Old Boys | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Sønderjylland Håndbold vinter 2017-18
Turneringsansvarlige
Maria Asmussen Tlf: 79404504 / 79404504
Dokumenter
Holdkort Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Old Boys

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
10-10-17 19:10 HMIF - Hjordkær U & I 17 - 8
10-10-17 19:50 Hjordkær U & I - SV Tingleff (sog) 7 - 17
10-10-17 20:30 SV Tingleff (sog) - HMIF 16 - 8
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
26-10-17 19:00 Løjt IF - BBI Saxburg Bülderup 0 - 0
26-10-17 19:40 MTV Apenrade (sog) - Bredebro/Højer 7 - 19
26-10-17 20:20 Bredebro/Højer - Løjt IF 13 - 11
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
26-10-17 21:00 BBI Saxburg Bülderup - MTV Apenrade (sog) 0 - 0
07-11-17 19:00 SV Tingleff (sog) - MTV Apenrade (sog) 19 - 9
07-11-17 19:40 MTV Apenrade (sog) - Løjt IF 8 - 19
07-11-17 20:20 Løjt IF - SV Tingleff (sog) 12 - 11
21-11-17 19:00 BBI Saxburg Bülderup - Hjordkær U & I 7 - 17
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
21-11-17 19:40 HMIF - Bredebro/Højer 0 - 0
21-11-17 19:40 BBI Saxburg Bülderup - HMIF 10 - 12
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
21-11-17 21:00 Hjordkær U & I - Bredebro/Højer 0 - 0
05-12-17 19:00 BBI Saxburg Bülderup - Bredebro/Højer 12 - 8
05-12-17 19:40 Bredebro/Højer - SV Tingleff (sog) 7 - 11
05-12-17 20:20 SV Tingleff (sog) - BBI Saxburg Bülderup 11 - 9
18-01-18 19:00 MTV Apenrade (sog) - HMIF 11 - 17
18-01-18 19:40 Hjordkær U & I - Løjt IF 10 - 15
18-01-18 20:20 Løjt IF - HMIF 17 - 9
18-01-18 21:00 Hjordkær U & I - MTV Apenrade (sog) 14 - 7
30-01-18 19:00 SV Tingleff (sog) - HMIF 20 - 10
30-01-18 19:40 HMIF - Hjordkær U & I 8 - 18
30-01-18 20:20 Hjordkær U & I - SV Tingleff (sog) 9 - 11
13-02-18 19:00 MTV Apenrade (sog) - Bredebro/Højer 10 - 15
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
13-02-18 19:40 Løjt IF - BBI Saxburg Bülderup 0 - 0
13-02-18 20:20 BBI Saxburg Bülderup - MTV Apenrade (sog) 17 - 11
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
13-02-18 21:00 Bredebro/Højer - Løjt IF 0 - 0
08-03-18 20:00 MTV Apenrade (sog) - SV Tingleff (sog) 12 - 15
08-03-18 20:30 SV Tingleff (sog) - Løjt IF 10 - 10
08-03-18 21:00 Løjt IF - MTV Apenrade (sog) 18 - 16
NB!
Hjemmehold taberdømt
Sygdomsramt
20-03-18 19:10 Bredebro/Højer - HMIF 0 - 0
20-03-18 19:50 BBI Saxburg Bülderup - Hjordkær U & I 13 - 10
20-03-18 20:30 HMIF - BBI Saxburg Bülderup 13 - 12
NB!
Udehold taberdømt
Sygdomsramt
20-03-18 21:10 Hjordkær U & I - Bredebro/Højer 0 - 0
06-04-18 18:00 Bredebro/Højer - BBI Saxburg Bülderup - hal 3 0 - 3
06-04-18 18:00 MTV Apenrade (sog) - Hjordkær U & I - hal 2 3 - 0
06-04-18 18:35 HMIF - Løjt IF - hal 2 12 - 15
06-04-18 18:35 BBI Saxburg Bülderup - SV Tingleff (sog) - hal 3 12 - 12
06-04-18 19:05 SV Tingleff (sog) - Bredebro/Højer - hal 3 3 - 0
06-04-18 19:05 Løjt IF - Hjordkær U & I - hal 2 3 - 0
06-04-18 19:40 HMIF - MTV Apenrade (sog) - hal 3 24 - 14

Til toppen