Mix | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Volleyball 2017-18
Turneringsansvarlige
Karsten Harksen Tlf: 30654668 / 30654668
Christina Gryholt Agermose Tlf: 79404613 / 79404613

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Mix

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
24-10-17 19:15 VK Shima - Girl Squad 0 - 2
(40 - 50)
24-10-17 19:15 VK Pause - Frem Skørping 2 - 0
(51 - 39)
24-10-17 19:15 Justice League - Halvorsminde Efterskole 2 - 0
(50 - 26)
NB!
Hjemmehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
24-10-17 20:00 Sindal - Vodskov Volleyball Klub 0 - 2
24-10-17 20:00 TSI1 - TSI2 0 - 2
(28 - 50)
24-10-17 20:00 TSI3 - VK Shima 1 - 2
(58 - 60)
24-10-17 20:45 Girl Squad - VK Pause 2 - 1
(64 - 55)
24-10-17 20:45 Frem Skørping - Justice League 0 - 2
(28 - 50)
NB!
Udehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
24-10-17 20:45 Halvorsminde Efterskole - Sindal 2 - 0
24-10-17 21:30 Vodskov Volleyball Klub - TSI1 2 - 0
(50 - 42)
24-10-17 21:30 TSI2 - TSI3 0 - 2
(38 - 50)
14-11-17 19:15 VK Shima - Halvorsminde Efterskole 0 - 2
(44 - 51)
NB!
Udehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
14-11-17 19:15 Girl Squad - Sindal 2 - 0
14-11-17 19:15 VK Pause - Vodskov Volleyball Klub 2 - 0
(50 - 31)
14-11-17 20:00 Frem Skørping - TSI1 2 - 0
(50 - 33)
14-11-17 20:00 Justice League - TSI2 2 - 1
(64 - 50)
NB!
Udehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
14-11-17 20:00 TSI3 - Nordjyllands Idrætshøjskole 2 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
14-11-17 20:45 VK Shima - Sindal 2 - 0
14-11-17 20:45 Girl Squad - Vodskov Volleyball Klub 2 - 1
(56 - 53)
14-11-17 20:45 VK Pause - TSI1 2 - 0
(52 - 39)
14-11-17 21:30 Frem Skørping - TSI2 2 - 0
(50 - 26)
14-11-17 21:30 Justice League - TSI3 2 - 0
(50 - 36)
NB!
Udehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
14-11-17 21:30 Halvorsminde Efterskole - Nordjyllands Idrætshøjskole 2 - 0
05-12-17 19:15 VK Shima - TSI1 1 - 2
(49 - 61)
05-12-17 19:15 Girl Squad - TSI2 2 - 1
(65 - 49)
05-12-17 19:15 VK Pause - TSI3 2 - 0
(50 - 25)
NB!
Udehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
05-12-17 20:00 Frem Skørping - Nordjyllands Idrætshøjskole 2 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
05-12-17 20:00 Justice League - Sindal 2 - 0
05-12-17 20:00 Halvorsminde Efterskole - Vodskov Volleyball Klub 2 - 0
(50 - 30)
05-12-17 20:45 VK Shima - TSI2 0 - 2
(40 - 50)
05-12-17 20:45 Girl Squad - TSI3 2 - 0
(50 - 36)
NB!
Udehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
05-12-17 20:45 VK Pause - Nordjyllands Idrætshøjskole 2 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
05-12-17 21:30 Frem Skørping - Sindal 2 - 0
05-12-17 21:30 Justice League - Vodskov Volleyball Klub 2 - 0
(50 - 29)
05-12-17 21:30 Halvorsminde Efterskole - TSI1 2 - 0
(50 - 30)
16-01-18 19:15 VK Shima - Justice League 0 - 2
(21 - 50)
16-01-18 19:15 Girl Squad - Halvorsminde Efterskole 0 - 2
(39 - 50)
NB!
Udehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
16-01-18 19:15 VK Pause - Sindal 2 - 0
16-01-18 20:00 Frem Skørping - Vodskov Volleyball Klub 0 - 2
(40 - 50)
16-01-18 20:00 TSI1 - TSI3 1 - 2
(55 - 62)
NB!
Udehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
16-01-18 20:00 TSI2 - Nordjyllands Idrætshøjskole 2 - 0
16-01-18 20:45 VK Shima - Frem Skørping 0 - 2
(34 - 50)
16-01-18 20:45 Girl Squad - Justice League 0 - 2
(37 - 50)
16-01-18 20:45 VK Pause - Halvorsminde Efterskole 1 - 2
(51 - 62)
NB!
Hjemmehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
16-01-18 21:30 Sindal - TSI2 0 - 2
16-01-18 21:30 Vodskov Volleyball Klub - TSI3 0 - 2
(42 - 50)
NB!
Udehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
16-01-18 21:30 TSI1 - Nordjyllands Idrætshøjskole 2 - 0
06-02-18 19:15 VK Shima - Vodskov Volleyball Klub 0 - 2
(35 - 51)
NB!
Udehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
06-02-18 19:15 Girl Squad - Nordjyllands Idrætshøjskole 2 - 0
06-02-18 19:15 VK Pause - Justice League 0 - 2
(29 - 50)
06-02-18 20:00 Frem Skørping - TSI3 2 - 0
(50 - 41)
06-02-18 20:00 Halvorsminde Efterskole - TSI2 2 - 0
(50 - 41)
NB!
Hjemmehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
06-02-18 20:00 Sindal - TSI1 0 - 2
06-02-18 20:45 VK Shima - VK Pause 1 - 2
(59 - 65)
06-02-18 20:45 Girl Squad - TSI1 1 - 2
(61 - 62)
06-02-18 20:45 Frem Skørping - Halvorsminde Efterskole 2 - 1
(64 - 58)
NB!
Hjemmehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
06-02-18 21:30 Sindal - TSI3 0 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
06-02-18 21:30 Justice League - Nordjyllands Idrætshøjskole 2 - 0
06-02-18 21:30 Vodskov Volleyball Klub - TSI2 2 - 0
(50 - 40)
NB!
Udehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
27-02-18 19:15 VK Shima - Nordjyllands Idrætshøjskole 2 - 0
27-02-18 19:15 Girl Squad - Frem Skørping 2 - 0
(50 - 40)
27-02-18 19:15 VK Pause - TSI2 2 - 0
(50 - 33)
27-02-18 20:00 Justice League - TSI1 2 - 0
(50 - 33)
27-02-18 20:00 Halvorsminde Efterskole - TSI3 2 - 0
(50 - 31)
NB!
Udehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
27-02-18 20:00 Sindal - Nordjyllands Idrætshøjskole 2 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Hold trukket
Skriv selv
27-02-18 20:45 Vodskov Volleyball Klub - Nordjyllands Idrætshøjskole 2 - 0

Til toppen