Pulje 2 - Eftermiddags-rækken

Info

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2017
Turneringsansvarlige
Henrik Bilde Tlf: 20324239 / 20324239
Kurt Østbjerg Tlf: 98378621 / 29728621
Gunnar Mogensen Tlf: 30274358 / 30274358
Henning Klausen Tlf: 9793 50 93 / 40285046
Poul Erik Hansen Tlf: 23639760 / 23639760
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Stilling DGI Nordjylland Petanque 2017
Eftermiddags-rækken
Pulje 2

Hold Kampe V U T Kampe i kampen Kugler + / - Point
1. Suldrup 3 10 9 1 0 46-14 727-467 260 46
2. Suldrup 7 10 3 4 3 30-30 618-601 17 30
3. Bislev IF 3 10 3 3 4 29-31 576-607 -31 29
4. Tranum 5 10 3 2 5 27-33 581-625 -44 27
5. Østrup 1 10 3 3 4 26-34 551-650 -99 26
6. Aars 14 10 2 1 7 22-38 557-660 -103 22

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Nordjylland Petanque 2017
Eftermiddags-rækken
Pulje 2

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Nordjylland Petanque 2017
Eftermiddags-rækken
Pulje 2

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

DGI Nordjylland Petanque 2017
Eftermiddags-rækken
Pulje 2

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
25-04-17 14:00 Bislev IF 3 - Aars 14 - Petanquebaner 5 - 1
(68 - 39)
26-04-17 14:00 Suldrup 3 - Suldrup 7 3 - 3
(62 - 51)
26-04-17 14:00 Østrup 1 - Tranum 5 - Petanquebaner 1 - 5
(51 - 68)
01-05-17 14:00 Suldrup 7 - Bislev IF 3 4 - 2
(64 - 50)
01-05-17 14:00 Aars 14 - Østrup 1 - Petanquebaner 2 - 4
(58 - 62)
03-05-17 14:00 Tranum 5 - Suldrup 3 1 - 5
(57 - 77)
08-05-17 14:00 Suldrup 7 - Tranum 5 4 - 2
(72 - 55)
10-05-17 14:00 Suldrup 3 - Aars 14 5 - 1
(77 - 49)
10-05-17 14:00 Østrup 1 - Bislev IF 3 - Petanquebaner 1 - 5
(48 - 70)
15-05-17 14:00 Aars 14 - Suldrup 7 - Petanquebaner 4 - 2
(73 - 58)
16-05-17 14:00 Bislev IF 3 - Tranum 5 - Petanquebaner 3 - 3
(60 - 68)
17-05-17 14:00 Suldrup 3 - Østrup 1 5 - 1
(77 - 40)
30-05-17 14:00 Bislev IF 3 - Suldrup 3 - Petanquebaner 1 - 5
(50 - 70)
31-05-17 14:00 Østrup 1 - Suldrup 7 - Petanquebaner 3 - 3
(66 - 67)
31-05-17 14:00 Tranum 5 - Aars 14 3 - 3
(59 - 69)
12-06-17 14:00 Suldrup 7 - Suldrup 3 2 - 4
(52 - 71)
12-06-17 14:00 Aars 14 - Bislev IF 3 - Petanquebaner 2 - 4
(50 - 65)
14-06-17 14:00 Tranum 5 - Østrup 1 2 - 4
(45 - 56)
20-06-17 14:00 Bislev IF 3 - Suldrup 7 - Petanquebaner 3 - 3
(63 - 57)
21-06-17 14:00 Suldrup 3 - Tranum 5 6 - 0
(78 - 36)
21-06-17 14:00 Østrup 1 - Aars 14 - Petanquebaner 4 - 2
(71 - 55)
26-06-17 14:00 Aars 14 - Suldrup 3 - Petanquebaner 1 - 5
(40 - 72)
27-06-17 14:00 Bislev IF 3 - Østrup 1 - Petanquebaner 3 - 3
(66 - 65)
28-06-17 14:00 Tranum 5 - Suldrup 7 1 - 5
(42 - 73)
31-07-17 14:00 Suldrup 7 - Aars 14 1 - 5
(54 - 70)
02-08-17 14:00 Tranum 5 - Bislev IF 3 5 - 1
(77 - 35)
02-08-17 14:00 Østrup 1 - Suldrup 3 - Petanquebaner 2 - 4
(43 - 74)
07-08-17 14:00 Suldrup 7 - Østrup 1 3 - 3
(70 - 49)
07-08-17 14:00 Aars 14 - Tranum 5 - Petanquebaner 1 - 5
(54 - 74)
09-08-17 14:00 Suldrup 3 - Bislev IF 3 4 - 2
(69 - 49)

Til toppen