Borbjerg Sparkasse Cup

Stævne

Turnering: Borbjerg Sparkasse Cup
Stævneansvarlige
Anette Frøslev Tlf: 60104939 / 60104939

Række / Puljeoversigt

U5/U6 mix
Pulje 1 Borbjerg - Bremdal IK - Mejrup
U7 drenge
Pulje 1 Borbjerg - Skave - SHN/Ulfborg - Mejrup 1 - RHU - Mejrup 2
U8 drenge
Pulje 1 Borbjerg - TTK Boys - FC Fri - Skive IK Resen
Pulje 2 Borbjerg Mix - Holstebro Boldklub - Cool kids hurup - RHU
B slutspil Borbjerg - FC Fri - Borbjerg Mix - Cool kids hurup
C slutspil TTK Boys - Skive IK Resen - Holstebro Boldklub - RHU
U9 drenge
Pulje 1 Ringkøbing IF - Holstebro boldklub 2 - Mejrup 1 - Skive IK Resen 2 - Skive IK Resen 3
Pulje 2 Borbjerg - Holstebro boldklub 1 - Mejrup 2 - Skive IK Resen 1 - Skive IK Resen 4
B slutspil Holstebro boldklub 1 - Ringkøbing IF - Holstebro boldklub 2 - Skive IK Resen 1
C slutspil Borbjerg - Mejrup 1 - Skive IK Resen 3 - Skive IK Resen 4
U10 drenge
Pulje 1 Tim- Hee 1 - Borbjerg - Mejdal 1 - Struer 2
Pulje 2 Fc powerhosting u9 - Stoholm IF-Fodbold - Struer 1 - Mejdal 2
B slutspil Tim- Hee 1 - Fc powerhosting u9 - Stoholm IF-Fodbold - Mejdal 1
C slutspil Borbjerg - Struer 1 - Mejdal 2 - Struer 2
U11 drenge
Pulje 1 HBV Heroes - Borbjerg - SHN/Ulfborg - Ejsing Boldklub - Struer
Slutspil HBV Heroes - SHN/Ulfborg - Ejsing Boldklub - Struer
U12 drenge
Pulje 1 Bagges Boys - Måbjerg Drengene - Mejdal/Halgård 2 - Mejrup 1
Pulje 2 Ringkøbing IF - Spar Borbjerg - SB 1 - Mejrup 2
Pulje 3 Mejdal/Halgård 1 - Team Louis Nielsen - TIM GIF - Mejrup 3 - SB 2
B mellemrunde 1 Bagges Boys - SB 1
B mellemrunde 2 Spar Borbjerg - TIM GIF
B mellemrunde 3 Måbjerg Drengene - Mejdal/Halgård 1
C mellemrunde 1 Mejrup 1 - Mejrup 2
C mellemrunde 2 Ringkøbing IF - Team Louis Nielsen
C mellemrunde 3 Mejrup 3 - Mejdal/Halgård 2
B Finalerunde Bagges Boys - Mejdal/Halgård 1 - TIM GIF
C Finalerunde Ringkøbing IF - Mejrup 3 - Mejrup 1
U13 drenge
Pulje 1 Youngboys - FC fri - TH Boys - Måbjerg 1
Pulje 2 Shn/ ulfborg - Ejsing Boldklub - FC Rindum - Måbjerg 2
Pulje 3 fifa gutterne - De grønne fra ID og Jensens Solfilm - Stoholm if - Hakkerboys
B mellemrunde 1 TH Boys - Måbjerg 2
B mellemrunde 2 Shn/ ulfborg - Hakkerboys
B mellemrunde 3 fifa gutterne - FC fri
C mellemrunde 1 Måbjerg 1 - FC Rindum
C mellemrunde 2 Ejsing Boldklub - Stoholm if
C mellemrunde 3 Youngboys - De grønne fra ID og Jensens Solfilm
B Finalerunde Shn/ ulfborg - fifa gutterne - TH Boys
C Finalerunde De grønne fra ID og Jensens Solfilm - Stoholm if - FC Rindum
U14 drenge
Pulje 1 Asskickers United - Ringkøbing IF - Team 2005 - Hjerm FIF - Team AIF/KKIK
Slutspil Asskickers United - Ringkøbing IF - Team 2005 - Team AIF/KKIK

Til toppen