U-10 Drenge C (08) - 8 mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Youth League - Forår 2018
Turneringsansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799

Bemærkninger

Der spilles 2 X 30 min.

Komplet kampprogram


U-10 Drenge C (08) - 8 mands

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
21-04-18 10:30 Dalby Idrætsforening af 1901 - Kirke Værløse If 3 - 2
28-04-18 10:00 Frederiksværk FK - Hareskov IF 9 - 8
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
28-04-18 10:00 Farum BK - Høsterkøb FK2000 3 - 0
28-04-18 10:00 Nødebo IF - Snekkersten IF - 2 4 - 4
28-04-18 10:30 Ålholm IF - Græsted IF 4 - 9
28-04-18 11:00 Alsønderup Sg&i - Ramløse I.f. 14 - 2
28-04-18 12:00 Hornbæk IF - Frem Hellebæk 6 - 6
28-04-18 12:00 Ledøje-Smørum Fodbold - Rudersdal Boldklub 1 - 5
29-04-18 10:00 Kirke Værløse If - Allerød FK 1 - 10
01-05-18 18:00 Græsted IF - Nødebo IF 2 - 3
02-05-18 17:30 Espergærde IF - Helsingør IF 7 - 3
03-05-18 17:00 Ramløse I.f. - Espergærde IF 1 - 7
05-05-18 10:00 Rudersdal Boldklub - FC Hornsherred 7 - 1
05-05-18 10:00 Allerød FK - Farum BK 7 - 5
05-05-18 10:30 Høsterkøb FK2000 - Frederiksværk FK 0 - 9
05-05-18 10:30 Snekkersten IF - 2 - Alsønderup Sg&i 1 - 6
05-05-18 10:30 Helsingør IF - Hornbæk IF 5 - 6
06-05-18 11:30 Frem Hellebæk - Ålholm IF 7 - 1
06-05-18 11:30 Hareskov IF - Ledøje-Smørum Fodbold 0 - 4
07-05-18 17:30 FC Hornsherred - Dalby Idrætsforening af 1901 5 - 6
12-05-18 10:00 Farum BK - Dalby Idrætsforening af 1901 5 - 4
12-05-18 10:00 Rudersdal Boldklub - Hareskov IF 2 - 5
12-05-18 10:00 Frederiksværk FK - Allerød FK 10 - 0
12-05-18 10:00 Nødebo IF - Frem Hellebæk 4 - 7
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
12-05-18 10:00 Hornbæk IF - Ramløse I.f. 3 - 0
12-05-18 10:30 Snekkersten IF - 2 - Græsted IF 2 - 3
12-05-18 11:00 Alsønderup Sg&i - Espergærde IF 1 - 5
12-05-18 12:00 Ledøje-Smørum Fodbold - Høsterkøb FK2000 4 - 4
13-05-18 10:30 Ålholm IF - Helsingør IF 5 - 5
15-05-18 18:15 Hareskov IF - FC Hornsherred 3 - 1
17-05-18 18:00 Kirke Værløse If - Farum BK 2 - 8
17-05-18 18:00 Allerød FK - Ledøje-Smørum Fodbold 5 - 5
17-05-18 18:00 Høsterkøb FK2000 - Rudersdal Boldklub 0 - 3
17-05-18 18:00 Ramløse I.f. - Ålholm IF 0 - 6
17-05-18 18:00 Græsted IF - Alsønderup Sg&i 1 - 5
17-05-18 18:00 Helsingør IF - Nødebo IF 5 - 8
17-05-18 18:00 Frem Hellebæk - Snekkersten IF - 2 7 - 2
17-05-18 18:00 Dalby Idrætsforening af 1901 - Frederiksværk FK 3 - 8
22-05-18 18:00 Græsted IF - Frem Hellebæk 5 - 2
24-05-18 17:30 FC Hornsherred - Kirke Værløse If 8 - 1
24-05-18 18:00 Espergærde IF - Hornbæk IF 1 - 3
26-05-18 10:00 Nødebo IF - Ramløse I.f. 4 - 2
26-05-18 10:00 Rudersdal Boldklub - Allerød FK 0 - 5
26-05-18 10:00 Frederiksværk FK - Kirke Værløse If 7 - 0
26-05-18 10:30 Ålholm IF - Espergærde IF 3 - 3
26-05-18 11:00 Alsønderup Sg&i - Hornbæk IF 10 - 4
26-05-18 11:30 FC Hornsherred - Farum BK 2 - 5
26-05-18 12:00 Ledøje-Smørum Fodbold - Dalby Idrætsforening af 1901 7 - 0
27-05-18 10:30 Snekkersten IF - 2 - Helsingør IF 4 - 3
27-05-18 11:30 Hareskov IF - Høsterkøb FK2000 5 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
29-05-18 18:00 Dalby Idrætsforening af 1901 - Rudersdal Boldklub 3 - 0
31-05-18 17:00 Ramløse I.f. - Snekkersten IF - 2 7 - 2
02-06-18 10:00 Hornbæk IF - Ålholm IF 4 - 5
02-06-18 10:00 Farum BK - Frederiksværk FK 2 - 4
02-06-18 10:00 Allerød FK - Hareskov IF 5 - 1
02-06-18 10:30 Høsterkøb FK2000 - FC Hornsherred 2 - 8
02-06-18 10:30 Helsingør IF - Græsted IF 10 - 1
03-06-18 10:00 Kirke Værløse If - Ledøje-Smørum Fodbold 1 - 9
03-06-18 10:00 Espergærde IF - Nødebo IF 2 - 2
03-06-18 11:30 Frem Hellebæk - Alsønderup Sg&i 2 - 2
05-06-18 18:00 Græsted IF - Ramløse I.f. 8 - 1
09-06-18 10:00 Nødebo IF - Hornbæk IF 6 - 1
09-06-18 10:00 Rudersdal Boldklub - Kirke Værløse If
09-06-18 10:00 Frederiksværk FK - FC Hornsherred 3 - 2
09-06-18 10:30 Snekkersten IF - 2 - Espergærde IF 4 - 2
09-06-18 10:30 Ålholm IF - Alsønderup Sg&i 1 - 3
09-06-18 11:00 Høsterkøb FK2000 - Allerød FK 5 - 5
09-06-18 12:00 Ledøje-Smørum Fodbold - Farum BK 1 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
10-06-18 11:30 Hareskov IF - Dalby Idrætsforening af 1901 3 - 0
10-06-18 11:30 Frem Hellebæk - Helsingør IF 5 - 2
12-06-18 17:30 Espergærde IF - Græsted IF 2 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
12-06-18 18:00 Dalby Idrætsforening af 1901 - Høsterkøb FK2000 3 - 0
13-06-18 17:30 Ålholm IF - Nødebo IF 5 - 5
13-06-18 18:00 FC Hornsherred - Allerød FK 5 - 4
14-06-18 17:00 Ramløse I.f. - Frem Hellebæk 2 - 5
16-06-18 10:00 Hornbæk IF - Snekkersten IF - 2 9 - 2
16-06-18 10:00 Farum BK - Rudersdal Boldklub 2 - 3
16-06-18 11:00 Alsønderup Sg&i - Helsingør IF 5 - 2
17-06-18 10:00 Kirke Værløse If - Hareskov IF 4 - 4
19-06-18 17:30 Frederiksværk FK - Ledøje-Smørum Fodbold 3 - 3
19-06-18 18:00 Græsted IF - Hornbæk IF 6 - 1
23-06-18 10:00 Nødebo IF - Alsønderup Sg&i 10 - 4
23-06-18 10:00 Rudersdal Boldklub - Frederiksværk FK 2 - 2
23-06-18 10:00 Allerød FK - Dalby Idrætsforening af 1901 5 - 0
23-06-18 10:30 Høsterkøb FK2000 - Kirke Værløse If
23-06-18 10:30 Snekkersten IF - 2 - Ålholm IF 5 - 3
23-06-18 12:00 Ledøje-Smørum Fodbold - FC Hornsherred 5 - 1
24-06-18 11:30 Hareskov IF - Farum BK 3 - 3
24-06-18 11:30 Frem Hellebæk - Espergærde IF 2 - 6
27-06-18 17:30 Helsingør IF - Ramløse I.f. 8 - 2

Til toppen