Luftpistol, 15m - Voksen 1-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 20. februar 2019 - kl. 06:13
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 34981 Jonas Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H1 4 289.75
R1293 R2290 R3289 R4287
Sum1159 Snit289.75
2. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H1 7 286.43
R1289 R2288 R3288 R4287
Sum1152 Snit288.00
3. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1H1 4 287.25
R1292 R2290 R3285 R4282
Sum1149 Snit287.25
4. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 10 284.40
R1288 R2287 R3286 R4286
Sum1147 Snit286.75
5. 105238 Mikkel Ranneberg Års Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H1 5 284.80
R1289 R2287 R3284 R4283
Sum1143 Snit285.75
6. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H1 8 281.88
R1289 R2287 R3284 R4283
Sum1143 Snit285.75
7. 49653 Flemming Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
V1H1 7 283.14
R1287 R2287 R3285 R4283
Sum1142 Snit285.50
8. 50210 Jan Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
V1H1 14 280.50
R1290 R2285 R3284 R4283
Sum1142 Snit285.50
9. 60615 Johnny Hvidtfeldt Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 5 284.20
R1290 R2286 R3282 R4282
Sum1140 Snit285.00
10. 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 16 278.75
R1286 R2286 R3285 R4283
Sum1140 Snit285.00
11. 62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
V1H1 9 281.44
R1289 R2285 R3283 R4282
Sum1139 Snit284.75
12. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 6 282.17
R1288 R2284 R3283 R4283
Sum1138 Snit284.50
13. 50528 Brian Madsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
V1H1 7 282.14
R1289 R2284 R3283 R4282
Sum1138 Snit284.50
14. 57359 Johnny Ole Larsen Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 7 281.00
R1288 R2286 R3284 R4280
Sum1138 Snit284.50
15. 16941 Peter Holmegaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H1 5 281.60
R1285 R2285 R3285 R4282
Sum1137 Snit284.25
16. 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 5 281.40
R1286 R2284 R3284 R4281
Sum1135 Snit283.75
17. 88819 Anni Thovtrup Helle Skytteforening
DGI Sydvest
V1H1 8 278.50
R1285 R2285 R3284 R4281
Sum1135 Snit283.75
18. 61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V1H1 5 282.40
R1286 R2286 R3281 R4280
Sum1133 Snit283.25
19. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 9 281.78
R1284 R2283 R3283 R4283
Sum1133 Snit283.25
20. 108784 Fang Yang Loo Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1H1 6 280.67
R1284 R2284 R3283 R4282
Sum1133 Snit283.25
21. 90854 Kim Laursen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
V1H1 12 280.25
R1284 R2283 R3283 R4283
Sum1133 Snit283.25
22. 51496 Bjarne Hinderup Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
V1H2 11 275.73
R1285 R2284 R3281 R4280
Sum1130 Snit282.50
23. 57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 5 280.20
R1287 R2284 R3281 R4277
Sum1129 Snit282.25
24. 27337 Mogens Berthelsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H2 9 276.56
R1287 R2281 R3281 R4280
Sum1129 Snit282.25
25. 25773 Tim Bergfriedt Strange Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V1H1 6 280.50
R1283 R2283 R3282 R4280
Sum1128 Snit282.00
26. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H2 8 279.13
R1284 R2284 R3280 R4280
Sum1128 Snit282.00
27. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 15 273.73
R1287 R2281 R3281 R4279
Sum1128 Snit282.00
28. 55920 Lars Jensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H1 14 278.36
R1284 R2283 R3281 R4279
Sum1127 Snit281.75
29. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V1H1 7 277.57
R1283 R2282 R3281 R4280
Sum1126 Snit281.50
30. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 10 275.80
R1284 R2284 R3279 R4279
Sum1126 Snit281.50
31. 95683 Morten Andersen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
V1H1 6 278.50
R1285 R2281 R3280 R4278
Sum1124 Snit281.00
32. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
V1H1 7 278.00
R1283 R2282 R3280 R4278
Sum1123 Snit280.75
33. 12377 Tomas Lauridsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H2 12 276.33
R1283 R2280 R3280 R4279
Sum1122 Snit280.50
34. 55218 Jan Macdams Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 16 274.25
R1286 R2280 R3279 R4277
Sum1122 Snit280.50
35. 116074 Erik Thørup Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V1H2 6 277.33
R1281 R2281 R3280 R4279
Sum1121 Snit280.25
36. 109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V1H2 7 275.57
R1285 R2281 R3278 R4277
Sum1121 Snit280.25
37. 91721 Carsten Weinreich Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V1H2 9 275.44
R1283 R2280 R3280 R4278
Sum1121 Snit280.25
38. 39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening
DGI Sydvest
V1H2 15 274.53
R1282 R2281 R3280 R4278
Sum1121 Snit280.25
39. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V1H2 20 273.20
R1282 R2280 R3279 R4279
Sum1120 Snit280.00
40. 41436 Jonas Lauridsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
V1H2 6 277.50
R1282 R2282 R3279 R4276
Sum1119 Snit279.75
41. 19707 Jan Dovolil Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H2 6 278.50
R1282 R2280 R3278 R4278
Sum1118 Snit279.50
42. 121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
V1H2 10 275.30
R1284 R2280 R3277 R4277
Sum1118 Snit279.50
43. 103840 Henrik Lerfeldt Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 4 279.25
R1285 R2279 R3278 R4275
Sum1117 Snit279.25
44. 15674 Peer Ovesen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H2 4 279.25
R1281 R2280 R3279 R4277
Sum1117 Snit279.25
45. 46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I
DGI Fyn
V1H1 4 279.25
R1283 R2280 R3278 R4276
Sum1117 Snit279.25
46. 34841 Thomas Illum Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H2 6 277.17
R1281 R2280 R3279 R4277
Sum1117 Snit279.25
47. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H2 11 275.91
R1281 R2279 R3279 R4278
Sum1117 Snit279.25
48. 82446 Aksel Nielsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
V1H2 7 273.57
R1282 R2279 R3277 R4277
Sum1115 Snit278.75
49. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 17 270.06
R1284 R2279 R3276 R4275
Sum1114 Snit278.50
50. 83224 Flemming Jensen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1H1 4 278.25
R1280 R2280 R3277 R4276
Sum1113 Snit278.25
51. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 8 272.88
R1279 R2279 R3277 R4276
Sum1111 Snit277.75
52. 106653 Niels Hoffmann Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
V1H2 10 267.20
R1282 R2279 R3276 R4274
Sum1111 Snit277.75
53. 17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V1H2 6 276.00
R1279 R2279 R3277 R4275
Sum1110 Snit277.50
54. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H2 6 273.00
R1285 R2276 R3275 R4274
Sum1110 Snit277.50
55. 27601 Niels Lund Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H2 13 273.00
R1280 R2279 R3275 R4274
Sum1108 Snit277.00
56. 16277 Tom Wendell Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H1 4 276.75
R1283 R2276 R3275 R4273
Sum1107 Snit276.75
57. 108726 Louise Rasmussen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
V1H2 4 276.75
R1282 R2277 R3276 R4272
Sum1107 Snit276.75
58. 54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 6 274.50
R1280 R2276 R3276 R4275
Sum1107 Snit276.75
59. 60703 Rasmus Jensen Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 5 275.20
R1280 R2276 R3275 R4275
Sum1106 Snit276.50
60. 126903 Brian Bjergbæk Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H2 5 273.60
R1281 R2278 R3277 R4270
Sum1106 Snit276.50
61. 129239 Ronnie Schou Andersen Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 4 275.75
R1281 R2278 R3274 R4270
Sum1103 Snit275.75
62. 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 10 271.40
R1277 R2276 R3276 R4274
Sum1103 Snit275.75
63. 55123 Preben Villadsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 18 266.83
R1279 R2277 R3274 R4273
Sum1103 Snit275.75
64. 122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
V1H2 24 265.79
R1278 R2275 R3275 R4274
Sum1102 Snit275.50
65. 60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 5 274.20
R1279 R2275 R3275 R4272
Sum1101 Snit275.25
66. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 8 269.38
R1278 R2277 R3275 R4271
Sum1101 Snit275.25
67. 103871 Jørgen Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
V1H3 23 266.09
R1278 R2277 R3274 R4272
Sum1101 Snit275.25
68. 104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 14 267.43
R1278 R2276 R3274 R4272
Sum1100 Snit275.00
69. 107204 Sebastian Faber Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V1H1 4 274.75
R1280 R2278 R3271 R4270
Sum1099 Snit274.75
70. 15522 Henri Thimm Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H2 5 273.40
R1280 R2276 R3273 R4270
Sum1099 Snit274.75
71. 51823 Benny Jensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V1H2 5 272.40
R1278 R2275 R3274 R4272
Sum1099 Snit274.75
72. 35029 Gert Nielsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H2 6 272.50
R1280 R2275 R3272 R4271
Sum1098 Snit274.50
73. 14453 Birgitte Bæk Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H2 4 274.25
R1278 R2277 R3272 R4270
Sum1097 Snit274.25
74. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 16 266.00
R1278 R2276 R3272 R4271
Sum1097 Snit274.25
75. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V1H2 6 271.67
R1275 R2274 R3274 R4273
Sum1096 Snit274.00
76. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V1H2 9 269.89
R1274 R2274 R3273 R4271
Sum1092 Snit273.00
77. 129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 10 265.60
R1277 R2275 R3274 R4266
Sum1092 Snit273.00
78. 110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
V1H3 10 265.10
R1285 R2269 R3269 R4268
Sum1091 Snit272.75
79. 58177 Ole Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 5 271.00
R1274 R2273 R3272 R4270
Sum1089 Snit272.25
80. 68568 Leif B. Rasmussen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V1H2 7 270.14
R1274 R2272 R3272 R4271
Sum1089 Snit272.25
81. 49602 Karsten E. Hollesen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
V1H2 5 269.00
R1277 R2273 R3270 R4269
Sum1089 Snit272.25
82. 18542 Allan Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V1H3 11 267.36
R1274 R2273 R3271 R4271
Sum1089 Snit272.25
83. 61921 Bo Jacobsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V1H3 6 263.33
R1275 R2271 R3271 R4271
Sum1088 Snit272.00
84. 35195 Kirsten Meldgaard Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H3 6 267.67
R1278 R2277 R3266 R4266
Sum1087 Snit271.75
85. 90021 Kresten Hellberg Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V1H3 5 270.40
R1275 R2273 R3272 R4266
Sum1086 Snit271.50
86. 58179 Ole Hardon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 7 265.86
R1280 R2274 R3268 R4263
Sum1085 Snit271.25
87. 34163 Børge Bladsgård Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
V1H2 4 271.00
R1280 R2276 R3265 R4263
Sum1084 Snit271.00
88. 85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
V1H2 6 268.67
R1272 R2272 R3271 R4269
Sum1084 Snit271.00
89. 108916 Astrid Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 7 267.14
R1278 R2273 R3268 R4265
Sum1084 Snit271.00
90. 123962 Bo S. Ottosen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 5 269.40
R1276 R2270 R3269 R4268
Sum1083 Snit270.75
91. 116023 Tom Ottosen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 13 266.77
R1273 R2271 R3270 R4268
Sum1082 Snit270.50
92. 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 9 266.67
R1274 R2270 R3270 R4268
Sum1082 Snit270.50
93. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 22 259.23
R1273 R2271 R3271 R4267
Sum1082 Snit270.50
94. 53043 Simon Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 4 270.25
R1275 R2271 R3269 R4266
Sum1081 Snit270.25
95. 15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H2 4 269.50
R1276 R2272 R3271 R4259
Sum1078 Snit269.50
96. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1H2 4 269.25
R1272 R2270 R3269 R4266
Sum1077 Snit269.25
97. 39794 Line Petermann Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V1H3 5 267.80
R1271 R2271 R3269 R4266
Sum1077 Snit269.25
98. 12167 Kim Levisen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H3 5 267.60
R1271 R2271 R3270 R4265
Sum1077 Snit269.25
99. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 4 268.75
R1284 R2275 R3259 R4257
Sum1075 Snit268.75
100. 93505 Helle Christoffersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V1H2 4 268.75
R1277 R2274 R3263 R4261
Sum1075 Snit268.75
101. 60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 5 265.20
R1277 R2273 R3271 R4253
Sum1074 Snit268.50
102. 126182 Anders Nichum Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
V1H3 8 263.75
R1269 R2269 R3269 R4267
Sum1074 Snit268.50
103. 120793 Irina Ustinova Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
V1H2 4 268.00
R1270 R2270 R3268 R4264
Sum1072 Snit268.00
104. 65060 Per C. Madsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
V1H2 7 263.57
R1270 R2270 R3266 R4266
Sum1072 Snit268.00
105. 49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
V1H2 5 263.80
R1270 R2270 R3269 R4262
Sum1071 Snit267.75
106. 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 16 260.81
R1269 R2268 R3267 R4267
Sum1071 Snit267.75
107. 122254 Michael Bak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1H3 5 264.20
R1278 R2273 R3261 R4258
Sum1070 Snit267.50
108. 121323 Thomas Jessen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 8 260.00
R1273 R2268 R3265 R4264
Sum1070 Snit267.50
109. 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H2 5 260.80
R1269 R2265 R3262 R4262
Sum1058 Snit264.50
110. 107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 4 264.25
R1272 R2269 R3258 R4258
Sum1057 Snit264.25
111. 111693 Allan Lund Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H3 4 263.75
R1268 R2266 R3266 R4255
Sum1055 Snit263.75
112. 38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 5 260.20
R1269 R2268 R3267 R4249
Sum1053 Snit263.25
113. 52144 Kenneth Nielsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
V1H2 4 263.00
R1270 R2263 R3262 R4257
Sum1052 Snit263.00
114. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
V1H3 6 259.50
R1265 R2264 R3262 R4261
Sum1052 Snit263.00
115. 10982 Erik Balk Mouritsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 4 262.50
R1266 R2266 R3262 R4256
Sum1050 Snit262.50
116. 23200 Solveig Kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
V1H3 6 257.67
R1267 R2265 R3261 R4257
Sum1050 Snit262.50
117. 43471 Jan Poulsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
V1H3 7 256.29
R1268 R2263 R3261 R4258
Sum1050 Snit262.50
118. 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 7 257.14
R1265 R2261 R3261 R4261
Sum1048 Snit262.00
119. 56907 Lars Jeppesen Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 4 261.50
R1273 R2265 R3259 R4249
Sum1046 Snit261.50
120. 98595 Rasmus Haue Heesgaard Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 4 260.25
R1267 R2262 R3259 R4253
Sum1041 Snit260.25
121. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 17 252.94
R1262 R2261 R3258 R4258
Sum1039 Snit259.75
122. 136561 Martin Nygaard Andersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 10 246.60
R1266 R2263 R3259 R4251
Sum1039 Snit259.75
123. 86247 Claus Olsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 5 257.20
R1265 R2260 R3256 R4256
Sum1037 Snit259.25
124. 33974 Jens Peter Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
V1H1 5 253.60
R1265 R2261 R3257 R4252
Sum1035 Snit258.75
125. 31549 Per Jacobsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 4 258.00
R1270 R2259 R3254 R4249
Sum1032 Snit258.00
126. 50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 4 257.75
R1262 R2259 R3257 R4253
Sum1031 Snit257.75
127. 43456 Jørgen Philipsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
V1H3 6 253.17
R1266 R2257 R3255 R4252
Sum1030 Snit257.50
128. 88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V1H3 21 248.43
R1260 R2256 R3255 R4254
Sum1025 Snit256.25
129. 50011 Søren Møller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 4 256.00
R1260 R2258 R3255 R4251
Sum1024 Snit256.00
130. 135034 Kenneth Flindt-madsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V1H3 5 254.00
R1262 R2262 R3253 R4247
Sum1024 Snit256.00
131. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V1H3 11 245.82
R1263 R2256 R3253 R4252
Sum1024 Snit256.00
132. 125397 Herluf Holm Jensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V1H3 5 253.20
R1259 R2258 R3257 R4247
Sum1021 Snit255.25
133. 19650 Kristian Lund Hansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 4 254.75
R1257 R2255 R3254 R4253
Sum1019 Snit254.75
134. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 6 250.50
R1261 R2257 R3249 R4248
Sum1015 Snit253.75
135. 106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
V1H3 4 247.25
R1253 R2252 R3244 R4240
Sum989 Snit247.25
136. 120373 Carsten Sølvberg Ishøj Skytteforening 17. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 4 245.00
R1252 R2251 R3250 R4227
Sum980 Snit245.00
137. 128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V1H3 4 242.50
R1251 R2249 R3241 R4229
Sum970 Snit242.50
138. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Asnæs Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 4 238.50
R1248 R2246 R3234 R4226
Sum954 Snit238.50
139. 132143 Markus Steinig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V1H3 6 231.00
R1243 R2242 R3232 R4232
Sum949 Snit237.25
140. 50510 Dan Bruun Bogense Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 4 236.25
R1263 R2242 R3237 R4203
Sum945 Snit236.25
141. 137244 Rasmus Elmelund Nielsen Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
V1H3 4 235.00
R1241 R2238 R3234 R4227
Sum940 Snit235.00
142. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V1H3 7 214.29
R1227 R2221 R3221 R4214
Sum883 Snit220.75
143. 82531 Frank Fougner Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H1 3 288.00
R1293 R2293 R3278 R4-
Sum864 Snit288.00
144. 100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 3 285.33
R1291 R2285 R3280 R4-
Sum856 Snit285.33
145. 114868 Victor Burnev Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H1 3 284.00
R1289 R2284 R3279 R4-
Sum852 Snit284.00
146. 14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H1 3 282.00
R1287 R2281 R3278 R4-
Sum846 Snit282.00
147. 117410 Morten Toftdahl-Olesen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1H1 3 281.00
R1284 R2282 R3277 R4-
Sum843 Snit281.00
148. 16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1H1 3 280.67
R1284 R2282 R3276 R4-
Sum842 Snit280.67
149. 57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 3 276.33
R1284 R2275 R3270 R4-
Sum829 Snit276.33
150. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V1H2 3 276.00
R1281 R2275 R3272 R4-
Sum828 Snit276.00
151. 136471 Johannes Schöön Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H3 3 273.00
R1279 R2271 R3269 R4-
Sum819 Snit273.00
152. 45123 Klaus Elian Lunde Sg&I
DGI Fyn
V1H1 3 272.00
R1281 R2277 R3258 R4-
Sum816 Snit272.00
153. 15548 Mads Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H2 3 269.00
R1272 R2270 R3265 R4-
Sum807 Snit269.00
154. 103912 Malou E. M. Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 3 269.00
R1277 R2266 R3264 R4-
Sum807 Snit269.00
155. 73857 Nicolai Sandgaard Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H2 3 268.33
R1269 R2268 R3268 R4-
Sum805 Snit268.33
156. 124652 Marlene Sommer Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H3 3 268.33
R1278 R2265 R3262 R4-
Sum805 Snit268.33
157. 80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I
DGI Fyn
V1H2 3 268.00
R1270 R2268 R3266 R4-
Sum804 Snit268.00
158. 10551 Jan Elgaard Sørensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H2 3 267.00
R1269 R2268 R3264 R4-
Sum801 Snit267.00
159. 53029 Villy Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 3 266.67
R1273 R2264 R3263 R4-
Sum800 Snit266.67
160. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
V1H3 3 265.00
R1268 R2268 R3259 R4-
Sum795 Snit265.00
161. 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 3 264.67
R1270 R2267 R3257 R4-
Sum794 Snit264.67
162. 125111 Ole Fischer Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
V1H2 3 263.00
R1269 R2262 R3258 R4-
Sum789 Snit263.00
163. 17976 Martin Hartz Hagensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V1H3 3 262.67
R1268 R2264 R3256 R4-
Sum788 Snit262.67
164. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 3 260.67
R1261 R2261 R3260 R4-
Sum782 Snit260.67
165. 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V1H3 3 260.00
R1265 R2261 R3254 R4-
Sum780 Snit260.00
166. 71123 Leif Waaben KIFs Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V1H2 3 260.00
R1274 R2254 R3252 R4-
Sum780 Snit260.00
167. 39067 Troels Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 3 257.67
R1266 R2254 R3253 R4-
Sum773 Snit257.67
168. 136060 Kristian Krogsgaard Madsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
V1H3 3 257.00
R1265 R2258 R3248 R4-
Sum771 Snit257.00
169. 118790 Mads Strange Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V1H3 3 254.00
R1261 R2257 R3244 R4-
Sum762 Snit254.00
170. 105886 Henrik Auken Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V1H3 3 253.67
R1261 R2254 R3246 R4-
Sum761 Snit253.67
171. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 3 253.67
R1269 R2257 R3235 R4-
Sum761 Snit253.67
172. 19759 Claus Nielsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 3 253.33
R1259 R2257 R3244 R4-
Sum760 Snit253.33
173. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 3 250.67
R1263 R2256 R3233 R4-
Sum752 Snit250.67
174. 54712 Per W. Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 3 249.33
R1261 R2252 R3235 R4-
Sum748 Snit249.33
175. 100857 Marcin Godala Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 3 248.00
R1250 R2249 R3245 R4-
Sum744 Snit248.00
176. 132183 Morten M. R. Jensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H3 3 246.67
R1259 R2242 R3239 R4-
Sum740 Snit246.67
177. 54790 Marie Louise Spuur Christensen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 3 241.33
R1255 R2237 R3232 R4-
Sum724 Snit241.33
178. 54212 Svend Hansen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H2 3 238.00
R1252 R2238 R3224 R4-
Sum714 Snit238.00
179. 128945 Claus Lyngsø Otterup Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 3 234.67
R1241 R2239 R3224 R4-
Sum704 Snit234.67
180. 46018 Hans Lindenborg Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 3 227.67
R1229 R2228 R3226 R4-
Sum683 Snit227.67
181. 131823 Casper J. Galdyn Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 3 227.00
R1251 R2243 R3187 R4-
Sum681 Snit227.00
182. 54241 Michael Pedersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 3 224.67
R1236 R2227 R3211 R4-
Sum674 Snit224.67
183. 84322 Jesper Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 3 213.00
R1220 R2216 R3203 R4-
Sum639 Snit213.00
184. 53034 Tobias Galdyn Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 3 200.67
R1218 R2200 R3184 R4-
Sum602 Snit200.67
185. 35678 Frans M. Sørensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
V1H1 2 293.00
R1295 R2291 R3- R4-
Sum586 Snit293.00
186. 81265 Torben Breiner Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H1 2 285.00
R1287 R2283 R3- R4-
Sum570 Snit285.00
187. 45404 Rene Vogn Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
V1H1 2 284.00
R1287 R2281 R3- R4-
Sum568 Snit284.00
188. 49988 Ulrik Steffensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
V1H1 2 283.50
R1287 R2280 R3- R4-
Sum567 Snit283.50
189. 135723 John Errebo Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H1 2 283.00
R1286 R2280 R3- R4-
Sum566 Snit283.00
190. 33961 Lars Bindesbøll Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
V1H1 2 282.00
R1284 R2280 R3- R4-
Sum564 Snit282.00
191. 31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1H1 2 280.50
R1283 R2278 R3- R4-
Sum561 Snit280.50
192. 33998 Allan Gejl Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
V1H1 2 280.50
R1283 R2278 R3- R4-
Sum561 Snit280.50
193. 48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V1H3 2 280.00
R1284 R2276 R3- R4-
Sum560 Snit280.00
194. 134210 Anders Christensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H1 2 278.00
R1283 R2273 R3- R4-
Sum556 Snit278.00
195. 50437 Kent Grantoft Madsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
V1H2 2 276.50
R1281 R2272 R3- R4-
Sum553 Snit276.50
196. 125780 Robert Bondo-Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H1 2 276.00
R1281 R2271 R3- R4-
Sum552 Snit276.00
197. 94267 Peter Jensen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
V1H1 2 274.50
R1278 R2271 R3- R4-
Sum549 Snit274.50
198. 98769 Max Emil Perl Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
V1H2 2 273.00
R1277 R2269 R3- R4-
Sum546 Snit273.00
199. 92839 Kasper Ladegaard Nielsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
V1H2 2 271.50
R1274 R2269 R3- R4-
Sum543 Snit271.50
200. 24838 Frank Lahn Nielsen Bossow Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V1H3 2 270.50
R1272 R2269 R3- R4-
Sum541 Snit270.50
201. 101806 Therese Pulawska Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
V1H3 2 269.50
R1272 R2267 R3- R4-
Sum539 Snit269.50
202. 22676 Carsten Fougner Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V1H3 2 268.00
R1272 R2264 R3- R4-
Sum536 Snit268.00
203. 43067 Anders Ottobrøker Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
V1H3 2 266.50
R1269 R2264 R3- R4-
Sum533 Snit266.50
204. 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 2 264.50
R1267 R2262 R3- R4-
Sum529 Snit264.50
205. 126471 Elena Efremova Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H3 2 263.50
R1270 R2257 R3- R4-
Sum527 Snit263.50
206. 56844 Flemming Jaszczak Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 2 262.50
R1269 R2256 R3- R4-
Sum525 Snit262.50
207. 79799 Alexander Khaliléev Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V1H3 2 262.00
R1262 R2262 R3- R4-
Sum524 Snit262.00
208. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 2 260.50
R1263 R2258 R3- R4-
Sum521 Snit260.50
209. 48111 Ketil D Carstensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V1H2 2 260.00
R1265 R2255 R3- R4-
Sum520 Snit260.00
210. 55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 2 258.00
R1258 R2258 R3- R4-
Sum516 Snit258.00
211. 75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 2 254.50
R1267 R2242 R3- R4-
Sum509 Snit254.50
212. 51502 Arne Phillip Lumby Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 2 252.50
R1257 R2248 R3- R4-
Sum505 Snit252.50
213. 40345 Arvid Hyldgaard Rasmussen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
V1H3 2 251.00
R1257 R2245 R3- R4-
Sum502 Snit251.00
214. 39347 Jens Peter Sørensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 2 249.00
R1262 R2236 R3- R4-
Sum498 Snit249.00
215. 137354 Bjarne Olsen Holmstrøm Bogense Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 2 248.50
R1253 R2244 R3- R4-
Sum497 Snit248.50
216. 47012 Lars Krumholt Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
V1H3 2 245.50
R1251 R2240 R3- R4-
Sum491 Snit245.50
217. 131721 Morten Farre Nielsen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1H3 2 239.00
R1240 R2238 R3- R4-
Sum478 Snit239.00
218. 119497 Sarah Dejgaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 2 228.50
R1240 R2217 R3- R4-
Sum457 Snit228.50
219. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 2 217.00
R1221 R2213 R3- R4-
Sum434 Snit217.00
220. 122326 Tom Lillelund Hasselbalch Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 2 213.00
R1214 R2212 R3- R4-
Sum426 Snit213.00
221. 32474 John Madsen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
V1H3 2 207.50
R1222 R2193 R3- R4-
Sum415 Snit207.50
222. 128407 Pia Rask Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1H3 2 206.00
R1223 R2189 R3- R4-
Sum412 Snit206.00
223. 14272 Majbritt Pedersen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
V1H1 1 294.00
R1294 R2- R3- R4-
Sum294 Snit294.00
224. 32639 Heidi Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1H1 1 289.00
R1289 R2- R3- R4-
Sum289 Snit289.00
225. 29893 Jan Mortensen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H2 1 286.00
R1286 R2- R3- R4-
Sum286 Snit286.00
226. 16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1H1 1 285.00
R1285 R2- R3- R4-
Sum285 Snit285.00
227. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H2 1 282.00
R1282 R2- R3- R4-
Sum282 Snit282.00
228. 31309 Keld Jeppesen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H1 1 281.00
R1281 R2- R3- R4-
Sum281 Snit281.00
229. 35790 Allan Borg Nielsen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H1 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
230. 54183 Brian Haasum Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H1 1 280.00
R1280 R2- R3- R4-
Sum280 Snit280.00
231. 15751 Allan Christensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H2 1 277.00
R1277 R2- R3- R4-
Sum277 Snit277.00
232. 50309 Andreas Kristensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
V1H1 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
233. 24801 Lars Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V1H2 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
234. 65847 Jakob Keis Hansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V1H2 1 276.00
R1276 R2- R3- R4-
Sum276 Snit276.00
235. 76195 Keld Bojsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V1H2 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
236. 14770 Jacob Klærke Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H3 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
237. 40339 Henning Brinch Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
V1H1 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
238. 119496 Ole Dejgaard Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
239. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H2 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
240. 16504 Erik Mark St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
V1H2 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
241. 53425 Jens Chr. Been Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
242. 34970 Karen Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V1H3 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
243. 14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H2 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
244. 39924 Johnie Knudsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
V1H1 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
245. 57749 Finn Hallø Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H1 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
246. 132376 Mikkel S. B. Schulz Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
247. 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1H3 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
248. 115611 Johnny Gosch Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
249. 92336 Jesper Helmersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
250. 61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 1 263.00
R1263 R2- R3- R4-
Sum263 Snit263.00
251. 14147 Thomas Bøgh Johansen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
V1H3 1 262.00
R1262 R2- R3- R4-
Sum262 Snit262.00
252. 87042 Johnny Lundstrøm Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V1H3 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
253. 131748 Kaj Stengade Christensen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V1H3 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
254. 21620 Michael Skot Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
V1H3 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
255. 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H3 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
256. 113422 Helge Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 1 250.00
R1250 R2- R3- R4-
Sum250 Snit250.00
257. 46265 Martin Mühlendorph Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V1H3 1 247.00
R1247 R2- R3- R4-
Sum247 Snit247.00
258. 10577 Eskil Aachmann Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V1H3 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
259. 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V1H3 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
260. 127470 Torben Brandt Pedersen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
261. 87732 Thomas Dyregaard Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V1H3 1 246.00
R1246 R2- R3- R4-
Sum246 Snit246.00
262. 81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V1H3 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
263. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H3 1 244.00
R1244 R2- R3- R4-
Sum244 Snit244.00
264. 37862 Jesper Aggerholm Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
V1H3 1 241.00
R1241 R2- R3- R4-
Sum241 Snit241.00
265. 124269 Klavs Møller Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H3 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
266. 124866 Tim Olsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
V1H3 1 238.00
R1238 R2- R3- R4-
Sum238 Snit238.00
267. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V1H3 1 237.00
R1237 R2- R3- R4-
Sum237 Snit237.00
268. 116292 Bjarne Sidelmann Tilst Skytteforening
DGI Østjylland
V1H3 1 236.00
R1236 R2- R3- R4-
Sum236 Snit236.00
269. 19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
V1H3 1 234.00
R1234 R2- R3- R4-
Sum234 Snit234.00
270. 124985 Jan Karlsson KIFs Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V1H3 1 230.00
R1230 R2- R3- R4-
Sum230 Snit230.00
271. 116461 Mikael Dahl Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 1 224.00
R1224 R2- R3- R4-
Sum224 Snit224.00
272. 68254 Henrik Furdal Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V1H3 1 221.00
R1221 R2- R3- R4-
Sum221 Snit221.00
273. 93099 Jens Otto Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
274. 15517 Richardt Larsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
V1H3 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
275. 113272 Thorvald Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V1H3 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
276. 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
277. 129966 Irene Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V1H3 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00

Til toppen