Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
U10B drenge - Mødetid 15 min. før puljestart til indløb | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
Finalestævne for U10-U17 indendørs 2018
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Indbydelse
Stævneinfo
Stævneinformation
Bemærkninger
Pulje oversigt
U10B drenge - Mødetid 15 min. før puljestart til indløb
Ledig plads
-
Pulje 1
Høng GF
-
St. Merløse
-
FC Storebælt
-
Benløse If 1
-
Mørkøv IF
-
Pulje 2
Dianalund IF
-
Fk Sorø Freja
-
Lynge-Broby If 2
-
Lynge-Broby If 1
-
Gislinge Boldklub
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=90175
Komplet kampprogram
U10B drenge - Mødetid 15 min. før puljestart til indløb
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
646015
Søndag
04-02-18
09:00
Lynge-Broby If 1
-
Fk Sorø Freja
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
1 - 2
646016
Søndag
04-02-18
09:10
Dianalund IF
-
Gislinge Boldklub
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
2 - 0
646017
Søndag
04-02-18
09:20
Lynge-Broby If 2
-
Lynge-Broby If 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
2 - 4
646018
Søndag
04-02-18
09:30
Fk Sorø Freja
-
Dianalund IF
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
2 - 2
646019
Søndag
04-02-18
09:40
Gislinge Boldklub
-
Lynge-Broby If 2
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
6 - 0
646020
Søndag
04-02-18
09:50
Dianalund IF
-
Lynge-Broby If 1
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
7 - 1
646021
Søndag
04-02-18
10:00
Gislinge Boldklub
-
Fk Sorø Freja
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
3 - 1
646005
Søndag
04-02-18
10:00
FC Storebælt
-
Benløse If 1
Spillested
Benløse Hallen
- Bane 1
2 - 0
646006
Søndag
04-02-18
10:10
Høng GF
-
Mørkøv IF
Spillested
Benløse Hallen
- Bane 1
4 - 2
646022
Søndag
04-02-18
10:10
Lynge-Broby If 2
-
Dianalund IF
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
0 - 6
646023
Søndag
04-02-18
10:20
Lynge-Broby If 1
-
Gislinge Boldklub
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
1 - 6
646007
Søndag
04-02-18
10:20
St. Merløse
-
FC Storebælt
Spillested
Benløse Hallen
- Bane 1
0 - 0
646008
Søndag
04-02-18
10:30
Benløse If 1
-
Høng GF
Spillested
Benløse Hallen
- Bane 1
0 - 3
646024
Søndag
04-02-18
10:30
Fk Sorø Freja
-
Lynge-Broby If 2
Spillested
Frederiksberg Hallen, Sorø
- Bane 1
5 - 1
646009
Søndag
04-02-18
10:40
Mørkøv IF
-
St. Merløse
Spillested
Benløse Hallen
- Bane 1
1 - 2
646010
Søndag
04-02-18
10:50
Høng GF
-
FC Storebælt
Spillested
Benløse Hallen
- Bane 1
0 - 0
646011
Søndag
04-02-18
11:00
Mørkøv IF
-
Benløse If 1
Spillested
Benløse Hallen
- Bane 1
2 - 1
646012
Søndag
04-02-18
11:10
St. Merløse
-
Høng GF
Spillested
Benløse Hallen
- Bane 1
3 - 2
646013
Søndag
04-02-18
11:20
FC Storebælt
-
Mørkøv IF
Spillested
Benløse Hallen
- Bane 1
6 - 0
646014
Søndag
04-02-18
11:30
Benløse If 1
-
St. Merløse
Spillested
Benløse Hallen
- Bane 1
2 - 1
Til toppen