2018 inde LM for senior old, veteraner m.fl.

Stævne

Turnering: 2018 inde LM for senior old, veteraner m.fl.
Stævneansvarlige
Fritz Andersen Tlf:42317183 / 42317183
Thyge Havgaard Bjerring
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

Kære deltager Husk at trække spilleplanen ud så sent som mulig, da der kan forkomne ændringer i sidste øjeblik. (ret til ændringer forbeholdes). Håber i/vi får et godt stævne. Hilsen DGI Fodbold Spilleplan: https://minidraet.dgi.dk/turnering/2839

Række / Puljeoversigt

Dame
Pulje 1 Hedensted Idrætsforening - Aab Oldgirls 1 - Aab Oldgirls 2 - Hillerød GI - Damefodbold Af 2010
Dame +45
Pulje 1 Horne IF 1 - Hillerød GI - Damefodbold Af 2010 - Hatting Motion - Horne IF 2
Senior old boys
Pulje 1 Brande Old Boys - Brønderslev IF - Fodboldafd. - Støvring Fodbold - Tølløse
Pulje 2 Ørslev Bjerge If - LKB-Gistrup - Hg Fodbold - GGIF - fodbold
A Finale Ørslev Bjerge If - Støvring Fodbold - Tølløse - GGIF - fodbold
B Finale Brande Old Boys - Brønderslev IF - Fodboldafd. - LKB-Gistrup - Hg Fodbold
Senior old girls
Fårevejle Boldklub
Pulje 1 Ørsted Idrætsforening - Vinderslev Idrætsforening - Ore Sogns GF - B 1973 Herlev - IK Rosendal Fodbold - Lysabild Skytte- & Gymnastikf. - Fodbold
Veteraner
Pulje 1 Gørlev Idrætsforening - Ringkøbing Idrætsforening - Blovstrød Idrætsforening Fodboldafdelingen - Allingåbro IF
Pulje 2 Rebæk Idrætsforening - Brande Old Boys - Øster Nykirke If - Bramming BK
Finale A Brande Old Boys - Bramming BK - Ringkøbing Idrætsforening - Blovstrød Idrætsforening Fodboldafdelingen
Finale B Rebæk Idrætsforening - Øster Nykirke If - Gørlev Idrætsforening - Allingåbro IF
Super veteraner
Pulje 1 Haverslev Idrætsforening - B 92 - Slagelse - AC Norddjurs - FC Sydvest
Pulje 2 Brande Old Boys - Nørre Aaby Idrætsklub - Jægerspris Ik - Karise Idræts Klub
Pulje 3 Fuglebjerg If - Ikast FS OB - Næstved IF - Fodbold - Spjald IF - DGF
MR A1 Nørre Aaby Idrætsklub - Næstved IF - Fodbold - FC Sydvest
MR A2 AC Norddjurs - Jægerspris Ik - Spjald IF
MR B1 Haverslev Idrætsforening - Fuglebjerg If - Ikast FS OB - Karise Idræts Klub
MR B2 Brande Old Boys - B 92 - Slagelse - DGF
Finale A AC Norddjurs - Næstved IF - Fodbold
Finale B Haverslev Idrætsforening - B 92 - Slagelse
Herre +55
Ikast FS OB
Pulje 1 Brande Old Boys - Bredsten IF - Jægerspris Ik - Ramme - Lomborg IF - Hammel GF
Finale B Brande Old Boys - Hammel GF
Finale A Bredsten IF - Jægerspris Ik - Ramme - Lomborg IF
Dame +50
Hatting Motion - Horne Idrætsforening

Til toppen