Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min. | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
3- og 5-mands stævner 1. spillerunde
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Dommere
Stævneinfo
Stævneinformation
Bemærkninger
Pulje oversigt
3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Kalundborg GB U7
-
RB 06
-
Asnæs U6
-
Gislinge
-
Pulje 2
Fodboldklubben Sorø Freja 2
-
B 73, Slagelse 2
-
Fodboldklubben Sorø Freja 1
-
Lynge-Broby If
-
Rønnede Idrætsforening
-
B 73, Slagelse
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=90676
Komplet kampprogram
3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
662935
Søndag
15-04-18
10:00
Gislinge
-
Asnæs U6
Spillested
Gislinge Sportsplads
- Bane 1 - 3-mands
2 - 1
662943
Søndag
15-04-18
10:00
Fodboldklubben Sorø Freja 1
-
Fodboldklubben Sorø Freja 2
Spillested
Sorø Hallen
- Bane 1 - 3-mands
2 - 2
662944
Søndag
15-04-18
10:00
Lynge-Broby If
-
B 73, Slagelse
Spillested
Sorø Hallen
- Bane 2 - 3-mands
2 - 3
662936
NB!
Status
Udehold taberdømt
Søndag
15-04-18
10:18
Kalundborg GB U7
-
RB 06
Spillested
Gislinge Sportsplads
- Bane 1 - 3-mands
3 - 0
662945
Søndag
15-04-18
10:25
B 73, Slagelse 2
-
Rønnede Idrætsforening
Spillested
Sorø Hallen
- Bane 1 - 3-mands
1 - 1
662946
Søndag
15-04-18
10:25
B 73, Slagelse
-
Fodboldklubben Sorø Freja 1
Spillested
Sorø Hallen
- Bane 2 - 3-mands
1 - 1
662937
Søndag
15-04-18
10:40
Kalundborg GB U7
-
Asnæs U6
Spillested
Gislinge Sportsplads
- Bane 1 - 3-mands
0 - 0
662947
Søndag
15-04-18
10:50
Fodboldklubben Sorø Freja 2
-
Lynge-Broby If
Spillested
Sorø Hallen
- Bane 1 - 3-mands
1 - 3
662948
Søndag
15-04-18
10:50
Rønnede Idrætsforening
-
Fodboldklubben Sorø Freja 1
Spillested
Sorø Hallen
- Bane 2 - 3-mands
1 - 3
662938
NB!
Status
Hjemmehold taberdømt
Søndag
15-04-18
10:58
RB 06
-
Gislinge
Spillested
Gislinge Sportsplads
- Bane 1 - 3-mands
0 - 3
662949
Søndag
15-04-18
11:15
Lynge-Broby If
-
B 73, Slagelse 2
Spillested
Sorø Hallen
- Bane 1 - 3-mands
2 - 3
662950
Søndag
15-04-18
11:15
B 73, Slagelse
-
Fodboldklubben Sorø Freja 2
Spillested
Sorø Hallen
- Bane 2 - 3-mands
2 - 3
662939
Søndag
15-04-18
11:20
Gislinge
-
Kalundborg GB U7
Spillested
Gislinge Sportsplads
- Bane 1 - 3-mands
1 - 2
662940
NB!
Status
Udehold taberdømt
Søndag
15-04-18
11:38
Asnæs U6
-
RB 06
Spillested
Gislinge Sportsplads
- Bane 1 - 3-mands
3 - 0
662951
Søndag
15-04-18
11:40
Rønnede Idrætsforening
-
Lynge-Broby If
Spillested
Sorø Hallen
- Bane 1 - 3-mands
1 - 5
662952
Søndag
15-04-18
11:40
Fodboldklubben Sorø Freja 1
-
B 73, Slagelse 2
Spillested
Sorø Hallen
- Bane 2 - 3-mands
4 - 1
662941
Søndag
15-04-18
12:00
Asnæs U6
-
Gislinge
Spillested
Gislinge Sportsplads
- Bane 1 - 3-mands
1 - 1
662953
Søndag
15-04-18
12:05
B 73, Slagelse
-
Rønnede Idrætsforening
Spillested
Sorø Hallen
- Bane 1 - 3-mands
5 - 0
662954
Søndag
15-04-18
12:05
Fodboldklubben Sorø Freja 2
-
B 73, Slagelse 2
Spillested
Sorø Hallen
- Bane 2 - 3-mands
4 - 1
662942
NB!
Status
Hjemmehold taberdømt
Søndag
15-04-18
12:18
RB 06
-
Kalundborg GB U7
Spillested
Gislinge Sportsplads
- Bane 1 - 3-mands
0 - 3
Til toppen