Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
Skoleliga 2 Piger | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
Skoleligaerne og VM-kvalifikation Håndbold 2017-18
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Bemærkninger
Pulje oversigt
Skoleliga 2 Piger
Pulje 1
Hjemly Idrætsefterskole
-
Glamsdalens Idrætsefterskole
-
Strib Idrætsefterskole
-
Holbæk Private Realskole
Pulje 2
Gylling Efterskole
-
BGI akademiet 1
-
BGI akademiet 2
-
Hellebjerg Idrætsefterskole
-
Silkeborg Efterskole
-
Gudenådalens Efterskole
-
Sports College Mors
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=33647
Komplet kampprogram
Skoleliga 2 Piger
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
625815
Mandag
09-10-17
10:00
BGI akademiet 2
-
BGI akademiet 1
Spillested
BGI-Akademiet
16 - 20
BGI akademiet 2
625816
Mandag
09-10-17
11:00
BGI akademiet 1
-
Hellebjerg Idrætsefterskole
Spillested
BGI-Akademiet
17 - 26
BGI akademiet 2
625817
Mandag
09-10-17
12:00
Hellebjerg Idrætsefterskole
-
BGI akademiet 2
Spillested
BGI-Akademiet
36 - 12
BGI akademiet 2
625812
Tirsdag
24-10-17
11:00
Gudenådalens Efterskole
-
Gylling Efterskole
Spillested
Gudenaadalens Efterskole
21 - 22
Gudenådalens Efterskole
625813
Tirsdag
24-10-17
13:00
Gylling Efterskole
-
Sports College Mors
Spillested
Gudenaadalens Efterskole
17 - 27
Gudenådalens Efterskole
625814
Tirsdag
24-10-17
15:00
Sports College Mors
-
Gudenådalens Efterskole
Spillested
Gudenaadalens Efterskole
29 - 16
Gudenådalens Efterskole
625884
Tirsdag
31-10-17
11:00
Holbæk Private Realskole
-
Glamsdalens Idrætsefterskole
Spillested
Stadionhallen - Holbæk
24 - 27
Holbæk Private Realskole
625885
Tirsdag
31-10-17
12:15
Glamsdalens Idrætsefterskole
-
Hjemly Idrætsefterskole
Spillested
Stadionhallen - Holbæk
23 - 22
Holbæk Private Realskole
625886
Tirsdag
31-10-17
13:30
Hjemly Idrætsefterskole
-
Holbæk Private Realskole
Spillested
Stadionhallen - Holbæk
25 - 24
Holbæk Private Realskole
625830
Mandag
27-11-17
10:00
Hellebjerg Idrætsefterskole
-
Gylling Efterskole
Spillested
Hellebjerg Idrætsefterskole
22 - 11
Hellebjerg Idrætsefterskole
625831
Mandag
27-11-17
12:00
Gylling Efterskole
-
Silkeborg Efterskole
Spillested
Hellebjerg Idrætsefterskole
12 - 23
Hellebjerg Idrætsefterskole
625832
Mandag
27-11-17
14:00
Silkeborg Efterskole
-
Hellebjerg Idrætsefterskole
Spillested
Hellebjerg Idrætsefterskole
21 - 22
Hellebjerg Idrætsefterskole
625822
Tirsdag
12-12-17
09:00
BGI akademiet 1
-
Silkeborg Efterskole
Spillested
BGI-Akademiet
20 - 25
BGI akademiet 1
625893
Tirsdag
12-12-17
09:30
Hjemly Idrætsefterskole
-
Strib Idrætsefterskole
Spillested
Hjemly Idrætsefterskole
16 - 14
Hjemly Idrætsefterskole
625894
Tirsdag
12-12-17
10:45
Strib Idrætsefterskole
-
Holbæk Private Realskole
Spillested
Hjemly Idrætsefterskole
15 - 21
Hjemly Idrætsefterskole
625824
Tirsdag
12-12-17
11:00
Silkeborg Efterskole
-
BGI akademiet 2
Spillested
BGI-Akademiet
19 - 12
BGI akademiet 1
625895
Tirsdag
12-12-17
12:00
Holbæk Private Realskole
-
Hjemly Idrætsefterskole
Spillested
Hjemly Idrætsefterskole
15 - 20
Hjemly Idrætsefterskole
625823
Tirsdag
12-12-17
13:00
BGI akademiet 2
-
Sports College Mors
Spillested
BGI-Akademiet
13 - 33
BGI akademiet 1
625825
Tirsdag
12-12-17
15:00
Sports College Mors
-
BGI akademiet 1
Spillested
BGI-Akademiet
29 - 22
BGI akademiet 1
625890
Tirsdag
06-02-18
11:00
Strib Idrætsefterskole
-
Holbæk Private Realskole
Spillested
Strib Idrætsefterskole hallen
14 - 23
Strib Idrætsefterskole
625891
Tirsdag
06-02-18
12:15
Holbæk Private Realskole
-
Glamsdalens Idrætsefterskole
Spillested
Strib Idrætsefterskole hallen
17 - 22
Strib Idrætsefterskole
625892
Tirsdag
06-02-18
13:30
Glamsdalens Idrætsefterskole
-
Strib Idrætsefterskole
Spillested
Strib Idrætsefterskole hallen
16 - 18
Strib Idrætsefterskole
625826
Tirsdag
27-02-18
09:00
Gylling Efterskole
-
BGI akademiet 1
Spillested
Gylling Efterskole
16 - 22
Gylling Efterskole
625828
Tirsdag
27-02-18
11:00
BGI akademiet 1
-
Gudenådalens Efterskole
Spillested
Gylling Efterskole
22 - 15
Gylling Efterskole
625827
Tirsdag
27-02-18
13:00
Gudenådalens Efterskole
-
BGI akademiet 2
Spillested
Gylling Efterskole
13 - 16
Gylling Efterskole
625829
Tirsdag
27-02-18
15:00
BGI akademiet 2
-
Gylling Efterskole
Spillested
Gylling Efterskole
16 - 17
Gylling Efterskole
625887
Tirsdag
06-03-18
10:00
Glamsdalens Idrætsefterskole
-
Strib Idrætsefterskole
22 - 20
Glamsdalens Idrætsefterskole
625888
Tirsdag
06-03-18
11:15
Strib Idrætsefterskole
-
Hjemly Idrætsefterskole
26 - 26
Glamsdalens Idrætsefterskole
625889
Tirsdag
06-03-18
12:30
Hjemly Idrætsefterskole
-
Glamsdalens Idrætsefterskole
19 - 23
Glamsdalens Idrætsefterskole
625818
Tirsdag
13-03-18
09:00
Silkeborg Efterskole
-
Gudenådalens Efterskole
Spillested
Silkeborg Efterskole
13 - 12
Silkeborg Efterskole
625820
Tirsdag
13-03-18
11:00
Gudenådalens Efterskole
-
Hellebjerg Idrætsefterskole
Spillested
Silkeborg Efterskole
11 - 24
Silkeborg Efterskole
625819
Tirsdag
13-03-18
13:00
Hellebjerg Idrætsefterskole
-
Sports College Mors
Spillested
Silkeborg Efterskole
20 - 28
Silkeborg Efterskole
625821
Tirsdag
13-03-18
15:00
Sports College Mors
-
Silkeborg Efterskole
Spillested
Silkeborg Efterskole
28 - 21
Silkeborg Efterskole
Til toppen