Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
U-9 Drenge C (09) - 5 mands | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
DGI Junior League - Efterår 2017
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Bemærkninger
Der spilles 2 X 7 min.
Pulje oversigt
U-9 Drenge C (09) - 5 mands
Pulje 1
Nivå Kokkedal FK
-
Hornbæk IF
-
Alsønderup S, G & I
-
Kirke Værløse If
-
Hundested IK
-
Frederiksværk FK
Pulje 2
IF Skjold Birkerød - 1
-
HUI
-
Allerød FK
-
Ålholm Idrætsforening
-
Rudersdal Boldklub
-
Ølsted IF
Pulje 3
Esrum Sg&i
-
Ramløse I.f.
-
KBK Hillerød
-
Snekkersten IF
-
BSF
-
Høsterkøb FK2000
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=32836
Komplet kampprogram
U-9 Drenge C (09) - 5 mands
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
625034
Søndag
17-09-17
10:00
Nivå Kokkedal FK
-
Alsønderup S, G & I
Spillested
Hundested Hallen og Stadion
3 - 0
Hundested IK
625035
Søndag
17-09-17
10:00
Frederiksværk FK
-
Kirke Værløse If
Spillested
Hundested Hallen og Stadion
1 - 4
Hundested IK
625064
Søndag
17-09-17
10:00
Ølsted IF
-
HUI
Spillested
Ølsted Stadion
0 - 2
Ølsted IF
625065
NB!
Status
Hjemmehold taberdømt
Hj.tabsårsag
Udeblevet med afbud
Søndag
17-09-17
10:00
Rudersdal Boldklub
-
Ålholm Idrætsforening
Spillested
Ølsted Stadion
0 - 3
Ølsted IF
625104
Søndag
17-09-17
10:00
Esrum Sg&i
-
Ramløse I.f.
Spillested
Esrum Stadion
0 - 1
Esrum Sg&i
625105
Søndag
17-09-17
10:00
KBK Hillerød
-
Snekkersten IF
Spillested
Esrum Stadion
4 - 2
Esrum Sg&i
625106
Søndag
17-09-17
10:20
BSF
-
Høsterkøb FK2000
Spillested
Esrum Stadion
0 - 6
Esrum Sg&i
625107
Søndag
17-09-17
10:20
Snekkersten IF
-
Esrum Sg&i
Spillested
Esrum Stadion
0 - 2
Esrum Sg&i
625066
NB!
Status
Hjemmehold taberdømt
Søndag
17-09-17
10:20
IF Skjold Birkerød - 1
-
Allerød FK
Spillested
Ølsted Stadion
0 - 3
Ølsted IF
625067
Søndag
17-09-17
10:20
Ålholm Idrætsforening
-
Ølsted IF
Spillested
Ølsted Stadion
2 - 3
Ølsted IF
625036
Søndag
17-09-17
10:20
Hornbæk IF
-
Hundested IK
Spillested
Hundested Hallen og Stadion
0 - 2
Hundested IK
625037
Søndag
17-09-17
10:20
Kirke Værløse If
-
Nivå Kokkedal FK
Spillested
Hundested Hallen og Stadion
2 - 0
Hundested IK
625038
Søndag
17-09-17
10:40
Alsønderup S, G & I
-
Hornbæk IF
Spillested
Hundested Hallen og Stadion
3 - 0
Hundested IK
625039
Søndag
17-09-17
10:40
Hundested IK
-
Frederiksværk FK
Spillested
Hundested Hallen og Stadion
2 - 1
Hundested IK
625068
NB!
Status
Udehold taberdømt
Søndag
17-09-17
10:40
HUI
-
IF Skjold Birkerød - 1
Spillested
Ølsted Stadion
3 - 0
Ølsted IF
625069
NB!
Status
Udehold taberdømt
Søndag
17-09-17
10:40
Allerød FK
-
Rudersdal Boldklub
Spillested
Ølsted Stadion
3 - 0
Ølsted IF
625108
Søndag
17-09-17
10:40
Ramløse I.f.
-
BSF
Spillested
Esrum Stadion
4 - 0
Esrum Sg&i
625109
Søndag
17-09-17
10:40
Høsterkøb FK2000
-
KBK Hillerød
Spillested
Esrum Stadion
1 - 0
Esrum Sg&i
625110
Søndag
17-09-17
11:00
Ramløse I.f.
-
Snekkersten IF
Spillested
Esrum Stadion
1 - 1
Esrum Sg&i
625111
Søndag
17-09-17
11:00
Esrum Sg&i
-
Høsterkøb FK2000
Spillested
Esrum Stadion
0 - 4
Esrum Sg&i
625070
Søndag
17-09-17
11:00
HUI
-
Ålholm Idrætsforening
Spillested
Ølsted Stadion
0 - 0
Ølsted IF
625071
Søndag
17-09-17
11:00
Ølsted IF
-
Allerød FK
Spillested
Ølsted Stadion
2 - 4
Ølsted IF
625040
Søndag
17-09-17
11:00
Alsønderup S, G & I
-
Kirke Værløse If
Spillested
Hundested Hallen og Stadion
0 - 1
Hundested IK
625041
Søndag
17-09-17
11:00
Nivå Kokkedal FK
-
Hundested IK
Spillested
Hundested Hallen og Stadion
1 - 1
Hundested IK
625042
Søndag
17-09-17
11:20
Frederiksværk FK
-
Hornbæk IF
Spillested
Hundested Hallen og Stadion
1 - 2
Hundested IK
625043
Søndag
17-09-17
11:20
Hundested IK
-
Alsønderup S, G & I
Spillested
Hundested Hallen og Stadion
1 - 0
Hundested IK
625072
Søndag
17-09-17
11:20
Rudersdal Boldklub
-
IF Skjold Birkerød - 1
Spillested
Ølsted Stadion
Ølsted IF
625073
Søndag
17-09-17
11:20
Allerød FK
-
HUI
Spillested
Ølsted Stadion
3 - 1
Ølsted IF
625112
Søndag
17-09-17
11:20
KBK Hillerød
-
BSF
Spillested
Esrum Stadion
1 - 1
Esrum Sg&i
625113
Søndag
17-09-17
11:20
Høsterkøb FK2000
-
Ramløse I.f.
Spillested
Esrum Stadion
1 - 3
Esrum Sg&i
625114
Søndag
17-09-17
11:40
BSF
-
Snekkersten IF
Spillested
Esrum Stadion
2 - 3
Esrum Sg&i
625115
Søndag
17-09-17
11:40
Esrum Sg&i
-
KBK Hillerød
Spillested
Esrum Stadion
3 - 0
Esrum Sg&i
625074
NB!
Status
Hjemmehold taberdømt
Søndag
17-09-17
11:40
IF Skjold Birkerød - 1
-
Ålholm Idrætsforening
Spillested
Ølsted Stadion
0 - 3
Ølsted IF
625075
NB!
Status
Udehold taberdømt
Søndag
17-09-17
11:40
Ølsted IF
-
Rudersdal Boldklub
Spillested
Ølsted Stadion
3 - 0
Ølsted IF
625044
Søndag
17-09-17
11:40
Hornbæk IF
-
Kirke Værløse If
Spillested
Hundested Hallen og Stadion
2 - 2
Hundested IK
625045
Søndag
17-09-17
11:40
Nivå Kokkedal FK
-
Frederiksværk FK
Spillested
Hundested Hallen og Stadion
1 - 2
Hundested IK
625046
Søndag
17-09-17
12:00
Kirke Værløse If
-
Hundested IK
Spillested
Hundested Hallen og Stadion
1 - 0
Hundested IK
625047
Søndag
17-09-17
12:00
Frederiksværk FK
-
Alsønderup S, G & I
Spillested
Hundested Hallen og Stadion
1 - 2
Hundested IK
625076
Søndag
17-09-17
12:00
Ålholm Idrætsforening
-
Allerød FK
Spillested
Ølsted Stadion
2 - 0
Ølsted IF
625077
NB!
Status
Hjemmehold taberdømt
Søndag
17-09-17
12:00
Rudersdal Boldklub
-
HUI
Spillested
Ølsted Stadion
0 - 3
Ølsted IF
625116
Søndag
17-09-17
12:00
Snekkersten IF
-
Høsterkøb FK2000
Spillested
Esrum Stadion
1 - 4
Esrum Sg&i
625117
Søndag
17-09-17
12:00
KBK Hillerød
-
Ramløse I.f.
Spillested
Esrum Stadion
0 - 5
Esrum Sg&i
625118
Søndag
17-09-17
12:20
BSF
-
Esrum Sg&i
Spillested
Esrum Stadion
0 - 2
Esrum Sg&i
625078
NB!
Status
Hjemmehold taberdømt
Søndag
17-09-17
12:20
IF Skjold Birkerød - 1
-
Ølsted IF
Spillested
Ølsted Stadion
0 - 3
Ølsted IF
625048
Søndag
17-09-17
12:20
Hornbæk IF
-
Nivå Kokkedal FK
Spillested
Hundested Hallen og Stadion
1 - 2
Hundested IK
625049
Søndag
01-10-17
08:40
Alsønderup S, G & I
-
Nivå Kokkedal FK
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 1
1 - 2
Frederiksværk FK
625050
Søndag
01-10-17
08:40
Kirke Værløse If
-
Frederiksværk FK
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 2
3 - 1
Frederiksværk FK
625051
Søndag
01-10-17
08:40
Hundested IK
-
Hornbæk IF
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 3
0 - 1
Frederiksværk FK
625119
Søndag
01-10-17
08:40
Ramløse I.f.
-
Esrum Sg&i
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 4
2 - 0
Ramløse I.f.
625120
Søndag
01-10-17
09:00
Snekkersten IF
-
KBK Hillerød
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 4
3 - 1
Ramløse I.f.
625079
Søndag
01-10-17
09:00
HUI
-
Ølsted IF
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 1
1 - 0
Allerød FK
625080
Søndag
01-10-17
09:00
Ålholm Idrætsforening
-
Rudersdal Boldklub
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 2
0 - 1
Allerød FK
625081
Søndag
01-10-17
09:00
Allerød FK
-
IF Skjold Birkerød - 1
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 3
2 - 2
Allerød FK
625052
Søndag
01-10-17
09:20
Nivå Kokkedal FK
-
Kirke Værløse If
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 1
0 - 1
Frederiksværk FK
625053
Søndag
01-10-17
09:20
Hornbæk IF
-
Alsønderup S, G & I
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 2
0 - 0
Frederiksværk FK
625054
Søndag
01-10-17
09:20
Frederiksværk FK
-
Hundested IK
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 3
2 - 3
Frederiksværk FK
625121
Søndag
01-10-17
09:20
Høsterkøb FK2000
-
BSF
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 4
4 - 0
Ramløse I.f.
625122
Søndag
01-10-17
09:40
Esrum Sg&i
-
Snekkersten IF
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 4
1 - 1
Ramløse I.f.
625082
Søndag
01-10-17
09:40
Ølsted IF
-
Ålholm Idrætsforening
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 1
0 - 2
Allerød FK
625083
Søndag
01-10-17
09:40
IF Skjold Birkerød - 1
-
HUI
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 2
1 - 0
Allerød FK
625084
Søndag
01-10-17
09:40
Rudersdal Boldklub
-
Allerød FK
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 3
1 - 0
Allerød FK
625055
Søndag
01-10-17
10:00
Kirke Værløse If
-
Alsønderup S, G & I
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 1
1 - 0
Frederiksværk FK
625056
Søndag
01-10-17
10:00
Hundested IK
-
Nivå Kokkedal FK
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 2
1 - 3
Frederiksværk FK
625057
Søndag
01-10-17
10:00
Hornbæk IF
-
Frederiksværk FK
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 3
2 - 2
Frederiksværk FK
625123
Søndag
01-10-17
10:00
BSF
-
Ramløse I.f.
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 4
0 - 5
Ramløse I.f.
625124
Søndag
01-10-17
10:20
KBK Hillerød
-
Høsterkøb FK2000
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 4
1 - 4
Ramløse I.f.
625085
Søndag
01-10-17
10:20
Ålholm Idrætsforening
-
HUI
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 1
1 - 3
Allerød FK
625086
Søndag
01-10-17
10:20
Allerød FK
-
Ølsted IF
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 2
3 - 0
Allerød FK
625087
Søndag
01-10-17
10:20
IF Skjold Birkerød - 1
-
Rudersdal Boldklub
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 3
1 - 1
Allerød FK
625058
Søndag
01-10-17
10:40
Alsønderup S, G & I
-
Hundested IK
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 1
0 - 0
Frederiksværk FK
625059
Søndag
01-10-17
10:40
Kirke Værløse If
-
Hornbæk IF
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 2
0 - 0
Frederiksværk FK
625060
Søndag
01-10-17
10:40
Frederiksværk FK
-
Nivå Kokkedal FK
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 3
0 - 2
Frederiksværk FK
625125
Søndag
01-10-17
10:40
Snekkersten IF
-
Ramløse I.f.
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 4
1 - 3
Ramløse I.f.
625126
Søndag
01-10-17
11:00
Høsterkøb FK2000
-
Esrum Sg&i
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 4
3 - 0
Ramløse I.f.
625088
Søndag
01-10-17
11:00
HUI
-
Allerød FK
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 1
1 - 0
Allerød FK
625089
Søndag
01-10-17
11:00
Ålholm Idrætsforening
-
IF Skjold Birkerød - 1
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 2
0 - 0
Allerød FK
625090
Søndag
01-10-17
11:00
Rudersdal Boldklub
-
Ølsted IF
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 3
4 - 0
Allerød FK
625061
Søndag
01-10-17
11:20
Hundested IK
-
Kirke Værløse If
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 1
0 - 0
Frederiksværk FK
625062
Søndag
01-10-17
11:20
Alsønderup S, G & I
-
Frederiksværk FK
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 2
3 - 3
Frederiksværk FK
625063
Søndag
01-10-17
11:20
Nivå Kokkedal FK
-
Hornbæk IF
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 3
0 - 0
Frederiksværk FK
625127
Søndag
01-10-17
11:20
BSF
-
KBK Hillerød
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 4
0 - 2
Ramløse I.f.
625128
Søndag
01-10-17
11:40
Ramløse I.f.
-
Høsterkøb FK2000
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 4
1 - 0
Ramløse I.f.
625091
Søndag
01-10-17
11:40
Allerød FK
-
Ålholm Idrætsforening
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 1
1 - 1
Allerød FK
625092
Søndag
01-10-17
11:40
HUI
-
Rudersdal Boldklub
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 2
2 - 2
Allerød FK
625093
Søndag
01-10-17
11:40
Ølsted IF
-
IF Skjold Birkerød - 1
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 3
0 - 4
Allerød FK
625129
Søndag
01-10-17
12:00
Snekkersten IF
-
BSF
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 4
2 - 1
Ramløse I.f.
625130
Søndag
01-10-17
12:20
KBK Hillerød
-
Esrum Sg&i
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 4
0 - 1
Ramløse I.f.
625131
Søndag
01-10-17
12:40
Høsterkøb FK2000
-
Snekkersten IF
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 4
4 - 2
Ramløse I.f.
625132
Søndag
01-10-17
13:00
Ramløse I.f.
-
KBK Hillerød
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 4
3 - 0
Ramløse I.f.
625133
Søndag
01-10-17
13:20
Esrum Sg&i
-
BSF
Spillested
Frederiksværk Stadion
- Bane 4
0 - 3
Ramløse I.f.
Til toppen