Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Turnering
Info
Oversigt
3- og 5-mandsstævne, 1. spillerunde
Stævne
Stævne:
3- og 5-mandsstævne, 1. spillerunde
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Dommere
Stævneinfo
Stævneinformation
Resultatindberetning
Række / Puljeoversigt
3-mands - U6 drenge - Spilletid: 2x7 min.
Tuse IF 2
Pulje 1
Høng 2
-
B 73, Slagelse 1
-
B 73, Slagelse 2
-
Høng 1
-
Sørbymagle If (U5)
Pulje 2
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB 2
-
Buerup/Reerslev
-
St. Merløse
-
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB 1
-
Tuse IF 1
Pulje 3
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB (U5)
-
Mørkøv IF U6
-
Vemmelev
-
Rørby-Værslev
-
RB 1906
3-mands - U7 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Føllenslev-S.
Pulje 1
Sørbymagle If
-
Tuse IF 1
-
Tuse IF 2
-
Vindinge
-
Gislinge
-
IF 62
5-mands - U7 drenge (begynder/letøvet)
Pulje 1
Årby
-
Høng GF 1
-
Høng GF 2
-
Tømmerup G&U
Pulje 2
Vemmelev
-
Benløse IF
-
Lynge-Broby If
-
Vipperød BK
5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Stillinge If 2
Pulje 1
Gevninge
-
Vipperød
-
Gislinge
-
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB
-
Tuse IF
Pulje 2
B 73, Slagelse 1
-
B 73, Slagelse 2
-
FC Storebælt 2
-
Slagelse B&i
-
Hg Fodbold 1
Pulje 3
Vemmelev U8
-
B 73, Slagelse 3
-
Hg Fodbold 2
-
FC Storebælt
-
Sørbymagle If
Pulje 4
Fk Odsherred 1
-
Hørve IF
-
KGB U8 1
-
Rørby-Værslev
-
Høng
Pulje 5
KGB U8 2
-
Føllenslev-S.
-
Svinninge IF
-
Fk Odsherred 2
Pulje 6
Team AS Fodbold
-
Lynge-Broby If
-
Stillinge If
-
Vestermose If
5-mands - U8 drenge (øvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Hg Fodbold
-
Høng
-
Fårevejle
-
St. Merløse
-
Årby
-
Himmelev-Veddelev Boldklub HVB
5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Hyllinge If
Pulje 1
Jernløse Bk
-
Vipperød BK 1
-
RB1906 1
-
Gevninge IF
-
Vipperød BK 2
Pulje 2
Boeslunde Boldklub
-
Vemmelev 1
-
Vemmelev 2
-
Stillinge If
Pulje 3
Lynge-Broby If
-
Rønnede Idrætsforening
-
Team AS Fodbold
-
Benløse IF
Pulje 4
Tuse IF 1
-
KGB U9
-
Føllenslev-S.
-
Fårevejle
Pulje 5
Asnæs
-
Årby
-
Mørkøv
-
Tuse IF 2
5-mands - U9 drenge (øvet) - Spilletid: 2x7 min.
Høng GF
Pulje 1
Fårevejle
-
RB1906 1
-
Lynge-Broby If
-
Høng GF
-
FC Storebælt
5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Buerup/Reerslev
5-mands - U10 piger - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Vipperød 2
-
Tuse IF
-
Svinninge IF
-
Raklev Piger U10
-
Vipperød 1
5-mands - U11 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Pulje 1
Vestermose If
-
Vetterslev Høm Årgang 08
-
Lynge-Broby If
-
Tuse IF 1
-
Hyllinge If
-
FC Storebælt (U10)
-
Tuse IF 2
5-mands - U11 piger (begynder/letøvet) - Spilletid: 2x7 min.
Buerup/Reerslev
Pulje 1
Gevninge
-
Ringsted Piger
-
Skælskør B&I U10 piger
-
Sørbymagle If
Pulje 2
Kirke Helsinge 1
-
FC Storebælt
-
Raklev Piger U11
Til toppen