Eftermiddags-rækken | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Petanque 2018
Turneringsansvarlige
Henrik Bilde Tlf: 20324239 / 20324239
Poul Erik Hansen Tlf: 23639760 / 23639760
Kurt Østbjerg Tlf: 98378621 / 29728621
Erling Færk Mikkelsen Tlf: 51930501 / 51930501
Jan Pedersbæk Tlf: 21291875 / 21291875
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Eftermiddags-rækken

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
16-04-18 14:00 Sørup IF - Dall Ferslev if - Petanquebaner 3 - 3
(69 - 57)
16-04-18 14:00 IK Vest 3 - Østrup 1 - Petanquebaner 4 - 2
(66 - 48)
16-04-18 14:00 Løgstør If. 2 - Aars 14 6 - 0
(78 - 32)
17-04-18 14:00 IK Rosendal 1 - IK Rosendal 4 - Petanquebaner 3 - 3
(61 - 61)
17-04-18 14:00 Suldrup 1 - Suldrup 6 - Petanquebaner 2 - 4
(60 - 67)
17-04-18 14:00 Hadsund BK 4 - Valsgård 1 - Petanquebaner 5 - 1
(69 - 56)
18-04-18 14:00 IK Rosendal 2 - IK Rosendal 3 - Petanquebaner 2 - 4
(51 - 69)
18-04-18 14:00 Suldrup 3 - Suldrup 5 - Petanquebaner 2 - 4
(65 - 67)
18-04-18 14:00 Bislev IF 3 - Strandby P. 2 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 48)
18-04-18 14:00 Tranum 5 - Tranum 4 - Petanquebaner 4 - 2
(63 - 54)
18-04-18 14:00 Harken UGF. - Hørby PPK - Petanquebaner 5 - 1
(77 - 42)
19-04-18 14:00 Skæve If. - Præstbro 3 - Petanquebaner 3 - 3
(67 - 61)
19-04-18 14:00 Jerslev-Sterup 2 - Lundergård IUF 2 - 4
(66 - 65)
19-04-18 14:00 ASIF - Petanque Hj. - Petanquebaner 2 - 4
(62 - 67)
23-04-18 14:00 Petanque Hj. - Harken UGF. - Petanquebaner 3 - 3
(58 - 48)
23-04-18 14:00 Suldrup 6 - Bislev IF 3 - Petanquebaner 4 - 2
(58 - 55)
23-04-18 14:00 Aars 14 - Tranum 5 - Petanquebaner 3 - 3
(57 - 72)
23-04-18 14:00 IK Rosendal 4 - Sørup IF - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 36)
24-04-18 14:00 Valsgård 1 - IK Rosendal 1 - Petanquebaner 4 - 2
(64 - 50)
24-04-18 14:00 IK Rosendal 3 - Suldrup 3 - Petanquebaner 2 - 4
(57 - 63)
25-04-18 14:00 Østrup 1 - Tusindfryd 1. - Petanquebaner 0 - 6
(45 - 78)
25-04-18 14:00 Suldrup 5 - IK Vest 3 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 36)
25-04-18 14:00 Dall Ferslev if - Suldrup 2 - Petanquebaner 3 - 3
(63 - 57)
25-04-18 14:00 Tranum 4 - Suldrup 1 - Petanquebaner 1 - 5
(37 - 71)
25-04-18 14:00 Strandby P. 2 - Løgstør If. 2 3 - 3
(67 - 60)
25-04-18 14:00 Præstbro 3 - Jerslev-Sterup 2 5 - 1
(75 - 37)
26-04-18 14:00 Lundergård IUF - ASIF - Petanquebaner 2 - 4
(52 - 62)
26-04-18 14:00 Hørby PPK - Skæve If. - Petanquebaner 3 - 3
(50 - 57)
30-04-18 14:00 Løgstør If. 2 - Suldrup 6 5 - 1
(72 - 40)
30-04-18 14:00 Sørup IF - Suldrup 2 - Petanquebaner 2 - 4
(51 - 67)
30-04-18 14:00 IK Rosendal 4 - Valsgård 1 - Petanquebaner 5 - 1
(73 - 54)
01-05-18 14:00 Hadsund BK 4 - Dall Ferslev if - Petanquebaner 3 - 3
(70 - 73)
01-05-18 14:00 Suldrup 1 - Bislev IF 3 - Petanquebaner 5 - 1
(70 - 34)
02-05-18 14:00 Tranum 4 - Aars 14 - Petanquebaner 4 - 2
(69 - 65)
02-05-18 14:00 Tranum 5 - Strandby P. 2 - Petanquebaner 4 - 2
(69 - 42)
02-05-18 14:00 IK Rosendal 2 - Østrup 1 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 34)
02-05-18 14:00 Suldrup 3 - IK Vest 3 - Petanquebaner 4 - 2
(72 - 51)
02-05-18 14:00 Tusindfryd 1. - Suldrup 5 3 - 3
(64 - 71)
03-05-18 14:00 Jerslev-Sterup 2 - Hørby PPK 2 - 4
(58 - 69)
03-05-18 14:00 ASIF - Harken UGF. - Petanquebaner 2 - 4
(48 - 68)
03-05-18 14:00 Lundergård IUF - Præstbro 3 - Petanquebaner 5 - 1
(69 - 45)
03-05-18 14:00 Skæve If. - Petanque Hj. - Petanquebaner 2 - 4
(51 - 65)
07-05-18 14:00 Petanque Hj. - Jerslev-Sterup 2 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 39)
07-05-18 14:00 IK Vest 3 - Tusindfryd 1. - Petanquebaner 2 - 4
(51 - 70)
07-05-18 14:00 Suldrup 6 - Tranum 5 - Petanquebaner 4 - 2
(66 - 47)
07-05-18 14:00 Aars 14 - Suldrup 1 - Petanquebaner 1 - 5
(43 - 70)
08-05-18 14:00 Valsgård 1 - Sørup IF - Petanquebaner 2 - 4
(59 - 65)
09-05-18 14:00 Dall Ferslev if - IK Rosendal 1 - Petanquebaner 5 - 1
(76 - 44)
09-05-18 14:00 Suldrup 2 - Hadsund BK 4 - Petanquebaner 2 - 4
(61 - 65)
09-05-18 14:00 Suldrup 5 - IK Rosendal 2 - Petanquebaner 5 - 1
(65 - 37)
09-05-18 14:00 Østrup 1 - IK Rosendal 3 - Petanquebaner 0 - 6
(41 - 78)
09-05-18 14:00 Strandby P. 2 - Tranum 4 3 - 3
(57 - 61)
09-05-18 14:00 Bislev IF 3 - Løgstør If. 2 - Petanquebaner 5 - 1
(76 - 27)
09-05-18 14:00 Harken UGF. - Skæve If. - Petanquebaner 5 - 1
(76 - 45)
09-05-18 14:00 Præstbro 3 - ASIF 3 - 3
(59 - 58)
10-05-18 14:00 Hørby PPK - Lundergård IUF - Petanquebaner 0 - 6
(29 - 78)
14-05-18 14:00 Aars 14 - Strandby P. 2 - Petanquebaner 4 - 2
(71 - 49)
14-05-18 14:00 Sørup IF - Hadsund BK 4 - Petanquebaner 4 - 2
(59 - 47)
14-05-18 14:00 IK Rosendal 4 - Dall Ferslev if - Petanquebaner 3 - 3
(65 - 60)
15-05-18 14:00 IK Rosendal 1 - Suldrup 2 - Petanquebaner 1 - 5
(47 - 74)
15-05-18 14:00 IK Rosendal 3 - Suldrup 5 - Petanquebaner 4 - 2
(63 - 67)
15-05-18 14:00 Suldrup 1 - Løgstør If. 2 - Petanquebaner 5 - 1
(76 - 34)
16-05-18 14:00 Tranum 4 - Suldrup 6 - Petanquebaner 4 - 2
(71 - 60)
16-05-18 14:00 Tranum 5 - Bislev IF 3 - Petanquebaner 3 - 3
(70 - 59)
16-05-18 14:00 IK Rosendal 2 - IK Vest 3 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 34)
16-05-18 14:00 Suldrup 3 - Tusindfryd 1. - Petanquebaner 5 - 1
(66 - 43)
16-05-18 14:00 Præstbro 3 - Hørby PPK 3 - 3
(64 - 48)
17-05-18 14:00 Jerslev-Sterup 2 - Harken UGF. 2 - 4
(41 - 65)
17-05-18 14:00 ASIF - Skæve If. - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 36)
17-05-18 14:00 Lundergård IUF - Petanque Hj. - Petanquebaner 2 - 4
(55 - 73)
21-05-18 14:00 Petanque Hj. - Præstbro 3 - Petanquebaner 5 - 1
(74 - 38)
21-05-18 14:00 IK Vest 3 - IK Rosendal 3 - Petanquebaner 1 - 5
(45 - 76)
21-05-18 14:00 Suldrup 6 - Aars 14 - Petanquebaner 3 - 3
(60 - 61)
21-05-18 14:00 Løgstør If. 2 - Tranum 5 4 - 2
(60 - 43)
22-05-18 14:00 Hadsund BK 4 - IK Rosendal 1 - Petanquebaner 4 - 2
(64 - 48)
23-05-18 14:00 Dall Ferslev if - Valsgård 1 - Petanquebaner 4 - 2
(72 - 49)
23-05-18 14:00 Suldrup 2 - IK Rosendal 4 - Petanquebaner 3 - 3
(72 - 65)
23-05-18 14:00 Tusindfryd 1. - IK Rosendal 2 4 - 2
(72 - 63)
23-05-18 14:00 Østrup 1 - Suldrup 3 - Petanquebaner 0 - 6
(35 - 78)
23-05-18 14:00 Strandby P. 2 - Suldrup 1 2 - 4
(51 - 64)
23-05-18 14:00 Bislev IF 3 - Tranum 4 - Petanquebaner 3 - 3
(56 - 68)
23-05-18 14:00 Harken UGF. - Lundergård IUF - Petanquebaner 2 - 4
(57 - 66)
24-05-18 14:00 Skæve If. - Jerslev-Sterup 2 - Petanquebaner 5 - 1
(65 - 51)
24-05-18 14:00 Hørby PPK - ASIF - Petanquebaner 1 - 5
(30 - 70)
28-05-18 14:00 Aars 14 - Bislev IF 3 - Petanquebaner 2 - 4
(50 - 56)
28-05-18 14:00 IK Rosendal 4 - Hadsund BK 4 - Petanquebaner 3 - 3
(61 - 67)
29-05-18 14:00 Valsgård 1 - Suldrup 2 - Petanquebaner 3 - 3
(59 - 59)
29-05-18 14:00 IK Rosendal 1 - Sørup IF - Petanquebaner 4 - 2
(64 - 39)
29-05-18 14:00 IK Rosendal 3 - Tusindfryd 1. - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 43)
30-05-18 14:00 IK Rosendal 2 - Suldrup 3 - Petanquebaner 2 - 4
(61 - 71)
30-05-18 14:00 Østrup 1 - Suldrup 5 - Petanquebaner 1 - 5
(54 - 72)
30-05-18 14:00 Tranum 5 - Suldrup 1 - Petanquebaner 2 - 4
(46 - 75)
30-05-18 14:00 Strandby P. 2 - Suldrup 6 3 - 3
(54 - 63)
30-05-18 14:00 Tranum 4 - Løgstør If. 2 - Petanquebaner 1 - 5
(46 - 74)
30-05-18 14:00 Præstbro 3 - Harken UGF. 3 - 3
(63 - 59)
31-05-18 14:00 Jerslev-Sterup 2 - ASIF 2 - 4
(48 - 69)
31-05-18 14:00 Hørby PPK - Petanque Hj. - Petanquebaner 1 - 5
(57 - 71)
31-05-18 14:00 Lundergård IUF - Skæve If. - Petanquebaner 3 - 3
(60 - 55)
04-06-18 14:00 Petanque Hj. - ASIF - Petanquebaner 0 - 6
(32 - 78)
04-06-18 14:00 Suldrup 6 - Suldrup 1 - Petanquebaner 1 - 5
(35 - 75)
04-06-18 14:00 Aars 14 - Løgstør If. 2 - Petanquebaner 1 - 5
(43 - 73)
04-06-18 14:00 IK Rosendal 4 - IK Rosendal 1 - Petanquebaner 4 - 2
(69 - 51)
05-06-18 14:00 Valsgård 1 - Hadsund BK 4 - Petanquebaner 3 - 3
(56 - 59)
05-06-18 14:00 IK Rosendal 3 - IK Rosendal 2 - Petanquebaner 3 - 3
(54 - 65)
06-06-18 14:00 Suldrup 5 - Suldrup 3 - Petanquebaner 2 - 4
(53 - 66)
06-06-18 14:00 Østrup 1 - IK Vest 3 - Petanquebaner 2 - 4
(47 - 66)
06-06-18 14:00 Dall Ferslev if - Sørup IF - Petanquebaner 4 - 2
(61 - 54)
06-06-18 14:00 Strandby P. 2 - Bislev IF 3 1 - 5
(43 - 72)
06-06-18 14:00 Tranum 4 - Tranum 5 - Petanquebaner 2 - 4
(62 - 69)
06-06-18 14:00 Præstbro 3 - Skæve If. 1 - 5
(58 - 77)
07-06-18 14:00 Hørby PPK - Harken UGF. - Petanquebaner 0 - 6
(38 - 78)
07-06-18 14:00 Lundergård IUF - Jerslev-Sterup 2 - Petanquebaner 5 - 1
(71 - 45)
11-06-18 14:00 Løgstør If. 2 - Strandby P. 2 5 - 1
(75 - 55)
11-06-18 14:00 Sørup IF - IK Rosendal 4 - Petanquebaner 1 - 5
(45 - 75)
11-06-18 14:00 IK Vest 3 - Suldrup 5 - Petanquebaner 2 - 4
(55 - 66)
12-06-18 14:00 IK Rosendal 1 - Valsgård 1 - Petanquebaner 4 - 2
(61 - 51)
12-06-18 14:00 Suldrup 1 - Tranum 4 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 23)
13-06-18 14:00 Harken UGF. - Petanque Hj. - Petanquebaner 4 - 2
(69 - 52)
13-06-18 14:00 Suldrup 2 - Dall Ferslev if - Petanquebaner 5 - 1
(73 - 42)
13-06-18 14:00 Suldrup 3 - IK Rosendal 3 - Petanquebaner 4 - 2
(62 - 59)
13-06-18 14:00 Tusindfryd 1. - Østrup 1 4 - 2
(69 - 57)
13-06-18 14:00 Tranum 5 - Aars 14 - Petanquebaner 5 - 1
(70 - 59)
13-06-18 14:00 Bislev IF 3 - Suldrup 6 - Petanquebaner 2 - 4
(46 - 73)
14-06-18 14:00 ASIF - Lundergård IUF - Petanquebaner 3 - 3
(62 - 60)
14-06-18 14:00 Skæve If. - Hørby PPK - Petanquebaner 5 - 1
(65 - 47)
14-06-18 14:00 Jerslev-Sterup 2 - Præstbro 3 1 - 5
(38 - 70)
18-06-18 14:00 Petanque Hj. - Skæve If. - Petanquebaner 2 - 4
(67 - 60)
18-06-18 14:00 Aars 14 - Tranum 4 - Petanquebaner 4 - 2
(59 - 52)
18-06-18 14:00 Suldrup 6 - Løgstør If. 2 - Petanquebaner 3 - 3
(59 - 53)
18-06-18 14:00 IK Vest 3 - Suldrup 3 - Petanquebaner 0 - 6
(47 - 78)
19-06-18 14:00 Valsgård 1 - IK Rosendal 4 - Petanquebaner 5 - 1
(76 - 60)
20-06-18 14:00 Dall Ferslev if - Hadsund BK 4 - Petanquebaner 2 - 4
(62 - 72)
20-06-18 14:00 Suldrup 2 - Sørup IF - Petanquebaner 5 - 1
(70 - 27)
20-06-18 14:00 Suldrup 5 - Tusindfryd 1. - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 46)
20-06-18 14:00 Østrup 1 - IK Rosendal 2 - Petanquebaner 1 - 5
(56 - 77)
20-06-18 14:00 Strandby P. 2 - Tranum 5 2 - 4
(44 - 58)
20-06-18 14:00 Bislev IF 3 - Suldrup 1 - Petanquebaner 1 - 5
(45 - 71)
20-06-18 14:00 Harken UGF. - ASIF - Petanquebaner 4 - 2
(72 - 38)
20-06-18 14:00 Præstbro 3 - Lundergård IUF 3 - 3
(64 - 60)
21-06-18 14:00 Hørby PPK - Jerslev-Sterup 2 - Petanquebaner 4 - 2
(72 - 53)
25-06-18 14:00 Løgstør If. 2 - Bislev IF 3 3 - 3
(67 - 43)
25-06-18 14:00 Sørup IF - Valsgård 1 - Petanquebaner 4 - 2
(70 - 57)
26-06-18 14:00 IK Rosendal 1 - Dall Ferslev if - Petanquebaner 0 - 6
(60 - 78)
26-06-18 14:00 Hadsund BK 4 - Suldrup 2 - Petanquebaner 1 - 5
(53 - 70)
26-06-18 14:00 IK Rosendal 3 - Østrup 1 - Petanquebaner 5 - 1
(72 - 41)
26-06-18 14:00 Suldrup 1 - Aars 14 - Petanquebaner 5 - 1
(71 - 46)
27-06-18 14:00 Tranum 5 - Suldrup 6 - Petanquebaner 3 - 3
(65 - 56)
27-06-18 14:00 Tranum 4 - Strandby P. 2 - Petanquebaner 4 - 2
(74 - 53)
27-06-18 14:00 Tusindfryd 1. - IK Vest 3 3 - 3
(67 - 75)
27-06-18 14:00 IK Rosendal 2 - Suldrup 5 - Petanquebaner 4 - 2
(68 - 40)
28-06-18 14:00 Jerslev-Sterup 2 - Petanque Hj. 4 - 2
(68 - 58)
28-06-18 14:00 Lundergård IUF - Hørby PPK - Petanquebaner 5 - 1
(74 - 39)
28-06-18 14:00 Skæve If. - Harken UGF. - Petanquebaner 1 - 5
(40 - 69)
28-06-18 14:00 ASIF - Præstbro 3 - Petanquebaner 5 - 1
(77 - 33)
02-07-18 14:00 Petanque Hj. - Lundergård IUF - Petanquebaner 3 - 3
(60 - 52)
02-07-18 14:00 IK Vest 3 - IK Rosendal 2 - Petanquebaner 2 - 4
(51 - 75)
02-07-18 14:00 Løgstør If. 2 - Suldrup 1 3 - 3
(61 - 48)
02-07-18 14:00 Suldrup 6 - Tranum 4 - Petanquebaner 5 - 1
(76 - 46)
03-07-18 14:00 Hadsund BK 4 - Sørup IF - Petanquebaner 4 - 2
(69 - 60)
04-07-18 14:00 Dall Ferslev if - IK Rosendal 4 - Petanquebaner 5 - 1
(77 - 43)
04-07-18 14:00 Tusindfryd 1. - Suldrup 3 0 - 6
(31 - 78)
04-07-18 14:00 Suldrup 5 - IK Rosendal 3 - Petanquebaner 4 - 2
(64 - 59)
04-07-18 14:00 Suldrup 2 - IK Rosendal 1 - Petanquebaner 5 - 1
(74 - 51)
04-07-18 14:00 Strandby P. 2 - Aars 14 4 - 2
(75 - 58)
04-07-18 14:00 Bislev IF 3 - Tranum 5 - Petanquebaner 3 - 3
(59 - 50)
04-07-18 14:00 Harken UGF. - Jerslev-Sterup 2 - Petanquebaner 5 - 1
(76 - 35)
05-07-18 14:00 Skæve If. - ASIF - Petanquebaner 2 - 4
(57 - 69)
05-07-18 14:00 Hørby PPK - Præstbro 3 - Petanquebaner 2 - 4
(41 - 71)
30-07-18 14:00 Aars 14 - Suldrup 6 - Petanquebaner 4 - 2
(68 - 61)
30-07-18 14:00 IK Rosendal 4 - Suldrup 2 - Petanquebaner 3 - 3
(58 - 60)
31-07-18 14:00 IK Rosendal 1 - Hadsund BK 4 - Petanquebaner 5 - 1
(67 - 40)
31-07-18 14:00 Valsgård 1 - Dall Ferslev if - Petanquebaner 3 - 3
(55 - 72)
31-07-18 14:00 Suldrup 1 - Strandby P. 2 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 33)
31-07-18 14:00 IK Rosendal 3 - IK Vest 3 - Petanquebaner 5 - 1
(71 - 28)
01-08-18 14:00 IK Rosendal 2 - Tusindfryd 1. - Petanquebaner 5 - 1
(73 - 56)
01-08-18 14:00 Tranum 4 - Bislev IF 3 - Petanquebaner 4 - 2
(62 - 67)
01-08-18 14:00 Tranum 5 - Løgstør If. 2 - Petanquebaner 1 - 5
(50 - 72)
01-08-18 14:00 Suldrup 3 - Østrup 1 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 23)
01-08-18 14:00 Præstbro 3 - Petanque Hj. 4 - 2
(61 - 59)
02-08-18 14:00 ASIF - Hørby PPK - Petanquebaner 5 - 1
(71 - 41)
02-08-18 14:00 Lundergård IUF - Harken UGF. - Petanquebaner 3 - 3
(66 - 64)
02-08-18 14:00 Jerslev-Sterup 2 - Skæve If. 4 - 2
(66 - 58)
06-08-18 14:00 Petanque Hj. - Hørby PPK - Petanquebaner 5 - 1
(68 - 49)
06-08-18 14:00 Sørup IF - IK Rosendal 1 - Petanquebaner 5 - 1
(74 - 50)
06-08-18 14:00 Suldrup 6 - Strandby P. 2 - Petanquebaner 4 - 2
(69 - 53)
06-08-18 14:00 Løgstør If. 2 - Tranum 4 3 - 3
(63 - 53)
07-08-18 14:00 Suldrup 1 - Tranum 5 - Petanquebaner 4 - 2
(64 - 46)
07-08-18 14:00 Hadsund BK 4 - IK Rosendal 4 - Petanquebaner 3 - 3
(66 - 69)
08-08-18 14:00 Suldrup 2 - Valsgård 1 - Petanquebaner 6 - 0
(78 - 38)
08-08-18 14:00 Bislev IF 3 - Aars 14 - Petanquebaner 3 - 3
(61 - 67)
08-08-18 14:00 Suldrup 3 - IK Rosendal 2 - Petanquebaner 3 - 3
(63 - 61)
08-08-18 14:00 Suldrup 5 - Østrup 1 - Petanquebaner 5 - 1
(71 - 44)
08-08-18 14:00 Tusindfryd 1. - IK Rosendal 3 1 - 5
(43 - 75)
08-08-18 14:00 Harken UGF. - Præstbro 3 - Petanquebaner 2 - 4
(59 - 69)
09-08-18 14:00 Skæve If. - Lundergård IUF - Petanquebaner 1 - 5
(58 - 76)
09-08-18 14:00 ASIF - Jerslev-Sterup 2 - Petanquebaner 5 - 1
(74 - 39)

Til toppen