Luftpistol, 15m - Voksen 2-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 25. april 2019 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H 22 286.45
R1293 R2292 R3290 R4289
Sum1164 Snit291.00
2. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
V2H 11 284.82
R1291 R2287 R3287 R4287
Sum1152 Snit288.00
3. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
V2H 7 281.57
R1289 R2288 R3288 R4287
Sum1152 Snit288.00
4. 37561 Bjarne Nielsen Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H 10 282.90
R1292 R2288 R3286 R4285
Sum1151 Snit287.75
5. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H 10 282.30
R1289 R2286 R3286 R4286
Sum1147 Snit286.75
6. 135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V2H 11 281.73
R1290 R2286 R3285 R4284
Sum1145 Snit286.25
7. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H 36 280.19
R1286 R2286 R3286 R4286
Sum1144 Snit286.00
8. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H 6 284.83
R1287 R2285 R3285 R4284
Sum1141 Snit285.25
9. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H 5 284.00
R1287 R2286 R3285 R4282
Sum1140 Snit285.00
10. 95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H 7 282.14
R1290 R2286 R3282 R4282
Sum1140 Snit285.00
11. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 14 277.50
R1288 R2285 R3284 R4283
Sum1140 Snit285.00
12. 103614 Benjamin Svenstrup Graves Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 6 283.33
R1287 R2286 R3285 R4281
Sum1139 Snit284.75
13. 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H 11 276.45
R1286 R2284 R3281 R4278
Sum1129 Snit282.25
14. 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 10 279.40
R1283 R2281 R3281 R4281
Sum1126 Snit281.50
15. 64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H 6 279.17
R1287 R2280 R3279 R4279
Sum1125 Snit281.25
16. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H 7 278.57
R1283 R2282 R3280 R4278
Sum1123 Snit280.75
17. 134218 Karina Petersen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H 8 276.38
R1282 R2282 R3281 R4276
Sum1121 Snit280.25
18. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H 6 276.33
R1285 R2280 R3278 R4278
Sum1121 Snit280.25
19. 125822 Lasse Dars Riis Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H 8 276.13
R1283 R2281 R3278 R4277
Sum1119 Snit279.75
20. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V2H 9 276.56
R1282 R2280 R3278 R4278
Sum1118 Snit279.50
21. 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
V2H 8 275.38
R1282 R2281 R3277 R4276
Sum1116 Snit279.00
22. 92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 15 274.87
R1280 R2279 R3279 R4277
Sum1115 Snit278.75
23. 10158 Jan Hejgaard Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H 6 277.00
R1281 R2281 R3276 R4275
Sum1113 Snit278.25
24. 130936 Cecilie Hänsch Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H 23 267.09
R1282 R2279 R3277 R4275
Sum1113 Snit278.25
25. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H 10 272.50
R1284 R2281 R3274 R4273
Sum1112 Snit278.00
26. 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H 16 274.81
R1279 R2278 R3277 R4277
Sum1111 Snit277.75
27. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H 11 274.36
R1280 R2277 R3276 R4276
Sum1109 Snit277.25
28. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V2H 9 269.11
R1283 R2280 R3273 R4273
Sum1109 Snit277.25
29. 41443 Jan Frandsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H 8 269.75
R1280 R2278 R3278 R4270
Sum1106 Snit276.50
30. 15984 Carsten Thimm Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H 6 272.83
R1281 R2277 R3276 R4270
Sum1104 Snit276.00
31. 124054 Michael Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H 6 271.67
R1280 R2278 R3273 R4273
Sum1104 Snit276.00
32. 131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 7 271.57
R1283 R2274 R3274 R4272
Sum1103 Snit275.75
33. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H 17 268.29
R1280 R2276 R3274 R4273
Sum1103 Snit275.75
34. 137523 Jens Junker Eriksen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H 6 267.00
R1289 R2277 R3272 R4264
Sum1102 Snit275.50
35. 133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
V2H 6 271.50
R1283 R2274 R3273 R4271
Sum1101 Snit275.25
36. 38516 Carina Damkier Jørgensen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
V2H 14 270.64
R1276 R2276 R3274 R4274
Sum1100 Snit275.00
37. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2H 4 274.50
R1281 R2276 R3271 R4270
Sum1098 Snit274.50
38. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V2H 4 274.00
R1280 R2274 R3272 R4270
Sum1096 Snit274.00
39. 15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H 7 269.14
R1276 R2276 R3272 R4271
Sum1095 Snit273.75
40. 134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 4 273.25
R1277 R2274 R3272 R4270
Sum1093 Snit273.25
41. 95179 Tomas Møller Jelling fS
DGI Sydøstjylland
V2H 5 270.00
R1276 R2276 R3271 R4268
Sum1091 Snit272.75
42. 121905 Brian Marcussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H 6 269.33
R1276 R2273 R3273 R4269
Sum1091 Snit272.75
43. 127006 Iben Hald Nørgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
V2H 5 269.00
R1276 R2276 R3270 R4268
Sum1090 Snit272.50
44. 132793 Mette R. Jensen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H 7 268.43
R1276 R2276 R3271 R4267
Sum1090 Snit272.50
45. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 11 264.73
R1274 R2274 R3273 R4269
Sum1090 Snit272.50
46. 127563 Amalie Lindvig Nielsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
V2H 4 272.25
R1281 R2276 R3272 R4260
Sum1089 Snit272.25
47. 131171 Bogdan Przybycien Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H 4 272.25
R1279 R2278 R3266 R4266
Sum1089 Snit272.25
48. 78057 Erik Hansen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H 8 266.75
R1280 R2275 R3268 R4266
Sum1089 Snit272.25
49. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H 6 269.00
R1273 R2273 R3272 R4270
Sum1088 Snit272.00
50. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H 15 266.87
R1273 R2272 R3272 R4271
Sum1088 Snit272.00
51. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V2H 4 271.75
R1273 R2272 R3271 R4271
Sum1087 Snit271.75
52. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H 7 267.57
R1275 R2272 R3270 R4270
Sum1087 Snit271.75
53. 110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V2H 5 266.60
R1276 R2271 R3271 R4268
Sum1086 Snit271.50
54. 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
V2H 12 266.58
R1272 R2271 R3271 R4269
Sum1083 Snit270.75
55. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 14 264.57
R1271 R2270 R3270 R4269
Sum1080 Snit270.00
56. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 7 266.86
R1273 R2270 R3268 R4265
Sum1076 Snit269.00
57. 44068 Anders Løbner Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H 4 268.75
R1270 R2269 R3269 R4267
Sum1075 Snit268.75
58. 137733 Kim Chr. Hansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H 6 263.33
R1278 R2276 R3263 R4258
Sum1075 Snit268.75
59. 129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H 4 267.50
R1276 R2269 R3265 R4260
Sum1070 Snit267.50
60. 128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H 4 267.25
R1270 R2269 R3268 R4262
Sum1069 Snit267.25
61. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H 6 263.83
R1270 R2270 R3265 R4264
Sum1069 Snit267.25
62. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 10 260.70
R1271 R2268 R3266 R4264
Sum1069 Snit267.25
63. 134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H 9 251.67
R1271 R2270 R3263 R4263
Sum1067 Snit266.75
64. 122823 Signe Glejborg Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H 6 264.00
R1270 R2270 R3262 R4262
Sum1064 Snit266.00
65. 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
V2H 6 261.50
R1271 R2270 R3265 R4257
Sum1063 Snit265.75
66. 128153 Cecilie Rahbek Nielsen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
V2H 18 251.89
R1267 R2267 R3266 R4262
Sum1062 Snit265.50
67. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 11 252.27
R1267 R2264 R3260 R4257
Sum1048 Snit262.00
68. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 11 248.27
R1265 R2263 R3259 R4257
Sum1044 Snit261.00
69. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 10 251.20
R1263 R2263 R3262 R4253
Sum1041 Snit260.25
70. 130849 Jesper Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
V2H 9 249.89
R1266 R2261 R3261 R4250
Sum1038 Snit259.50
71. 133337 Jan Larsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H 7 254.43
R1262 R2259 R3258 R4255
Sum1034 Snit258.50
72. 15458 Jesper Christiansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H 4 258.25
R1261 R2260 R3258 R4254
Sum1033 Snit258.25
73. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H 10 248.00
R1266 R2262 R3253 R4252
Sum1033 Snit258.25
74. 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H 4 258.00
R1262 R2261 R3257 R4252
Sum1032 Snit258.00
75. 91152 Gitte Nysten Hansen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V2H 6 253.00
R1260 R2258 R3257 R4257
Sum1032 Snit258.00
76. 137115 Kirsten Petersen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H 6 251.00
R1267 R2256 R3252 R4251
Sum1026 Snit256.50
77. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H 8 251.13
R1259 R2258 R3256 R4251
Sum1024 Snit256.00
78. 89619 Lene Friis Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H 5 253.60
R1260 R2260 R3256 R4246
Sum1022 Snit255.50
79. 125868 Michelle Boserup Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H 5 253.00
R1261 R2256 R3255 R4250
Sum1022 Snit255.50
80. 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H 5 253.40
R1258 R2256 R3256 R4251
Sum1021 Snit255.25
81. 42579 Palle Deigård Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
V2H 4 249.25
R1254 R2252 R3249 R4242
Sum997 Snit249.25
82. 93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H 9 238.89
R1252 R2251 R3246 R4241
Sum990 Snit247.50
83. 129528 Mikkel Gudbrand Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H 4 247.25
R1265 R2255 R3235 R4234
Sum989 Snit247.25
84. 22821 Henrik Boserup Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H 4 238.75
R1244 R2243 R3242 R4226
Sum955 Snit238.75
85. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H 11 218.64
R1240 R2238 R3238 R4224
Sum940 Snit235.00
86. 132792 Henriette Kronhoff Hansen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H 7 218.14
R1238 R2238 R3226 R4219
Sum921 Snit230.25
87. 136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V2H 6 219.83
R1240 R2239 R3222 R4218
Sum919 Snit229.75
88. 133334 Pia Lose Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H 7 217.71
R1238 R2226 R3225 R4218
Sum907 Snit226.75
89. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H 3 290.00
R1291 R2290 R3289 R4-
Sum870 Snit290.00
90. 110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H 3 283.67
R1288 R2282 R3281 R4-
Sum851 Snit283.67
91. 109668 Lena Thyssen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H 3 280.33
R1283 R2281 R3277 R4-
Sum841 Snit280.33
92. 97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V2H 3 275.67
R1280 R2277 R3270 R4-
Sum827 Snit275.67
93. 127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H 3 273.33
R1282 R2273 R3265 R4-
Sum820 Snit273.33
94. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H 3 272.33
R1280 R2274 R3263 R4-
Sum817 Snit272.33
95. 130848 Doris Pedersen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
V2H 6 194.67
R1210 R2207 R3197 R4188
Sum802 Snit200.50
96. 111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V2H 3 264.33
R1270 R2264 R3259 R4-
Sum793 Snit264.33
97. 57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 3 264.00
R1265 R2265 R3262 R4-
Sum792 Snit264.00
98. 137525 Casper Raun Storgaard Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H 3 260.67
R1271 R2268 R3243 R4-
Sum782 Snit260.67
99. 124626 Martin Skyberg-Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H 3 259.67
R1267 R2263 R3249 R4-
Sum779 Snit259.67
100. 85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H 3 258.00
R1272 R2252 R3250 R4-
Sum774 Snit258.00
101. 122492 Børge E. I. Sand Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H 3 257.00
R1262 R2260 R3249 R4-
Sum771 Snit257.00
102. 99169 Marianne Myr Juhl Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H 3 248.67
R1258 R2248 R3240 R4-
Sum746 Snit248.67
103. 120351 Kirsten Højsgård Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V2H 3 246.67
R1255 R2252 R3233 R4-
Sum740 Snit246.67
104. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H 3 242.00
R1252 R2248 R3226 R4-
Sum726 Snit242.00
105. 125517 Jeanette Olsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H 3 239.33
R1250 R2244 R3224 R4-
Sum718 Snit239.33
106. 130628 Thomas Nielsen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H 3 235.33
R1237 R2235 R3234 R4-
Sum706 Snit235.33
107. 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H 3 221.33
R1226 R2222 R3216 R4-
Sum664 Snit221.33
108. 128011 Chris Jørgensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H 2 274.50
R1277 R2272 R3- R4-
Sum549 Snit274.50
109. 121230 Kim Aalund Kullerup/Refsvindinge If.
DGI Fyn
V2H 2 274.50
R1280 R2269 R3- R4-
Sum549 Snit274.50
110. 20863 Ulrich Bo Andersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H 2 272.50
R1276 R2269 R3- R4-
Sum545 Snit272.50
111. 88133 Pavel Ibenforth Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H 2 272.50
R1275 R2270 R3- R4-
Sum545 Snit272.50
112. 137417 Anne Voss Winkler Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H 2 271.00
R1278 R2264 R3- R4-
Sum542 Snit271.00
113. 99838 Nicki R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H 2 270.00
R1274 R2266 R3- R4-
Sum540 Snit270.00
114. 125569 Lis Culmbach Jespersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 2 266.50
R1273 R2260 R3- R4-
Sum533 Snit266.50
115. 128322 Cim Ib Elmann Lunde Sg&I
DGI Fyn
V2H 2 264.00
R1264 R2264 R3- R4-
Sum528 Snit264.00
116. 71949 Tobias Iversen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H 2 263.50
R1266 R2261 R3- R4-
Sum527 Snit263.50
117. 112100 Frederik A. Daugaard Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H 2 259.00
R1269 R2249 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
118. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V2H 2 259.00
R1263 R2255 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
119. 132543 Jan Witt Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H 2 258.00
R1262 R2254 R3- R4-
Sum516 Snit258.00
120. 128033 Bo Jakobsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H 2 258.00
R1264 R2252 R3- R4-
Sum516 Snit258.00
121. 136309 Louise Renee Mosholt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 2 257.00
R1264 R2250 R3- R4-
Sum514 Snit257.00
122. 103509 Gitte Skov Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
V2H 2 256.00
R1264 R2248 R3- R4-
Sum512 Snit256.00
123. 138340 Johnny Damm Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H 2 255.50
R1263 R2248 R3- R4-
Sum511 Snit255.50
124. 137329 Tina Eckardt Horne Skytteforening
DGI Fyn
V2H 2 255.00
R1261 R2249 R3- R4-
Sum510 Snit255.00
125. 135034 Kenneth Flindt-madsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H 2 254.50
R1257 R2252 R3- R4-
Sum509 Snit254.50
126. 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
V2H 2 254.00
R1254 R2254 R3- R4-
Sum508 Snit254.00
127. 138339 Peter Glad Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H 2 252.00
R1254 R2250 R3- R4-
Sum504 Snit252.00
128. 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V2H 2 251.50
R1252 R2251 R3- R4-
Sum503 Snit251.50
129. 104662 Ofelia Jørgensen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
V2H 2 250.00
R1252 R2248 R3- R4-
Sum500 Snit250.00
130. 135569 Louise Pedersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
V2H 2 250.00
R1254 R2246 R3- R4-
Sum500 Snit250.00
131. 117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H 2 249.50
R1253 R2246 R3- R4-
Sum499 Snit249.50
132. 45957 Lasse Pedersen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
V2H 2 248.50
R1259 R2238 R3- R4-
Sum497 Snit248.50
133. 132221 Niels Jørgen Amorsen Vejen/Skibelund Skf.
DGI Sydvest
V2H 2 244.00
R1250 R2238 R3- R4-
Sum488 Snit244.00
134. 136315 Andreas Baltzer Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H 2 242.00
R1248 R2236 R3- R4-
Sum484 Snit242.00
135. 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
V2H 2 237.00
R1247 R2227 R3- R4-
Sum474 Snit237.00
136. 123365 Christian Holm Jørgensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H 1 278.00
R1278 R2- R3- R4-
Sum278 Snit278.00
137. 71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
138. 112611 Lars Peter Sørensen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H 1 275.00
R1275 R2- R3- R4-
Sum275 Snit275.00
139. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 1 274.00
R1274 R2- R3- R4-
Sum274 Snit274.00
140. 121907 Elin Bækdal Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
141. 63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
142. 131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
143. 109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
144. 135879 Søs Ladegaard Husted Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
V2H 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
145. 131589 Joakim Sindholt Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
146. 66453 Michael Prætorius Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
147. 111858 Mikael Jensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V2H 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
148. 134037 Christian Thorsleth Blach Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
149. 60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
150. 117097 Erik Larsen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 1 252.00
R1252 R2- R3- R4-
Sum252 Snit252.00
151. 134046 René Trebbien Andersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H 1 251.00
R1251 R2- R3- R4-
Sum251 Snit251.00
152. 120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
153. 134251 Frederik Hempel Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
154. 70180 Johnny Dejan Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
155. 54287 André Pedersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H 1 238.00
R1238 R2- R3- R4-
Sum238 Snit238.00
156. 134262 Martin Mortensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H 1 236.00
R1236 R2- R3- R4-
Sum236 Snit236.00
157. 135258 Kim Jørgensen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H 1 225.00
R1225 R2- R3- R4-
Sum225 Snit225.00
158. 107969 Mette Larsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H 1 216.00
R1216 R2- R3- R4-
Sum216 Snit216.00
159. 137524 Niels Erik Storgaard Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V2H 1 209.00
R1209 R2- R3- R4-
Sum209 Snit209.00
160. 138256 Halvor Grünberger Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H 1 204.00
R1204 R2- R3- R4-
Sum204 Snit204.00
161. 133542 Per Hyldahn Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 1 203.00
R1203 R2- R3- R4-
Sum203 Snit203.00
162. 134131 Morten Frederiksen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
163. 138025 Rene Faigh Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00

Til toppen