Super veteran +50 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands vinterturnering senior og ældre 2018/19
Turneringsansvarlige
Karin Christensen Tlf: 79404811 / 30505308
Dokumenter
Reglement Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

Dommerpåsættere. Per Svendson 22 24 90 69 per.svendson@mail.dk Lars Kulle 21 66 39 85 kulle1@stofanet.dk

Komplet kampprogram


Super veteran +50

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
20-11-18 19:00 FC Storebælt +55 - Boeslunde Boldklub +55 3 - 6
25-11-18 10:30 Høng GF - Gørslev - 8 mands kunst - bane 1 3 - 2
25-11-18 11:15 Team AS Fodbold - Bringstrup Sigersted If 7 - 5
05-12-18 18:15 Tårnborg Idrætsforening - Høng GF - Kunstbane - lys 1 - 1
06-12-18 18:00 Ørslev Bjerge If - Gørslev - 8-mands kunstbane 5 - 2
06-12-18 20:00 B 92 +55 - Slagelse - Boeslunde Boldklub +55 3 - 5
09-12-18 11:00 Bringstrup Sigersted If - FC Storebælt +55 - Bane 1 - 8-mands kunstgræs 2 - 4
19-12-18 19:00 Gørslev - Tårnborg Idrætsforening 3 - 2
19-12-18 19:30 Boeslunde Boldklub +55 - Bringstrup Sigersted If - Kunstbane - lys 5 - 1
08-01-19 19:00 FC Storebælt +55 - Team AS Fodbold 7 - 1
09-01-19 18:15 Tårnborg Idrætsforening - Ørslev Bjerge If - Kunstbane - lys 1 - 0
13-01-19 11:00 Bringstrup Sigersted If - B 92 +55 - Slagelse - Bane 1 - 8-mands kunstgræs 1 - 5
23-01-19 19:00 Gørslev - B 92 - Slagelse 3 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
23-01-19 19:30 Boeslunde Boldklub +55 - Team AS Fodbold - Kunstbane - lys 3 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
03-02-19 11:15 Team AS Fodbold - B 92 +55 - Slagelse 0 - 3
06-02-19 18:15 Tårnborg Idrætsforening - B 92 - Slagelse - Kunstbane - lys 0 - 3
06-02-19 19:00 Gørslev - Høng GF 3 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
10-02-19 11:00 Bringstrup Sigersted If - Team AS Fodbold - Bane 1 - 8-mands kunstgræs 0 - 3
12-02-19 20:00 B 92 - Slagelse - Ørslev Bjerge If 6 - 1
19-02-19 19:00 FC Storebælt +55 - Bringstrup Sigersted If 5 - 0
20-02-19 19:30 Boeslunde Boldklub +55 - B 92 +55 - Slagelse - Kunstbane - lys 2 - 3
24-02-19 10:30 Høng GF - Tårnborg Idrætsforening - 8 mands kunst - bane 1 3 - 3
28-02-19 19:00 Ørslev Bjerge If - Høng GF - 8-mands kunstbane 3 - 0
28-02-19 20:00 B 92 - Slagelse - Tårnborg Idrætsforening 3 - 2
05-03-19 20:00 B 92 +55 - Slagelse - Team AS Fodbold 3 - 0
06-03-19 18:15 Tårnborg Idrætsforening - Gørslev - Kunstbane - lys 1 - 3
NB!
Hjemmehold taberdømt
Manglende spillere
07-03-19 18:00 Ørslev Bjerge If - B 92 - Slagelse - 8-mands kunstbane 0 - 3
10-03-19 10:30 Høng GF - B 92 - Slagelse - 8 mands kunst - bane 1 1 - 2
10-03-19 11:00 Bringstrup Sigersted If - Boeslunde Boldklub +55 - Bane 1 - 8-mands kunstgræs 2 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
13-03-19 19:00 Gørslev - Ørslev Bjerge If 3 - 0
13-03-19 19:30 Boeslunde Boldklub +55 - FC Storebælt +55 - Kunstbane - lys 2 - 2
14-03-19 20:00 B 92 +55 - Slagelse - Bringstrup Sigersted If 3 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
17-03-19 15:15 Team AS Fodbold - FC Storebælt +55 0 - 3
19-03-19 20:00 B 92 +55 - Slagelse - FC Storebælt +55 4 - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
21-03-19 18:00 Ørslev Bjerge If - Tårnborg Idrætsforening - 8-mands kunstbane 0 - 3
21-03-19 20:00 B 92 - Slagelse - Høng GF 5 - 3
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
24-03-19 11:15 Team AS Fodbold - Boeslunde Boldklub +55 0 - 3
26-03-19 19:00 FC Storebælt +55 - B 92 +55 - Slagelse
28-03-19 20:00 B 92 - Slagelse - Gørslev
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
31-03-19 10:30 Høng GF - Ørslev Bjerge If - 8 mands kunst - bane 1 3 - 0

Til toppen