3- og 5-mands stævner 1. spillerunde

Stævne

Turnering: 3- og 5-mands stævner 1. spillerunde
Stævneansvarlige
Simone Bonde Nielsen Tlf: 79404816 / 79404816
Christian Sloth Tlf: 79404674 / 79404674
Dokumenter
Reglement Dommere Turneringsinformation

Række / Puljeoversigt

3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1 RB 06 - Kalundborg GB U7 - Gislinge - Asnæs U6
Pulje 2 Rønnede Idrætsforening - B 73, Slagelse - B 73, Slagelse 2 - Fodboldklubben Sorø Freja 1 - Fodboldklubben Sorø Freja 2 - Lynge-Broby If
5-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1 Fk Odsherred - FC Storebælt 1 - FC Storebælt 2 - Team AS Fodbold - Høng - Føllenslev-Særslev Idrætsforening
5-mands - U7 drenge (øvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1 B 73, Slagelse - St. Merløse Fodbold - RB 06 1 - RB 06 2 - Kirke Helsinge IF - U8 begynder
5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1 Svinninge Idrætsforening - Asnæs boldklub - Holbæk B&I 2 - Kalundborg 1 - Kalundborg 3
Pulje 2 Svebølle U8 - Gislinge Boldklub - Holbæk B&I 1 - Kalundborg 2 - Føllenslev-Særslev Idrætsforening
Pulje 3 Benløse Idrætsforening - Rønnede Idrætsforening - Gevninge Idrætsforening - Team AS Fodbold - Tuse IF
Pulje 4 Stillinge Idrætsforening - Høng GF - FC Storebælt - Lynge-Broby If - Boldklubben af 1983 Næstved
5-mands - U8 drenge (øvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1 Høng GF - Gevninge Idrætsforening - Roskilde Boldklub af 1906 - Holbæk B&I 1 - Holbæk B&I 2 - Lynge-Broby If
5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Ørslev Bjerge If
Pulje 2 Svinninge Idrætsforening 2 - Buerup/Reerslev IF - Nykøbing Idrætsforening - Rørby-Hvidebæk
Pulje 1 Svinninge Idrætsforening 1 - Kalundborg Gymnastik- Og Boldklub - Nykøbing Idrætsforening 2 - Tømmerup - Føllenslev-Særslev Idrætsforening
Pulje 3 Benløse Idrætsforening - St. Merløse Fodbold - Ugerløse Idrætsforening - Sorø Freja
Pulje 4 Lynge-Broby Idrætsforening - Høng GF - FC Storebælt - Vemmelev
5-mands - U10 drenge - Spilletid: 2x7 min.
Vemmelev Sg&i - Tuse Næs Boldklub - B 73, Slagelse - Ledig plads
Pulje 1 Vor Frue Idrætsforening - U11 - Raklev U10, 3 - Jernløse Bk - Føllenslev-Særslev Idrætsforening
Pulje 2 Ørslev Bjerge If U11 begynder - Vetterslev Høm Gf. - FC Storebælt
5-mands - U9/10 piger (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1 Svinninge Idrætsforening - U9 - Skælskør B&i - U9 - Ørslev Bjerge If - FC Storebælt
Pulje 2 Skælskør B&i - Buerup/Reerslev IF - Raklev PU10 - Kr. Helsinge
5-mands - U10/U11 piger (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Såby Fodbold
Pulje 1 Gevninge Idrætsforening 1 - Gevninge Idrætsforening 2 - Gislinge Boldklub - U10 - Fårevejle Boldklub - U10

Til toppen