Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Turnering
Info
Oversigt
3- og 5-mands stævner,3. spillerunde, 27. maj 2018
Stævne
Stævne:
3- og 5-mands stævner,3. spillerunde, 27. maj 2018
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Dommere
Stævneinfo
Stævneinformation
Resultatindberetning
Række / Puljeoversigt
3-mands - U6 drenge - (spilletid: 2x7 min.)
Pulje 1
Hørve IF
-
Benløse IF
-
Asnæs U6
-
Mørkøv Idrætsforening U6 1
Pulje 2
Hørve IF
-
Mørkøv Idrætsforening U6 2
-
Føllenslev-S.
-
Høng GF
3-mands - U7 drenge - (spilletid: 2x7 min.)
Gevninge Idrætsforening (U7) 2
-
Gevninge Idrætsforening (U7) 1
Pulje 1
Ruds-Vedby
-
St. Merløse Fodbold
-
Fodboldklubben Sorø Freja 1
-
Fodboldklubben Sorø Freja 2
Pulje 2
Sorø Freja 3
-
St. Merløse Fodbold 2
-
B 73, Slagelse
Ekstra kampe
- - - -
5-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - (spilletid: 2x7 min.)
FC Storebælt 2
-
RB 06
-
FC Storebælt 1
Pulje 1
Mørkøv Idrætsforening U7
-
Føllenslev-S.
-
RB 06 2
-
RB 06 1
-
Årby
Pulje 2
Team AS Fodbold
-
B 73, Slagelse 1 2
-
Lynge-Broby If
-
Stillinge If
-
B 73, Slagelse 2
-
Kalundborg GB 1
Pulje 4
Kalundborg
-
Fk Odsherred
-
Høng GF
-
Fk Odsherred 2
5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - (spilletid: 2x7 min.)
Svinninge Idrætsforening
-
Gevninge Idrætsforening
-
Holbæk B&I 1
Pulje 1
Mørkøv IF U8 Drenge
-
Kalundborg 2
-
Kalundborg 1
-
Mørkøv IF 2
-
Asnæs boldklub
Pulje 2
Stillinge Idrætsforening
-
FC Storebælt
-
Høng GF
Pulje 3
Benløse Idrætsforening
-
Gymnastik- og idrætsforeningen ORIENT
-
Gislinge Boldklub
-
Årby
Pulje 4
Føllenslev-Særslev Idrætsforening
-
Tømmerup
-
Fårevejle
-
Svebølle U8
Pulje 5
Lynge-Broby Idrætsforening
-
Team AS Fodbold
-
Boldklubben af 1983 Næstved
-
Vemmelev
-
Kirke Helsinge IF - U8 begynder
5-mands - U8 drenge (øvet) - (spilletid: 2x7 min.)
Pulje 1
Gevninge Idrætsforening
-
Holbæk B&I 2
-
Høng GF
-
Lynge-Broby Idrætsforening 2
-
Holbæk B&I 1
-
Roskilde Boldklub af 1906
5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - (spilletid: 2x7 min.)
Vor Frue Idrætsforening
-
Svinninge Idrætsforening 2
Pulje 1
Buerup/Reerslev IF
-
FC Storebælt
-
Lynge-Broby Idrætsforening
-
Ørslev Bjerge If
-
Rørby-Hvidebæk
-
Benløse Idrætsforening
Pulje 2
Tømmerup
-
Svinninge Idrætsforening
-
Føllenslev-Særslev Idrætsforening
-
Nykøbing Idrætsforening
Pulje 3
Tuse IF 2
-
Ugerløse Idrætsforening
-
St. Merløse Fodbold
-
Tuse IF 1
5-mands - U9 drenge (øvet) - (spilletid: 2x7 min.)
Pulje 1
Kalundborg Gymnastik- Og Boldklub
-
Team AS Fodbold
-
Høng GF
-
Nykøbing Idrætsforening
-
Undløse
5-mands - U9 piger - (spilletid: 2x7 min.)
Pulje 1
FC Storebælt
-
Svinninge Idrætsforening
-
Skælskør B&i
-
Kirke Helsinge
5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - (spilletid: 2x7 min.)
Pulje 1
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB
-
B 73, Slagelse
-
Rønnede Idrætsforening
-
Vetterslev Høm Gf.
Pulje 2
Ruds-Vedby
-
Raklev U10, 3
-
Vemmelev Sg&i
-
Vestermose If
5-mands - U10 piger (begynder/letøvet) - (spilletid: 2x7 min.)
Pulje 1
Kirke Helsinge IF 2
-
Kirke Helsinge IF 1
-
FC Storebælt
-
Skælskør B&i
-
Ørslev Bjerge If
-
Raklev PU10
Pulje 2
Gevninge Idrætsforening U11
-
Buerup/Reerslev IF
-
Tuse IF
-
Gislinge Boldklub
5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) - (spilletid: 2x7 min.)
Pulje 1
FC Storebælt U10
-
Hvidebæk IF
-
Kirke Helsinge IF
-
Ørslev Bjerge If
-
Vor Frue Idrætsforening
Til toppen