Standardpistol, 25m - Voksen 2-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 22. april 2019 - kl. 06:12
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 4 554.75
R1563 R2562 R3554 R4540
Sum2219 Snit554.75
2. 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 13 541.85
R1558 R2554 R3553 R4551
Sum2216 Snit554.00
3. 109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V2H1 4 553.00
R1565 R2555 R3546 R4546
Sum2212 Snit553.00
4. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 7 541.57
R1553 R2553 R3546 R4546
Sum2198 Snit549.50
5. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 4 545.75
R1564 R2547 R3536 R4536
Sum2183 Snit545.75
6. 31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 5 543.60
R1556 R2545 R3540 R4540
Sum2181 Snit545.25
7. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 542.40
R1560 R2543 R3540 R4535
Sum2178 Snit544.50
8. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 11 533.91
R1546 R2545 R3543 R4542
Sum2176 Snit544.00
9. 125822 Lasse Dars Riis Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H1 5 538.20
R1549 R2542 R3539 R4533
Sum2163 Snit540.75
10. 57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 533.00
R1557 R2535 R3530 R4526
Sum2148 Snit537.00
11. 10158 Jan Hejgaard Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 4 536.75
R1539 R2539 R3539 R4530
Sum2147 Snit536.75
12. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H1 5 529.60
R1542 R2538 R3528 R4528
Sum2136 Snit534.00
13. 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 8 525.38
R1540 R2538 R3532 R4524
Sum2134 Snit533.50
14. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 4 533.00
R1540 R2535 R3530 R4527
Sum2132 Snit533.00
15. 121907 Elin Bækdal Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 5 526.60
R1534 R2531 R3531 R4525
Sum2121 Snit530.25
16. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 10 518.10
R1532 R2530 R3528 R4520
Sum2110 Snit527.50
17. 126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 521.80
R1535 R2529 R3524 R4519
Sum2107 Snit526.75
18. 114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 6 516.67
R1531 R2530 R3522 R4517
Sum2100 Snit525.00
19. 24634 Peer Boldsen Tilst Skytteforening
DGI Østjylland
V2H1 4 522.50
R1552 R2540 R3517 R4481
Sum2090 Snit522.50
20. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 4 519.75
R1531 R2528 R3514 R4506
Sum2079 Snit519.75
21. 81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 482.60
R1518 R2517 R3516 R4514
Sum2065 Snit516.25
22. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 8 499.00
R1526 R2517 R3515 R4505
Sum2063 Snit515.75
23. 46793 Erik Hjortholm Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 4 515.00
R1519 R2517 R3514 R4510
Sum2060 Snit515.00
24. 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
V2H1 4 514.50
R1525 R2524 R3511 R4498
Sum2058 Snit514.50
25. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 8 502.88
R1523 R2518 R3514 R4502
Sum2057 Snit514.25
26. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 4 510.50
R1519 R2517 R3512 R4494
Sum2042 Snit510.50
27. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 7 500.43
R1519 R2515 R3502 R4499
Sum2035 Snit508.75
28. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 475.80
R1530 R2510 R3488 R4487
Sum2015 Snit503.75
29. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 8 482.63
R1513 R2504 R3486 R4480
Sum1983 Snit495.75
30. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 487.80
R1503 R2496 R3492 R4488
Sum1979 Snit494.75
31. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 7 487.14
R1498 R2497 R3492 R4492
Sum1979 Snit494.75
32. 97424 Per Jensen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 4 494.00
R1516 R2512 R3474 R4474
Sum1976 Snit494.00
33. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 482.80
R1520 R2503 R3493 R4458
Sum1974 Snit493.50
34. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 4 490.00
R1501 R2492 R3489 R4478
Sum1960 Snit490.00
35. 134251 Frederik Hempel Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H1 7 471.43
R1511 R2495 R3481 R4473
Sum1960 Snit490.00
36. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V2H1 4 489.75
R1500 R2497 R3483 R4479
Sum1959 Snit489.75
37. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 7 479.00
R1503 R2501 R3481 R4472
Sum1957 Snit489.25
38. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H1 4 486.50
R1500 R2495 R3481 R4470
Sum1946 Snit486.50
39. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 5 482.20
R1490 R2488 R3483 R4480
Sum1941 Snit485.25
40. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 6 477.33
R1501 R2489 R3476 R4473
Sum1939 Snit484.75
41. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 6 474.50
R1519 R2477 R3472 R4465
Sum1933 Snit483.25
42. 91152 Gitte Nysten Hansen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V2H1 6 468.67
R1484 R2481 R3476 R4471
Sum1912 Snit478.00
43. 134573 Mai Jansen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 461.60
R1500 R2474 R3472 R4461
Sum1907 Snit476.75
44. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 6 455.00
R1488 R2481 R3457 R4440
Sum1866 Snit466.50
45. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 5 436.20
R1474 R2470 R3444 R4435
Sum1823 Snit455.75
46. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 4 422.75
R1467 R2422 R3420 R4382
Sum1691 Snit422.75
47. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 3 557.33
R1564 R2563 R3545 R4-
Sum1672 Snit557.33
48. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 3 541.33
R1551 R2550 R3523 R4-
Sum1624 Snit541.33
49. 46711 Kim Hjortholm Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 3 538.67
R1542 R2540 R3534 R4-
Sum1616 Snit538.67
50. 126581 Søren Frandsen Kastrup-Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 3 531.33
R1543 R2538 R3513 R4-
Sum1594 Snit531.33
51. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H1 3 527.33
R1535 R2525 R3522 R4-
Sum1582 Snit527.33
52. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 3 517.00
R1544 R2536 R3471 R4-
Sum1551 Snit517.00
53. 83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 516.67
R1528 R2512 R3510 R4-
Sum1550 Snit516.67
54. 119663 Mona Jensen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
V2H1 3 515.67
R1519 R2517 R3511 R4-
Sum1547 Snit515.67
55. 111973 Søren Toldal RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 3 510.00
R1521 R2518 R3491 R4-
Sum1530 Snit510.00
56. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 8 355.25
R1429 R2367 R3361 R4356
Sum1513 Snit378.25
57. 111972 Ole Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 3 504.00
R1533 R2499 R3480 R4-
Sum1512 Snit504.00
58. 97167 Jan Hjort Hansen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 491.00
R1500 R2497 R3476 R4-
Sum1473 Snit491.00
59. 126472 Michael Grosche Madsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V2H1 6 355.83
R1396 R2356 R3351 R4350
Sum1453 Snit363.25
60. 124777 Birgitte Magic Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V2H1 3 471.33
R1478 R2471 R3465 R4-
Sum1414 Snit471.33
61. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V2H1 3 450.00
R1488 R2436 R3426 R4-
Sum1350 Snit450.00
62. 119168 Duncan Hooper Dalum Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 3 429.67
R1448 R2422 R3419 R4-
Sum1289 Snit429.67
63. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 2 553.00
R1558 R2548 R3- R4-
Sum1106 Snit553.00
64. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 549.50
R1561 R2538 R3- R4-
Sum1099 Snit549.50
65. 109668 Lena Thyssen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 2 546.00
R1573 R2519 R3- R4-
Sum1092 Snit546.00
66. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 2 541.50
R1550 R2533 R3- R4-
Sum1083 Snit541.50
67. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 2 541.00
R1543 R2539 R3- R4-
Sum1082 Snit541.00
68. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 2 535.50
R1550 R2521 R3- R4-
Sum1071 Snit535.50
69. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V2H1 2 529.00
R1540 R2518 R3- R4-
Sum1058 Snit529.00
70. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 527.50
R1531 R2524 R3- R4-
Sum1055 Snit527.50
71. 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
V2H1 2 522.00
R1535 R2509 R3- R4-
Sum1044 Snit522.00
72. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 511.00
R1515 R2507 R3- R4-
Sum1022 Snit511.00
73. 128711 Jesper M. Jacobsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 2 508.00
R1523 R2493 R3- R4-
Sum1016 Snit508.00
74. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 508.00
R1536 R2480 R3- R4-
Sum1016 Snit508.00
75. 41496 Troels Jensen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 2 507.50
R1510 R2505 R3- R4-
Sum1015 Snit507.50
76. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 505.50
R1545 R2466 R3- R4-
Sum1011 Snit505.50
77. 117163 Torben Vijitpanya RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 3 331.33
R1399 R2311 R3284 R4-
Sum994 Snit331.33
78. 115659 Lasse Fyhn Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 2 483.50
R1495 R2472 R3- R4-
Sum967 Snit483.50
79. 48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V2H1 2 482.50
R1493 R2472 R3- R4-
Sum965 Snit482.50
80. 124316 Nikolaj Peyk Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 2 481.50
R1492 R2471 R3- R4-
Sum963 Snit481.50
81. 106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 2 474.00
R1519 R2429 R3- R4-
Sum948 Snit474.00
82. 122180 Carsten Borch Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 473.50
R1486 R2461 R3- R4-
Sum947 Snit473.50
83. 134129 Maria Laursen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 2 466.00
R1476 R2456 R3- R4-
Sum932 Snit466.00
84. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H1 2 458.00
R1460 R2456 R3- R4-
Sum916 Snit458.00
85. 131053 Lars G. Knudsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 421.00
R1427 R2415 R3- R4-
Sum842 Snit421.00
86. 131337 Patrick Thueson Lademann Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 2 417.50
R1425 R2410 R3- R4-
Sum835 Snit417.50
87. 47752 Michael Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
V2H1 1 551.00
R1551 R2- R3- R4-
Sum551 Snit551.00
88. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H1 1 547.00
R1547 R2- R3- R4-
Sum547 Snit547.00
89. 119192 Anders Nielsen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
V2H1 1 546.00
R1546 R2- R3- R4-
Sum546 Snit546.00
90. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 545.00
R1545 R2- R3- R4-
Sum545 Snit545.00
91. 87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 542.00
R1542 R2- R3- R4-
Sum542 Snit542.00
92. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 1 540.00
R1540 R2- R3- R4-
Sum540 Snit540.00
93. 129239 Ronnie Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 539.00
R1539 R2- R3- R4-
Sum539 Snit539.00
94. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 1 533.00
R1533 R2- R3- R4-
Sum533 Snit533.00
95. 116074 Erik Thørup Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V2H1 1 530.00
R1530 R2- R3- R4-
Sum530 Snit530.00
96. 67889 Jan Guldbrandsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 528.00
R1528 R2- R3- R4-
Sum528 Snit528.00
97. 133495 Thomas Just Petersen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 528.00
R1528 R2- R3- R4-
Sum528 Snit528.00
98. 15054 Bettina Møller Seerup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 523.00
R1523 R2- R3- R4-
Sum523 Snit523.00
99. 120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 1 518.00
R1518 R2- R3- R4-
Sum518 Snit518.00
100. 117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 517.00
R1517 R2- R3- R4-
Sum517 Snit517.00
101. 114851 Martin Ladov Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
V2H1 1 514.00
R1514 R2- R3- R4-
Sum514 Snit514.00
102. 81626 Karina Vever Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
V2H1 1 512.00
R1512 R2- R3- R4-
Sum512 Snit512.00
103. 99727 Palle Damgaard Nielsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 511.00
R1511 R2- R3- R4-
Sum511 Snit511.00
104. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 503.00
R1503 R2- R3- R4-
Sum503 Snit503.00
105. 102227 Rune Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 1 502.00
R1502 R2- R3- R4-
Sum502 Snit502.00
106. 88000 Palle Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
V2H1 1 498.00
R1498 R2- R3- R4-
Sum498 Snit498.00
107. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 1 497.00
R1497 R2- R3- R4-
Sum497 Snit497.00
108. 129653 Anders Lindenhoff Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 496.00
R1496 R2- R3- R4-
Sum496 Snit496.00
109. 65197 Christian Grubert Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 1 494.00
R1494 R2- R3- R4-
Sum494 Snit494.00
110. 122980 Daniela Grimshaw Haarby Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 1 490.00
R1490 R2- R3- R4-
Sum490 Snit490.00
111. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V2H1 1 490.00
R1490 R2- R3- R4-
Sum490 Snit490.00
112. 131387 Brian Meldgaard Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V2H1 1 489.00
R1489 R2- R3- R4-
Sum489 Snit489.00
113. 105320 Daniel Broxgaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 1 483.00
R1483 R2- R3- R4-
Sum483 Snit483.00
114. 132129 Kenneth Lindholm Petersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 1 482.00
R1482 R2- R3- R4-
Sum482 Snit482.00
115. 134599 Jørn Wåke Rasmussen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
V2H1 1 481.00
R1481 R2- R3- R4-
Sum481 Snit481.00
116. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 480.00
R1480 R2- R3- R4-
Sum480 Snit480.00
117. 135070 Camilla Kruse Agerschou Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
V2H1 1 479.00
R1479 R2- R3- R4-
Sum479 Snit479.00
118. 101167 Gustav H. Kelkeland Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 478.00
R1478 R2- R3- R4-
Sum478 Snit478.00
119. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V2H1 1 476.00
R1476 R2- R3- R4-
Sum476 Snit476.00
120. 122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 475.00
R1475 R2- R3- R4-
Sum475 Snit475.00
121. 135103 Dennis Korsgaard Andersen Kastrup-Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 473.00
R1473 R2- R3- R4-
Sum473 Snit473.00
122. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 472.00
R1472 R2- R3- R4-
Sum472 Snit472.00
123. 133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 470.00
R1470 R2- R3- R4-
Sum470 Snit470.00
124. 84322 Jesper Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 1 468.00
R1468 R2- R3- R4-
Sum468 Snit468.00
125. 85657 Thomas Myhre Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 467.00
R1467 R2- R3- R4-
Sum467 Snit467.00
126. 68183 Brian Thomsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 465.00
R1465 R2- R3- R4-
Sum465 Snit465.00
127. 57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 464.00
R1464 R2- R3- R4-
Sum464 Snit464.00
128. 126471 Elena Efremova Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 1 461.00
R1461 R2- R3- R4-
Sum461 Snit461.00
129. 134712 Daniel Sønderholm RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 459.00
R1459 R2- R3- R4-
Sum459 Snit459.00
130. 117090 Hejdi Røygaard Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 1 458.00
R1458 R2- R3- R4-
Sum458 Snit458.00
131. 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 1 457.00
R1457 R2- R3- R4-
Sum457 Snit457.00
132. 131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 456.00
R1456 R2- R3- R4-
Sum456 Snit456.00
133. 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 1 452.00
R1452 R2- R3- R4-
Sum452 Snit452.00
134. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 450.00
R1450 R2- R3- R4-
Sum450 Snit450.00
135. 122326 Tom Lillelund Hasselbalch Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 1 450.00
R1450 R2- R3- R4-
Sum450 Snit450.00
136. 111628 Johan Reistad Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 1 442.00
R1442 R2- R3- R4-
Sum442 Snit442.00
137. 132546 Selcuk Akyurek Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 418.00
R1418 R2- R3- R4-
Sum418 Snit418.00
138. 126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 405.00
R1405 R2- R3- R4-
Sum405 Snit405.00
139. 111586 Kell Thomas RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 393.00
R1393 R2- R3- R4-
Sum393 Snit393.00
140. 124626 Martin Skyberg-Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 380.00
R1380 R2- R3- R4-
Sum380 Snit380.00
141. 131882 Tarik Bouzroud Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 379.00
R1379 R2- R3- R4-
Sum379 Snit379.00
142. 122287 Carsten Wahl KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 369.00
R1369 R2- R3- R4-
Sum369 Snit369.00
143. 134651 Alexander Stage-Larsen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
V2H1 1 349.00
R1349 R2- R3- R4-
Sum349 Snit349.00
144. 126434 Kim Peder Pedersen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 224.00
R1224 R2- R3- R4-
Sum224 Snit224.00
145. 134784 Rune Rendbæk Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 219.00
R1219 R2- R3- R4-
Sum219 Snit219.00

Til toppen