Pulje 1 - U-10 Drenge C (08) - 8 mands

Info

Turnering: DGI Youth League - Forår 2018
Turneringsansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799

Stilling DGI Youth League - Forår 2018
U-10 Drenge C (08) - 8 mands
Pulje 1

Hold Kampe V U T Score Point
1. Alsønderup Sg&i 9 6 1 2 50-28 19
2. Nødebo IF 9 5 3 1 46-32 18
3. Frem Hellebæk 9 5 2 2 43-30 17
4. Græsted IF 9 5 1 3 37-30 16
5. Espergærde IF 9 4 3 2 35-21 15
6. Hornbæk IF 9 4 1 4 37-41 13
7. Snekkersten IF - 2 9 3 1 5 26-44 10
8. Ålholm IF 9 2 3 4 33-41 9
9. Helsingør IF 9 2 1 6 43-43 7
10. Ramløse I.f. NB!
Ikke angivet
Nej
Ja
9 1 0 8 17-57 3

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Youth League - Forår 2018
U-10 Drenge C (08) - 8 mands
Pulje 1

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Youth League - Forår 2018
U-10 Drenge C (08) - 8 mands
Pulje 1

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal

Komplet kampprogram

DGI Youth League - Forår 2018
U-10 Drenge C (08) - 8 mands
Pulje 1

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
28-04-18 10:00 Nødebo IF - Snekkersten IF - 2 4 - 4
28-04-18 10:30 Ålholm IF - Græsted IF 4 - 9
28-04-18 11:00 Alsønderup Sg&i - Ramløse I.f. 14 - 2
28-04-18 12:00 Hornbæk IF - Frem Hellebæk 6 - 6
01-05-18 18:00 Græsted IF - Nødebo IF 2 - 3
02-05-18 17:30 Espergærde IF - Helsingør IF 7 - 3
03-05-18 17:00 Ramløse I.f. - Espergærde IF 1 - 7
05-05-18 10:30 Snekkersten IF - 2 - Alsønderup Sg&i 1 - 6
05-05-18 10:30 Helsingør IF - Hornbæk IF 5 - 6
06-05-18 11:30 Frem Hellebæk - Ålholm IF 7 - 1
12-05-18 10:00 Nødebo IF - Frem Hellebæk 4 - 7
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
12-05-18 10:00 Hornbæk IF - Ramløse I.f. 3 - 0
12-05-18 10:30 Snekkersten IF - 2 - Græsted IF 2 - 3
12-05-18 11:00 Alsønderup Sg&i - Espergærde IF 1 - 5
13-05-18 10:30 Ålholm IF - Helsingør IF 5 - 5
17-05-18 18:00 Ramløse I.f. - Ålholm IF 0 - 6
17-05-18 18:00 Græsted IF - Alsønderup Sg&i 1 - 5
17-05-18 18:00 Helsingør IF - Nødebo IF 5 - 8
17-05-18 18:00 Frem Hellebæk - Snekkersten IF - 2 7 - 2
22-05-18 18:00 Græsted IF - Frem Hellebæk 5 - 2
24-05-18 18:00 Espergærde IF - Hornbæk IF 1 - 3
26-05-18 10:00 Nødebo IF - Ramløse I.f. 4 - 2
26-05-18 10:30 Ålholm IF - Espergærde IF 3 - 3
26-05-18 11:00 Alsønderup Sg&i - Hornbæk IF 10 - 4
27-05-18 10:30 Snekkersten IF - 2 - Helsingør IF 4 - 3
31-05-18 17:00 Ramløse I.f. - Snekkersten IF - 2 7 - 2
02-06-18 10:00 Hornbæk IF - Ålholm IF 4 - 5
02-06-18 10:30 Helsingør IF - Græsted IF 10 - 1
03-06-18 10:00 Espergærde IF - Nødebo IF 2 - 2
03-06-18 11:30 Frem Hellebæk - Alsønderup Sg&i 2 - 2
05-06-18 18:00 Græsted IF - Ramløse I.f. 8 - 1
09-06-18 10:00 Nødebo IF - Hornbæk IF 6 - 1
09-06-18 10:30 Snekkersten IF - 2 - Espergærde IF 4 - 2
09-06-18 10:30 Ålholm IF - Alsønderup Sg&i 1 - 3
10-06-18 11:30 Frem Hellebæk - Helsingør IF 5 - 2
12-06-18 17:30 Espergærde IF - Græsted IF 2 - 2
13-06-18 17:30 Ålholm IF - Nødebo IF 5 - 5
14-06-18 17:00 Ramløse I.f. - Frem Hellebæk 2 - 5
16-06-18 10:00 Hornbæk IF - Snekkersten IF - 2 9 - 2
16-06-18 11:00 Alsønderup Sg&i - Helsingør IF 5 - 2
19-06-18 18:00 Græsted IF - Hornbæk IF 6 - 1
23-06-18 10:00 Nødebo IF - Alsønderup Sg&i 10 - 4
23-06-18 10:30 Snekkersten IF - 2 - Ålholm IF 5 - 3
24-06-18 11:30 Frem Hellebæk - Espergærde IF 2 - 6
27-06-18 17:30 Helsingør IF - Ramløse I.f. 8 - 2

Til toppen