Nordea Cup 2018 i Ringkøbing

Stævne

Turnering: Nordea Cup 2018 i Ringkøbing
Stævneansvarlige
Kurt Jensen Tlf: 97323367 / 40994029

Række / Puljeoversigt

U18 piger
Pulje 1 Ringkøbing IF 1 - Ringkøbing IF 2 - Ringkøbing IF 3 - Mejrup GU - Klitten B - Ringkøbing IF 4
Slutspil Ringkøbing IF 1 - Ringkøbing IF 2 - Mejrup GU - Ringkøbing IF 4
U6 Drenge
Pulje 1 Rindum SU 1 - Rindum SU 2 - Holstebro Frugtlager - Rindum SU 3 - RIF 1 - RIF 2
U7 drenge
Pulje 1 Skjern GF - Rindum SU 1 - SHN/Ulfborg - RIF 2 - BK Klitten 2
Pulje 2 Team T/B & C - Rindum SU 2 - RIF 1 - Holstebro Frugtlager - BK Klitten 1
A slutspil Rindum SU 1 - Rindum SU 2 - SHN/Ulfborg - BK Klitten 1
B slutspil Skjern GF - Team T/B & C - Holstebro Frugtlager - BK Klitten 2
U8 drenge
Pulje 3 Skjern GF - Rindum 2 - Ringkøbing IF - Kollund/Lind GF 3
Pulje 1 Rindum 1 - MH 2010 - Kibæk IF 2 - BK Klitten - Kollund/Lind GF 2
Pulje 2 Kibæk IF 1 - SHN/ULFBORG - TIM GIF - Kollund/Lind GF 1 - Kollund/Lind GF 4
A mellmerunde 1 Kibæk IF 1 - MH 2010
A mellemrunde 2 SHN/ULFBORG - Kollund/Lind GF 3
A mellemrunde 3 Skjern GF - Rindum 1
B mellemrunde 1 TIM GIF - Kollund/Lind GF 2
B mellemrunde 2 Ringkøbing IF - Kollund/Lind GF 1
B mellemrunde 3 Kibæk IF 2 - Rindum 2
A finalerunde Skjern GF - MH 2010 - Kollund/Lind GF 3
B finalerunde Rindum 2 - Kollund/Lind GF 1 - Kollund/Lind GF 2
U9 piger
Pulje 1 Skjern - RIF - LGF
U9 drenge
Pulje 1 Skjern GF 1 - Holmsland GU - Rindum SU 2 - Ringkøbing IF 1
Pulje 2 Mejrup - Ringkøbing IF 2 - Rindum SU 1 - SLGU
Pulje 3 Tim GIF - Rindum SU 3 - SHN/Ulfborg - Team Frugtlageret - Skjern GF 2
A mellemrunde 1 Ringkøbing IF 1 - SLGU
A mellemrunde 2 Tim GIF - Rindum SU 1
A mellemrunde 3 Team Frugtlageret - Rindum SU 2
B mellemrunde 1 Skjern GF 1 - Mejrup
B mellemrunde 2 Ringkøbing IF 2 - Skjern GF 2
B mellemrunde 3 SHN/Ulfborg - Holmsland GU
A finalerunde Team Frugtlageret - Rindum SU 1 - Ringkøbing IF 1
B finalerunde Mejrup - SHN/Ulfborg - Skjern GF 2
U10 drenge
Pulje 1 Tim/Hee - RIF 1 - RIF 3 - Rindum SU 2
Pulje 2 Rindum SU 1 - Rindum SU 3 - Ulfborg - RIF 2
A slutspil Tim/Hee - Rindum SU 1 - RIF 2 - Rindum SU 2
B slutspil RIF 1 - Rindum SU 3 - Ulfborg - RIF 3
U11 drenge
Pulje 1 Houlind EL - Bork FK - FC HoTiHeTo 1 1 - SHN/Ulfborg
Pulje 2 Holmsland GU - Ringkøbing IF 1 - TEAM ELLEBÆK - SLGU
Pulje 3 FC HoTiHeTo 1 2 - Ringkøbing IF 2 - Skjern Bank - Mejdal/Halgård 2
Pulje 4 Ringkøbing IF 3 - Ringkøbing IF 4 - Mejdal/Halgård 1 - Videbæk IF
A slutspil Houlind EL - FC HoTiHeTo 1 1 - Ringkøbing IF 1 - TEAM ELLEBÆK - Skjern Bank - Mejdal/Halgård 1 - Mejdal/Halgård 2 - Videbæk IF
B slutspil Bork FK - SHN/Ulfborg - Holmsland GU - FC HoTiHeTo 1 2 - Ringkøbing IF 2 - Ringkøbing IF 3 - Ringkøbing IF 4 - SLGU
U12 drenge
Pulje 1 Skjern 1 - SHN/Ulfborg - HTS 2 - Skjern 5
Pulje 2 HTS 1 - Team Louis Nielsen - Ringkøbing IF 3 - Skjern 2
Pulje 3 Ringkøbing IF 1 - Måbjerg Drengene - HTS 3 - Skjern 3
Pulje 4 Tim - TEAM ELLEBÆK - Ringkøbing IF 2 - Skjern 4
A slutspil Ringkøbing IF 1 - Team Louis Nielsen - Skjern 1 - TEAM ELLEBÆK - HTS 2 - HTS 3 - Ringkøbing IF 2 - Skjern 2
B slutspil HTS 1 - SHN/Ulfborg - Tim - Måbjerg Drengene - Ringkøbing IF 3 - Skjern 3 - Skjern 4 - Skjern 5
U12/U13 piger
Pulje 1 Spjald IF 1 - A-team - RLK - Spjald IF 2
Slutspil Spjald IF 1 - A-team - RLK - Spjald IF 2
U13 drenge
Pulje 1 Ringkøbing United - Ringkøbing - Hakkerboys - TH boys - SHN/Ulfborg - Youngboys
Slutspil Ringkøbing United - Ringkøbing - Hakkerboys - SHN/Ulfborg
U14 piger
Pulje 1 RIF 1 - Bork FK - The Unicorns - Mejrup - RIF 2 - RIF 3
Slutspil RIF 1 - Bork FK - The Unicorns - Mejrup
U15 piger
Pulje 1 Bork FK - Ringkøbing IF - Tim- Hee - Spjald If - Lemvig GF
Slutspil Ringkøbing IF - Tim- Hee - Spjald If - Lemvig GF
U15 drenge
Pulje 1 De Pinke Ponyer - Team glad for mad - SHN/Ulfborg 1 - Lem Boldklub 2
Pulje 2 Team Materielhuset - sko & teknik - Lem Boldklub 1 - SHN/Ulfborg 2
A slutspil Team Materielhuset - sko & teknik - De Pinke Ponyer - SHN/Ulfborg 1
B slutspil Lem Boldklub 1 - Team glad for mad - Lem Boldklub 2 - SHN/Ulfborg 2
U17 drenge
Pulje 1 Rotterne FC - Den gyldne måges sønner - Lem Boldklub - Varde IF - Red Stars
Slutspil Rotterne FC - Lem Boldklub - Varde IF - Red Stars
U14 Drenge
Pulje 1 FC Drengerøv - Ferie Partner vejlby Klit - Mejrup GU 1 - Ringkøbing IF U13
Pulje 2 nebel.outrup,skjern - Spjald IF - Sport24 Holstebro - Mejrup GU 2
Pulje 3 Sportigan Hedensted - Ringkøbing IF - Madsen Optik - Mejrup GU 3
A mellemrunde 1 FC Drengerøv - Ringkøbing IF
A mellemrunde 2 nebel.outrup,skjern - Ferie Partner vejlby Klit
A mellemrunde 3 Sport24 Holstebro - Madsen Optik
B mellemrunde 1 Mejrup GU 3 - Ringkøbing IF U13
B mellemrunde 2 Spjald IF - Mejrup GU 1
B mellemrunde 3 Sportigan Hedensted - Mejrup GU 2
A finalerunde FC Drengerøv - Sport24 Holstebro - Ferie Partner vejlby Klit
B finalerunde Sportigan Hedensted - Mejrup GU 1 - Ringkøbing IF U13

Til toppen