Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
U10 piger C - 3. kl. | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
Indendørsturneringen Fodbold 2017-18
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Indbydelse
Turneringsinfo
Turneringsinformation
Bemærkninger
Pulje oversigt
U10 piger C - 3. kl.
Pulje 1
FC Storebælt 1
-
Ørslev Bjerge IF
-
Skælskør B&I
-
Boeslunde
-
Skælskør B&I (U9)
Pulje 2
FC Storebælt 2
-
Såby Fodbold
-
Fårevejle BK
-
Dianalund IF
-
Gevninge IF 2
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=33694
Komplet kampprogram
U10 piger C - 3. kl.
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
629908
Søndag
12-11-17
09:00
Skælskør B&I
-
Skælskør B&I (U9)
Spillested
Benløse Hallen
5 - 0
Benløse Idrætsforening
629909
Søndag
12-11-17
09:10
FC Storebælt 1
-
Ørslev Bjerge IF
Spillested
Benløse Hallen
1 - 3
Benløse Idrætsforening
629910
NB!
Status
Hjemmehold taberdømt
Hj.tabsårsag
Udeblevet med afbud
Søndag
12-11-17
09:20
Boeslunde
-
Skælskør B&I
Spillested
Benløse Hallen
0 - 3
Benløse Idrætsforening
629911
Søndag
12-11-17
09:30
Skælskør B&I (U9)
-
FC Storebælt 1
Spillested
Benløse Hallen
0 - 2
Benløse Idrætsforening
629912
NB!
Status
Udehold taberdømt
Ud.tabsårsag
Udeblevet med afbud
Søndag
12-11-17
09:40
Ørslev Bjerge IF
-
Boeslunde
Spillested
Benløse Hallen
3 - 0
Benløse Idrætsforening
629913
Søndag
12-11-17
09:50
FC Storebælt 1
-
Skælskør B&I
Spillested
Benløse Hallen
1 - 2
Benløse Idrætsforening
629914
Søndag
12-11-17
10:00
Ørslev Bjerge IF
-
Skælskør B&I (U9)
Spillested
Benløse Hallen
5 - 0
Benløse Idrætsforening
629915
NB!
Status
Hjemmehold taberdømt
Hj.tabsårsag
Udeblevet med afbud
Søndag
12-11-17
10:10
Boeslunde
-
FC Storebælt 1
Spillested
Benløse Hallen
0 - 3
Benløse Idrætsforening
629916
Søndag
12-11-17
10:20
Skælskør B&I
-
Ørslev Bjerge IF
Spillested
Benløse Hallen
3 - 3
Benløse Idrætsforening
629917
NB!
Status
Udehold taberdømt
Ud.tabsårsag
Udeblevet med afbud
Søndag
12-11-17
10:30
Skælskør B&I (U9)
-
Boeslunde
Spillested
Benløse Hallen
3 - 0
Benløse Idrætsforening
628518
Søndag
12-11-17
10:40
FC Storebælt 2
-
Såby Fodbold
Spillested
Benløse Hallen
0 - 0
Benløse Idrætsforening
628519
Søndag
12-11-17
10:50
Fårevejle BK
-
Dianalund IF
Spillested
Benløse Hallen
1 - 1
Benløse Idrætsforening
628520
Søndag
12-11-17
11:00
Gevninge IF 2
-
FC Storebælt 2
Spillested
Benløse Hallen
0 - 6
Benløse Idrætsforening
628521
Søndag
12-11-17
11:10
Såby Fodbold
-
Fårevejle BK
Spillested
Benløse Hallen
0 - 4
Benløse Idrætsforening
628522
Søndag
12-11-17
11:20
Dianalund IF
-
Gevninge IF 2
Spillested
Benløse Hallen
4 - 1
Benløse Idrætsforening
628523
Søndag
12-11-17
11:30
Fårevejle BK
-
FC Storebælt 2
Spillested
Benløse Hallen
3 - 0
Benløse Idrætsforening
628524
Søndag
12-11-17
11:40
Dianalund IF
-
Såby Fodbold
Spillested
Benløse Hallen
2 - 1
Benløse Idrætsforening
628525
Søndag
12-11-17
11:50
Gevninge IF 2
-
Fårevejle BK
Spillested
Benløse Hallen
1 - 8
Benløse Idrætsforening
628526
Søndag
12-11-17
12:00
FC Storebælt 2
-
Dianalund IF
Spillested
Benløse Hallen
3 - 1
Benløse Idrætsforening
628527
Søndag
12-11-17
12:10
Såby Fodbold
-
Gevninge IF 2
Spillested
Benløse Hallen
4 - 0
Benløse Idrætsforening
629918
Søndag
26-11-17
09:00
Skælskør B&I
-
Skælskør B&I (U9)
Spillested
Fuglebjerghallen
5 - 2
Fuglebjerg If
629919
Søndag
26-11-17
09:10
FC Storebælt 1
-
Ørslev Bjerge IF
Spillested
Fuglebjerghallen
1 - 1
Fuglebjerg If
629920
NB!
Status
Hjemmehold taberdømt
Hj.tabsårsag
Udeblevet med afbud
Søndag
26-11-17
09:20
Boeslunde
-
Skælskør B&I
Spillested
Fuglebjerghallen
0 - 3
Fuglebjerg If
629921
Søndag
26-11-17
09:30
Skælskør B&I (U9)
-
FC Storebælt 1
Spillested
Fuglebjerghallen
0 - 5
Fuglebjerg If
629922
NB!
Status
Udehold taberdømt
Ud.tabsårsag
Udeblevet med afbud
Søndag
26-11-17
09:40
Ørslev Bjerge IF
-
Boeslunde
Spillested
Fuglebjerghallen
3 - 0
Fuglebjerg If
629923
Søndag
26-11-17
09:50
FC Storebælt 1
-
Skælskør B&I
Spillested
Fuglebjerghallen
1 - 0
Fuglebjerg If
629924
Søndag
26-11-17
10:00
Ørslev Bjerge IF
-
Skælskør B&I (U9)
Spillested
Fuglebjerghallen
6 - 1
Fuglebjerg If
629925
NB!
Status
Hjemmehold taberdømt
Hj.tabsårsag
Udeblevet med afbud
Søndag
26-11-17
10:10
Boeslunde
-
FC Storebælt 1
Spillested
Fuglebjerghallen
0 - 3
Fuglebjerg If
629926
Søndag
26-11-17
10:20
Skælskør B&I
-
Ørslev Bjerge IF
Spillested
Fuglebjerghallen
1 - 3
Fuglebjerg If
629927
NB!
Status
Udehold taberdømt
Ud.tabsårsag
Udeblevet med afbud
Søndag
26-11-17
10:30
Skælskør B&I (U9)
-
Boeslunde
Spillested
Fuglebjerghallen
3 - 0
Fuglebjerg If
628528
Søndag
26-11-17
15:30
Gevninge IF 2
-
Såby Fodbold
Spillested
Tuse Hallen
1 - 5
Tuse IF - Fodbold
628529
Søndag
26-11-17
15:40
Dianalund IF
-
FC Storebælt 2
Spillested
Tuse Hallen
1 - 1
Tuse IF - Fodbold
628530
Søndag
26-11-17
15:50
Fårevejle BK
-
Gevninge IF 2
Spillested
Tuse Hallen
7 - 3
Tuse IF - Fodbold
628531
Søndag
26-11-17
16:00
Såby Fodbold
-
Dianalund IF
Spillested
Tuse Hallen
5 - 0
Tuse IF - Fodbold
628532
Søndag
26-11-17
16:10
FC Storebælt 2
-
Fårevejle BK
Spillested
Tuse Hallen
0 - 2
Tuse IF - Fodbold
628533
Søndag
26-11-17
16:20
Gevninge IF 2
-
Dianalund IF
Spillested
Tuse Hallen
3 - 0
Tuse IF - Fodbold
628534
Søndag
26-11-17
16:30
Fårevejle BK
-
Såby Fodbold
Spillested
Tuse Hallen
3 - 1
Tuse IF - Fodbold
628535
Søndag
26-11-17
16:40
FC Storebælt 2
-
Gevninge IF 2
Spillested
Tuse Hallen
6 - 1
Tuse IF - Fodbold
628536
Søndag
26-11-17
16:50
Dianalund IF
-
Fårevejle BK
Spillested
Tuse Hallen
1 - 7
Tuse IF - Fodbold
628537
Søndag
26-11-17
17:00
Såby Fodbold
-
FC Storebælt 2
Spillested
Tuse Hallen
2 - 1
Tuse IF - Fodbold
629928
Søndag
14-01-18
10:00
Skælskør B&I
-
Skælskør B&I (U9)
Spillested
Boeslundehallen
4 - 1
Boeslunde Boldklub
629929
Søndag
14-01-18
10:10
FC Storebælt 1
-
Ørslev Bjerge IF
Spillested
Boeslundehallen
3 - 3
Boeslunde Boldklub
629930
Søndag
14-01-18
10:20
Boeslunde
-
Skælskør B&I
Spillested
Boeslundehallen
1 - 6
Boeslunde Boldklub
629931
Søndag
14-01-18
10:30
Skælskør B&I (U9)
-
FC Storebælt 1
Spillested
Boeslundehallen
0 - 4
Boeslunde Boldklub
629932
Søndag
14-01-18
10:40
Ørslev Bjerge IF
-
Boeslunde
Spillested
Boeslundehallen
4 - 1
Boeslunde Boldklub
629933
Søndag
14-01-18
10:50
FC Storebælt 1
-
Skælskør B&I
Spillested
Boeslundehallen
1 - 1
Boeslunde Boldklub
629934
Søndag
14-01-18
11:00
Ørslev Bjerge IF
-
Skælskør B&I (U9)
Spillested
Boeslundehallen
3 - 2
Boeslunde Boldklub
629935
Søndag
14-01-18
11:10
Boeslunde
-
FC Storebælt 1
Spillested
Boeslundehallen
0 - 3
Boeslunde Boldklub
629936
Søndag
14-01-18
11:20
Skælskør B&I
-
Ørslev Bjerge IF
Spillested
Boeslundehallen
3 - 3
Boeslunde Boldklub
629937
Søndag
14-01-18
11:30
Skælskør B&I (U9)
-
Boeslunde
Spillested
Boeslundehallen
2 - 1
Boeslunde Boldklub
628538
Søndag
14-01-18
12:20
Såby Fodbold
-
Fårevejle BK
Spillested
Svinninge Sportscenter
2 - 3
Svinninge Idrætsforening
628539
Søndag
14-01-18
12:30
Gevninge IF 2
-
FC Storebælt 2
Spillested
Svinninge Sportscenter
2 - 3
Svinninge Idrætsforening
628540
Søndag
14-01-18
12:40
Fårevejle BK
-
Dianalund IF
Spillested
Svinninge Sportscenter
1 - 1
Svinninge Idrætsforening
628541
Søndag
14-01-18
12:50
FC Storebælt 2
-
Såby Fodbold
Spillested
Svinninge Sportscenter
0 - 4
Svinninge Idrætsforening
628542
Søndag
14-01-18
13:00
Dianalund IF
-
Gevninge IF 2
Spillested
Svinninge Sportscenter
3 - 2
Svinninge Idrætsforening
628543
Søndag
14-01-18
13:10
Fårevejle BK
-
FC Storebælt 2
Spillested
Svinninge Sportscenter
4 - 0
Svinninge Idrætsforening
628544
Søndag
14-01-18
13:20
Dianalund IF
-
Såby Fodbold
Spillested
Svinninge Sportscenter
4 - 2
Svinninge Idrætsforening
628545
Søndag
14-01-18
13:30
Gevninge IF 2
-
Fårevejle BK
Spillested
Svinninge Sportscenter
1 - 4
Svinninge Idrætsforening
628546
Søndag
14-01-18
13:40
FC Storebælt 2
-
Dianalund IF
Spillested
Svinninge Sportscenter
2 - 1
Svinninge Idrætsforening
628547
Søndag
14-01-18
13:50
Såby Fodbold
-
Gevninge IF 2
Spillested
Svinninge Sportscenter
1 - 1
Svinninge Idrætsforening
Til toppen