B-Rækken 4mh - 2018 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: LDM for 4 mandshold 2018
Turneringsansvarlige
Tage Stenbæk-Larsen Tlf: 61605291
Lars Lau Tlf: 79404700 / 79404717
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort

Bemærkninger

Der er mulighed for at bytte spilledage frem til d. 5. april 2017. Husk at aftale eventuel flytning med det hold I skal spille imod.

Komplet kampprogram


B-Rækken 4mh - 2018

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
18-04-18 18:00 Helsingør 2/4 - Gribskov 2/4 5 - 2
(67 - 56)
18-04-18 19:00 Ølstykke 3/4 - Frederikssund 1/4 4 - 3
(54 - 65)
01-05-18 19:00 Ølstykke 5/4 - Stenløse 2/4 2 - 5
(61 - 68)
02-05-18 15:00 Frederikssund2/4 - Espergærde 2/4 5 - 2
(65 - 40)
03-05-18 19:00 Ferslev 1/4 - Birkerød 1/4 4 - 3
(65 - 58)
07-05-18 19:00 Espergærde 1/4 - Helsingør 2/4 4 - 3
(65 - 51)
07-05-18 19:00 Gribskov 2/4 - Ølstykke 3/4 7 - 0
(78 - 45)
14-05-18 19:00 Espergærde 2/4 - Ølstykke 5/4 2 - 5
(43 - 68)
16-05-18 19:00 Stenløse 2/4 - Ferslev 1/4 1 - 6
(29 - 77)
17-05-18 18:00 Birkerød 1/4 - Frederikssund2/4 - Petanquebaner 1-6 1 - 6
(39 - 76)
22-05-18 19:00 Frederikssund 1/4 - Espergærde 1/4 7 - 0
(78 - 37)
23-05-18 19:00 Ølstykke 3/4 - Helsingør 2/4 5 - 2
(67 - 50)
29-05-18 19:00 Ølstykke 5/4 - Frederikssund2/4 5 - 2
(67 - 51)
31-05-18 18:00 Birkerød 1/4 - Stenløse 2/4 - Petanquebaner 1-6 2 - 5
(69 - 69)
31-05-18 19:00 Ferslev 1/4 - Espergærde 2/4 7 - 0
11-06-18 19:00 Espergærde 2/4 - Birkerød 1/4 1 - 6
(41 - 66)
13-06-18 19:00 Frederikssund2/4 - Stenløse 2/4 2 - 5
(60 - 66)
14-06-18 19:00 Ferslev 1/4 - Ølstykke 5/4 6 - 1
(69 - 54)
18-06-18 19:00 Ølstykke 3/4 - Espergærde 1/4 5 - 2
(68 - 65)
26-06-18 19:00 Ølstykke 5/4 - Birkerød 1/4 3 - 4
(57 - 64)
27-06-18 15:00 Stenløse 2/4 - Espergærde 2/4 7 - 0
(78 - 53)
27-06-18 18:00 Helsingør 2/4 - Frederikssund 1/4 5 - 2
(72 - 51)
27-06-18 19:00 Frederikssund2/4 - Ferslev 1/4 5 - 2
(73 - 38)
09-07-18 19:00 Espergærde 2/4 - Frederikssund2/4 1 - 6
(48 - 76)
10-07-18 19:00 Frederikssund 1/4 - Helsingør 2/4 1 - 6
(65 - 71)
11-07-18 19:00 Espergærde 1/4 - Ølstykke 3/4 0 - 7
(40 - 78)
11-07-18 19:00 Stenløse 2/4 - Ølstykke 5/4 4 - 3
(61 - 61)
12-07-18 18:00 Birkerød 1/4 - Ferslev 1/4 - Petanquebaner 1-6 0 - 7
(46 - 78)
24-07-18 19:00 Ølstykke 5/4 - Espergærde 2/4 7 - 0
(78 - 37)
25-07-18 18:00 Helsingør 2/4 - Ølstykke 3/4 3 - 4
(59 - 62)
25-07-18 19:00 Frederikssund2/4 - Birkerød 1/4 4 - 3
(61 - 69)
26-07-18 19:00 Ferslev 1/4 - Stenløse 2/4 0 - 7
(49 - 78)
30-07-18 19:00 Espergærde 2/4 - Ferslev 1/4 3 - 4
(69 - 57)
30-07-18 19:00 Espergærde 1/4 - Gribskov 2/4 4 - 3
(56 - 50)
31-07-18 19:00 Frederikssund 1/4 - Ølstykke 3/4 4 - 3
(56 - 63)
01-08-18 19:00 Stenløse 2/4 - Birkerød 1/4 6 - 1
(72 - 42)
01-08-18 19:00 Frederikssund2/4 - Ølstykke 5/4 1 - 6
(46 - 74)
06-08-18 19:00 Gribskov 2/4 - Espergærde 1/4 6 - 1
(71 - 50)
14-08-18 19:00 Frederikssund 1/4 - Gribskov 2/4 4 - 3
(50 - 54)
14-08-18 19:00 Ølstykke 5/4 - Ferslev 1/4 5 - 2
(67 - 48)
15-08-18 18:00 Helsingør 2/4 - Espergærde 1/4 6 - 1
(73 - 45)
15-08-18 19:00 Ølstykke 3/4 - Gribskov 2/4 3 - 4
(57 - 68)
15-08-18 19:00 Stenløse 2/4 - Frederikssund2/4 3 - 4
(62 - 52)
16-08-18 18:00 Birkerød 1/4 - Espergærde 2/4 - Petanquebaner 1-6 5 - 2
(69 - 49)
21-08-18 19:00 Gribskov 2/4 - Frederikssund 1/4 5 - 2
(72 - 63)
27-08-18 19:00 Espergærde 1/4 - Frederikssund 1/4 3 - 4
(62 - 58)
27-08-18 19:00 Gribskov 2/4 - Helsingør 2/4 4 - 3
(71 - 47)
03-09-18 19:00 Espergærde 2/4 - Stenløse 2/4 4 - 3
(64 - 55)
06-09-18 18:00 Birkerød 1/4 - Ølstykke 5/4 - Petanquebaner 1-6 2 - 5
(59 - 74)
06-09-18 19:00 Ferslev 1/4 - Frederikssund2/4 7 - 0
(78 - 22)

Til toppen