2019 inde LM for senior, old, veteraner m.fl.

Række / Puljeoversigt

DS - OG - SOG
Pulje 1 Farsø-Ullits IK (DS) - Hedensted IF (OG) - Vinderslev IF (OG) - Ore Sogns GF (SOG)
Pulje 2 Støvring IF (DS) - Fårevejle (OG) - Ørsted IF (SOG) - Vinderslev IF (SOG)
Finale 1 Farsø-Ullits IK (DS) - Støvring IF (DS) - Hedensted IF (OG) - Fårevejle (OG)
Finale 2 Vinderslev IF (OG) - Ørsted IF (SOG) - Ore Sogns GF (SOG) - Vinderslev IF (SOG)
Dame +40
Pulje 1 Aalborg Boldspilklub - 1 - Aalborg Boldspilklub - 2 - HGI Hillerød - Gadstrup IF - Hedensted IF
Dame +50
Pulje 1 Hatting Motion - B 1973 Herlev - HGI Hillerød - Horne IF
Herre senior
Pulje 1 Farsø-Ullits IK 2 - Slesvig IF - Fuglebjerg If - Hatting-Torsted
Pulje 2 Farsø-Ullits IK 1 - Egernførde UF/ Slesvig IF. - Bogense Gymnastik- & Idr. For. - As IF - Brede Idrætsforening
Finale Fuglebjerg If - Hatting-Torsted - As IF - Brede Idrætsforening
B Kampe Farsø-Ullits IK 1 - Farsø-Ullits IK 2 - Slesvig IF - Egernførde UF/ Slesvig IF. - Bogense Gymnastik- & Idr. For.
Old boys
Pulje 1 Aadum I&U - Fårevejle - Svebølle
Pulje 2 Vesterland UIF - Gurre IK - Dalby Idrætsforening af 1901 - Benløse IF
Finale Aadum I&U - Dalby Idrætsforening af 1901 - Svebølle - Benløse IF
B Kampe Vesterland UIF - Fårevejle - Gurre IK
Senior old boys
Pulje 1 LKB-Gistrup - Tølløse 1 - Ikast FS
Pulje 2 Brønderslev IF - Fodboldafd. - GGIF - fodbold - Tølløse 2 - Ø. Nykirke IF
Finale Brønderslev IF - Fodboldafd. - LKB-Gistrup - GGIF - fodbold - Tølløse 1
B Kampe Tølløse 2 - Ikast FS - Ø. Nykirke IF
Veteraner
Pulje 1 Ørslev Bjerge If - DGF - Ringkøbing IF - Bramming
Pulje 2 Hg Fodbold 1 - Ø. Nykirke IF - Spjald IF - Blovstrød Idrætsforening Fodboldafdelingen - Støvring If.
Finale Hg Fodbold 1 - Ringkøbing IF - Spjald IF - Bramming
B Kampe Ørslev Bjerge If - Ø. Nykirke IF - DGF - Blovstrød Idrætsforening Fodboldafdelingen - Støvring If.
Super veteraner
Pulje 1 Fuglebjerg If - Jægerspris IK - DGF - Ikast FS - Haverslev If.
Pulje 2 B 92 - Slagelse - Næstved IF - Fodbold - Nørre Aaby Idrætsklub - AC Norddjurs - FC Sydvest
Finale Jægerspris IK - Næstved IF - Fodbold - Haverslev If. - FC Sydvest
B Kampe 1 Fuglebjerg If - DGF - AC Norddjurs
B Kampe 2 B 92 - Slagelse - Nørre Aaby Idrætsklub - Ikast FS
Herre +55
Pulje 1 Jægerspris IK - Ramme - Lomborg IF - Bredsten IF
Old girls er flyttet til DS - OG - SOG
Hedensted IF - Fårevejle - Vinderslev IF/Sjørslev
Senior old girls er flyttet til DS - OG - SOG
Ørsted IF - Ore Sogns GF - Vinderslev IF/Sjørslev

Til toppen