Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Turnering
Info
Oversigt
DGI 3- og 5-mands stævne, 9. spillerunde. 1/10-17
Stævne
Stævne:
DGI 3- og 5-mands stævne, 9. spillerunde. 1/10-17
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Resultatindberetning
Række / Puljeoversigt
U5 mix - 3 mands
Hashøj If
U6 mix - 3 mands - Spilletid: 2x7 min.
Hashøj If
Pulje 1
Gislinge Boldklub U6/U7
-
Kirke Helsinge IF
-
Hørve Idrætsforening
-
FC Storebælt 1
-
FC Storebælt 2
U7 drenge - 3 mands (begynder) - Spilletid: 2x7 min.
Fuglebjerg If
-
Årby GIF
Pulje 2
Mørkøv IF U7
-
Vipperød Boldklub 2
-
Vipperød Boldklub 1
-
St. Merløse Fodbold
-
Føllenslev-Særslev Idrætsforening
-
Såby Fodbold
Pulje 1
Lynge-Broby 1
-
FC Storebælt 2
-
Hvidebæk Idrætsforening
-
Høng Gymnastikforening 1
-
FC Storebælt
-
Benløse Idrætsforening
U8 drenge - 5 mands (begynder) Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Hashøj If
-
Lynge-Broby Idrætsforening 2
-
Fuglebjerg If
-
Boeslunde Boldklub
-
Fodboldklubben Sorø Freja
-
Lynge-Broby Idrætsforening 1
Pulje 2
Benløse Idrætsforening
-
Mørkøv IF U8
-
Jernløse 2
-
Årby GIF (begynder)
-
Gislinge
-
Jernløse Boldklub
Pulje 3
Kalundborg Gymnastik- Og Boldklub 2
-
Føllenslev-Særslev Idrætsforening
-
Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
-
Tømmerup G & U
-
Svebølle U8
U8 drenge - 5 mands (øvede) Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Årby GIF
-
Høng GF 1
-
Høng GF 2
-
Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
-
Kalundborg Gymnastik- Og Boldklub 1
U9 drenge - 5 mands (begynder) Spilletid: 2x7 min.
Kirke Helsinge IF
Pulje 1
Tuse IF - U8
-
B 73, Slagelse
-
Lynge-Broby Idrætsforening
-
Ørslev Bjerge If
Pulje 2
Tuse IF - Fodbold 2
-
Vor Frue Idrætsforening (Disp.)
-
Svinninge Idrætsforening
-
Gislinge Boldklub 1
Pulje 3
Gislinge Boldklub 2
-
Tuse IF - Fodbold 1
-
Svinninge Idrætsforening 2
-
St. Merløse Fodbold
Pulje 4
Føllenslev-Særslev Idrætsforening
-
Raklev Gymnastik- og Idrætsforening 1
-
Rørby-Værslev If
-
Ugerløse Idrætsforening 1
-
Buerup/Reerslev IF
U9 drenge - 5 mands (øvede) Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Svebølle U9
-
Fodboldklubben Sorø Freja
-
Benløse Idrætsforening
-
Team AS Fodbold
-
B 73, Slagelse
-
Vemmelev Sg&i
-
FC Storebælt
U10 drenge - 5 mands (begynder) Spilletid: 2x7 min.
Føllenslev-Særslev Idrætsforening
-
Hashøj If
Pulje 2
Raklev U10,2 2
-
Ruds Vedby If
-
Raklev U10, 1
-
Høng GF
Pulje 1
Vetterslev Høm Gf.
-
B 73, Slagelse
-
Vemmelev Sg&i
-
Lynge-Broby Idrætsforening - U11 piger
-
FC Storebælt
U10 piger - 5 mands (begynder) Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
FC Storebælt
-
Skælskør B&i U9
-
Skælskør B&i
-
Boeslunde Boldklub
-
B 73, Slagelse U11 begynder
Pulje 2
Kirke Helsinge IF 1
-
Fårevejle Boldklub
-
Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
-
Buerup/Reerslev IF
U11 drenge - 5-mands (begynder) Spilletid: 2x10 min.
Pulje 1
Team AS Fodbold
-
Ørslev Bjerge If
-
Vemmelev Sg&i (U10 øvede)
-
Boeslunde Boldklub
Til toppen