Herrer 2 personer | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Østjylland Holdturnering 2017
Turneringsansvarlige

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Herrer 2 personer

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
23-05-17 HOG (Ulrik) - Skanderborg Lawn TK
23-05-17 18:00 Skovby (Christ.) - Ebeltoft(Thomas) 0 - 3
(21 - 38)
23-05-17 18:00 HEI - Anders - Skovby IF 1 Martin 0 - 3
(36 - 55)
23-05-17 18:00 Skovby IF 2 René - Kolt/Hasselager (Steffen) 1 - 2
(31 - 35)
23-05-17 18:00 HOG (Jan) - TST (Ole)
23-05-17 18:00 Hørning (Ole) - Ulstrup IF 0 - 3
(9 - 36)
23-05-17 18:00 TMG - TST (Bent) 0 - 3
(29 - 44)
25-05-17 18:00 Kolt/Hasselager (Nils) - Hørning /Gerhard 3 - 0
(37 - 9)
06-06-17 Skanderborg Lawn TK - Kolt/Hasselager (Nils) 0 - 3
06-06-17 18:00 Ebeltoft(Thomas) - HEI - Anders 1 - 2
(25 - 33)
06-06-17 18:00 Hørning /Gerhard - Skovby (Christ.) 2 - 1
(31 - 23)
06-06-17 18:00 Skovby IF 1 Martin - HOG (Ulrik) 0 - 3
(13 - 36)
06-06-17 18:00 TST (Ole) - Skovby IF 2 René 0 - 3
(5 - 36)
06-06-17 18:00 Kolt/Hasselager (Steffen) - HOG (Jan) 1 - 2
(40 - 34)
06-06-17 18:00 TST (Bent) - Hørning (Ole) 1 - 2
(28 - 34)
13-06-17 18:00 Ulstrup IF - TMG 3 - 0
19-06-17 18:00 HOG (Ulrik) - Ebeltoft(Thomas)
20-06-17 Hørning /Gerhard - Skanderborg Lawn TK 3 - 0
20-06-17 18:00 Hørning (Ole) - TMG
20-06-17 18:00 Skovby (Christ.) - HEI - Anders 2 - 1
(43 - 28)
20-06-17 18:00 Skovby IF 2 René - HOG (Jan) 2 - 1
(28 - 26)
20-06-17 18:00 Kolt/Hasselager (Steffen) - TST (Ole) 3 - 0
(36 - 3)
22-06-17 18:00 Kolt/Hasselager (Nils) - Skovby IF 1 Martin 3 - 0
(36 - 10)
27-06-17 18:00 Ulstrup IF - TST (Bent) 0 - 3
(31 - 47)
15-08-17 Skanderborg Lawn TK - Skovby (Christ.) 0 - 3
15-08-17 18:00 Ebeltoft(Thomas) - Kolt/Hasselager (Nils) 1 - 2
(30 - 40)
15-08-17 18:00 Skovby IF 1 Martin - Hørning /Gerhard 3 - 0
(51 - 40)
15-08-17 18:00 HEI - Anders - HOG (Ulrik) 0 - 3
(16 - 37)
15-08-17 18:00 Kolt/Hasselager (Steffen) - Skovby IF 2 René
15-08-17 18:00 TST (Ole) - HOG (Jan) 2 - 1
(30 - 24)
15-08-17 18:00 Ulstrup IF - Hørning (Ole) 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
15-08-17 18:00 TST (Bent) - TMG 3 - 0
22-08-17 Skanderborg Lawn TK - Skovby IF 1 Martin 0 - 3
22-08-17 18:00 Skovby (Christ.) - HOG (Ulrik) 0 - 3
(8 - 36)
22-08-17 18:00 Hørning /Gerhard - Ebeltoft(Thomas) 3 - 0
22-08-17 18:00 Skovby IF 2 René - TST (Ole) 3 - 0
(37 - 19)
22-08-17 18:00 HOG (Jan) - Kolt/Hasselager (Steffen)
22-08-17 18:00 Hørning (Ole) - TST (Bent) 0 - 3
(14 - 38)
22-08-17 18:00 TMG - Ulstrup IF 0 - 3
(23 - 42)
24-08-17 18:00 Kolt/Hasselager (Nils) - HEI - Anders 3 - 0
(36 - 13)
28-08-17 18:00 HOG (Ulrik) - Kolt/Hasselager (Nils)
29-08-17 Ebeltoft(Thomas) - Skanderborg Lawn TK 3 - 0
29-08-17 18:00 Skovby IF 1 Martin - Skovby (Christ.) 2 - 1
(33 - 29)
29-08-17 18:00 HEI - Anders - Hørning /Gerhard
05-09-17 Skanderborg Lawn TK - HEI - Anders
05-09-17 18:00 Skovby IF 1 Martin - Ebeltoft(Thomas) 1 - 2
(36 - 36)
05-09-17 18:00 Hørning /Gerhard - HOG (Ulrik) 0 - 3
(23 - 46)
05-09-17 18:00 TMG - Hørning (Ole)
05-09-17 18:00 TST (Bent) - Ulstrup IF 2 - 1
(38 - 25)
05-09-17 18:00 HOG (Jan) - Skovby IF 2 René
05-09-17 18:00 TST (Ole) - Kolt/Hasselager (Steffen) 0 - 3
(32 - 47)
07-09-17 18:00 Kolt/Hasselager (Nils) - Skovby (Christ.) 3 - 0
(36 - 10)

Til toppen