Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
U10 drenge - 5 mands (begynder) - Spilletid: 2x7 min. | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
DGI 3- og 5-mands stævne, 8. spillerunde. 17/9-17
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Bemærkninger
Pulje oversigt
U10 drenge - 5 mands (begynder) - Spilletid: 2x7 min.
Hashøj If
-
Pulje 2
Ruds Vedby If
-
Vipperød Boldklub
-
Raklev U10, 2
-
Raklev U10, 1
-
Føllenslev-Særslev Idrætsforening
-
Pulje 1
Vestermose IF
-
B 73, Slagelse
-
Vemmelev Sg&i
-
FC Storebælt U10
-
Vetterslev Høm Gf.
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=32651
Komplet kampprogram
U10 drenge - 5 mands (begynder) - Spilletid: 2x7 min.
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
625214
Søndag
17-09-17
10:00
Føllenslev-Særslev Idrætsforening
-
Raklev U10, 2
Spillested
Røsnæshallen
- Bane 1 - 5-mands
0 - 3
625215
Søndag
17-09-17
10:00
Vipperød Boldklub
-
Ruds Vedby If
Spillested
Røsnæshallen
- Bane 2 - 5-mands
5 - 0
625746
Søndag
17-09-17
10:00
Vestermose IF
-
Vemmelev Sg&i
Spillested
Vestermose Skole
- Bane 1 - 5-mands
625747
Søndag
17-09-17
10:00
Vetterslev Høm Gf.
-
B 73, Slagelse
Spillested
Vestermose Skole
- Bane 2 - 5-mands
625748
Søndag
17-09-17
10:25
FC Storebælt U10
-
Vestermose IF
Spillested
Vestermose Skole
- Bane 1 - 5-mands
625749
Søndag
17-09-17
10:25
Vemmelev Sg&i
-
Vetterslev Høm Gf.
Spillested
Vestermose Skole
- Bane 2 - 5-mands
625216
Søndag
17-09-17
10:25
Raklev U10, 1
-
Føllenslev-Særslev Idrætsforening
Spillested
Røsnæshallen
- Bane 1 - 5-mands
4 - 1
625217
Søndag
17-09-17
10:25
Raklev U10, 2
-
Vipperød Boldklub
Spillested
Røsnæshallen
- Bane 2 - 5-mands
2 - 3
625218
Søndag
17-09-17
10:50
Ruds Vedby If
-
Raklev U10, 1
Spillested
Røsnæshallen
- Bane 1 - 5-mands
1 - 6
625219
Søndag
17-09-17
10:50
Vipperød Boldklub
-
Føllenslev-Særslev Idrætsforening
Spillested
Røsnæshallen
- Bane 2 - 5-mands
3 - 2
625750
Søndag
17-09-17
10:50
B 73, Slagelse
-
FC Storebælt U10
Spillested
Vestermose Skole
- Bane 1 - 5-mands
625751
Søndag
17-09-17
10:50
Vetterslev Høm Gf.
-
Vestermose IF
Spillested
Vestermose Skole
- Bane 2 - 5-mands
625752
Søndag
17-09-17
11:15
B 73, Slagelse
-
Vemmelev Sg&i
Spillested
Vestermose Skole
- Bane 1 - 5-mands
625753
Søndag
17-09-17
11:15
FC Storebælt U10
-
Vetterslev Høm Gf.
Spillested
Vestermose Skole
- Bane 2 - 5-mands
625220
Søndag
17-09-17
11:15
Ruds Vedby If
-
Raklev U10, 2
Spillested
Røsnæshallen
- Bane 1 - 5-mands
0 - 7
625221
Søndag
17-09-17
11:15
Raklev U10, 1
-
Vipperød Boldklub
Spillested
Røsnæshallen
- Bane 2 - 5-mands
2 - 2
625222
Søndag
17-09-17
11:40
Føllenslev-Særslev Idrætsforening
-
Ruds Vedby If
Spillested
Røsnæshallen
- Bane 1 - 5-mands
7 - 0
625223
Søndag
17-09-17
11:40
Raklev U10, 2
-
Raklev U10, 1
Spillested
Røsnæshallen
- Bane 2 - 5-mands
1 - 1
625754
Søndag
17-09-17
11:40
Vestermose IF
-
B 73, Slagelse
Spillested
Vestermose Skole
- Bane 1 - 5-mands
625755
Søndag
17-09-17
11:40
Vemmelev Sg&i
-
FC Storebælt U10
Spillested
Vestermose Skole
- Bane 2 - 5-mands
Til toppen