A-Rækken 6mh - 2018 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: LDM for 6 mandshold 2018
Turneringsansvarlige
Tage Stenbæk-Larsen Tlf: 61605291
Lars Lau Tlf: 79404700 / 79404717
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort

Bemærkninger

Der er mulighed for at bytte spilledage frem til d. 9. april 2018. Husk at aftale eventuel flytning med det hold I skal spille imod.

Komplet kampprogram


A-Rækken 6mh - 2018

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
16-04-18 19:00 Lynge-Uggeløse 1/6 - Helsingør 2/6 11 - 2
(128 - 97)
18-04-18 18:00 Farum PK 1/6 - Hornbæk 2/6 - Petanquebaner 5 - 8
(117 - 114)
23-04-18 19:00 Stenløse 1/6 - Lynge-Uggeløse 2/6 5 - 8
(110 - 131)
24-04-18 19:00 Hornbæk 1/6 - Gribskov 1/6 11 - 2
(124 - 88)
30-04-18 19:00 Frederikssund 2/6 - Lynge-Uggeløse 1/6 2 - 11
(75 - 140)
02-05-18 19:00 Helsingør 2/6 - Farum PK 1/6 10 - 3
(126 - 89)
07-05-18 18:30 Helsingør 1/6 - Hornbæk 1/6 5 - 8
(118 - 123)
07-05-18 19:00 Hornbæk 2/6 - Frederikssund 2/6 9 - 4
(128 - 91)
09-05-18 18:00 Farum PK 1/6 - Lynge-Uggeløse 1/6 - Petanquebaner 0 - 13
(83 - 143)
15-05-18 19:00 Gribskov 1/6 - Stenløse 1/6 11 - 2
(132 - 78)
28-05-18 19:00 Lynge-Uggeløse 2/6 - Helsingør 1/6 13 - 0
28-05-18 19:00 Hornbæk 2/6 - Helsingør 2/6 8 - 5
(111 - 110)
30-05-18 18:00 Farum PK 1/6 - Frederikssund 2/6 8 - 5
(116 - 89)
04-06-18 18:30 Helsingør 1/6 - Stenløse 1/6 13 - 0
(143 - 78)
04-06-18 19:00 Lynge-Uggeløse 2/6 - Gribskov 1/6 7 - 6
(98 - 107)
11-06-18 19:00 Stenløse 1/6 - Hornbæk 1/6 3 - 10
(77 - 135)
18-06-18 19:00 Lynge-Uggeløse 1/6 - Hornbæk 2/6 8 - 5
(120 - 110)
19-06-18 19:00 Hornbæk 1/6 - Lynge-Uggeløse 2/6 9 - 4
(128 - 87)
19-06-18 19:00 Gribskov 1/6 - Helsingør 1/6 8 - 5
(111 - 100)
25-06-18 19:00 Hornbæk 2/6 - Lynge-Uggeløse 1/6 3 - 10
(94 - 128)
25-06-18 19:00 Frederikssund 2/6 - Farum PK 1/6 11 - 2
(134 - 63)
26-06-18 17:00 Helsingør 2/6 - Frederikssund 2/6 8 - 5
(125 - 96)
02-07-18 19:00 Lynge-Uggeløse 2/6 - Hornbæk 1/6 5 - 8
(103 - 113)
02-07-18 19:00 Stenløse 1/6 - Helsingør 1/6 5 - 8
(89 - 108)
10-07-18 19:00 Gribskov 1/6 - Lynge-Uggeløse 2/6 8 - 5
(117 - 109)
10-07-18 19:00 Hornbæk 1/6 - Stenløse 1/6 11 - 2
(133 - 74)
16-07-18 19:00 Lynge-Uggeløse 1/6 - Farum PK 1/6 12 - 1
(138 - 76)
30-07-18 18:30 Helsingør 1/6 - Gribskov 1/6 5 - 8
(92 - 110)
30-07-18 19:00 Lynge-Uggeløse 2/6 - Stenløse 1/6 8 - 5
(122 - 100)
01-08-18 19:00 Helsingør 2/6 - Hornbæk 2/6 8 - 5
(130 - 89)
13-08-18 19:00 Frederikssund 2/6 - Helsingør 2/6 5 - 8
(95 - 105)
13-08-18 19:00 Stenløse 1/6 - Gribskov 1/6 4 - 9
(90 - 129)
14-08-18 19:00 Hornbæk 1/6 - Helsingør 1/6 11 - 2
(134 - 74)
14-08-18 19:00 Hornbæk 2/6 - Farum PK 1/6 9 - 4
(120 - 87)
20-08-18 19:00 Lynge-Uggeløse 1/6 - Frederikssund 2/6 8 - 5
(125 - 70)
22-08-18 18:00 Farum PK 1/6 - Helsingør 2/6 - Petanquebaner 6 - 7
(111 - 114)
27-08-18 18:30 Helsingør 1/6 - Lynge-Uggeløse 2/6 8 - 5
(117 - 99)
27-08-18 19:00 Frederikssund 2/6 - Hornbæk 2/6 8 - 5
(114 - 102)
28-08-18 19:00 Gribskov 1/6 - Hornbæk 1/6 3 - 10
(93 - 116)
29-08-18 19:00 Helsingør 2/6 - Lynge-Uggeløse 1/6 2 - 11
(82 - 136)

Til toppen