Senior Old Boys - 7 spillere | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Nordjylland Fodbold - Efterår 2018
Turneringsansvarlige
Christian Engen Tlf: 79404172 / 24964712
Dokumenter
Reglement Dommere

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Senior Old Boys - 7 spillere

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
13-08-18 19:15 Gug Boldklub af 1954 - St. Restrup If. (disp) 2 - 6
13-08-18 19:15 Vegger If. (disp) - Aars IK 4 - 12
15-08-18 19:15 Nøvling FK (disp) - KB 81, Aalborg (disp) 0 - 4
15-08-18 19:15 Støvring If. (disp) - Jarl Arden If. 0 - 6
16-08-18 19:00 LKB Gistrup - If Frem Skørping (disp) 3 - 1
20-08-18 19:00 KB 81, Aalborg (disp) - Støvring If. (disp) 5 - 1
20-08-18 19:15 Jarl Arden If. - LKB Gistrup 2 - 5
20-08-18 19:15 Vegger If. (disp) - St. Restrup If. (disp) 0 - 6
23-08-18 19:15 If Frem Skørping (disp) - Nøvling FK (disp) 1 - 4
23-08-18 19:15 Haverslev If. - Sylvia - Gug Boldklub af 1954 2 - 3
27-08-18 19:00 KB 81, Aalborg (disp) - If Frem Skørping (disp) 3 - 2
NB!
Kamp udsat
27-08-18 19:15 Aars IK - St. Restrup If. (disp)
27-08-18 19:15 Vegger If. (disp) - Haverslev If. - Sylvia 2 - 4
29-08-18 19:15 Nøvling FK (disp) - Jarl Arden If. 0 - 2
30-08-18 19:00 LKB Gistrup - Støvring If. (disp) 4 - 1
03-09-18 19:15 Jarl Arden If. - KB 81, Aalborg (disp) 2 - 1
03-09-18 19:15 Gug Boldklub af 1954 - Vegger If. (disp) 4 - 1
05-09-18 19:15 Støvring If. (disp) - If Frem Skørping (disp) 4 - 4
06-09-18 19:00 LKB Gistrup - Nøvling FK (disp) 2 - 0
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
06-09-18 19:15 Haverslev If. - Sylvia - Aars IK 3 - 0
10-09-18 19:00 KB 81, Aalborg (disp) - LKB Gistrup 1 - 0
10-09-18 19:15 Aars IK - Gug Boldklub af 1954 12 - 0
12-09-18 19:15 St. Restrup If. (disp) - Haverslev If. - Sylvia 6 - 0
12-09-18 19:15 Nøvling FK (disp) - Støvring If. (disp) 1 - 1
13-09-18 19:15 If Frem Skørping (disp) - Jarl Arden If. 2 - 3
17-09-18 18:30 Jarl Arden If. - Støvring If. (disp) 3 - 0
17-09-18 19:00 KB 81, Aalborg (disp) - Nøvling FK (disp) 3 - 0
17-09-18 19:15 Aars IK - Vegger If. (disp) 3 - 4
19-09-18 19:15 St. Restrup If. (disp) - Gug Boldklub af 1954 7 - 0
20-09-18 19:15 If Frem Skørping (disp) - LKB Gistrup 1 - 2
24-09-18 18:00 Gug Boldklub af 1954 - Haverslev If. - Sylvia 3 - 3
26-09-18 19:15 St. Restrup If. (disp) - Vegger If. (disp) 9 - 0
26-09-18 19:15 Nøvling FK (disp) - If Frem Skørping (disp) 1 - 1
26-09-18 19:30 Støvring If. (disp) - KB 81, Aalborg (disp) 3 - 5
NB!
Udehold taberdømt
27-09-18 18:00 LKB Gistrup - Jarl Arden If. 3 - 0
01-10-18 18:00 Jarl Arden If. - Nøvling FK (disp) 2 - 1
03-10-18 18:45 Støvring If. (disp) - LKB Gistrup 4 - 4
03-10-18 19:15 St. Restrup If. (disp) - Aars IK 6 - 5
04-10-18 18:00 Haverslev If. - Sylvia - Vegger If. (disp) 2 - 1
04-10-18 18:00 If Frem Skørping (disp) - KB 81, Aalborg (disp) 1 - 1
08-10-18 17:30 Vegger If. (disp) - Gug Boldklub af 1954 2 - 2
08-10-18 19:00 KB 81, Aalborg (disp) - Jarl Arden If. 1 - 2
08-10-18 19:15 If Frem Skørping (disp) - Støvring If. (disp) 3 - 3
08-10-18 19:15 Aars IK - Haverslev If. - Sylvia 8 - 7
10-10-18 19:15 Nøvling FK (disp) - LKB Gistrup 2 - 2
11-10-18 17:45 Jarl Arden If. - If Frem Skørping (disp) 3 - 2
15-10-18 17:30 Gug Boldklub af 1954 - Aars IK
17-10-18 18:45 Støvring If. (disp) - Nøvling FK (disp) 4 - 2
18-10-18 18:00 Haverslev If. - Sylvia - St. Restrup If. (disp) 6 - 5
18-10-18 19:00 LKB Gistrup - KB 81, Aalborg (disp) 1 - 0

Til toppen