Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
Old boys | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
DGI Vestjylland Fodbold Herre inde 2017-18
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Bemærkninger
Pulje oversigt
Old boys
Pulje 1
Spjald IF
-
Aadum I&U
-
Banditterne
-
KLIF
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=70730
Komplet kampprogram
Old boys
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
637644
Tirsdag
28-11-17
18:30
Banditterne
-
KLIF
Spillested
Ramme Hallen
2 - 1
Ramme-Lomborg Idrætsforening
637645
Tirsdag
28-11-17
18:40
Spjald IF
-
Aadum I&U
Spillested
Ramme Hallen
3 - 2
Ramme-Lomborg Idrætsforening
637646
Tirsdag
28-11-17
18:50
Banditterne
-
Spjald IF
Spillested
Ramme Hallen
1 - 4
Ramme-Lomborg Idrætsforening
637647
Tirsdag
28-11-17
19:00
KLIF
-
Aadum I&U
Spillested
Ramme Hallen
4 - 7
Ramme-Lomborg Idrætsforening
637648
Tirsdag
28-11-17
19:10
Aadum I&U
-
Banditterne
Spillested
Ramme Hallen
7 - 4
Ramme-Lomborg Idrætsforening
637649
Tirsdag
28-11-17
19:20
Spjald IF
-
KLIF
Spillested
Ramme Hallen
5 - 1
Ramme-Lomborg Idrætsforening
637650
Tirsdag
12-12-17
20:30
KLIF
-
Banditterne
Spillested
Ørnhøj Hallen
3 - 3
Ørnhøj/Abildå Boldklub af 1986
637651
Tirsdag
12-12-17
20:40
Aadum I&U
-
Spjald IF
Spillested
Ørnhøj Hallen
6 - 5
Ørnhøj/Abildå Boldklub af 1986
637652
Tirsdag
12-12-17
20:50
Spjald IF
-
Banditterne
Spillested
Ørnhøj Hallen
9 - 4
Ørnhøj/Abildå Boldklub af 1986
637653
Tirsdag
12-12-17
21:00
Aadum I&U
-
KLIF
Spillested
Ørnhøj Hallen
7 - 1
Ørnhøj/Abildå Boldklub af 1986
637654
Tirsdag
12-12-17
21:10
Banditterne
-
Aadum I&U
Spillested
Ørnhøj Hallen
6 - 6
Ørnhøj/Abildå Boldklub af 1986
637655
Tirsdag
12-12-17
21:20
KLIF
-
Spjald IF
Spillested
Ørnhøj Hallen
3 - 7
Ørnhøj/Abildå Boldklub af 1986
637656
Fredag
12-01-18
18:30
Banditterne
-
KLIF
Spillested
Spjald Fritidscenter
4 - 3
Spjald Idrætsforening
637657
Fredag
12-01-18
18:40
Spjald IF
-
Aadum I&U
Spillested
Spjald Fritidscenter
3 - 8
Spjald Idrætsforening
637658
Fredag
12-01-18
18:50
Banditterne
-
Spjald IF
Spillested
Spjald Fritidscenter
3 - 6
Spjald Idrætsforening
637659
Fredag
12-01-18
19:00
KLIF
-
Aadum I&U
Spillested
Spjald Fritidscenter
1 - 6
Spjald Idrætsforening
637660
Fredag
12-01-18
19:10
Aadum I&U
-
Banditterne
Spillested
Spjald Fritidscenter
3 - 2
Spjald Idrætsforening
637661
Fredag
12-01-18
19:20
Spjald IF
-
KLIF
Spillested
Spjald Fritidscenter
6 - 4
Spjald Idrætsforening
637662
Tirsdag
23-01-18
20:30
KLIF
-
Banditterne
Spillested
Vesterhavs Hallen
3 - 0
Ringkøbing Idrætsforening
637663
Tirsdag
23-01-18
20:40
Aadum I&U
-
Spjald IF
Spillested
Vesterhavs Hallen
4 - 3
Ringkøbing Idrætsforening
637664
Tirsdag
23-01-18
20:50
Spjald IF
-
Banditterne
Spillested
Vesterhavs Hallen
3 - 0
Ringkøbing Idrætsforening
637665
Tirsdag
23-01-18
21:00
Aadum I&U
-
KLIF
Spillested
Vesterhavs Hallen
9 - 4
Ringkøbing Idrætsforening
637666
Tirsdag
23-01-18
21:10
Banditterne
-
Aadum I&U
Spillested
Vesterhavs Hallen
0 - 3
Ringkøbing Idrætsforening
637667
Tirsdag
23-01-18
21:20
KLIF
-
Spjald IF
Spillested
Vesterhavs Hallen
2 - 3
Ringkøbing Idrætsforening
Til toppen