolaj Spang Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
553. 136926 Sidse Theill Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 2 136.00
R1139 R2133 R3- R4-
Sum272 Snit136.00
554. 127343 Jimmi Visbye Jensen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 1 271.00
R1271 R2- R3- R4-
Sum271 Snit271.00
555. 126000 Silas Kirk Klauber Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
556. 138369 Henning Strack Hansen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
557. 114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
558. 137416 René Erdmann Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
559. 70602 Marina Andersen Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
V2H2 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
560. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V2H2 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
561. 21140 John D. Larsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H1 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
562. 111463 Sabine Hansen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
563. 34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
564. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
565. 97331 Thomas Jensen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
V2H2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
566. 27018 Morten Hundborg Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
567. 133337 Jan Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
568. 137417 Anne Voss Winkler Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
569. 125241 Frank von der Heide Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H1 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
570. 122492 Børge E. I. Sand Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H2 1 259.00
R1259 R2- R3- R4-
Sum259 Snit259.00
571. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 1 258.00
R1258 R2- R3- R4-
Sum258 Snit258.00
572. 81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 1 257.00
R1257 R2- R3- R4-
Sum257 Snit257.00
573. 129317 Lars Henriksen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 1 257.00
R1257 R2- R3- R4-
Sum257 Snit257.00
574. 101167 Gustav H. Kelkeland Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 257.00
R1257 R2- R3- R4-
Sum257 Snit257.00
575. 62487 Rasmus Jørgensen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 1 257.00
R1257 R2- R3- R4-
Sum257 Snit257.00
576. 130299 Mads Bang Pedersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
577. 72557 Steen Poulsen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
578. 115659 Lasse Fyhn Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H2 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
579. 137373 Helle Lodahl Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H2 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
580. 37911 Henrik Johansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
581. 28349 Steen Nielsen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
V2H2 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
582. 120326 Jørgen Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
583. 29448 Thomas Thiel Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
V2H2 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
584. 138061 Thomas Hall Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
V2H2 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
585. 113220 Ole Jørgensen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
586. 131589 Joakim Sindholt Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H2 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
587. 134037 Christian Thorsleth Blach Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H2 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
588. 137622 Ulrik Uhre Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H2 1 253.00
R1253 R2- R3- R4-
Sum253 Snit253.00
589. 118138 Dann P Kristensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 1 252.00
R1252 R2- R3- R4-
Sum252 Snit252.00
590. 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
V2H2 1 252.00
R1252 R2- R3- R4-
Sum252 Snit252.00
591. 96190 Bo Mardov VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
V2H2 1 251.00
R1251 R2- R3- R4-
Sum251 Snit251.00
592. 88133 Pavel Ibenforth Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H2 1 251.00
R1251 R2- R3- R4-
Sum251 Snit251.00
593. 120632 David Schønveller Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 251.00
R1251 R2- R3- R4-
Sum251 Snit251.00
594. 135376 Lasse Baron Romer Nørre Alslev Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 1 251.00
R1251 R2- R3- R4-
Sum251 Snit251.00
595. 60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 1 250.00
R1250 R2- R3- R4-
Sum250 Snit250.00
596. 106729 Kristina Agerbæk Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
597. 121283 Henrik Steinmann Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
V2H2 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
598. 134251 Frederik Hempel Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H2 1 249.00
R1249 R2- R3- R4-
Sum249 Snit249.00
599. 134046 René Trebbien Andersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H2 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
600. 135208 Anton Tarding Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H2 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
601. 136770 Klaus Gejl Hald Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
V2H2 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
602. 129653 Anders Lindenhoff Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 247.00
R1247 R2- R3- R4-
Sum247 Snit247.00
603. 135402 Jeppe Kristoffersen Pedersen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
V2H2 1 247.00
R1247 R2- R3- R4-
Sum247 Snit247.00
604. 130906 Aliihsan Golcuk Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H2 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
605. 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
606. 112346 Michael Munkholm Holbæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
607. 14030 Klaus Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
V2H2 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
608. 137414 Henrik Holm Hansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
609. 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H2 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
610. 128322 Cim Ib Elmann Lunde Sg&I
DGI Fyn
V2H1 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
611. 138340 Johnny Damm Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H2 1 244.00
R1244 R2- R3- R4-
Sum244 Snit244.00
612. 28200 Peter Iversen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
V2H2 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00
613. 132958 Claus Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
V2H2 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00
614. 138025 Rene Faigh Tåstrup Skytteforening 13.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00
615. 40529 Peter Vinther Hansen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H2 1 242.00
R1242 R2- R3- R4-
Sum242 Snit242.00
616. 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 1 242.00
R1242 R2- R3- R4-
Sum242 Snit242.00
617. 134823 Lars Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 1 242.00
R1242 R2- R3- R4-
Sum242 Snit242.00
618. 136785 Hannah Weihe Dahl Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H2 1 241.00
R1241 R2- R3- R4-
Sum241 Snit241.00
619. 136928 Celine La Cour Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 1 239.00
R1239 R2- R3- R4-
Sum239 Snit239.00
620. 138358 Diana Andersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H2 1 239.00
R1239 R2- R3- R4-
Sum239 Snit239.00
621. 24133 Martin Andersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H2 1 238.00
R1238 R2- R3- R4-
Sum238 Snit238.00
622. 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 1 238.00
R1238 R2- R3- R4-
Sum238 Snit238.00
623. 116461 Mikael Dahl Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 1 238.00
R1238 R2- R3- R4-
Sum238 Snit238.00
624. 111847 Morten Jørgensen Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 1 237.00
R1237 R2- R3- R4-
Sum237 Snit237.00
625. 57801 Allan Petersen Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 1 236.00
R1236 R2- R3- R4-
Sum236 Snit236.00
626. 132209 Kim Tapping Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
V2H2 1 236.00
R1236 R2- R3- R4-
Sum236 Snit236.00
627. 121633 Thomas John David Tully Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
V2H2 1 236.00
R1236 R2- R3- R4-
Sum236 Snit236.00
628. 90817 Mie Nørgård Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H2 1 236.00
R1236 R2- R3- R4-
Sum236 Snit236.00
629. 84732 Carsten Heegaard Petersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H2 1 235.00
R1235 R2- R3- R4-
Sum235 Snit235.00
630. 119364 Morten Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H2 1 235.00
R1235 R2- R3- R4-
Sum235 Snit235.00
631. 129001 Kristian Theilade Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H2 1 234.00
R1234 R2- R3- R4-
Sum234 Snit234.00
632. 111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V2H1 1 233.00
R1233 R2- R3- R4-
Sum233 Snit233.00
633. 81134 Søren Saaby Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
V2H2 1 233.00
R1233 R2- R3- R4-
Sum233 Snit233.00
634. 126844 Tommy Kahn Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H2 1 233.00
R1233 R2- R3- R4-
Sum233 Snit233.00
635. 117097 Erik Larsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 1 233.00
R1233 R2- R3- R4-
Sum233 Snit233.00
636. 71219 Claus B. Mortensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 232.00
R1232 R2- R3- R4-
Sum232 Snit232.00
637. 124181 Mark Wolff Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
V2H2 1 232.00
R1232 R2- R3- R4-
Sum232 Snit232.00
638. 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 1 231.00
R1231 R2- R3- R4-
Sum231 Snit231.00
639. 70340 Marianne Mansdal Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
V2H2 1 231.00
R1231 R2- R3- R4-
Sum231 Snit231.00
640. 125498 Camilla Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 1 231.00
R1231 R2- R3- R4-
Sum231 Snit231.00
641. 126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 1 231.00
R1231 R2- R3- R4-
Sum231 Snit231.00
642. 130827 Brian Nordby-Andersen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H2 1 231.00
R1231 R2- R3- R4-
Sum231 Snit231.00
643. 55046 Carl Sprange Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 1 231.00
R1231 R2- R3- R4-
Sum231 Snit231.00
644. 124180 Jesper Bjergaard Nielsen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
V2H2 1 230.00
R1230 R2- R3- R4-
Sum230 Snit230.00
645. 135808 Christopher Bech-Jensen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
V2H2 1 227.00
R1227 R2- R3- R4-
Sum227 Snit227.00
646. 102336 Jacob Vels Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H2 1 226.00
R1226 R2- R3- R4-
Sum226 Snit226.00
647. 134039 Mustafa Hassan Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H2 1 226.00
R1226 R2- R3- R4-
Sum226 Snit226.00
648. 136829 Thomas Wagner Nielsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H2 1 226.00
R1226 R2- R3- R4-
Sum226 Snit226.00
649. 95739 Christian Stigaard Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H1 1 225.00
R1225 R2- R3- R4-
Sum225 Snit225.00
650. 32915 Anita Christensen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
V2H2 1 223.00
R1223 R2- R3- R4-
Sum223 Snit223.00
651. 136930 Martin Nylev Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H2 1 223.00
R1223 R2- R3- R4-
Sum223 Snit223.00
652. 131588 Joachim Rørbøl Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H2 1 221.00
R1221 R2- R3- R4-
Sum221 Snit221.00
653. 137944 Anne Borchsenius Westh Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
V2H2 1 221.00
R1221 R2- R3- R4-
Sum221 Snit221.00
654. 119615 Maria Kamnerd Khonkaen Wismann Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H2 1 219.00
R1219 R2- R3- R4-