Super Veteraner +50/ B | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: 8-mands forårsturnering for voksne
Turneringsansvarlige
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Super Veteraner +50/ B

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
09-04-19 19:00 Team AS Fodbold - Hg Fodbold 3 - 2
10-04-19 19:00 Gørslev - Benløse IF - Kunststofbanen 2 - 2
11-04-19 19:00 Ørslev Bjerge If - Kirke Helsinge IF 9 - 1
11-04-19 19:00 Boeslunde Boldklub - Tømmerup G & U 2 - 3
11-04-19 19:00 Høng GF - Lynge-Broby If 2 - 1
11-04-19 19:15 B 92 - Slagelse 2 - Raklev G&I 2 - 1
16-04-19 19:00 B 92 - Slagelse 2 - Høng GF 0 - 3
NB!
Kamp udsat
23-04-19 19:00 Raklev G&I - Tårnborg IF
NB!
Kamp udsat
23-04-19 19:00 Lynge-Broby If - B 92 - Slagelse 2
23-04-19 19:00 Hg Fodbold - Gørslev 1 - 4
23-04-19 19:00 Tømmerup G & U - Ørslev Bjerge If 2 - 3
24-04-19 19:00 Gørlev IF - Boeslunde Boldklub 0 - 0
25-04-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Slagelse B&I 0 - 3
25-04-19 19:00 Benløse IF - Bringstrup Sigersted If 5 - 4
29-04-19 19:00 Raklev G&I - Lynge-Broby If
30-04-19 19:00 Team AS Fodbold - Bringstrup Sigersted If
01-05-19 19:00 Benløse IF - Hg Fodbold
02-05-19 19:00 Høng GF - Tårnborg IF
02-05-19 19:00 Boeslunde Boldklub - Slagelse B&I
02-05-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Tømmerup G & U
02-05-19 19:00 Ørslev Bjerge If - Gørlev IF
07-05-19 19:00 Bringstrup Sigersted If - Hg Fodbold
08-05-19 19:00 Gørslev - Team AS Fodbold
08-05-19 19:00 Slagelse B&I - Tømmerup G & U
08-05-19 19:00 Gørlev IF - Kirke Helsinge IF
08-05-19 19:00 Tårnborg IF - Lynge-Broby If
09-05-19 19:00 Ørslev Bjerge If - Boeslunde Boldklub
14-05-19 19:00 Tømmerup G & U - Gørlev IF
14-05-19 19:00 Bringstrup Sigersted If - Gørslev
14-05-19 19:00 Team AS Fodbold - Benløse IF
15-05-19 19:00 Tårnborg IF - B 92 - Slagelse 2
15-05-19 19:00 Slagelse B&I - Ørslev Bjerge If
16-05-19 19:00 Boeslunde Boldklub - Kirke Helsinge IF
16-05-19 19:00 Høng GF - Raklev G&I
20-05-19 19:00 Raklev G&I - B 92 - Slagelse 2
20-05-19 19:00 Benløse IF - Gørslev
21-05-19 19:00 Hg Fodbold - Team AS Fodbold
21-05-19 19:00 Lynge-Broby If - Høng GF
21-05-19 19:00 Tømmerup G & U - Boeslunde Boldklub
22-05-19 19:00 Gørlev IF - Slagelse B&I
23-05-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Ørslev Bjerge If
28-05-19 19:00 Boeslunde Boldklub - Gørlev IF
28-05-19 19:00 Tårnborg IF - Raklev G&I
28-05-19 19:00 Bringstrup Sigersted If - Benløse IF
28-05-19 19:15 B 92 - Slagelse 2 - Lynge-Broby If
29-05-19 19:00 Gørslev - Hg Fodbold
29-05-19 19:00 Slagelse B&I - Kirke Helsinge IF
04-06-19 19:00 Tømmerup G & U - Kirke Helsinge IF
04-06-19 19:00 Bringstrup Sigersted If - Team AS Fodbold
04-06-19 19:00 Hg Fodbold - Benløse IF
04-06-19 19:00 Lynge-Broby If - Raklev G&I
05-06-19 19:00 Tårnborg IF - Høng GF
05-06-19 19:00 Slagelse B&I - Boeslunde Boldklub
05-06-19 19:00 Gørlev IF - Ørslev Bjerge If
06-06-19 19:00 Ørslev Bjerge If - Tømmerup G & U
11-06-19 19:00 Tømmerup G & U - Slagelse B&I
11-06-19 19:00 Team AS Fodbold - Gørslev
11-06-19 19:00 Hg Fodbold - Bringstrup Sigersted If
13-06-19 19:00 Høng GF - B 92 - Slagelse 2
13-06-19 19:00 Boeslunde Boldklub - Ørslev Bjerge If
13-06-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Gørlev IF
14-06-19 19:00 Lynge-Broby If - Tårnborg IF
17-06-19 19:00 Raklev G&I - Høng GF
18-06-19 19:15 B 92 - Slagelse 2 - Tårnborg IF
19-06-19 19:00 Benløse IF - Team AS Fodbold
19-06-19 19:00 Gørslev - Bringstrup Sigersted If
19-06-19 19:00 Gørlev IF - Tømmerup G & U
20-06-19 19:00 Ørslev Bjerge If - Slagelse B&I
20-06-19 19:00 Kirke Helsinge IF - Boeslunde Boldklub
26-06-19 19:00 Slagelse B&I - Gørlev IF

Til toppen