Skoleligaen 2 Piger | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Skoleligaerne Fodbold 2017-18
Turneringsansvarlige
Christian Pedersen Tlf: 20603057
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

Der er 1/4-finaler tirs. d. 10. april og Final-4 ons. d. 23. maj i Odense.

Komplet kampprogram


Skoleligaen 2 Piger

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
19-09-17 14:00 Strib Idrætsefterskole - Brøruphus Efterskole - Hal 1 1 - 2
19-09-17 14:00 Lyngs Idrætsefterskole - Idrætsefterskolen Lægården 5 - 3
28-09-17 11:00 Vivild G&I - SC Mors / Dueholmskolen 1 - 9
NB!
Hjemmehold taberdømt
Ulovlig spiller
03-10-17 14:00 Hellebjerg IES - Gudenådalens Efterskole 0 - 3
03-10-17 14:00 BGI Akademiet - Strib Idrætsefterskole 2 - 4
03-10-17 14:00 Brøruphus Efterskole - Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole - Hal1 4 - 0
03-10-17 14:00 Salling Efterskole - Idrætsefterskolen Lægården 3 - 4
03-10-17 14:00 Lyngs Idrætsefterskole - Vivild G&I 0 - 3
03-10-17 14:00 SC Mors / Dueholmskolen - Skyum Idrætsefterskole 13 - 0
31-10-17 14:00 Aabybro Efterskole - Salling Efterskole 4 - 3
31-10-17 14:00 Idrætsefterskolen Lægården - Vivild G&I 0 - 6
31-10-17 14:00 Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole - BGI Akademiet 0 - 4
02-11-17 13:00 BGI Akademiet - Gudenådalens Efterskole 0 - 2
14-11-17 13:30 Gudenådalens Efterskole - Strib Idrætsefterskole 1 - 2
21-11-17 11:00 Skyum Idrætsefterskole - Aabybro Efterskole 1 - 4
28-11-17 14:00 SC Mors / Dueholmskolen - Salling Efterskole 4 - 1
28-11-17 14:00 Brøruphus Efterskole - Hellebjerg IES - Hal1 4 - 0
30-11-17 14:00 Strib Idrætsefterskole - Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole - Hal 1 4 - 0
07-12-17 15:00 Idrætsefterskolen Lægården - Skyum Idrætsefterskole 4 - 0
25-01-18 10:30 SC Mors / Dueholmskolen - Aabybro Efterskole 4 - 1
30-01-18 10:00 Vivild G&I - Skyum Idrætsefterskole 3 - 1
30-01-18 11:00 Aabybro Efterskole - Idrætsefterskolen Lægården 1 - 1
06-02-18 14:00 Salling Efterskole - Lyngs Idrætsefterskole 2 - 2
09-02-18 10:00 Hellebjerg IES - BGI Akademiet 2 - 2
27-02-18 14:00 Hellebjerg IES - Strib Idrætsefterskole 1 - 5
27-02-18 14:00 Gudenådalens Efterskole - Brøruphus Efterskole 0 - 7
NB!
Kamp udsat
27-02-18 14:00 Idrætsefterskolen Lægården - SC Mors / Dueholmskolen 3 - 2
06-03-18 12:30 Aabybro Efterskole - Lyngs Idrætsefterskole 1 - 6
06-03-18 13:30 Gudenådalens Efterskole - Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole 4 - 1
13-03-18 10:30 Vivild G&I - Aabybro Efterskole 9 - 0
13-03-18 14:00 Skyum Idrætsefterskole - Salling Efterskole 3 - 2
13-03-18 14:00 BGI Akademiet - Brøruphus Efterskole 0 - 1
15-03-18 13:30 Salling Efterskole - Vivild G&I 1 - 3
15-03-18 14:00 Lyngs Idrætsefterskole - SC Mors / Dueholmskolen 1 - 0
20-03-18 10:30 Skibelund Gymnastik- og Idrætsefterskole - Hellebjerg IES 0 - 4
22-03-18 14:00 Skyum Idrætsefterskole - Lyngs Idrætsefterskole 0 - 3

Til toppen