Pulje 2 - U-10 Drenge C (08) - 8 mands

Info

Turnering: DGI Youth League - Forår 2018
Turneringsansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 /

Stilling DGI Youth League - Forår 2018
U-10 Drenge C (08) - 8 mands
Pulje 2

Hold Kampe V U T Score Point
1. Rudersdal Boldklub 1 1 0 0 5-1 3
2. Hareskov IF 0 0 0 0 0-0 0
3. Farum BK 0 0 0 0 0-0 0
4. Allerød FK 0 0 0 0 0-0 0
5. Dalby Idrætsforening af 1901 0 0 0 0 0-0 0
6. Kirke Værløse If 0 0 0 0 0-0 0
7. FC Hornsherred 0 0 0 0 0-0 0
8. Frederiksværk FK 0 0 0 0 0-0 0
9. Høsterkøb FK2000 0 0 0 0 0-0 0
10. Ledøje-Smørum Fodbold 1 0 0 1 1-5 0

= Hold musen henover ikonet, for at se den anvendte stillingsregel

Seneste resultater

DGI Youth League - Forår 2018
U-10 Drenge C (08) - 8 mands
Pulje 2

Der er ingen resultater for de seneste 7 dage

Kommende kampe

DGI Youth League - Forår 2018
U-10 Drenge C (08) - 8 mands
Pulje 2

Fra dato: til dato:

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal
28-04-18 10:00  - 
28-04-18 10:00  - 
28-04-18 11:30  - 
29-04-18 10:00  - 
01-05-18 18:00  - 

Komplet kampprogram

DGI Youth League - Forår 2018
U-10 Drenge C (08) - 8 mands
Pulje 2

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
28-04-18 10:00 Frederiksværk FK - Hareskov IF
28-04-18 10:00 Farum BK - Høsterkøb FK2000
28-04-18 11:30 FC Hornsherred - Dalby Idrætsforening af 1901
28-04-18 12:00 Ledøje-Smørum Fodbold - Rudersdal Boldklub 1 - 5
29-04-18 10:00 Kirke Værløse If - Allerød FK
01-05-18 18:00 Dalby Idrætsforening af 1901 - Kirke Værløse If
05-05-18 10:00 Rudersdal Boldklub - FC Hornsherred
05-05-18 10:00 Allerød FK - Farum BK
05-05-18 10:30 Høsterkøb FK2000 - Frederiksværk FK
06-05-18 11:30 Hareskov IF - Ledøje-Smørum Fodbold
12-05-18 10:00 Farum BK - Dalby Idrætsforening af 1901
12-05-18 10:00 Rudersdal Boldklub - Hareskov IF
12-05-18 10:00 Frederiksværk FK - Allerød FK
12-05-18 11:30 FC Hornsherred - Kirke Værløse If
12-05-18 12:00 Ledøje-Smørum Fodbold - Høsterkøb FK2000
17-05-18 18:00 Dalby Idrætsforening af 1901 - Frederiksværk FK
17-05-18 18:00 Hareskov IF - FC Hornsherred
17-05-18 18:00 Kirke Værløse If - Farum BK
17-05-18 18:00 Allerød FK - Ledøje-Smørum Fodbold
17-05-18 18:00 Høsterkøb FK2000 - Rudersdal Boldklub
26-05-18 10:00 Rudersdal Boldklub - Allerød FK
26-05-18 10:00 Frederiksværk FK - Kirke Værløse If
26-05-18 11:30 FC Hornsherred - Farum BK
26-05-18 12:00 Ledøje-Smørum Fodbold - Dalby Idrætsforening af 1901
27-05-18 11:30 Hareskov IF - Høsterkøb FK2000
29-05-18 18:00 Dalby Idrætsforening af 1901 - Rudersdal Boldklub
02-06-18 10:00 Farum BK - Frederiksværk FK
02-06-18 10:00 Allerød FK - Hareskov IF
02-06-18 10:30 Høsterkøb FK2000 - FC Hornsherred
03-06-18 10:00 Kirke Værløse If - Ledøje-Smørum Fodbold
09-06-18 10:00 Rudersdal Boldklub - Kirke Værløse If
09-06-18 10:00 Frederiksværk FK - FC Hornsherred
09-06-18 10:30 Høsterkøb FK2000 - Allerød FK
09-06-18 12:00 Ledøje-Smørum Fodbold - Farum BK
10-06-18 11:30 Hareskov IF - Dalby Idrætsforening af 1901
12-06-18 18:00 Dalby Idrætsforening af 1901 - Høsterkøb FK2000
13-06-18 18:00 FC Hornsherred - Allerød FK
16-06-18 10:00 Farum BK - Rudersdal Boldklub
16-06-18 10:00 Frederiksværk FK - Ledøje-Smørum Fodbold
17-06-18 10:00 Kirke Værløse If - Hareskov IF
23-06-18 10:00 Rudersdal Boldklub - Frederiksværk FK
23-06-18 10:00 Allerød FK - Dalby Idrætsforening af 1901
23-06-18 10:30 Høsterkøb FK2000 - Kirke Værløse If
23-06-18 12:00 Ledøje-Smørum Fodbold - FC Hornsherred
24-06-18 11:30 Hareskov IF - Farum BK

Til toppen