Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
U7 drenge (Spilletid: 9 min.) | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
1/2 bane statuettestævne U6/U7 - 4/3 Lynge-Broby
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Stævneinfo
Stævneinformation
Bemærkninger
Pulje oversigt
U7 drenge (Spilletid: 9 min.)
St. Merløse Fodbold
-
Pulje 2
Lynge-Broby Idrætsforening 2
-
Fodboldklubben Sorø Freja 2
-
IF 62
-
Team AS Fodbold
-
FC Storebælt 1
-
B 73, Slagelse 2
-
Pulje 1
Lynge-Broby Idrætsforening 1
-
B 73, Slagelse 1
-
Fodboldklubben Sorø Freja 1
-
FK Sydsjælland
-
FC Storebælt 2
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=34512
Komplet kampprogram
U7 drenge (Spilletid: 9 min.)
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
650426
Søndag
04-03-18
09:30
Team AS Fodbold
-
Fodboldklubben Sorø Freja 2
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 2
651111
Søndag
04-03-18
09:30
Lynge-Broby Idrætsforening 1
-
B 73, Slagelse 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
651112
Søndag
04-03-18
09:40
Fodboldklubben Sorø Freja 1
-
FK Sydsjælland
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
650427
Søndag
04-03-18
09:40
Lynge-Broby Idrætsforening 2
-
FC Storebælt 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 2
650428
Søndag
04-03-18
09:50
B 73, Slagelse 2
-
IF 62
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 2
651113
Søndag
04-03-18
09:50
FC Storebælt 2
-
Lynge-Broby Idrætsforening 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
651114
Søndag
04-03-18
10:00
B 73, Slagelse 1
-
Fodboldklubben Sorø Freja 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
650429
Søndag
04-03-18
10:00
FC Storebælt 1
-
Team AS Fodbold
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 2
650430
Søndag
04-03-18
10:10
Fodboldklubben Sorø Freja 2
-
B 73, Slagelse 2
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 2
651115
Søndag
04-03-18
10:10
FK Sydsjælland
-
FC Storebælt 2
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
651116
Søndag
04-03-18
10:20
Fodboldklubben Sorø Freja 1
-
Lynge-Broby Idrætsforening 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
650431
Søndag
04-03-18
10:20
IF 62
-
Lynge-Broby Idrætsforening 2
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 2
650432
Søndag
04-03-18
10:30
B 73, Slagelse 2
-
FC Storebælt 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 2
651117
Søndag
04-03-18
10:30
FK Sydsjælland
-
B 73, Slagelse 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
651118
Søndag
04-03-18
10:40
FC Storebælt 2
-
Fodboldklubben Sorø Freja 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
650433
Søndag
04-03-18
10:40
Lynge-Broby Idrætsforening 2
-
Team AS Fodbold
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 2
650434
Søndag
04-03-18
10:50
IF 62
-
Fodboldklubben Sorø Freja 2
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 2
651119
Søndag
04-03-18
10:50
Lynge-Broby Idrætsforening 1
-
FK Sydsjælland
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
651120
Søndag
04-03-18
11:00
B 73, Slagelse 1
-
FC Storebælt 2
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
650435
Søndag
04-03-18
11:00
Lynge-Broby Idrætsforening 2
-
B 73, Slagelse 2
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 2
650436
Søndag
04-03-18
11:10
Team AS Fodbold
-
IF 62
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 2
650437
Søndag
04-03-18
11:20
Fodboldklubben Sorø Freja 2
-
FC Storebælt 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 2
Til toppen