U10C drenge | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands forårsturnering for børn og unge
Turneringsansvarlige
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


U10C drenge

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
08-04-19 10:00 Fk Odsherred - Gislinge 4 - 3
08-04-19 18:00 Høng GF 1 - Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016 3 - 3
10-04-19 17:00 Svinninge IF - Fk Odsherred 3 - 3
10-04-19 18:00 B 73, Slagelse 1 - Svogerslev BK 3 - 6
11-04-19 17:45 Hvalsø IF - Såby IF 3 - 3
13-04-19 10:00 Sorø Freja - Høng GF 1 - 8 mands - Bane 1 7 - 2
14-04-19 10:00 Benløse IF - Viby IF 3 - 4
16-04-19 17:45 Svogerslev BK - Hvalsø IF - Bane 1 - 8 mands 8 - 1
17-04-19 18:00 Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016 - Svinninge IF 9 - 3
23-04-19 18:00 Såby IF - Benløse IF
23-04-19 18:00 Viby IF - B 73, Slagelse 1
24-04-19 18:00 Høng GF 1 - Gislinge
25-04-19 17:00 Svinninge IF - Sorø Freja
25-04-19 17:45 Hvalsø IF - B 73, Slagelse 1
27-04-19 10:00 Sorø Freja - Fk Odsherred - 8 mands - Bane 1
27-04-19 11:30 Viby IF - Såby IF
28-04-19 10:00 Benløse IF - Svogerslev BK
28-04-19 10:00 Fk Odsherred - Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016
29-04-19 17:15 Gislinge - Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016
01-05-19 18:00 B 73, Slagelse 1 - Såby IF
02-05-19 17:00 Svinninge IF - Høng GF 1
02-05-19 17:30 Gislinge - Sorø Freja
05-05-19 10:00 Benløse IF - Hvalsø IF
06-05-19 17:15 Gislinge - Svinninge IF
06-05-19 18:00 Høng GF 1 - Fk Odsherred
07-05-19 17:45 Svogerslev BK - Viby IF - Bane 1 - 8 mands
08-05-19 18:00 B 73, Slagelse 1 - Benløse IF
08-05-19 18:00 Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016 - Sorø Freja
09-05-19 17:45 Hvalsø IF - Viby IF
11-05-19 10:00 Såby IF - Svogerslev BK
11-05-19 10:00 Sorø Freja - Gislinge - 8 mands - Bane 1
12-05-19 10:00 Fk Odsherred - Svinninge IF
14-05-19 17:45 Svogerslev BK - B 73, Slagelse 1 - Bane 1 - 8 mands
15-05-19 18:00 Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016 - Høng GF 1
18-05-19 10:00 Såby IF - Hvalsø IF
18-05-19 11:30 Viby IF - Benløse IF
20-05-19 17:15 Gislinge - Fk Odsherred
20-05-19 18:00 Høng GF 1 - Sorø Freja
22-05-19 18:00 B 73, Slagelse 1 - Viby IF
23-05-19 17:00 Svinninge IF - Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016
23-05-19 17:45 Hvalsø IF - Svogerslev BK
25-05-19 10:00 Sorø Freja - Svinninge IF - 8 mands - Bane 1
26-05-19 10:00 Benløse IF - Såby IF
27-05-19 17:15 Gislinge - Høng GF 1
28-05-19 17:45 Svogerslev BK - Benløse IF - Bane 1 - 8 mands
29-05-19 18:00 B 73, Slagelse 1 - Hvalsø IF
29-05-19 18:00 Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016 - Fk Odsherred
01-06-19 10:00 Såby IF - Viby IF
02-06-19 10:00 Fk Odsherred - Sorø Freja
05-06-19 18:00 Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016 - Gislinge
05-06-19 18:00 Høng GF 1 - Svinninge IF
06-06-19 17:45 Hvalsø IF - Benløse IF
08-06-19 10:00 Såby IF - B 73, Slagelse 1
08-06-19 11:30 Viby IF - Svogerslev BK
11-06-19 17:45 Svogerslev BK - Såby IF - Bane 1 - 8 mands
13-06-19 17:00 Svinninge IF - Gislinge
13-06-19 18:00 Fk Odsherred - Høng GF 1
15-06-19 10:00 Sorø Freja - Svebølle Boldklub og Idrætsforening 2016 - 8 mands - Bane 1
15-06-19 11:30 Viby IF - Hvalsø IF
16-06-19 10:00 Benløse IF - B 73, Slagelse 1

Til toppen