Luftpistol, 15m - Senior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 25. april 2019 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 7 282.57
R1289 R2288 R3285 R4284
Sum1146 Snit286.50
2. 32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H 12 281.00
R1288 R2287 R3285 R4285
Sum1145 Snit286.25
3. 40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
S2H 7 282.29
R1288 R2286 R3284 R4283
Sum1141 Snit285.25
4. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 10 279.90
R1285 R2285 R3284 R4284
Sum1138 Snit284.50
5. 57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 7 281.14
R1286 R2284 R3282 R4282
Sum1134 Snit283.50
6. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
S2H 15 277.87
R1286 R2284 R3283 R4281
Sum1134 Snit283.50
7. 44403 Karl E Nielsen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
S2H 6 280.50
R1286 R2283 R3282 R4282
Sum1133 Snit283.25
8. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 11 279.73
R1287 R2283 R3282 R4281
Sum1133 Snit283.25
9. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H 14 278.86
R1285 R2283 R3283 R4282
Sum1133 Snit283.25
10. 31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H 10 276.70
R1286 R2284 R3282 R4280
Sum1132 Snit283.00
11. 91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
S2H 12 277.00
R1284 R2284 R3282 R4281
Sum1131 Snit282.75
12. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
S2H 13 272.38
R1285 R2283 R3281 R4280
Sum1129 Snit282.25
13. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H 43 272.14
R1283 R2282 R3282 R4279
Sum1126 Snit281.50
14. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
S2H 8 278.88
R1283 R2282 R3280 R4280
Sum1125 Snit281.25
15. 49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
S2H 13 276.69
R1282 R2280 R3280 R4280
Sum1122 Snit280.50
16. 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H 8 275.00
R1283 R2280 R3280 R4276
Sum1119 Snit279.75
17. 57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 8 273.88
R1285 R2280 R3277 R4276
Sum1118 Snit279.50
18. 10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H 4 279.00
R1282 R2278 R3278 R4278
Sum1116 Snit279.00
19. 56737 René Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H 20 271.85
R1282 R2282 R3276 R4276
Sum1116 Snit279.00
20. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 8 275.63
R1281 R2279 R3278 R4275
Sum1113 Snit278.25
21. 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
S2H 7 274.86
R1283 R2278 R3277 R4273
Sum1111 Snit277.75
22. 20850 John Mikkelsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H 5 276.40
R1279 R2278 R3277 R4276
Sum1110 Snit277.50
23. 59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 9 270.78
R1281 R2281 R3274 R4274
Sum1110 Snit277.50
24. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H 19 267.74
R1280 R2279 R3274 R4274
Sum1107 Snit276.75
25. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H 8 272.63
R1280 R2275 R3274 R4274
Sum1103 Snit275.75
26. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
S2H 7 271.43
R1277 R2276 R3274 R4274
Sum1101 Snit275.25
27. 134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H 18 266.67
R1277 R2275 R3274 R4274
Sum1100 Snit275.00
28. 35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
S2H 10 266.80
R1279 R2276 R3275 R4268
Sum1098 Snit274.50
29. 127248 Kjeld Junge Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
S2H 6 266.50
R1281 R2278 R3276 R4263
Sum1098 Snit274.50
30. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H 15 268.60
R1275 R2275 R3274 R4273
Sum1097 Snit274.25
31. 55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H 15 265.27
R1279 R2273 R3273 R4272
Sum1097 Snit274.25
32. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
S2H 7 271.57
R1277 R2276 R3273 R4270
Sum1096 Snit274.00
33. 63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
S2H 9 269.33
R1276 R2275 R3272 R4271
Sum1094 Snit273.50
34. 107322 Jørgen Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
S2H 20 265.65
R1278 R2274 R3270 R4270
Sum1092 Snit273.00
35. 17598 Per Olesen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
S2H 6 270.67
R1277 R2273 R3270 R4270
Sum1090 Snit272.50
36. 12415 Ernst Klysner Jensen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H 6 269.33
R1278 R2273 R3270 R4269
Sum1090 Snit272.50
37. 132165 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
S2H 14 262.79
R1272 R2272 R3271 R4271
Sum1086 Snit271.50
38. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 4 271.25
R1273 R2273 R3271 R4268
Sum1085 Snit271.25
39. 19321 Niels Peter Bro Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H 7 266.43
R1278 R2276 R3267 R4264
Sum1085 Snit271.25
40. 129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 9 266.56
R1276 R2271 R3270 R4267
Sum1084 Snit271.00
41. 19541 Robert Nielsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H 6 264.83
R1273 R2271 R3271 R4268
Sum1083 Snit270.75
42. 128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
S2H 9 266.00
R1275 R2271 R3268 R4267
Sum1081 Snit270.25
43. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
S2H 6 265.50
R1272 R2271 R3269 R4269
Sum1081 Snit270.25
44. 42546 Susanne Haas Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
S2H 6 263.50
R1273 R2270 R3269 R4268
Sum1080 Snit270.00
45. 135231 Lech Bojanowski Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H 10 261.90
R1273 R2270 R3269 R4268
Sum1080 Snit270.00
46. 102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
S2H 18 260.72
R1273 R2268 R3268 R4268
Sum1077 Snit269.25
47. 15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H 6 266.33
R1272 R2268 R3268 R4265
Sum1073 Snit268.25
48. 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
S2H 22 258.82
R1274 R2267 R3266 R4264
Sum1071 Snit267.75
49. 34157 Carl M Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
S2H 4 267.00
R1278 R2270 R3270 R4250
Sum1068 Snit267.00
50. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
S2H 8 257.13
R1270 R2270 R3266 R4260
Sum1066 Snit266.50
51. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H 19 253.84
R1264 R2263 R3262 R4261
Sum1050 Snit262.50
52. 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
S2H 5 258.00
R1263 R2263 R3261 R4260
Sum1047 Snit261.75
53. 134989 Kim Thorenfeldt Nielsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 4 261.50
R1267 R2262 R3260 R4257
Sum1046 Snit261.50
54. 66135 Niels Kjær Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
S2H 5 257.00
R1272 R2267 R3258 R4244
Sum1041 Snit260.25
55. 126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 4 259.75
R1272 R2262 R3256 R4249
Sum1039 Snit259.75
56. 111684 Tom Fangel Århus Pistolklub
DGI Østjylland
S2H 4 258.50
R1261 R2260 R3257 R4256
Sum1034 Snit258.50
57. 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 7 250.57
R1268 R2257 R3257 R4248
Sum1030 Snit257.50
58. 135588 Niels Riise Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
S2H 4 256.75
R1273 R2257 R3249 R4248
Sum1027 Snit256.75
59. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H 5 255.60
R1260 R2256 R3256 R4255
Sum1027 Snit256.75
60. 56747 Niels Jensen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H 7 249.57
R1265 R2256 R3251 R4251
Sum1023 Snit255.75
61. 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 12 246.75
R1259 R2259 R3253 R4249
Sum1020 Snit255.00
62. 83306 Bjarne Christian Lund Hansen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 5 247.00
R1261 R2253 R3250 R4244
Sum1008 Snit252.00
63. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H 10 241.00
R1254 R2251 R3249 R4248
Sum1002 Snit250.50
64. 19081 Bent Ørskov Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H 6 247.83
R1257 R2253 R3246 R4245
Sum1001 Snit250.25
65. 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
S2H 6 246.50
R1251 R2250 R3250 R4247
Sum998 Snit249.50
66. 44044 Finn H. O. Andersen Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
S2H 7 245.71
R1254 R2253 R3247 R4243
Sum997 Snit249.25
67. 116963 Jan Van de Louw Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 5 245.40
R1266 R2244 R3244 R4240
Sum994 Snit248.50
68. 54922 Flemming Karlsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H 7 239.43
R1264 R2244 R3243 R4242
Sum993 Snit248.25
69. 19785 Bent Svejstrup Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H 8 238.13
R1256 R2256 R3245 R4236
Sum993 Snit248.25
70. 129215 Lis Christensen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
S2H 8 237.25
R1249 R2246 R3246 R4243
Sum984 Snit246.00
71. 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
S2H 7 239.29
R1259 R2246 R3239 R4237
Sum981 Snit245.25
72. 116258 Rene Hedegaard Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H 4 245.00
R1266 R2251 R3249 R4214
Sum980 Snit245.00
73. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
S2H 7 239.86
R1246 R2245 R3243 R4243
Sum977 Snit244.25
74. 130619 Helle Borgen Andersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
S2H 5 241.60
R1250 R2247 R3241 R4238
Sum976 Snit244.00
75. 135576 Poul Hultfeldt Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
S2H 4 241.25
R1249 R2246 R3244 R4226
Sum965 Snit241.25
76. 42693 hans hansen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
S2H 4 238.00
R1246 R2240 R3238 R4228
Sum952 Snit238.00
77. 134988 Benny Andersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 4 234.75
R1239 R2239 R3231 R4230
Sum939 Snit234.75
78. 19730 Gunnar Mejlby Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H 6 227.17
R1246 R2226 R3226 R4225
Sum923 Snit230.75
79. 127992 Kurt Simonsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
S2H 4 229.75
R1238 R2237 R3233 R4211
Sum919 Snit229.75
80. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
S2H 10 203.40
R1235 R2228 R3226 R4221
Sum910 Snit227.50
81. 116957 Vivi Hedegaard Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
S2H 5 221.40
R1228 R2224 R3223 R4218
Sum893 Snit223.25
82. 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 7 208.71
R1230 R2230 R3219 R4213
Sum892 Snit223.00
83. 136536 Jørgen Anton Mortensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H 4 207.00
R1224 R2216 R3209 R4179
Sum828 Snit207.00
84. 23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
S2H 3 270.67
R1273 R2271 R3268 R4-
Sum812 Snit270.67
85. 53223 Kim Ohm Svendsen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H 3 270.67
R1272 R2271 R3269 R4-
Sum812 Snit270.67
86. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
S2H 3 261.33
R1272 R2256 R3256 R4-
Sum784 Snit261.33
87. 86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 3 259.00
R1270 R2265 R3242 R4-
Sum777 Snit259.00
88. 132791 Mogens K. Hansen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
S2H 7 180.00
R1206 R2196 R3189 R4175
Sum766 Snit191.50
89. 42592 Mona Schmidt Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
S2H 3 253.67
R1255 R2254 R3252 R4-
Sum761 Snit253.67
90. 97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
S2H 3 253.67
R1258 R2254 R3249 R4-
Sum761 Snit253.67
91. 16666 Leif Jakobsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H 3 248.33
R1254 R2248 R3243 R4-
Sum745 Snit248.33
92. 126724 Preben John Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H 3 248.33
R1250 R2249 R3246 R4-
Sum745 Snit248.33
93. 68382 Christian Lausten Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 3 241.00
R1252 R2242 R3229 R4-
Sum723 Snit241.00
94. 53257 Allan H Sørensen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H 3 215.00
R1221 R2214 R3210 R4-
Sum645 Snit215.00
95. 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
S2H 2 270.50
R1278 R2263 R3- R4-
Sum541 Snit270.50
96. 97036 Steen Clausen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
S2H 2 269.00
R1275 R2263 R3- R4-
Sum538 Snit269.00
97. 101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 2 268.00
R1268 R2268 R3- R4-
Sum536 Snit268.00
98. 125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 2 263.50
R1271 R2256 R3- R4-
Sum527 Snit263.50
99. 15298 Henning Mortensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H 2 261.00
R1264 R2258 R3- R4-
Sum522 Snit261.00
100. 15650 Troels Nielsen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H 2 259.50
R1260 R2259 R3- R4-
Sum519 Snit259.50
101. 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
S2H 2 259.00
R1264 R2254 R3- R4-
Sum518 Snit259.00
102. 69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 2 253.00
R1256 R2250 R3- R4-
Sum506 Snit253.00
103. 103870 Leo Larsen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
S2H 2 252.00
R1253 R2251 R3- R4-
Sum504 Snit252.00
104. 54116 Ole Ebbe Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H 2 252.00
R1254 R2250 R3- R4-
Sum504 Snit252.00
105. 51497 Bjarne Carlsen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
S2H 2 250.00
R1251 R2249 R3- R4-
Sum500 Snit250.00
106. 51305 Poul C. Hansen Lumby Skytteforening
DGI Fyn
S2H 2 247.50
R1261 R2234 R3- R4-
Sum495 Snit247.50
107. 100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
S2H 2 245.00
R1259 R2231 R3- R4-
Sum490 Snit245.00
108. 68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 2 233.00
R1233 R2233 R3- R4-
Sum466 Snit233.00
109. 133989 Kim Orloff Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
S2H 2 233.00
R1236 R2230 R3- R4-
Sum466 Snit233.00
110. 10613 Arne Emil Jensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
S2H 2 230.50
R1234 R2227 R3- R4-
Sum461 Snit230.50
111. 54572 Ingvar Svendsen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H 2 230.50
R1233 R2228 R3- R4-
Sum461 Snit230.50
112. 52090 Søren Olsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
S2H 2 230.50
R1242 R2219 R3- R4-
Sum461 Snit230.50
113. 46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
S2H 2 227.00
R1234 R2220 R3- R4-
Sum454 Snit227.00
114. 68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 2 226.00
R1229 R2223 R3- R4-
Sum452 Snit226.00
115. 54167 Anders Myssen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H 1 275.00
R1275 R2- R3- R4-
Sum275 Snit275.00
116. 34726 Knud E. Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H 1 273.00
R1273 R2- R3- R4-
Sum273 Snit273.00
117. 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
S2H 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
118. 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
S2H 1 268.00
R1268 R2- R3- R4-
Sum268 Snit268.00
119. 117994 Jørgen Kvist Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
S2H 1 267.00
R1267 R2- R3- R4-
Sum267 Snit267.00
120. 41464 Carsten Qvist Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
S2H 1 266.00
R1266 R2- R3- R4-
Sum266 Snit266.00
121. 95495 Knud Gadeberg Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
S2H 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
122. 67846 Ole Elmgaard Rasmussen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 1 264.00
R1264 R2- R3- R4-
Sum264 Snit264.00
123. 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
S2H 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
124. 60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00
125. 66581 John Aarø Mortensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
S2H 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
126. 33828 Jens Jørn Ravn Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
S2H 1 258.00
R1258 R2- R3- R4-
Sum258 Snit258.00
127. 121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
S2H 1 257.00
R1257 R2- R3- R4-
Sum257 Snit257.00
128. 66034 Preben Christensen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
S2H 1 255.00
R1255 R2- R3- R4-
Sum255 Snit255.00
129. 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 1 251.00
R1251 R2- R3- R4-
Sum251 Snit251.00
130. 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
S2H 1 248.00
R1248 R2- R3- R4-
Sum248 Snit248.00
131. 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
S2H 1 242.00
R1242 R2- R3- R4-
Sum242 Snit242.00
132. 69088 Niels Asp Nielsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
S2H 1 242.00
R1242 R2- R3- R4-
Sum242 Snit242.00
133. 39145 Preben Duus Hermansen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
S2H 1 240.00
R1240 R2- R3- R4-
Sum240 Snit240.00
134. 47303 Gerda Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
S2H 1 228.00
R1228 R2- R3- R4-
Sum228 Snit228.00
135. 130179 Waldemar v. Bülow Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
S2H 1 221.00
R1221 R2- R3- R4-
Sum221 Snit221.00
136. 111889 Jesper B. Erichsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
S2H 1 205.00
R1205 R2- R3- R4-
Sum205 Snit205.00
137. 113028 Folmer S. Gørtz Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
S2H 1 202.00
R1202 R2- R3- R4-
Sum202 Snit202.00
138. 95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
139. 102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
140. 68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 1 157.00
R1157 R2- R3- R4-
Sum157 Snit157.00
141. 60795 Knud Thylkær Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
S2H 1 94.00
R194 R2- R3- R4-
Sum94 Snit94.00

Til toppen