Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Turnering
Info
Oversigt
Sportigan Skjern Cup i Bork 2018
Stævne
Stævne:
Sportigan Skjern Cup i Bork 2018
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Resultatindberetning
Række / Puljeoversigt
U6 Drenge
Pulje 1
Team Frugtlageret
-
Rindum SU 1
-
Varde IF 2
-
Rindum SU 3
-
Ikast FS 2
Pulje 2
Varde IF 1
-
Friplads
-
Ikast FS 1
-
Ringkøbing IF
-
Rindum SU 2
Finale
- -
Team Frugtlageret
U7 piger
Pulje 1
Spjald if
-
Varde piger
-
De seje piger
U7 drenge
Pulje 1
Spangsbjerg IF
-
BK Klitten
-
LGF 2
-
Friplads
-
Varde IF 1
Pulje 2
Varde IF 2
-
EFB 3
-
HTS - pigerne
-
Ringkøbing IF
-
LGF 1
Pulje 3
EFB 1
-
Varde IF 3
-
IF Centrum U7
-
Rindum SU 2
-
Ikast FS 2
Pulje 4
Nr. Nebel IF
-
Rindum SU 1
-
Varde IF 4
-
EFB 2
-
Ikast FS 1
U7 slutspil 1
- - - - - -
U7 slutspil 2
Varde IF 4
- -
EFB 2
- - -
U8 drenge B/C
Pulje 1
JBS
-
Spangsbjerg IF 3
-
Outrup
-
Spangsbjerg IF 1
Pulje 2
Spangsbjerg IF 2
-
Spjald IF
-
Skjern GF
-
Team Figthers
B slutspil
Outrup
-
Spjald IF
-
Team Figthers
-
Spangsbjerg IF 1
C slutspil
JBS
-
Spangsbjerg IF 2
-
Spangsbjerg IF 3
-
Skjern GF
U8 drenge A
Pulje 1
FC Fri
-
Tjørring IF
-
Næsbjerg
-
Real Boys
-
MH 2010
Finale
MH 2010
-
Real Boys
U9 drenge B/C
Pulje 1
Holstebro boldklub 1
-
Ringkøbing IF 2
-
Strellev/Lyne GU
-
Tarm IF 2
Pulje 2
HTS
-
Ringkøbing IF 1
-
Holmsland GU
-
Skjern GF 2
Pulje 3
Holstebro boldklub 2
-
Rindum SU 2
-
Skjern GF 3
-
Mejrup
B mellemrunde 1
Strellev/Lyne GU
-
Holmsland GU
B mellemrunde 2
Ringkøbing IF 1
-
Skjern GF 3
B mellemrunde 3
Rindum SU 2
-
Ringkøbing IF 2
C mellemrunde 1
HTS
-
Holstebro boldklub 1
C mellemrunde 2
Holstebro boldklub 2
-
Skjern GF 2
C mellemrunde 3
Mejrup
-
Tarm IF 2
B finalerunde
Ringkøbing IF 2
-
Strellev/Lyne GU
-
Ringkøbing IF 1
C finalerunde
Holstebro boldklub 1
-
Holstebro boldklub 2
-
Mejrup
U9 drenge A
Pulje 1
Team Tim GIF
-
Rindum SU 1
-
Tarm 1
-
Nr. Nebel IF
-
Skjern GF 1
Finale
Team Tim GIF
-
Rindum SU 1
U10 drenge
Pulje 1
Ries drenge
-
Ringkøbing IF 2
-
Tim IF 2
-
Mejdal 1
Pulje 2
Strellev/Lyne GU
-
Tjørring IF 2
-
Rindum SU 1
-
Nørre nebel
Pulje 3
Ringkøbing IF 1
-
Mejdal 2
-
GGIF
-
Tim- Hee 1
Pulje 4
Tjørring IF 1
-
Hover UIF
-
Spjald IF
-
Rindum SU 2
A slutspil
Spjald IF
-
Mejdal 2
-
Ries drenge
-
Rindum SU 1
-
Strellev/Lyne GU
-
Tim- Hee 1
-
Mejdal 1
-
Tjørring IF 1
B slutspil
Ringkøbing IF 1
-
GGIF
-
Hover UIF
-
Tim IF 2
-
Rindum SU 2
-
Ringkøbing IF 2
-
Tjørring IF 2
-
Nørre nebel
U10/U11 piger
Pulje 1
HTS stargirls
-
Ringkøbing IF 1
-
Ringkøbing IF 2
-
Mejrups tøser
-
HTS girlpower
Finale
HTS girlpower
-
HTS stargirls
U11 drenge
Pulje 1
Holmsland GU
-
Houlind EL 1
-
FC FRI 2
-
Blåbjerg
Pulje 2
FC Fri 1
-
Næsbjerg
-
SHN Ulfborg
-
Bork FK
Pulje 3
Næsbjerg / Årre
-
FC Fætter
-
Houlind EL 2
-
Skjern Bank
A mellemrunde 1
Bork FK
-
Houlind EL 1
A mellemrunde 2
Næsbjerg
-
Houlind EL 2
A mellemrunde 3
Skjern Bank
-
Blåbjerg
B mellemrunde 1
SHN Ulfborg
-
FC FRI 2
B mellemrunde 2
Næsbjerg / Årre
-
FC Fri 1
B mellemrunde 3
Holmsland GU
-
FC Fætter
A finalerunde
Houlind EL 1
-
Houlind EL 2
-
Skjern Bank
B finalerunde
FC Fri 1
-
FC Fætter
-
FC FRI 2
U12 drenge B/C
Pulje 1
RIF 3
-
HTS 2
-
Struer Boldklub 2
-
Team 5-kløver
Pulje 2
RIF 2
-
Team Louis Nielsen
-
Blandede Boys
-
VSF 1
Pulje 3
VSF 2
-
Tim
-
Blåbjerg
-
HTS 3
B mellemrunde 1
Struer Boldklub 2
-
Blandede Boys
B mellemrunde 2
RIF 2
-
HTS 3
B mellemrunde 3
HTS 2
-
Tim
C mellemrunde 1
VSF 1
-
Team 5-kløver
C mellemrunde 2
Team Louis Nielsen
-
Blåbjerg
C mellemrunde 3
RIF 3
-
VSF 2
B finalerunde
Struer Boldklub 2
-
RIF 2
-
HTS 2
C finalerunde
Team 5-kløver
-
Team Louis Nielsen
-
RIF 3
U12 drenge A
Pulje 1
HTS 1
-
Ringkøbing IF 1
-
Struer Boldklub 1
-
U.P.N
-
Team Kokholmbyg - Skoda Holstebro
Finale
Struer Boldklub 1
-
Ringkøbing IF 1
U12/U13 piger
Pulje 1
FC Boldmongolerne
-
Blaabjerg Pigerne (U12)
-
Spjald IF (U12)
-
Fodboldpigerne (U12)
Slutspil
Spjald IF (U12)
-
Blaabjerg Pigerne (U12)
-
Fodboldpigerne (U12)
-
FC Boldmongolerne
U13 drenge
Pulje 1
Good boys
-
Shn ulfborg
-
GUTTERNE
-
Hatting Torsted
-
BK KLITTEN 2
Pulje 2
Blåbjerg Fodbold
-
Hakkerboys
-
Ringkøbing United
-
Skjern Drenge
-
Barca
-
BK KLITTEN 1
B slutspil
Ringkøbing United
-
Barca
-
Shn ulfborg
-
GUTTERNE
C slutspil
Hatting Torsted
-
Hakkerboys
-
Skjern Drenge
-
BK KLITTEN 2
U14 Drenge
Pulje 1
Ferie Partner Vejlby Klit
-
EFB
-
Ringkøbing IF U13
-
Skjern GF
Pulje 2
Ringkøbing IF
-
Madsen Optik
-
Blåbjerg
A slutspil
Blåbjerg
-
Ferie Partner Vejlby Klit
-
Ringkøbing IF U13
-
Madsen Optik
B Finalerunde
Ringkøbing IF
-
EFB
-
Skjern GF
U14/U15 piger
Pulje 1
RIF 2
-
FC Thy Piger
-
The Unicorns
-
Horsens Freja
-
Bork U14
Pulje 2
RIF 1
-
Seje sild
-
Mejrup U14
-
Spjald If
-
Bork U15
A slutspil
Seje sild
-
Mejrup U14
-
The Unicorns
-
FC Thy Piger
B slutspil
Spjald If
-
RIF 1
-
Horsens Freja
-
Bork U14
U15 drenge
Pulje 1
Mors Drenge
-
RLK
-
SIK Viborg 2
-
SHN/Ulfborg 1
-
Mejrup drenge
Pulje 2
Nebel/Outrup/Skjern
-
SHN/Ulfborg 2
-
De seje rejer
-
Messis Disciple
-
SIK Viborg 1
A slutspil
RLK
-
SHN/Ulfborg 1
-
De seje rejer
-
Messis Disciple
B slutspil
SHN/Ulfborg 2
-
Mors Drenge
-
SIK Viborg 2
-
Nebel/Outrup/Skjern
U17 drenge
Pulje 1
Sdr.Bork Efterskole
-
Gutterne på kutterne
-
Tieren Skjern
-
Slots FC
-
Man´s Not Hot
-
Bøvling Idrætsefterskole
Slutspil
Slots FC
-
Man´s Not Hot
-
Tieren Skjern
-
Gutterne på kutterne
Til toppen